|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoje ćemo osobno računalo namjestiti cookie, koji će nam omogućiti, da te tijekom natjecanja (14. - 18. 04. 2014.) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korištenje portala, bez prikazivanja Ringerajinih ikona i ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzeti ćemo ti sve prikupljene bodove, a bodove će izgubiti i Ringeraja. Na žalost, odustajanjem gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Dali još želiš odustati?
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisani korisnik]
27.1.2010 10:48:19   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu elina)
  Neposredna veza do poruke: 26
   RE: plasmon keksi
27.1.2010 10:52:24   
anuska08
Ja sam bila uvjerena da si ti keksi nemaju gluten!! Dorbo da maloj nisam to jučer dala jer ovi moji sadrže. Pedica mi je samo rekla da joj dam plasmon kekse i to je to, a moja frendica mi rekla da kupim talijanske, a upravo oni sadrže. E sad mi poouser posted image ! DAnas ću onda morati do Mercatora po gledati nešto drgo!!

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 27
   [Obrisani korisnik]
27.1.2010 10:54:45   
Brisani uporabnik

(Odgovor članu anuska08)
  Neposredna veza do poruke: 28
27.1.2010 12:05:43   
anuska08
Ma ne znam ni sama više što dati, opet znam da ni med ne smije. Imam i te spominjane Lino kekse i stvarno niš ne piše za gluten,a l to mi je stvarno idijotski keksi za bebu od 4mj, a sadrže gluten!! Tko je ovdje lud?!
A što je najbolje mojoj dosadile rižine pahuljice i sad moram nešto novo uvesti a ne znam što datiuser posted image

Nika 26.08.2009.

Neposredna veza do poruke: 29
   [Obrisani korisnik]
27.1.2010 12:11:10   
Brisani uporabnik

(Odgovor članu anuska08)
  Neposredna veza do poruke: 30
27.1.2010 12:13:08   
anuska08

IZVORNA PORUKA: cvrčak

Schar sigurno možeš

THx user posted image ,pogledati ću u Mercator. Sva sreća da mi je blizu!!

Nika 26.08.2009.

Neposredna veza do poruke: 31
27.1.2010 12:18:37   
ines
Probaj sa kukuruznim pahuljicama.

Mama dva mala anđela!

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 32
27.1.2010 13:14:12   
elina
jel one sto licu na piskote ili?

Neposredna veza do poruke: 33
27.1.2010 13:46:30   
ejmama
Evo Anuska08 da ti javim ja sam danas bila kod dr. i rekla je tek s punih 7mj da joj počnem davati kruške,jabuke, banane i rižine pahuljice, a povrće i meso s 8mj. Mislim da ću ipak početi prije jer ova moja bi baš jela.

H 07 E 09

(Odgovor članu elina)
Neposredna veza do poruke: 34
27.1.2010 14:51:33   
anuska08

IZVORNA PORUKA: ejmama

Evo Anuska08 da ti javim ja sam danas bila kod dr. i rekla je tek s punih 7mj da joj počnem davati kruške,jabuke, banane i rižine pahuljice, a povrće i meso s 8mj. Mislim da ću ipak početi prije jer ova moja bi baš jela.

Hvala na info!! Eto, baš se razlikuju mišljenja!

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 35
27.1.2010 14:57:50   
lee
ja sam alexu kupila piškote u dm i super su..jeo ih je neko vrijeme...nemaju glutena.. kašice vočne alex jede od 4mj.sad jede več sve.

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 36
27.1.2010 14:59:24   
xxl
Jel hoće ovo ko jesti??Moj mali jede sve al baš sve osim ovog,čim to vidiuser posted image

Mislim da bi takve pedijatre trebalo prijaviti ukoliko su stvarno savjetovali uvođenje glutena sa 4 mjeseca!

Imaš i one hipp rižine koje joj možeš dati

user posted image
user posted image

samo što oni sadrže med pa pitaj pedijatricu

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

Neposredna veza do poruke: 37
   [Obrisani korisnik]
27.1.2010 16:06:14   
Brisani uporabnik

(Odgovor članu xxl)
  Neposredna veza do poruke: 38
   [Obrisani korisnik]
27.1.2010 16:09:07   
Brisani uporabnik

(Odgovor članu elina)
  Neposredna veza do poruke: 39
27.1.2010 22:32:44   
nancy
cvrci ja sam te mislila kupit ono kad sam trazila bezglutenske, al sam procitala da imaju jaja .pa nisam bila pametna hocu li ili necuuser posted image .opet sam odustala i pricekala 7 mj.

Karlo.03.2009 mamin vragolan
Renato nam stigao-26.01.2011

Neposredna veza do poruke: 40
27.1.2010 22:42:04   
mala pcelica
IZVORNA PORUKA: elina

Na plazmi pise da sadrzi gluten,a imam i lino keks di ne pise nista!Glupost,sad neznam dal ga sadrzi ili ne!?

istina ovo za lino keks,bezveze sto nista ne pise,al po sastavu bi rekla da sadržii gluten,ja ga do sad nisam ni jednom uzela,uzimam plasmon u dm-u od 4. mj.....a u pravoj plazmi ima i meda pa mi se to još ne daje bar tamo dok ne napuni 10-11 mjeseci...

