|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Odbrojavanje - travanj 2016.
25.3.2016 11:19:25   
PinkyFunkyBirdy
user posted image

Trudilice:

user posted image tintin - 19.04.
user posted image belina - 21.04.
user posted image Viola6 - 21.04.


Navijačice:
Ruža, njanja, tiha, sanjalica, FJ, Mariachi, anne, tonkica, mikihg, Tsmee, ninolina, čokolada, troubled, koka, mirna, Dora04, božica, Candy, tikica_69, Ellenora, piggy, zvrk, tinka, maslacak, Wukovarka, Iva Piva, Thea, CATE, dami, selina, Marta j, ejmama, curice, tonkica, lelo, Ira_ , sina, anaxx, derulja, rahela, CICKA, dami, ninaa, sena, zaba, mamika, mlada mama, nikoleta, dominik, nenica, pupica, mariola, ima nas još, m600, novamama, pepeljuga, dominik, pula25, pufna*, mjesec, kiara2709, natalijax, Viky, minchi, Zvonki, miha, martina87, mamamery, Noblica, lavica81, mali_macic, buduca mamica, lilivana, maja, Nancy, MaTana, uciteljica, boba125, gljiva, maja, katy mama, BUMBI, lee, BruMa, osobno, anuska08, crvenkapica, bomboncic02, boba125, Domy, JUdy, anuska08, adryosijek, cuba, vlatkam, leptir5, Lee, anonno17, AntonijaV, gogule, lidac0605, graško, pakić, breskvica22, gianna, točkica28, fever, pincirotvajler, mariola, sarah_zg, amarnat, nessy, PinkyFunkyBirdy, winkica, anamarijapupek, malena 35, Lotte, maminangel, dada2101, Andydea, zvončica1, Tania, angel@, Bucika001, danijela8, Afrodita83, mamino zlateko, tintin, ikaaa, lili22, bebac24, ruzmarin222, tinast, nutella2009, Perlica55, Hipo, noemaa, Snjeguljica_83, jupiter, faustina

user posted image user posted image user posted image user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Odbrojavanje - travanj 2016.
29.3.2016 11:21:57   
PinkyFunkyBirdy
user posted image

Trudilice:

user posted image Leilani - 12.04.
user posted image tintin - 19.04.
user posted image belina - 21.04.
user posted image Viola6 - 21.04.


Navijačice:
Ruža, njanja, tiha, sanjalica, FJ, Mariachi, anne, tonkica, mikihg, Tsmee, ninolina, čokolada, troubled, koka, mirna, Dora04, božica, Candy, tikica_69, Ellenora, piggy, zvrk, tinka, maslacak, Wukovarka, Iva Piva, Thea, CATE, dami, selina, Marta j, ejmama, curice, tonkica, lelo, Ira_ , sina, anaxx, derulja, rahela, CICKA, dami, ninaa, sena, zaba, mamika, mlada mama, nikoleta, dominik, nenica, pupica, mariola, ima nas još, m600, novamama, pepeljuga, dominik, pula25, pufna*, mjesec, kiara2709, natalijax, Viky, minchi, Zvonki, miha, martina87, mamamery, Noblica, lavica81, mali_macic, buduca mamica, lilivana, maja, Nancy, MaTana, uciteljica, boba125, gljiva, maja, katy mama, BUMBI, lee, BruMa, osobno, anuska08, crvenkapica, bomboncic02, boba125, Domy, JUdy, anuska08, adryosijek, cuba, vlatkam, leptir5, Lee, anonno17, AntonijaV, gogule, lidac0605, graško, pakić, breskvica22, gianna, točkica28, fever, pincirotvajler, mariola, sarah_zg, amarnat, nessy, PinkyFunkyBirdy, winkica, anamarijapupek, malena 35, Lotte, maminangel, dada2101, Andydea, zvončica1, Tania, angel@, Bucika001, danijela8, Afrodita83, mamino zlateko, tintin, ikaaa, lili22, bebac24, ruzmarin222, tinast, nutella2009, Perlica55, Hipo, noemaa, Snjeguljica_83, jupiter, faustina

user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Odbrojavanje - travanj 2016.
29.3.2016 11:24:27   
Kazimira
Sretno cure user posted image user posted image user posted image

Pinky upiši me pod navijačice user posted image

_____________________________

....stigao nam Kaspi.....pa Vili....pa Bal.....

