|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 02.-08.11., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  77 78 79 80 [81]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
15.7.2017 22:41:56   
hipo
Danery super za vrtic!

Ja skoro na moru, odlezavam vrijeme kod svwkaca prije nego odemo kod mojih. Sta da kazem glup,gluplji. Nesto se nejaki, nezenja sogi krenuo trudit pa je maloj pred spavanje iso pokazivat crtice s pucnjavom i davat madjaricu..... nek to on svojima kad ih dobije...svekac je sjedio u fotelji okrenut ledjima...dva sata i gledao tekmu, samo je reko muzu kako su zaposlili nekog od moje struke u gradu, kao mogli su i ovu tvoju, sta ona ima radit u Zg...prije bi se ubila nego tu dosla radit, dobro mi je tamo di jesam.
Bura sve lijepo rashladila osim njihovekuce, unutra 28, vani 20... kao bas im je fino sad. Navuceni zastori, rolete spustene, vrata zavorena da ne bi zrak doso, a propuh pogotovo. Skamenili se kad sam nasu sobu otvorila. Roletu mogu samo izbacit, od nedizanja tijekom desetljeca se zapekla i ne da se dignut. Ne znam sta su stavljali prozore, mogli su to zazidat, ne bi imali trosak prozora. Mala se svekca opet boji, strica zove zeko, sa svekuljom ke u ok odnosima user posted image
Eto sam se za danas pojadala, nadam se da sam sutra navecer kod svojih u prozracenim uvjetima.

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 2001
18.7.2017 22:30:43   
hipo
Alo zenske di ste?
Ja se odmaram na otoku, necaci se ustrcali ojo male, ona oko njih. Ne znam ko vise uziva.
Nadam se da ste dobro i na sigurnom i da niko od vasih nije stradao u ovim groznim pozarima.
Hipica spava bolje uz buku, tu u mjestu bio opcenarodni dernek, ona spavala ko top. Drugu noc tisina, ona mijaukala cijelu noc.

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2002
19.7.2017 6:37:40   
katy1503
Jutro svima!

Hipo, uzivajte na moru! Klincima je naljepse kad se igraju jedni s drugima...
Bas sam se nasmijala kad sam procitala pricu od neki dan s svekicima i zatvorenim roletamauser posted image

Danery, lijepo cuti kako vi napredujete!
Nadam se da uzivate na moru i da su vas bolestine ipak zaobisle u punom luku...

Lidac, ti tvoja vojska?
Jezic, kako beba?

Kod nas sve ok, zdravi smo, laprdamo, igramo se...

Katja - ljubav mamina 27.09.2015

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2003
19.7.2017 10:01:27   
lidac0605
Bokić,zimkuljice user posted image

Evo,kod mene se ludilo nastavlja user posted image ...znači-sinko upisan za nutricionista,kćer ide pravac-Zadar na faks,upisala talijanistiku(prevoditeljski smjer)-to je i htjela i etnologiju i antropologiju.Jurim papire za dom,mada mi se čini da uzalud jer tipa pola liste ih ima izravan upis-što odlikaši što nauštrb branitelja makar su mi ove sad generacije već malo premlade za bit dijete poginulog branitelja al valjda je to za starije user posted image .A papirologije-bolje da ne pričam-od poreznih potvrda za svu djecu pa do najglupljih nebuloza.Uglavnom,ak ne dobije dom morat će na stan,s nekim se skompat i odmah kopat za neki posao jer to moj džep ne može kompenzirat.U petak idemo na upis,mora osobno doć tak da ću eto bar na taj način vidjet mora user posted image ...istodobno me užasno strah i u isto vrijeme sam užasno nabrijana i uzbuđena,miješaju mi se emocije,pitam se da li ćemo uspjet,dal će se snać,s druge strane u srcu me već razdire misao da ju moram pustit da poleti i da nas napusti i onda samo osjećam grč u želucu user posted image ..opće si ne mogu pojmit da ju neću vidjet danima...znam da će njoj to vjerojatno bit super al mama je mama user posted image ne mogu protiv sebe user posted image .

Hipo,uživaj sa svojom mudricom i odmarajte user posted image ...svekci su ti za krepat user posted image

Katy user posted image da je sve ok kod vas...neka tako i ostane user posted image

Jezic,stvarno ženo pa di si?Daj se javi kako ste...

Danery,vidim kod tebe veselo ko i uvijek user posted image ...odmori i za nas user posted image

< Poruku je uredio lidac0605 -- 19.7.2017 10:03:21 >

L,B,M,L & M user posted image

"I may not be perfect,but when I look at my children I know I got something in my life perfectly right."