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu elina)
Neposredna veza do poruke: 41
28.1.2010 10:00:22   
ines
Kako imaš za kupiti rižine pahuljice tako imaš i kukuruzne pahuljice. Pošto je tvoja beba tek 4 mj. moj ti je savjet da probaš sa 2-3 žlice pahuljica rastopiti u mlijeko. Možeš i više ne znam koliko papa. Samo pazi da ne bude gusto. A poslije kad na red dođe čokolino, keksolino i sl. je milina. Ja sam svom počela s rižinim i kukuruznim pahuljicama praviti nočni obrok več s 4 mj. a čokolino i keksolino s 5 mj. davala sam mu i lino i hipp i plazma kekse,ništa mu nije bilo-osto je živ. Kako mislite da su prije žene hranile svoju djecu? Što veči izbor na tržištu to se više izmišlja topla voda!

Mama dva mala anđela!

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 42
28.1.2010 10:40:07   
elina
IZVORNA PORUKA: nancy

cvrci ja sam te mislila kupit ono kad sam trazila bezglutenske, al sam procitala da imaju jaja .pa nisam bila pametna hocu li ili necuuser posted image .opet sam odustala i pricekala 7 mj.

e da..imaju jaja....opetuser posted image !!Mi smo poceli s vocnim kasicama i to s jabukom i kruskom i svidaju joj se,a navecer joj napravim rizine od hippa(jedna mjerica),ali od voca puno brze ogladni pa sam mislila smrvit keks u voce da ju malo zasiti.Sad ako sadrze jaja...ma vise ni sama neznam...nebi tila previse filozofirat oko toga,al opet ti nije sve jedno sto im dati a da im ne skodi!?

(Odgovor članu nancy)
Neposredna veza do poruke: 43
28.1.2010 12:09:38   
nancy
Elina pa mozes i u voce stavit koju mjericu riinih ili kukuruznih pahuljica i onda dodat jos malko vodice da ne bude pregusto.

Ines nitko ne kaze da ce dijete umrit ako mu das kekse i cokolino u 4-om mjesecu ali zasto ga opterecivat jos nepotrebnom hranom ako nema potrebeuser posted image .e da se moje svekrve pitalo trpala bi mi u dijete sve i svasta.Boze sacuvaj izjava i prijedloga.e daj mu kekse,cim smo poceli dohranu,pa stavi mu soli u kasicu....secera...iscijedi limuna u caj i meda....sta??jos mu nisi smoki dala???
elina polako ti i daj bebici sta mislis da je najbolje,bez zurbe,imat ce cijeli zivot za isprobavanje.

Karlo.03.2009 mamin vragolan
Renato nam stigao-26.01.2011

(Odgovor članu elina)
Neposredna veza do poruke: 44
28.1.2010 12:32:09   
plavka

http://www.podravka.hr/brandovi/opisi-brandova/lino/lino/tab-proizvodi?page=2

Išla sam još jednom pogledati ali jedini njihovi proizvodi bez glutena su Kukuruz,kukuruz-riža i riža i na njima je naznačeno da su bez glutena

točno cvrle i još riža sa 5 vrsta voća!

26.06.2009. naša ljepotica
stigla nam još jedna curka13.07.2013

Neposredna veza do poruke: 45
28.1.2010 12:38:51   
lee
cvrčak ovi plasma keksi na slici su fenomenalni ja ih jela...med ne smeta djeci tako su mi rekli..moja seka ima problema sa enzimima u crijevima i ona sve te proizvode može jesti.ne smetaju joj ..user posted image

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu plavka)
Neposredna veza do poruke: 46
28.1.2010 13:59:53   
elina
IZVORNA PORUKA: nancy

Elina pa mozes i u voce stavit koju mjericu riinih ili kukuruznih pahuljica i onda dodat jos malko vodice da ne bude pregusto.

Ines nitko ne kaze da ce dijete umrit ako mu das kekse i cokolino u 4-om mjesecu ali zasto ga opterecivat jos nepotrebnom hranom ako nema potrebeuser posted image .e da se moje svekrve pitalo trpala bi mi u dijete sve i svasta.Boze sacuvaj izjava i prijedloga.e daj mu kekse,cim smo poceli dohranu,pa stavi mu soli u kasicu....secera...iscijedi limuna u caj i meda....sta??jos mu nisi smoki dala???
elina polako ti i daj bebici sta mislis da je najbolje,bez zurbe,imat ce cijeli zivot za isprobavanje.

Istina...imat ce vrimena!Najgore je to sto toliko njih ti savjetuje nesto,a stvarno sve mi tribamo samo slusati svoju bebu i to je to....a i ponuda je velika pa zelis da djeca sve probaju,mozda ce im ovo,mozda ono pasati itd.,a mislim da im tako samo gore radimo?!Odlucila sam...polako cemo...user posted image

(Odgovor članu nancy)
Neposredna veza do poruke: 47
28.1.2010 14:49:52   
ines
Upravo sam to i htjela reći. Treba slušati svoje dijete, ali mislim i da ne treba praviti neku famu oko tog hranjenja. Ako vidiš da je djete gladno polako mu pojačavaš dohranu i uvodiš sve više i više namirnica dok jednoga dana ne dođe na to da sjedne i jede što i vi.

Mama dva mala anđela!

(Odgovor članu elina)
Neposredna veza do poruke: 48
   [Obrisani korisnik]
28.1.2010 15:53:24   
Brisani uporabnik

(Odgovor članu lee)
  Neposredna veza do poruke: 49
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na: