|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje - travanj 2018.
20.4.2018 8:25:20   
Leilani
Evo i mene napokon.

tintin stvarno ti zelim da ovaj mjesec ipak bude uspješan i da se mrvica zakači user posted image

mini bav mogu misliti razočarenja nakon 9 dana, ipak je to jace od nas... zao mi je draga. I evo koliko nas je tu dokaz da nista nece onako kako mi planiramo... a sto nam preostaje. Borba i nada.

Moja user posted image je blizu, osjecam ju. Nocas sam i sanjala da sam dobila i to onak je curilo ko ludo. A noc prije sanjala da sam rodila dvije curice blizankice i odmah sam isla na forum da vam pisem user posted image Kakva podsvjest.
A mene su prije ludo privlacila kolica, i sve te stvarcice za bebe, ali sad to vise uopce ne primjecujem. Iako smo sinoc MM i ja zastali kod jednog izloga i ja sam se zaljubila u žuta kolica user posted image A i nekako mi se zadnjih par dana kroz misli tu i tamo provuce misao o posvajanju i kao da se polako mirim sa situacijom, ali ipak se jos uvijek nadam. Ma komplicirano. A toliko sam si zadala obaveza, bavim se tjelovjezbom tj.trcim tako da ne stignem ni razmisljati o simptomima pms i nagađati jesu ili nisu, ali osjecam cice bole. I tako...

Puse svima! Javim vam kad stigne...

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Odbrojavanje - travanj 2018.
20.4.2018 12:29:02   
Snjeguljica_83
Leilani, baš sam mislila na tebe.user posted image

I ja sam sanjala noćas da sam procurila. user posted image
Žao mi je što ti M. dolazi.
A jeste razmišljali o kakvim postupcima? Mislim, i posvajanje je lijepo... user posted image Znam jedan slučaj. user posted image
Ne sjećam se jesi li mi odgovorila kad sam te prije par tjedana pitala koji su vam planovi...? user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Odbrojavanje - travanj 2018.
20.4.2018 14:29:30   
Leilani
Bravo ja, zaboravila sam ti odg.sad si me i podsjetila. Bili smo prije dvije god. na jednoj inseminaciji, na zalost nije uspjelo... ali imala sam tako lose iskustvo s tom doktoricom, a ona je bila glavna za MPO. Na sv.Duh smo isli. I sad nekako nikako se odluciti ponovo u te vode... Naravno nikako ne bi na sv.duh opet, a razmisljamo i privatno. A vidjet cemo. Za sad nam je u planu uskoro ponovit spermio da vidimo kakvo je sad stanje.

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Odbrojavanje - travanj 2018.
20.4.2018 19:43:33   
Mini Bav
Leilani pa koliko dugo pokušavate? Zašto je meni u glavi kao da puno kraće pokušavate?? Možda sam zamjenila sa nekim.. Ovo me sad iznenadilo.

Ja sam u drugom djelu ciklusa, bole me cice i- kriza, al boljela su me i prosli ciklus pa sam mislila da je od posla..user posted image To mi je nešto fakat novo, prije ih nisam osjećala. Imala sam sluz, O ne mogu reći da sam osjetila..
Curka mi je opet rekla da joj rodim, ovaj put bracu, ne seku. user posted image

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Odbrojavanje - travanj 2018.
20.4.2018 21:39:13   
Leilani
Ej draga, slucajno sam stisnula i blokirala te mini bav, nadam se da je vidljiv post, odmah sam te odblokirala.
Uglavnom, moguce da si me pomijesala s nekim. Mi pokusavamo 4 god, ali prve dvije su bile s dugim prekidima jer sam imala problema s gljivama. Tak da nije bilo stalno, ali od postupka smo onako vise manje redoviti, pogotovo zadnjih godinu dana. To je ukratko to.

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Odbrojavanje - travanj 2018.
22.4.2018 14:30:01   
hipo
Mali bav zao mi je radi vjestice!

Tin tin sretno!!!

Lelani, zao mi je radi loseg iskustva. Ja sam bila u Vinogradskoj i ne mogu ih dovoljno nahvaliti. Med sestre su ko izmisljene, od doktora su mi bili Bolanča i Tomić. Moje je iakustvo da te oni nece gnjaviti informacijama, ali sve sto pitas odgovore strpljivo. Nekako mi se cini da ne zele opterecivati zenu informacijama, ali ako te nesto kopka i mirnija si kad imas odgovor i opcije sve ti objasne. Ja sam bila ova druga, koja gnjavi s pitanjima. user posted image
Kad se vratim u Zg mogu ti fotkati popis pretraga koje traze, pokupila sam to lred koji tjedan. S tim cu kod avig ginica kad dodje vrijeme, pa dogovorit konzultacije. na njih se dodje brzo, inseminaciju isto je cekas, a za ivf kakp kad, nekad 3 mjeseca nekad duze, ne znam kakvo je sad stanje.