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 2004
19.7.2017 13:44:36   
hipo
Lidac vjerujem da ti je tesko pustit je al vjeruj mi radis joj veliku uslugu. Moze samo bit samostalnija i spremnija za zivot. Ja sam.kd srednje bila podstanar, za vikend doma a na faksu samo za praznike. Super je to iskustvo. A ako nesto treba vjerujem da ona zna da ste tu za nju. Ja ne bi mijenjala svoje iskustvo za nista. Zahvalna sam roditeljima sto su me pustili da letim. Kad vidim neke kolege koji su iz kvarta otisli samo do skole i faksa i samo su kod mama, to su ko invalidi. Sto vise putovati i vidjeti, pogotovo dok si mlad, upijas, to je super. Drzim fige da dobijete dom il ako ne da nadje neki dobar poslic. Mozda repeticije s talijanistikom ili on line prevodjenje. Dobra praks za njezin studij. S antropologijom moze na terene pa se i tamo zaradi, ne znam.jel zadrani placaju studente, zg faks je nesto placao u moja prastara vremena u proslom stoljecuuser posted image
Sretno curi, zelim joj uspjesan studij i dobru zabavu.

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2005
19.7.2017 15:53:12   
lidac0605
Hipo user posted image user posted image puno mi tvoje riječi znače user posted image ...ma svjesna sam ja toga da je to kaj se nje super al kad sam ja tolko prokleto posesivna kad su ta djeca u pitanju da ne mogu opisat...ne pokazujem ja to njoj i njima općenito,i sama joj govorim kak bu sve super i kak bu joj to super a iznutra sama sebe špotam jer srce viče drugo.
Hvala Bogu da vec i sad radi(našla u West Gateu u Ecco trgovini cipelama,za 23 kn po satu),tak da će si nekaj od tih novaca odvojit da ima nekaj za prvu ruku kad ode...meni će valjda trebat više adaptacija nego njoj user posted image .

Dobija se i sad kao subvencija ako si u privat smještaju 200 kn...pa i to je dobro,bar za režije...

Kaj dela Hipica zvrkica user posted image

< Poruku je uredio lidac0605 -- 19.7.2017 15:55:10 >

"I may not be perfect,but when I look at my children I know I got something in my life perfectly right."

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2006
20.7.2017 21:52:45   
hipo
Super da radi vec sad!
Hipica uziva ko prase s rodjacima,njih 4 paze na nju, glavna je, jede super, od kad smo tu nije obrok zezala, sve tamani, napokon i voce jede normalno bez miksanja. Smijesna je s tim pricanjem uveseljava nas sve.
More hladno pa se nismo bas kupale. Laze kupat, ode u plicak smoci noge i kaze dosta user posted image
Iziva setat vani, vice na sav glas da svi cuju sto zna rec. Ja se odmaram, uz ova cetiri necaka uvikek nwko nad njom cuci i cuva.

Mama najslađe mišice
GRAF

Neposredna veza do poruke: 2007
22.7.2017 11:19:08   
lidac0605
Bokić,curke user posted image

Hahaha,Hipo,mala je zakon...takve su curke,nemreš protiv toga.Kopija moje user posted image

Mi jučer obavili Zadar user posted image ,išle ja i ona busom jer to se opće ne isplati autom ić...platila 2 povratne karte 300 kn,a da smo išle autom potrošile bi i više,kad mi samo 200 treba za cestarinu(ak se hoćeš vozit ko čovjek i brzo doć).Tak da autom idemo najesen kad će se selit jer to bu valjda poznavajuć nju pun auto stvari.
Tamo-Sodoma i Gomora,došle u 10,već 70ak njih ispred nas za upis(dobiješ redni broj),uzimaju ih po 2-3 i bar pol sata su unutra user posted image ,tak da smo tam čubile do 5 popodne dok je sve obavila + plaćanje upisa+slikanje za iksicu,otišle po sladoled i već morale prema kolodvoru jer nam je bus išo za nazad u pol 7.
Papire za dom smo donesli nazad doma(ko i svi drugi koji su jučer bili tamo) jer nismo imale kad ić predat,tamo rade do 3,a ne možeš predat prije nego obaviš upis user posted image ..i eto sad tata plahuta po Samoboru da pošalje preporučeno žurno u Zadar user posted image ...
Moram pohvalit profesore i samu rektoricu tamo,svi turbo ljubazni mada su morali ostat nakon radnog vremena da ih sve upišu,nema napetosti,nema otresanja jako ugodno iskustvo,za razliku od Zagreba kad moraš tak nekaj obavit...
Faks je predivan,na samoj obali,ovaj u Zg mu nije ni sluga,ona je oduševljena,a onda sam i ja sretna kad je ona sretna user posted image

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2008
22.7.2017 22:47:42   
hipo
Lidac super da ste to obavile. Je taj im je faks divan, na rivi tamo, bude uzivala.

Nek uziva sad ovo ljeto! Poslije ce bit ispiti na pameti i rokovi.

Mama najslađe mišice
GRAF

Neposredna veza do poruke: 2009
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  77 78 79 80 [81]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  77 78 79 80 [81]
Idi na:

Anketa

twitty

jeste li ostale trudne za vrijeme menstruacije?

da (11%)

ne (89%)

Broj svih glasova: 161

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!