|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
22.5.2017 9:08:48   
tintin
TSH 3,28, bome se nije puno spustija, zadnji put je bija 3,29, nešto sporo pada al eto nadam se da će kroz ljeto pasti, javim vam sutra dogovor konačni kad se vrati iz ST.
Leilani draga žao mi je što kreće user posted image drž se draga, samo hrabro naprid, znam da je teško, ali vjeruj mi bit će, eto jedino šta nam je sudbina tako odredila da se moramo boriti, grlim jako.

(Odgovor članu tišina)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
22.5.2017 10:01:03   
Leilani
tisina bas lijepo da akcijate opusteno, samo tako i nastavite user posted image

tintin hvala ti draga na lijepim rijecima... a bas mi zao da se nije puno spustio. Sad imas ljeto pred sobom, nadam se da ce pasti pa da mozete mirno u postupak. Do tad se probaj opustiti koliko mozes, jer i stres cini svoje. Cekam te sutra i nadam se dobrim vijestima i nekim pametnim savjetom od doktora.

Moja user posted image stigla, trbuh boli, a ja tuzna user posted image ... sutra ce biti bolje user posted image


_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
22.5.2017 10:48:39   
Mini Bav
Leilani žao mi je..stvarno se nadam da ces sto prije ugledati +.

tintin drzim fige da se kroz par mj sve namjesti da mozes lagano, bez brige u postupak.. user posted image

Ja dan imam osjecaj ko da ce me nesto iznenaditi, dan nemam taj osjecaj.. bole me kriza i trbuh vec par dana, ne znam sto to nagovjesta jer ja nemam bolove menstruacijske samo tupu bol laganu kad krene.. ali zbog tih cisti, tko zna.. cekam dan ocekivane.


_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
22.5.2017 11:30:29   
Mini Bav
Trudilice:

user posted image Mini Bav - 24.05.
user posted image Bebolino2- 25.05. user posted image



_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
22.5.2017 11:48:44   
bebolino2
E drage moje, nadam se da je dobar dan svima. Zao mi je zbog user posted image da iduci mjesec aBd izostanu. Ja sam od jutros za telefonom, napokon nadjoh doktoricu. Zakazala termin za sutra al obzirom da imam jos nekih obaveza, dok sam ja to sve uklopila, sita se isplakala. Grudi me uzasno bole a juce i glava. Uglavnom, sutra je prvi pregled pa cemo vidjeti. Obzirom da meni treba prije svega dobar psiholog, strah me kakva ce dr biti.
Ja sam prije mjesec i po iz Slo doselila u Njemacku, pa sve Jovo na novo :D Uglavnom, moram pripremiti sve papire i nalaze od prethodnih trudnoca, pa da sutra prvo referat iznesem dokotorici. Pokajat ce se sto me uzela za pacijenta hahahahaah

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
22.5.2017 17:08:28   
Mini Bav
bebolino uspjeli ste začeti bebu, ne treba ti psiholog, uživaj u trudnoći, pozitivno i hrabro dan po dan.. user posted image

Cure ja sam danas bila malo nestrpljiva i napravila test i to sa popodnevnom mokraćom onak bezveze usred dana i požalila jer mi se stvorila nekakva crtica koju doslovno moram sa posebnim aparatima pod posebnim kutem upada svjetlost gledati da vidim da je tu user posted image stvorila se unutar 10min ali je stvarno slabašna bila jedva jedvice vidljiva i uz to je test clearblue sa plavim crtama i nista ja to previše ne vjerujem.. čak se plašim da ju nisam izmislila user posted image user posted image uglavnom naravno čekam menstruaciju, uopće ne kužim zakaj sam napravila test ovako rano.. user posted image danas bi mi trebao biti 11 dpo (ako je O bila kad je trebala biti)..

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu bebolino2)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
22.5.2017 17:15:24   
Mini Bav
Pinky upravo sam naletila na jednu od tvojih borbi sa prvom bebicom kad si vidjela neke slabe crtice na testovima al je beta bila mala i na kraju si procurila.. nadala sam se nekom pozitivnom kraju te priče user posted image koliko znam matematiku ubrzo nakon toga si trudna ostala user posted image

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
22.5.2017 18:50:00   
mali andeo
drage moje ...

Leilani draga žao mi je user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
drž se...glavu gore i brzo u nove pobjede ..

Mini Bav glej draga možda je rano ,o bila kasnije user posted image pa nije jako ...
ali crtica je ipak tuuser posted image vidi moj Clear Blue u albumima...
tada je bio +!!(ali moj ishod nije bio dobar) ali tebi želim od srca da je taj + ,baš taj pravi !!

Bebolina dobro došla i čestitke na trudnoći !!