Snjeguljice, drzim fige da odes na dugi pprodiljni sto prije.

Mi na pauzi ovaj mjesec, nismo ni blizu akupa u O dane. Tako je lijepo odmorit se od prwcenja ciklusa. Znam samo da trebam.dobit vjesticu kad se vratim u Zg.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Odbrojavanje - travanj 2018.
23.4.2018 6:55:54   
Snjeguljica_83
Hipo, MM i ja se bacamo na posao udarnički!! 😂
Jaoooo, imam novu teoriju, pokupila sam je s nekog foruma (samo ga čitam). Poslije baby dancinga ne dizati noge u zrak, već ležanje na trbuhu s jastukom pod zdjelicom. 😂
Eto, saznanja idu dalje, vrijedi pokušati.user posted image

Neka onda ovaj mjesec bude tako kod vas, bez pokrivanja. Vjerujem da ti je trebao predah.😏

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Odbrojavanje - travanj 2018.
25.4.2018 8:07:01   
tintin
Jutro cure drage, kako ste mi?
Ja sam jucer imala fet, vracena mi je jedna mrvica, jer druga nije prezivila odmrzavanje, malo sam bila tuzna, al dobro sta je tu je, odlucili smo ako ovaj put ne uspije malo se odmorit, krenit opet iza lita, eto drage moje toliko od mene, ljubim vas sve I pratim I navijam.

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Odbrojavanje - travanj 2018.
25.4.2018 8:23:10   
lidac0605
Dovoljna je i jedna,nek se samo primi i ne pušta slijedećih 9 mjeseci user posted image Sretno Tintin i nek bude veliki plus za 2 tjedna user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Odbrojavanje - travanj 2018.
25.4.2018 13:37:50   
Leilani
hipo hvala draga, slobodno mi mozes napisati sto se trazi. user posted image

snjeguljo ja sam to lezanje na trbuhu vec isprobavala par mjeseci prosle god, isto sam nasla na nekom forumu, moguce istom user posted image Ali neka tebi upali, samo udarnicki user posted image

tintin draga, navijam za jednu mrvu da se primi i ides do kraja ovaj put! Ljubim!!

Moja je naravno stigla, bas me oprala tuga, ali polako sam bolje volje cim se priblizavaju dani akcije user posted image

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Odbrojavanje - travanj 2018.
25.4.2018 19:05:06   
belina
Tintin pa sta ne vices?! Ja ti zelim da ovo ljeto uzivas s trbuhom, a ne da se odmaras!

Leilani draga zao mi je zbog user posted image iz mjeseca u mjesec. Drzim palceve da se nesto pokrene i da bas ova akcija bude dobitna.

Snjeguljice samo jako💪💪💪

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Odbrojavanje - travanj 2018.
26.4.2018 8:43:58   
Snjeguljica_83
Tintin, sretno!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

Leilani, dakle ta teorija ne drži vodu. Mislim, nekima upali, ne. To su inače sretnice. Jer to su pisale cure koje su nakon svega tri-četiri ciklusa zatrudnile. Može biti da je isti forum. www.forum.hruser posted image

Žao mi je zbog user posted image ...user posted image

Ja, cure, do daljnjega ne akcijam.user posted image Em imam E. coli em imam gljivice, koje je btw pokupio i MM. Mora i on dati urinokulturu.
user posted image samo takvo.

No, dobro. Došlo je napokon vrijeme kad se može ići u parkove, uživati s klincima vani, kupio mi muž fora ruksak, tako da ga imam za odlaske u parkiće. Malac je počeo zboriti, zanimljiv je na kvadrat. Čak me zove mama!user posted image Ponekad zaboravi, ali ok.
Čak i zna odgovoriti na pitanje kako se zoveš. "No." A koliko imaš godina, pokaže dlan (5)! Tako da guštam s njim kao nikad do sada!!!user posted image

Cura mi je već velika pa s njom uživam na drugi način.

Zanimljivo da se dosta toga ne sjećam što sam s njom prolazila, samo se malo toga prisjetim kad se malac počne tako ponašati.

Do daljnjega sam u klincima, kad već ne mogu raditi na njihvom bratu ili sestri.

