|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Porod bez trudova
25.4.2012 1:32:56   
Tratina
Ja sam rodila a da nisam imala trudove. Porod je trajao 16 sati a od toga 10 sati u rađaoni. I mazana gelom i dali mi 3 boce dripa i opet na porodu ostala bez trudova... Tiskala sam sama, na "suho".
Inače, porod mi je počeo trudovima (ko grčevi u crijevima) i jakim krvarenjem.
Ima li još neko sa takvim ili sličnim iskustvom?

< Poruku je uredio anaxx -- 8.5.2012 10:55:05 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Porod bez trudova
25.4.2012 7:42:42   
m600
ajme zbilja? ja sam prvi porod imala 7h trudova drugi 5h

< Poruku je uredio anaxx -- 8.5.2012 10:55:18 >


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu Tratina)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Porod bez trudova
25.4.2012 8:00:30   
ucitelj
znaci TRATINA nista te bolilo nije? joj ako je tako koja si sretnica joj
ja sam svog radjala 13h od tog 10sati bolilo ko ludo a jos uz sve otisla mi plodna voda pa je bilo na suho (ali opet bi radouser posted image )

< Poruku je uredio anaxx -- 8.5.2012 10:55:30 >


_____________________________

<3 Moj anđeo Mihael dosao na svijet 31.07.2011.

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Porod bez trudova
25.4.2012 8:05:51   
lidac0605
Čula sam već od moje mame,koja mi je rekla da je mene rodila bez trudova,smijuć se iz svega glasa i veli u tom smijehu ja samo izletila...valjda se zato i volim smijat hahaha

< Poruku je uredio anaxx -- 8.5.2012 10:55:40 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Porod bez trudova
25.4.2012 8:16:47   
pincirotvajler
ni ja neznam kaj je trud,ali su me slali na cr

< Poruku je uredio anaxx -- 8.5.2012 10:55:55 >


_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Porod bez trudova
25.4.2012 11:22:28   
olivija
Prvi porod 15 sati drip,a drugi porod 5 sati moji trudovi i 3 moji+drip...tj sve zajedno 8 sati...ajme i kuku

< Poruku je uredio anaxx -- 8.5.2012 10:56:05 >


_____________________________

16. 11. 2011. stiže nam bebica

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Porod bez trudova
26.4.2012 1:03:17   
Tratina
IZVORNA PORUKA: ucitelj

znaci TRATINA nista te bolilo nije? joj ako je tako koja si sretnica joj
ja sam svog radjala 13h od tog 10sati bolilo ko ludo a jos uz sve otisla mi plodna voda pa je bilo na suho (ali opet bi radouser posted image )


ma imala sam ja trudove maltene sve do poroda. i to na dvi minute zadnje čega se sićam. znači, 16 sati trudova od toga 10 sati trudova na dripu. bolilo ko vrag. plodnu vodu su mi oni probili 6 sati prije nego je došlo do poroda.
molila sam ih da me pošalju na carski user posted image ali se nekako dogodilo da sam na samom porodu sve manje osijećala trudove i na kraju ništa user posted image zbog toga sam jedva rodila. vrag zna koliko su me šivali nakon toga. katastrofa... nisam nikad čula za takav porod. znam samo da je doktor cilo vrime gunđa kao "eto vidite da je dobar trud ženin najbolji prijatelj"... ali baš me zanima zašto je došlo do toga i ima li još iko sa sličnim iskustvom...

< Poruku je uredio anaxx -- 8.5.2012 10:56:16 >

(Odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!