|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   prvi simptomi trudnoće
12.5.2012 16:19:30   
emamma
pozz,
neznam dal je ova tema već bila ako je sorry što ponovno otvaram istu.....user posted image !!
Molila bih sve ponosne mamice i trudilice da mi napišete svoje prve simptome u trudnoći i kad su vam se počeli javljati već nakon 5 dana ili možda više vremena od začeća?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: prvi simptomi trudnoće
12.5.2012 16:28:16   
ucitelj
hej dobrodosla
nezz ni ja jel ima ova tema ali dam ti svoj odg
ja nisam mogla zatrudnit 8god i nakon silne borbe iz tjedna u tjedan odustanemo
i 2010 u krajem 11 mj moji imali kolinje ja im pomagala i skontala da sve mi jako smrdi (inace nije mi to obicaj to mi je nadraze radituser posted image ) oko 10.12 odem u dr kao na kontrolu a on ce meni aj ti napravi test kad tamo ja trudnauser posted image
tako da ja osobno sam imala nos za smrad na kilometar i nastavilo mi se tako skoro u cijeloj trudnoci, kad sam bila na pregledu bila sam trudna oko 4tjedna nije mogao tocno procijeniti jer je bilo jako rano user posted image
a sta je s tobom

_____________________________

<3 Moj anđeo Mihael dosao na svijet 31.07.2011.

(Odgovor članu emamma)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: prvi simptomi trudnoće
12.5.2012 16:43:59   
emamma
eej ja ti imam dvoje klinaca već al oboje sam planirala pa nikad nisam obadala na te "prve" znakove trudnoćeuser posted image ,sad kad sam rodila drugo dijete mjesečnica mi je postala baš neredovita što nikad do sad nije bila,zna mi doć nakon 31-34 dana a prije točna svako 28 dana.Od jutros se osjećam malo "Čudno" jer sam stalno na wc-u piškim neštom pojedem i dođe mi za povratit-iako ne povratim.i da još napomenem stomak mi je tvrd u području pupka možda malo nižeuser posted image  pa sad neznam,mengu bi trebala dobiti 17.og ili 19.og ovog al nezz po bivšim trudnoćama bi rekla da jesam trudna a opet nisam puno obraćala pažnju na te prve znakove pa nisam sigurna.Kad je uopće moguće najranije napraviti test?

(Odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: prvi simptomi trudnoće
12.5.2012 17:02:00   
ucitelj
hahahah dobra si nezz mislim da ti je malo rano a ti vidi ako se nastavi dulje od 3dana napravi i gotovo osim ako nije viroza jer sam ja neki dan tako cudna bila nekoliko dana
nadam se da se radujes i user posted image

_____________________________

<3 Moj anđeo Mihael dosao na svijet 31.07.2011.

(Odgovor članu emamma)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: prvi simptomi trudnoće
12.5.2012 18:39:12   
Nika 24052006
Meni su u obadvije trudnoće ti prvi simptomi izostali,imala sam onaj tipčni osjećaj pred mengu,znači probadanje u trbuhu i bolne grudi...Tek kasnije mi se pojavio "metalni"okus u ustima,i to je to...Mučnine i povraćanje nisam imala...Pričekaj još koji dan,pa napravi test...Sretno,želim ti ono što si sama želišuser posted image

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: prvi simptomi trudnoće
12.5.2012 22:44:53   
emamma
thx na odgovorima vidit ću za koji dan što će biti jedina stvar koje se sjećam da sam u prvoj trudnoći povraćala na sve živo tj.nije bilo hrane na koju nisam povraćala i glava me boljela uzastopno svak dan,sad imam isti takav osjećaj dođe mi povratit i glava me lagano boli pa....eto vidjet ćemo za koji dan sve vam javima do tad jedan velik pozz i nadam se da vam se javljam s sretnom vijesti!!user posted image

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: prvi simptomi trudnoće
14.5.2012 12:27:40   
pincirotvajler
jedan jedini simptom ali ni tad nisam posumnjala
kad je trebo bit pms nije mi se jelo slatko nego kiselo

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu emamma)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: prvi simptomi trudnoće
14.5.2012 12:56:54   
seraphyme
maline. maline..... tako su mi mirisale i opet mirišu..... i pišanje svako malo..... bradavice ko antene.... i opet malineeeeee

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: prvi simptomi trudnoće
14.5.2012 13:36:44   
ucitelj
ima li ista novega user posted image

_____________________________

<3 Moj anđeo Mihael dosao na svijet 31.07.2011.