P. S. čak se ne bi bunila da bude opet mali pišulinac.user posted image

< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 26.4.2018 8:45:21 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Odbrojavanje - travanj 2018.
26.4.2018 16:59:47   
mali andeo
Tintin navijamo na najjače !!!user posted image user posted image user posted image

Leilani žao mi je zbog tvoje user posted image

Snjeguljice na bemu miša fakat te sve zadesilouser posted image žao mi je !
ajde izlječi se i trk onda u akciju !
što se tiče okret na trbuh nakon akcije ,evo ne znam dal je bio presudantaj čin nakon akcije ,ali
moja E je uspjela baš nakon toga ...
pošto neke klinike prakticiraju nakon transfera ležati na trbuhu ,ja sam si mislila
pa zašto ne probati,kod nas upalilo user posted image user posted image

Cure sretno u svibnju !!!

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Odbrojavanje - travanj 2018.
27.4.2018 6:33:55   
Snjeguljica_83
Mali anđeo, sad si mi dala razlog više za poigrati se nakon keksanja!😁

Mogu vam reći da, kome god kažem da idemo na treće (mislim, to je onaj princip ako bude, bude), čude se, gledaju me s nevjericom, ne mogu to opisati... 😲Nije mi ugodan osjećaj, a budem zatečena pa se ne znam postaviti, što reći... Voljela bih imati spreman odgovor...
Nisam znala da će toga biti.😰

Šanse su nam male, neću se na trepavice postaviti da treće dođe, ali zašto ne pokušavsti.... Kako bude.
💏❤

< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 27.4.2018 6:41:10 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Odbrojavanje - travanj 2018.
27.4.2018 7:41:26   
belina
Snjeguljice draz je u pokusavanju hahaha. !!! Ja kad znam da trebam u postupak iako imam dva smrzlica kosa mi se digne.
U svakim slucaju zelim da ti brzo upali a zlonamjerne jezike zaboravi

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Odbrojavanje - travanj 2018.
27.4.2018 8:36:05   
Snjeguljica_83
Da, neki se boje keksnuti bez zaštite, a kod nas, udri brigu na veselje!user posted image I to još na najplodniji dan!!!user posted image
Tragikomično.user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Odbrojavanje - travanj 2018.
28.4.2018 22:29:13   
tintin
Hvala cure na podrsci divne ste.
Leilani zao mi je draga, grlim te jako.
Joj krepana sam danas ima li goste cili dan i bas sam se izmorila, ovaj put se bas I ne cuvam, jel mi virujete da na trenutak zaboravim da sam bila na fetu, kao danas kad sam digla malu od prije a ima 11 kg, a tako mi se lagana cini, a sta cu vjerojatno u glavi drukcije nakon vise neuspjeha, uvik se nadas ali istovremeno I ne nadas, inace nemam nikakvih simptoma, isto kao I svaki mjesec, idem pajkiti, laku noc svima.

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Odbrojavanje - travanj 2018.
29.4.2018 7:24:36   
Snjeguljica_83
Tintin, koliko ti mala S ima sad godina? Možda 3?
Baš je mrvica lagana...user posted image

Kao i moja E, visoka šparuga, a u boksu bi bila laka kategorija.user posted image


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Odbrojavanje - travanj 2018.
29.4.2018 22:34:14   
tintin
Snjeguljice moja S ima 4 godine I 20 kg, nju ne dizem sada dok sam u postupku nesmim, preteska je, a srica moja vec velika tako da mi je lako s njom u ovom periodu kad se tribam pricuvati, a ta mrvica od 11 kg sta sam je nosila je od prijateljice, bome ka pero kad je dignes., jos je mala pa mislim da nije problem sta sam je malo nosala :-)

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Odbrojavanje - travanj 2018.
30.4.2018 7:04:26   
Snjeguljica_83
Tintin, aha radi se o drugoj mrvici... Ne brini se što si je malo uzela.

A moj E ima evo za dva tjedna 7 godina i 20 kg.user posted image
Ne znam zašto i na koga je takva... Krvna slika uredna, hormoni štitnjače ok. Mislim, doktorica nije nikad dizala paniku oko toga, kaže da je jednostavno takva i gotovo.





_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Odbrojavanje - travanj 2018.
30.4.2018 11:59:43   
tintin
Snjeguljice nemas razloga za brigu, moj zet kad je krenuo u prvi razred osnovne je imao 20 kg, sad ima 45 g I sve ok, jednostavno je E takva, I to je normalno. user posted image user posted image

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Odbrojavanje - travanj 2018.
30.4.2018 18:16:41   
Mini Bav
Samo da prijavim user posted image stigla, prije 3 dana. Sljedeći datum je 28.05. :)

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Odbrojavanje - travanj 2018.
2.5.2018 6:30:29   
Snjeguljica_83

IZVORNA PORUKA: Mini Bav

Samo da prijavim user posted image stigla, prije 3 dana. Sljedeći datum je 28.05. :)


user posted image Žao mi je....

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Odbrojavanje - travanj 2018.
2.5.2018 14:21:38   
tintin
Mini bav jako mi je zao, grlim.

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 74
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!