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
22.5.2017 22:11:34   
papučica
Kao prvo da ČESTITAM našoj Perlici da bude živa i zdrava sa svojom curicom

Leilani draga znam kako se osjećaš, šta da ti kažem. Izdrži par dana i ponovo akcija, nema druge, samo naprijed user posted image

Tisina baš lijepo što se tako opušteno osjećaš, uživaj. Neka opušteno dođu user posted image user posted image

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
23.5.2017 8:31:52   
LourdessPadme
Jutro curke

mini bav jesi jutros ponovila testic??

_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu papučica)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
23.5.2017 14:22:23   
Leilani
Hvala vam cure na rijecima utjehe. Danas sam bolje user posted image osim sto me boli trbuh i bas sam umorna, a jos i ovo vrijeme cudno.

mini bav nemoj nas drzati u neizvjesnosti, kad ces ponoviti? Nadam se da ce ta crtica preci u pravu vidljivu crtu. user posted image

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
23.5.2017 14:33:44   
tintin
Leilani user posted image
Cure opet u Split iza 15.08. I onda krecem u postupak, sad sam dobila kontracepciju, tako da necu biti na listi odbrojavanja jer nema smisla, vracam se na listu kad krenem u postupak, al naravno bit cu tu s vama, sve mi je ok I amh I oni drugi hormoni, dobila neke antibiotske vaginalete jer mi je bakterija na papa testu pa da I to rjesimo, povecana terapija za tsh na jednu ipo tabletu, mm spermiogram u ST uredan, eto drage moje sad cu uzivat u litu I nakon toga krecem u borbu za jos jedno zlato, grlim vas sve I bit cu tu uz vas, hvala svima na podrsci.

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
23.5.2017 15:27:46   
tišina
Mini bav, zeno draga sutra ujutro cekamo pravu crtu da mozemo propisno cestitati!!! user posted image

Papucice, hvala ti na lijepim rijecima ali evo me uhvati manija zbrajanja, oduzimanja i kalkuliranja kada bi opet trebalii...

Tintin, samo hrabro i mirno dalje. Te sitne bakterije cete rijesiti i fino imate vremena sve dovesti u red do 15.8., brzo ce to proci. Lagana uzivancija u ljetu i onda po vase maleno ;)


(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
23.5.2017 15:58:24   
Mini Bav
Hej ženske, neee nisam radila. user posted image sutra bi trebala dobiti, pa ću sutra ujutro napraviti.. jel ima u mulleru za kupiti kakav test? on mi jedini radi kad idem doma nakon posla pošto sam popodne danas..

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu tišina)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
23.5.2017 16:52:36   
Mini Bav
mali andeo ne mogu uopće otvoriti tvoje slikice iz albuma a ovako mi je premala da bi išta vidjela :)

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
24.5.2017 9:11:46   
mali andeo
iiiiiiiiiiiiii MINI Bav ????????

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
24.5.2017 10:20:02   
Mini Bav
Ništa user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
24.5.2017 10:58:51   
mali andeo
draga žao mi je user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
24.5.2017 11:12:20   
LourdessPadme
Joj mini bav negativan testic il je vjestica dosla? Ja cjelo jutro cekam dobre vjesti,bem mu sve

_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
24.5.2017 11:31:26   
Mini Bav
Ma - ko kuca!

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
24.5.2017 12:28:09   
tintin
Mini bav draga jako mi je žao user posted image

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
24.5.2017 13:13:46   
Mini Bav
Ma cure, bas sam se nadala, imam te grcice vec tjedan dana, i bol u krizima.. izgleda da mi ciste ne daju mira. Kad dobim se narucujem negdje privatno, idem po drugo misljenje..

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
25.5.2017 9:01:16   
Leilani
Tintin tako je draga, samo pozitivno. Opusteno ljeto pa ce sve biti lakse. Super za spermio, i ne zaboravi probiotik uz antibiotik.

tisinaa gle, ne mozes se odmaknuti od kalkuliranja kad je to ipak podsvjesno u nama...ma samo neka uspije user posted image

mini bav a kako mi je zao zbog minusa user posted image drzi se draga...

Mene opet neka prehlada copila i bas sam nikakva,umorna i iscrpljena od ovog ludog vremena. Jedva cekam sutra, radim krace pa idem ranije doma i ako mi bude bolje opet do grada s MM na vecericu.

Ljubim vas!

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
25.5.2017 10:24:25   
tintin
Leilani draga hvala ti na podsjetnik za probiotik ja skroz zaboravila.
Ajme koliko tableta imam osječaj da ću nešto zaboravit, drage moje ja nikad nisam uzimala kontracepciju jeli možda znate dali se ona mora početi uzimati prvi dan menstruacije ili mogu odma, skroz zaboravih pitati doktora?

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
25.5.2017 12:17:17   
Mini Bav
mali andeo, Leilani, Lourdess, tintin hvala vam na suosjecanju :)

Vještica još nije stigla pa ne mogu propisno zaključati mjesec.. user posted image

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!