|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   prvi izlet
20.5.2010 9:18:44   
mami 36
Evo moja Sara danas ide na prvi izlet s vrtićem,tj.to je prvi put da ide bez mame i tateuser posted image .Moram priznati da cijelu noć nisam baš spavala ,a danas do povratka uh user posted image .Znam da ju moram pustiti da se polako osamostali,ali to je stvarno u dubini srca teško,nekako mi stvarno prebrzo odrasta
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: prvi izlet
20.5.2010 9:21:07   
danery
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za saru i user posted image user posted image user posted image user posted image za mamu user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu mami 36)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: prvi izlet
20.5.2010 9:21:51   
ninolina
ooo znam kako ti je...moja obožava ići s vrtićem sad ju čeka more...ajme nezmnam kako ću ja...

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu mami 36)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: prvi izlet
20.5.2010 9:37:39   
mami 36
stvar je u tome da je u zadnjih mj. dana jako puno šokova koje smo kolko tolko svladale.Naglo smo ostale bez bake koja ju ju čuvala  i koju je obožavala user posted image .Valjda zbog svega toga sam još bolje u bedu jer nisam imala vremena za žalovanje pa možda i malo jače sad reagiram na neke situacije iako pred njom to ne pokažem,ali sam u svemu tome skužila koliko je ona jaka i velika i sretna sam kaj je otišla na izlet jer se baš veselila user posted image user posted image .

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 4
   [Obrisani korisnik]
20.5.2010 9:59:12   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu mami 36)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: prvi izlet
20.5.2010 10:18:02   
minnie
IZVORNA PORUKA: cvrčak

user posted image  za curku,a tebe razumijem potpuno.
Ja ću vjerojatno trčati za busom kada prvi puta ode negdje sama bez meneuser posted image


potpisujem te potpuno. samo ću ja noć prije plakati i neću imati mira dok se ne vrati

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: prvi izlet
20.5.2010 12:16:14   
anuska08
Neka nam Sarica uživa među svojim prijateljima!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu mami 36)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: prvi izlet
20.5.2010 12:18:47   
natalijax
user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: prvi izlet
20.5.2010 13:18:19   
cuba
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: prvi izlet
21.5.2010 19:50:51   
Gogule
samo da je njoj super i da želi ići. Meni je žao jer mog Rokića nisu htjeli uzeti prošli tjedan jer nema 5 godina .tako da je jadan sav tužan bio. Samo on i jedna curica nisu smjeli ići.

_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: prvi izlet
26.6.2019 7:46:34   
guycassode258
https://hotelscombined.com je meni daleko najbolja i najpreglednija stranica za rezerviranje hotela/hostela i zadnjih godinu-dvije gotovo jedino nju koristim za bukiranje. nemam apsolutno nikakvih zamjerki,naprotiv u velikom broju slučajeva hoteli bukirani na ovaj način puno su jeftiniji nego na licu mjesta,čak jeftiniji nego na ostalim sajtovima za bukiranje.
Jeftine Avio Karte - https://search.jetradar.com

(Odgovor članu mami 36)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!