(Odgovor članu seraphyme)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: prvi simptomi trudnoće
14.5.2012 14:44:37   
emamma
nastojim ne razmišljat o tome ono da si nebih umislila koji simptomuser posted image user posted image ,i čekam što će biti s nestrpljenjem

(Odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: prvi simptomi trudnoće
25.5.2012 9:26:50   
emamma
pozdrav svim trudilicama!evo da vamse i ja javim,znači od user posted image još uvijek ništa,s tim da sam napravila test na trudnoću onog dana kad sam trebala dobiti user posted image i pokazao mi je negativno da nisam trudna (nisam ga radila ujutro nego preko dana).od tada pa do sad još ništa od moje user posted image pa sam malo user posted image jer se mislim dal da opet napravim još jedan test ili možda ne?

(Odgovor članu emamma)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: prvi simptomi trudnoće
25.5.2012 9:38:00   
BUMBI
Najbolje da napraviš još jedan test,sad bi već trebao pokazati user posted image ,nebitno jel ujutro ili popodne

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu emamma)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: prvi simptomi trudnoće
25.5.2012 10:58:57   
tayanna
Napravi test danas i javi nam, vibram za + !!

(Odgovor članu emamma)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: prvi simptomi trudnoće
25.5.2012 11:47:10   
ucitelj

IZVORNA PORUKA: tayanna

Napravi test danas i javi nam, vibram za + !!

potpisujem i javi brzo sta god bude
user posted image

_____________________________

<3 Moj anđeo Mihael dosao na svijet 31.07.2011.

(Odgovor članu tayanna)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: prvi simptomi trudnoće
25.5.2012 12:24:48   
andydea
bijeli gusti iscjedak,par dana prije očekivane menge....što prije nikada nisam imala....i nekako osjećaj ....koda sam znala da sam trudna...sretnouser posted image

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: prvi simptomi trudnoće
25.5.2012 12:34:34   
Sanchy...
Cao...nova sam ovdje i imala bih par pitanaja za

vas iskusnije... :) ovako kasni mi vec tj. dana i imam neki zickasti iscjedak i boli me u ledima i grudi me bole...posto je mi je uvijek tocna u dan cak i sat... :) i naravno radimo na bebi...ali sam radila test i pokazalo mi je negativno... :( kakve su sanse da jesam trudna..???

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: prvi simptomi trudnoće
25.5.2012 13:49:27   
tayanna
pitanje za user posted image znači,frizerka sam i inače ako me leđa u nekom smislu bole to je onda predio vrata i lopatica,međutim već šesti dan me križa bole a nikad nisu da me već frka hvata,očekujem user posted image i zanima me da li je koja imala te bolove i da li mi ih ikako možete opisat??hvala unaprijed!

_____________________________

I will find a way to see you again

(Odgovor članu Sanchy...)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: prvi simptomi trudnoće
26.5.2012 11:59:36   
Indy
u obje trudnoće obilni iscjedak, grčevi, nadutost, i u ovoj drugoj bolovi u križima

_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

(Odgovor članu tayanna)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: prvi simptomi trudnoće
27.5.2012 9:58:36   
emamma
evo da vam se javim user posted image je ipak došla iako sa 6dana zakašnjenja,..valjda je na nju utjecao i stres s posla pa..al nema beda ne predajemo se ovo bi ionako bilo neočekivano al u skoroj budućnosti se nadam još jednoj user posted image

