|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje - veljača 2019.
13.5.2019 9:40:10   
Točkica28
lidacccccc cmokkkk
evo decki jedan skola jedan vrtic,najesen obojica u skolu.
ako mi ne dode kroz 2 3 dana idem po test
kako ti, koje je brojcno stanje?

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 51
13.5.2019 9:56:37   
lidac0605
Sad sam 6x mama user posted image ,dobila jos jednog decka(ukupno 4) i sad secer na kraju kooooonacno ponovo cura(Beata,8.5 mjeseci).I to je sad to.Trudnoca je bila katastrofalna,vj su i godine tu kumovale(40+),a vjerojatno i moje kronicne dijagnoze,sam Bog je cuvao i mene i nju,ugl.uz pomoc 8 mjeseci strogog mirovanja,tokolize sta venske,sta na usta,brda drugih lijekova,pametne dr.Kosec,izgurala sam do 37 tjedana i tad su me porodili zbog loseg ctga.A najstarija kcer je druga godina faksa user posted image .Jeste bili u akciji za trece il ono...ak se desi user posted image

< Poruku je uredio lidac0605 -- 13.5.2019 9:57:36 >

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 52
13.5.2019 10:02:27   
Točkica28
cestitammmmmm
a ono, malo se zaigrali ovaj mjesec pa sad ne znam da li me autosugestij pere hahaha makar me bolucka kao u pmsu ...
on kao nebi. ja sam bila za da, pa za ne,pa opet za da, pa ne znam ni sama, kako Bog da.
imam 37 god ...kaj ja znam... a s koliko si rodila prije Beate?

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 53
13.5.2019 10:38:04   
lidac0605
Sa 37 😁. Gospon ima 3 godine-Mauro 😉. Ma sad ak mislis samo daj, ja sam sad vidla da kak god se ja ovak super i sjecala i bila u formi, ne mozes tijelo prevarit. Meni je moje sad jasno dalo do znanja da nije vise sposobno za ovo sve. 

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 54
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:

Anketa

beba
andela1

putni krevetic (s madracem) moze zamijeniti drveni pravi?

moze (47%)

ne moze (28%)

neznam (25%)

Broj svih glasova: 89

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!