Where love is, no room is too small <3

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Odbrojavanje - travanj 2016.
29.3.2016 11:37:43   
perlica55
Cure, evo nam novog odbrojavanja,
zbilja se nadam da bude puno user posted image

Pinky, ak imaš volje, hajde i mene stavi 21.4. al sa štrikalicom
jer ne radimo na bebi, al eto da nam lista bude dulja user posted image


Sretno svimaaaaaaa
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio perlica55 -- 29.3.2016 11:46:49 >


_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Kazimira)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Odbrojavanje - travanj 2016.
29.3.2016 13:02:44   
eternity
cure sretno svima u travnju, nek bude puno user posted image user posted image user posted image

belina sreno na HSG, nek ne boli puno i držim fige da "pročišćeni" kanali urode user posted image user posted image user posted image
vepikica čestitam na user posted image , nek bude školska i ugodna, uživajuser posted image
leilani, 2 folikula su po meni savršen broj za inseminaciju, nek fino rastu i puknu, držim fige da nam kroz 2-3 tjedna prijavišuser posted image user posted image
perlice, slažem se sa tobom, ako već budeš morala si davat heparin onda bolje od samog FET-a, da budeš sigurnauser posted image
snjeguljice, pinky, ostale cure user posted image user posted image user posted image

mene možete staviti na listu 12.4. ali sa štrikalicom jer ovaj mjesec se "čuvamo" hahaaa

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

JA - hiperprolaktinemija,trombofilija,nizak AMH,mozaična trisomija16
MM - trombofilija, nosilac za cf i NN

11/12, 04/13, 09/13, 07/14, 09/16 - biokemijske
11/2016 - zajednička odluka da ne idemo na PGD i da smo završili sa pretragama,terapijama.

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Odbrojavanje - travanj 2016.
29.3.2016 13:03:09   
buba m
cure moje, divne ste... jako mi je lijepo kako se međusobno ohrabrujemo user posted image user posted image
moja menga došla, ali idemo dalje, mužu sam na kalendaru zaokružila dane za akciju a on je dodao opasku iznad svakog broja/datuma x2 user posted image baš me nasmijao, čak je iznad jednog napisao i x3 user posted image
vrlo je optimističan, ah pa da proljeće user posted image

moj je datum 23.04.



_____________________________

http://FertilityFriend.com/home/579751/

30.08.2012. MikiMakiMoo

6.01.2016. spontani u 6.tj + 2


(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Odbrojavanje - travanj 2016.
29.3.2016 13:41:24   
nymeria
Hej djevojke.. navijam za puno pluseka... mozete i mene u vatrene navijacice😀

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu buba m)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Odbrojavanje - travanj 2016.
29.3.2016 14:07:36   
PinkyFunkyBirdy
Trudilice:

user posted image eternity - 12.04. user posted image
user posted image Leilani - 12.04.
user posted image tintin - 19.04.
user posted image belina - 21.04.
user posted image Viola6 - 21.04.
user posted image perlica55 - 21.04. user posted image
user posted image buba m - 23.04.


Navijačice:
Ruža, njanja, tiha, sanjalica, FJ, Mariachi, anne, tonkica, mikihg, Tsmee, ninolina, čokolada, troubled, koka, mirna, Dora04, božica, Candy, tikica_69, Ellenora, piggy, zvrk, tinka, maslacak, Wukovarka, Iva Piva, Thea, CATE, dami, selina, Marta j, ejmama, curice, tonkica, lelo, Ira_ , sina, anaxx, derulja, rahela, CICKA, dami, ninaa, sena, zaba, mamika, mlada mama, nikoleta, dominik, nenica, pupica, mariola, ima nas još, m600, novamama, pepeljuga, dominik, pula25, pufna*, mjesec, kiara2709, natalijax, Viky, minchi, Zvonki, miha, martina87, mamamery, Noblica, lavica81, mali_macic, buduca mamica, lilivana, maja, Nancy, MaTana, uciteljica, boba125, gljiva, maja, katy mama, BUMBI, lee, BruMa, osobno, anuska08, crvenkapica, bomboncic02, boba125, Domy, JUdy, anuska08, adryosijek, cuba, vlatkam, leptir5, Lee, anonno17, AntonijaV, gogule, lidac0605, graško, pakić, breskvica22, gianna, točkica28, fever, pincirotvajler, mariola, sarah_zg, amarnat, nessy, PinkyFunkyBirdy, winkica, anamarijapupek, malena 35, Lotte, maminangel, dada2101, Andydea, zvončica1, Tania, angel@, Bucika001, danijela8, Afrodita83, mamino zlateko, tintin, ikaaa, lili22, bebac24, ruzmarin222, tinast, nutella2009, Perlica55, Hipo, noemaa, Snjeguljica_83, jupiter, faustina, Kazimira, nymeria