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: prvi simptomi trudnoće
29.5.2012 23:01:22   
bebica77
Vecer. Tek sad sam skuzila ovu temu))) a tuke ))))
Ovak m imala 12.5 trajala 5 dana s tim da jedan dan opce nije curila.... Napravila ja test i naravno --.... Unazad par dana tocnije 3 neki gusti bjeli iscjedak bez mirisa i okusa do danas,danas je tak kisel da moš napravit limunadu.... Pospana (nikad ne spim popodne), bradavice me pekle dva tri dana tj žarile, danas cjeli dan temp 37 i ni gore ni dole (mjerena kroz cjeli dan), moja frendica(mislim na vaginu) nekak cudna zadebljana mekana(isla ja nju pipat vrag mi ni dal mira)...drbuh boli vec dva tjedna stalno na momente kaj da bum dobila(bol je bol to se nemre sam tak umislit kaj ne) i mokraca mi tak zuta i bistra( znaci nije upala neka inace bi bila mutna) E sad dal sam ja prerano test napravila il ka neznam al sve upucuje na T...dve trudnoce iza mene i nikakvi simtomi osim izostanka s tim da s prvim klincem imala m 3 mjeseca normalno... Kod ginica bila prije 2 mj i sve ok bilo jos me doma steral decu delat ha ha ha..... I jos nkj na sredini proslog ciklusa me pocele cicke bolit i bolile sve dok nisam dobila ovu zadnju m i prestale kad je prestala e onda su tek bradavice dosle na red,žarenje i antene!!! Koji neugodnjak uh!!!
Aj kaj vi mislite sve o tom?

(Odgovor članu emamma)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: prvi simptomi trudnoće
30.5.2012 8:16:54   
Riza
Bebica77...ja mislim da se malo previše opterećuješ sa svime. Probaj se opustit i prestat mislit na sve simptome. Psiha je vjeruj mi gadna stvar...ne bi vjerovala što smo si sve u stanju umisliti. Ako ti je test negativan vrlo vjerojatno i nisi trudna. Osim ako nije rađen prerano.... može biti da ti se ciklus malo poremetio...hormoni divljaju i tak. Nemoj se opterećivati jer tak će se bebica teže primiti... Sretno! user posted image

_____________________________

..Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.

mrva mamina - 03.10.2014.

(Odgovor članu bebica77)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: prvi simptomi trudnoće
30.5.2012 8:17:49   
tayanna
Bebica77 ako si imala 12.5 onda si tek sad oko ovulacije ili mislis da je bila lazna menga?? Ako mislis da si u ovom ciklusu ostala trudna simptomi su prejaki za tako ranu T ali za prosli ciklus bi mogli biti a i ako ponovis test trebale bi biti fuuuull jasneuser posted image ! Drzim fige!!

_____________________________

I will find a way to see you again

(Odgovor članu bebica77)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: prvi simptomi trudnoće
30.5.2012 9:43:43   
bebica77
Pa tajči o tom ja pricam cjelo vrijema...A test sam radila u prvom tjednu iza m tak da bi taj test kak god okrenes bila neg jer je rano.... A sad se ne usudim kupit test nekak kaj ja znam...O nemam poima kad je jer su mi m malo uzas.. Iskreno mislim da je ova zadnja bila lazna...
Riza zasto uvjek me tako poklopis da umisljam ne kuzim, pa ako sam si recimo umislila spavanje il tak nekaj pa nisam mogla sama sebi umislit bol il jbn iscjedak?????
Psiha je jbn stvar znam al kak moras bit lud da bi te umisljeno nkj bolilo ne kuzim...Tj da sam sebi zadajes bol?????


(Odgovor članu tayanna)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: prvi simptomi trudnoće
30.5.2012 10:13:41   
Riza
Bebica77.....ništa ja tebi ne poklapam niti sam ti išta ružno rekla. Samo ti govorim iz vlastitog iskustva što sve psiha čovjeku napravi. Tako da ne bi htjela da se razočaraš bezbroj puta kao i ja. A za simptome koje imaš ti kažem..može biti da se nekaj poremetilo u ciklusu...možda ti hormoni divljaju...možda je O.blizu....ako sumnjaš da ti je prošla user posted image bila lažna slažem se sa tayannom...dvije crtice bi se jasno trebale vidjeti. U svakom slučaju sretno!

_____________________________

..Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.

mrva mamina - 03.10.2014.

(Odgovor članu bebica77)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: prvi simptomi trudnoće
30.5.2012 10:31:43   
bebica77
Riza moja i ja sam imala rAzocaranja fala bogu eto vise od 1 god i fala bogu sad dva mjeseca opce nisam razmisljala o tome i sad ovo mi se desava... Pogotovo ovaj moj iscjedak i jako jaka bol dole prosli tjedan.... Riza oprosti ak sam bila gruba nije namjerno.....
Riza mene ti muci to kaj ja opce nikakve simptome nisam imala u prethodne dve T tak da mi sad sve cudno i opce niš vise neznam ....

(Odgovor članu Riza)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!