|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Preporuke za kolica
29.3.2016 14:02:07   
nymeria
Drage moje mi smo poceli malo razgledavat kolica i vise nismo pametni.. gledamo nesta 3000-4000 kn i da su 3u1..
Citala sam dosta pohvala za graco (graco evo chilli 3u1) su mi lijepa i lagana..
Takodjer i hauck isto tako mi je ok..

Kako ste se vi odlucili?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Preporuke za kolica
29.3.2016 15:37:06   
danery
kupila graco mirage plus....super lagana,okretna,traju ajme....

za stariju smo imali pierre cardin duboka,koja se dižu u sportska,isto ok,al se razmrdala,a i točkovi me živciraju jer se često zblokiraju nekako ukoso i onda čupaj,vuci,guraj....obično napol zebre user posted image

imamo i romer britax sportska,idu u ležeći položaj,reguliraju se trakama,pa ima ihaj položaja zapravo....

za ovu bebu neću imati nikakvu košaru i sl.,što jednostavnije to bolje...
btw,kupila sam ova graco kao nova za 250 kn user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Preporuke za kolica
31.3.2016 17:55:28   
subby
ja cu se samo kratko ubaciti, da ovdje u Njemackoj sam nasla na dosta mjesta i cula da bolje zaobici Hauck.. iako ima dosta podijeljenih misljenja, cesto kazu ako mozes uzmi radije nesto drugo..

_____________________________

Always remember to be happy!
Happy baby #1 happily arrived :)

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Preporuke za kolica
10.5.2016 18:03:30   
mamice
Haj pogledaj si kolica FOPPAPEDRETTI BIKINI ili FOPAPEDRETTI 3 CHIC user posted image Ako ti se sta svi imas 10% popusta na gotovinu i ako si iz Zagreba besplatnu dostavu user posted image

_____________________________

Veliki braco Mihael-14.06.2008
Seka Valentina dosla 20.10.2011

(Odgovor članu subby)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Preporuke za kolica
1.6.2017 15:07:55   
nymeria
Eh da, mi smo na kraju uzeli u bubamari freeon trio star kolica 3u1 i zadovoljna sam sa njima... vozimo se stalno i lagana su za upravljat i udobna..

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu mamice)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!