user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Odbrojavanje - travanj 2016.
29.3.2016 14:51:27   
belina
Cure evo me. Jajovodi ipak nece bit procisceni jer pretraga nije uspilauser posted image nisu nikako mogli stavit kateter jedno 45min (kaze dr da mi je usce prosireno kao da sam nedavno rodila)i onda su na kraju uspili. Medutim kad su ustrcali kontrast sve je iscurilo van. Eto to je sve sta znam. I doktorice su komentirale da je bas cudno sve, ima tu i jedan mali polip. Ugl moram cekat svoju dr ujutro koja ce mozda napravit uzv. Ne znam cure,malo sam ipak razocarana.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Odbrojavanje - travanj 2016.
29.3.2016 15:32:47   
perlica55
Jao belina pa kud sad to user posted image
Jako mi je žao i baš niš mi nije jasno... Možda je moguće da je
kontrast išao vani jer kateter nisu namjestili kak treba user posted image
Nisam radila HSG pa ne znam... Sada te niš ne boli? Čekaj jutro,
pa pitaj svoju ginicu sve kaj te muči i kaj ti nije jasno...
Šaljem ti pusu..

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Odbrojavanje - travanj 2016.
29.3.2016 15:35:07   
hipo
Drage moje sretno vam u travnju!
Danas sam srela priju koju nisam vidjela barem 10 godina. Ima 41 godinu i u 5. mjesecu trudnoce je. Samo znam da su dugo pokusavali, nisam htjela pitat kako, ako nece sama spominjat, njena posla. Al nije ni bitno, glavno da je user posted image
Pa sam se sjetila svih vas koje ste kao,sto sam i ja bila, na sto muka.
Moja srecica se sad tu valja i bleblece sa igrackama. Ljute ju ove koje su visoko i ne moze ih stavit u usta, jako veliki problem i briga :-)


< Poruku je uredio hipo -- 29.3.2016 15:36:33 >


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Odbrojavanje - travanj 2016.
29.3.2016 21:37:19   
Viola6
Belina pricekaj jutro pa ces cuti mozda nesto vise od svoje ginicke.. nisam nikad radila tu pretragu pa
neznam sto savjetovati.. uglavnom drzim palce da bude ok..
a ja uspjela pobrati upalu mjerhura sutra idem kod doktorice da vidimo i najvjerojatnije antibiotik..
Nadam se da nece umanjiti sanse za bebilicu ta upalica a slino se trudimoooooo user posted image user posted image

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Odbrojavanje - travanj 2016.
29.3.2016 22:31:50   
papučica
Draga belina jako mi je zao sto si prije svega to iscekivala i tolika muka...
Ja sam kao sto sam ti pomenula to prosla. Stavili mi kateter i onda presla na drugi sto gdje je UZ ,stavilimi i sondu a onda injekcijom pustali kontrast i pratilili na monitoru njegov prolaz. Mene je jako bolilo jer sam imala priraslicu na lijevom jajovodui onda sam jako krvarila.Ali je ona otisla valjda zguljena kako kazu.
Neznam sta se moglo to desiti kod tebe. Nekako mi se cini kao da ti kateter nisu dobro stavili ili su ti prohodni jer kad su prohodni to nista ne boli
Bas mi je nejasno al vidjet ces sta ti kaze tvoj gin ne brini

Mene pisi te za 7.4. user posted image

Ostale curke sve vas pozdravljam








(Odgovor članu Viola6)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Odbrojavanje - travanj 2016.
30.3.2016 6:48:11   
Snjeguljica_83
Belinauser posted image A dobro, što je tu je, još se ništa ne zna. Nadam se da će drugi put uspjeti, da ćeš saznati sve što trebaš znati. Samo pitaj....

