|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 06.-12.11., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  105 106 107 108 [109]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Parlaonica za zimske mame 2015/2016.
16.8.2018 18:28:47   
lidac0605
Sretan povratak cure!
Meni je termin 11.9.,al ne bumo mi ti docekale, u biti vec sam i za tj.dana u terminu, ak i to docekamo. Bas si danas razmisljam, treci put sam rodila sa 36+3,to bi znacilo ovaj vikend user posted image ... Sad kad smo dotud dosle ipak mi se jos nece user posted image

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2701
16.8.2018 20:03:22   
hipo
Lidac ja navijam da napunis 37. Onda cu navijat dalje. 

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2702
20.8.2018 6:59:30   
lidac0605
Di ste trudničice, kako ste? Eto mi jos u komadu, preksutra kontrola u trudnickoj, pa cu vidjet kaj vele... Mozda me i ostave rodit, ko zna 😂. Ja sad kad bi i nekaj mogla ne mogu nis, dodje mi da se rasplacem od muke i bolova, sve me zivo boli, izdrzim oko sat vremena na nogama i to je to, moram lec jer ne mogu nikam... 

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2703
20.8.2018 7:09:02   
hipo
Lidac, hrabra zeno. Pa tebi spomenik treba dignut.Trenutno se toliko uzrujavam kod ovih tu 🤢 da ne stignem mislit na sebe. Danas idemo domaaaaa nakon dorucka! Nadam se da je muz dobro spavao/spava da ce bit fit za put nakon kave. Sve spakirano, ja ko sova od 6. Hipica prica u snu: zasto si mi uzela flomaster, tataaaa, di jje macaaaa.... I tako. Sad se smirila i digla noge meni na skembu. Ko i u proslij trudnoci ne pase mi slatko. Smiri me slano. Stalno mi se jed nesto nezdravo tipa topli sendvici 😁 pizze isl. Sinoc je hipica dugo dojila pa sam izludila. Kratko mi ne smeta  al kad potraje cini mi se da dojim morskog psa. Ona lijepo sise i ne grize al kkao su bradavice osjetljive, cini mi se da ce mi ih otkinut. Ne mogu se namjestit za spavat ko da sma u 9. mjesecu, ledja bole, sve smeta. Mozda bud ebolje na mom madracu i s mojim jastukon. 

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2704
20.8.2018 7:32:26   
lidac0605
Ajde fino da idete doma i drzim fige za dobar pregled u cetvrtak 🤞... Znaci ne da se Hipica jos sa cice 😂... 

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2705
20.8.2018 7:32:39   
katy1503
Jutro žene!
evo mene na poslu .. a stvarno mi se ne da :(

Lidac, mogu misliti kako sve boli :( ..drzi se jos maloooo ...

Hipo - i ja imam pricalicu u snu - mama dodi, di je tata , nema lava ... haha
Jutros budna od 6 a ja ne znam gdje sam....
za to nezdravo te kuzim - samo mi se to jede a onda mi koma u zeludcu ...
meni ne odgovara kava pa zato mislim da sam dodatno umorna jer sam ja prava kavopija...
i da, bit ce ti bolje doma s spavanjem - ja kod svekaca 2 tjedna nisam oka sklopila, cim sam dosla doma - naspavala se ..
e da, sjetila sam te se nocas - glava me rasturala do pol 3 - sta se smije popiti sad? nisam nista al ajme meni,htjela se glava raspuknuti ....

kad je ono pregled - u srijedu?

Katja - 27.09.2015
My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2706
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  105 106 107 108 [109]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  105 106 107 108 [109]
Idi na:

Anketa

Kalina ili Korina?
pisonjica

Oba mi mi prelepa i ne mogu da se odlucim :(

Kalina (17%)

Korina (83%)

Broj svih glasova: 133

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!