|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   petrova i kućni red
6.10.2013 9:13:37   
lilyras
pozdrav svim trudnicama.zanima me dali je koja nedavno rodila u petrovoj.ja sam jučer bila na hitnoj i uskoro mi je termin,vidjela sam na vratima nekakav kućni red.rodila sam već dva puta kod njih i do jučer nisam nijednom vidjela nešto takvo.ima li još kakvih promjena??
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: petrova i kućni red
6.10.2013 13:00:52   
Kazimira
I mene zanimaju novosti.......user posted image

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu lilyras)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: petrova i kućni red
15.10.2013 13:22:19   
Kazimira
hej..neke podatke možeš pročitati na forumu.hr.....mene je najviše zanimao rooming in koji su izgleda uveli.......user posted image

nemam pojma, na ringeraji ima slabo ženauser posted image user posted image koje rađaju u Petrovoj user posted image

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: petrova i kućni red
12.11.2013 12:59:24   
mekica
Da čula sam da su uvli rooming i da se uhodavaju.

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: petrova i kućni red
12.11.2013 13:05:57   
Kazimira
Evo ja sam tamo rodila prije dva tjedna.....user posted image

Bebe su cijeli dan sa mamama, odnose ih samo kasno naveće na kupanje i vraćaju oko ponoći, nekad to traje sat nekad dva....
Kroz sobe je stalna promenada, što vizite gonekologa, sestara za mame, pedijatra....pa previjanje beba, pa hrana i tako nikad mira........

Sve u svemu meni je bilo ok, sestre su bile dobre...nemrem se baš na nikoga potužiti user posted image

Zaboravih napisati....posjete su od pol 5 do 5 i samo može u sobu ući jedan član obitelji, uglavnom su to očevi.....i nemre netko biti 15 min pa netko drugi još 15 min....

< Poruku je uredio Kazimira -- 12.11.2013 13:07:20 >


_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu mekica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: petrova i kućni red
17.12.2013 16:49:54   
leptirka
Moje cimerice se ovog pravila nisu držale pa je u vrijeme posjeta bilo i baba, rođaka sestrični, prijateljica i susjeda, puna soba ljudi a bebice s nama, užas user posted image

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!