Hipić, user posted image user posted image

Evo, ni ja ne mogu pustiti ove cure na miru! Želim vam svu sreću u ganjanju user posted image user posted image user posted image Sretno u travnju, trudilice!user posted image user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu papučica)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Odbrojavanje - travanj 2016.
30.3.2016 7:54:22   
belina
Jurtro bodrilice moje! Evo probudila sam se ka zombi nakon skoro neprospavane noci.Morala sam se odmah istusirat i nasminkat da se vizita ne prepadne. Ma nikako se tu namjestit, pa jastuk, pa vruce,a kako neko moze spavat u xxxxl spavacici ni to ne znam. Moje kavopije ce me razumijet:nisam popila kavu od jucer ujutro imam glavobolju na max.
Cure moje sta je tu je cekam vizitu pa cemo vise znat.
Nadam se da ce proljece donijeti mnogo user posted image svima!!
Javim se malo kasnije

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Odbrojavanje - travanj 2016.
30.3.2016 8:36:47   
papučica
Draga belina za svaki problem postoji rjesenje, ne brini,sretno

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Odbrojavanje - travanj 2016.
30.3.2016 8:40:10   
perlica55
Jutro curke, evo posebno za belinu virtualna user posted image user posted image
Snjeguljice, hipo, nymeria uživajte drage moje user posted image user posted image user posted image
Belina čekamo i mi s tobom vizitu, pa javi novosti... user posted image
Jako mi fali daxy na RR user posted image  nema dana da je se ne sjetim...


_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Odbrojavanje - travanj 2016.
30.3.2016 9:00:27   
PinkyFunkyBirdy
Draga belina, uopće ne znam što ti reći. user posted image Nisam bila na toj pretragi pa nisam podobna za komentiranje, ali zvuči mi kao da su te doktorice nesposobne. Ne znam kako se to moglo desiti? Iskreno se nadam da su ti jajovodi prohodni pa da je zato bilo tako. Čekamo te s izvještajem. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Papučice, dodam te na listu kad pređemo na drugu stranicu da na ovoj ne bude 10 postova liste. user posted image

Draga Snjeguljice i draga hipice, jako mi je drago da se javljate. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja se ove noći nisam ništa naspavala jer je moj M svako malo plakao. Ne znam što ga sad muči - dal su zubi (još trebaju izaći 3-ke i 5-ce) ili će se opet razboljeti. user posted image

Draga Perlice, i meni jako fali naša daxy. user posted image

< Poruku je uredio PinkyFunkyBirdy -- 30.3.2016 9:01:49 >


_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Odbrojavanje - travanj 2016.
30.3.2016 9:03:16   
PinkyFunkyBirdy
Naši grafovi:


buba m - graf user posted image
daxy - graf user posted image
folletto - graf user posted image
mali andeo - graf user posted image



_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Odbrojavanje - travanj 2016.
30.3.2016 9:14:27   
tintin
Jutro cure,
Prvo da zazelim svima puno srece u travnju i da bude puno puno trudnica.
Belina zao mi je sta ti je tako ispalo, ni meni nije jasno kako se to moglo dogoditi, ja sam radila dva puta hsg jedan put bez ultrazvuka ili rengena a drugi put na rengenu, sve je kratko trajalo, nadam se da ces uskoro i to rjesiti i da ce biti prohodno.
Pinky nadam se da ti se nece maleni opet razbolit, vjerojatno ga zubici muce.
Perlice veliki zagrljaj i nadam se da ces rjesiti sto prije sve te nalaze, bas se nerazumim u te stavke pa nemogu ni komentirati.
Daxy i meni puno fali, bas mi je zao sta se vise ne javlja.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Odbrojavanje - travanj 2016.
30.3.2016 10:07:12   
eternity
jutro cure, evo kavica i od mene user posted image user posted image user posted image
belina, žao mi je što je tako završilo sa HSG-om, stvarno mi nije jasno kako se taj problem pojavio, netko je napisao da možda doktorice nisu stručne i složila bi se sa tim. i meni to izgleda kao loše postavljen kateteruser posted image . ja sam prije cca 3 god radila ultrazvučno HSG i nisam imala nikakvih problemauser posted image
pinky nadam se da su kod M zubići a ne nova prehlada

spominjete daxy, kako nisam bila stalno na forumu nisam upratila što je sa njom, dokle su oni došli sa pretragama i postupcima?

_____________________________

JA - hiperprolaktinemija,trombofilija,nizak AMH,mozaična trisomija16
MM - trombofilija, nosilac za cf i NN

11/12, 04/13, 09/13, 07/14, 09/16 - biokemijske
11/2016 - zajednička odluka da ne idemo na PGD i da smo završili sa pretragama,terapijama.

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Odbrojavanje - travanj 2016.
30.3.2016 10:42:01   
perlica55
Eternity al sam dobro upamtila daxy je bila na 3, možda čak
i 4 inseminacije... Na žalost bez user posted image
Dalje ne znam kaj je, vjerojatno ih čeka IVF user posted image
Ak nas čita, nek se javi da vidimo kak je i kaj ima novog s njom...
Nema nam ni winkice odavno, prijavila je pozitivan test,
nadam se da je postala mama...user posted image
Nema ni irchy odavno... Pozdrav svim starim trudilicama..

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu eternity)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Odbrojavanje - travanj 2016.
30.3.2016 11:00:22   
belina
Evo me cure doma sam. Prvo sam s mm popila kavu a sad me ceka zubar u podne. Nisam nista pametnija iza vizite. Nije bilo moje doktorice, doktor mi je nabrzinu rekao da se narucim ponovni na pregled da se ustvrdi zasto je to unutarnje usce prosireno pa da ako bude sve ok treba ponovit hsg. Moja dr je rekla da ce mi napravit ujutro uzv kad gle cuda, ona radi tek nocnuuser posted image smijesni su.
Sutra ce mi dat otpusbo pismo i novi termin pregleda pa cu vidit. Budem li morala dugo cekat icu je trazit po bolnici hahaha.
Cure palo mi je nesto napamet; s obzirom na takvo usce i visoki progesteron 21dc i obilnu i dugu user posted image jel moguce da je biokemijska u pitanjuuser posted image
Pinky nadam se da je M bolje, ja zubice nisam ni osjetila. Znala bih joj nekad desni namazat lupocetom, to ih malo smiri.
Leilani jos malo pa je tvoj danuser posted image
Snjeguljice nebi vjerovala sjetila sam te se kad su mi stavljali kateter;ono o zahtjevnoj bebi haahaha
Perlice stvarno daxy fali. Ko zna mozda sam je i vidila gdjegod u bolnici svih ovih puta a nisam znala da je to ona.
Papucice u nas ti stave kateter u jednoj zgradi onda te podzemnim hodnicima vode na rendgen u drugu zgradu hahaha komedija. Nije me bolilo jer nije ni uslo u jajovode.
Eternety jesi ozdravila?
Moram jos pohvalit sve sestre ma divne su stvarno stalno su me ohrabrivale pitale kako sam,boli li,dolazile u sobu treba li mi sta i tako. I ne daju nista za bolove tako da kad drugi put budem isla bar cu normabel krknit da se opustim jer me trema prala.

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Odbrojavanje - travanj 2016.
30.3.2016 11:09:44   
eternity
belina ja sam imala 4 biokemijske i sve su bile skoro iste, što ne znači da je i kod drugih žena isto. kod mene bi bio pozitivan test, beta u rastu po 2-3 mjerenja i onda bi prokrvarila ali to kod mene ne bi bile duge user posted image nego odljevi, doslovno po sat-dva se ne bi mogla ustati sa wc-a jer bi teklo iz mene i ugrušci veličine zrna graška do zrna graha.
sad ne znam, kako je kod tebe izgledala ta user posted image za koju misliš da je možda bila biokemijska?

_____________________________

JA - hiperprolaktinemija,trombofilija,nizak AMH,mozaična trisomija16
MM - trombofilija, nosilac za cf i NN

11/12, 04/13, 09/13, 07/14, 09/16 - biokemijske
11/2016 - zajednička odluka da ne idemo na PGD i da smo završili sa pretragama,terapijama.

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Odbrojavanje - travanj 2016.
30.3.2016 11:23:06   
Leilani
Hello i u travnju! Zelim nam svima pluseke.

belina bas mi je zao sto je na kraju tako ispalo. Nadam se da ce drugi put sve biti kako treba. Ja o tome isto ne znam puno, vidim da se spominje ultrazvucni HSG, jel postoji i nekakav drugaciji ili?

Preksutra je moj dan. Muz uzeo slobodan dan pa mozemo to u miru obaviti bez gledanja na sat.
Pitanje ako netko zna: Jel mogu dobit injekciju štopericu u svom domu zdravlja kod svog doktora? Tako da ne moram ici u bolnicu. Jer inace moram danas doci u 18 h na hitnu ginekolosku u bolnicu. A imam sa sobom lijek. Mislim pa tak je svejedno tko me pika, jel tak?

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu eternity)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!