|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Odbrojavanje - srpanj 2017.
29.6.2017 15:17:06   
Mini Bav
user posted image

Trudilice:

user posted image Leilani - 14.07.
user posted image Laris16- 24.07.
user posted image Mini Bav- 29.07.


Navijačice:
Ruža, njanja, tiha, sanjalica, FJ, Mariachi, anne, tonkica, mikihg, Tsmee, ninolina, čokolada, troubled, koka, mirna, Dora04, božica, Candy, tikica_69, Ellenora, piggy, zvrk, tinka, maslacak, Wukovarka, Iva Piva, Thea, CATE, dami, selina, Marta j, ejmama, curice, tonkica, lelo, Ira_ , sina, anaxx, derulja, rahela, CICKA, dami, ninaa, sena, zaba, mamika, mlada mama, nikoleta, dominik, nenica, pupica, mariola, ima nas još, m600, novamama, pepeljuga, dominik, pula25, pufna*, mjesec, kiara2709, natalijax, Viky, minchi, Zvonki, miha, martina87, mamamery, Noblica, lavica81, mali_macic, buduca mamica, lilivana, maja, Nancy, MaTana, uciteljica, boba125, gljiva, maja, katy mama, BUMBI, lee, BruMa, osobno, anuska08, crvenkapica, bomboncic02, boba125, Domy, JUdy, anuska08, adryosijek, cuba, vlatkam, leptir5, Lee, anonno17, AntonijaV, gogule, lidac0605, graško, pakić, breskvica22, gianna, točkica28, fever, pincirotvajler, mariola, sarah_zg, amarnat, nessy, PinkyFunkyBirdy, winkica, anamarijapupek, malena 35, Lotte, maminangel, dada2101, Andydea, zvončica1, Tania, angel@, Bucika001, danijela8, Afrodita83, mamino zlateko, tintin, ikaaa, lili22, bebac24, ruzmarin222, tinast, nutella2009, Perlica55, Hipo, noemaa, Snjeguljica_83, jupiter, faustina, Kazimira, nymeria, Danira, anandi, daxy, LourdessPadme, belina, Hajdi, mali andeo


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Odbrojavanje - srpanj 2017.
29.6.2017 15:22:49   
Mini Bav
Malo nas je al nas ima. user posted image

Ima nešto zanimljivo (meni).. ako će mi slučajno kasniti sljedeći mjesec 3+ dana, mene uopće neće biti na listi za kolovoz user posted image

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Odbrojavanje - srpanj 2017.
29.6.2017 16:08:28   
Leilani
Sretno nam svima u srpnju. Bas nas je malo.
Trudnice dajte baby prasine user posted image

laris pa uglavnom mi M dolazi na 26-27 dan. Nemam neka znatnija odstupanja u ciklusima. Jedino koji put godisnje dođe i na 24 DC, a koji put na 30. A sto se tice kolicine odnosa, pinky je lijepo objasnila bas. Mi kako koji ciklus.


_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Odbrojavanje - srpanj 2017.
29.6.2017 16:16:41   
Mini Bav
Laris mi nemamo neka pravila ali otprilike svaka 2 dana najčešće bude isto..

A ovo "što više znam to manje kužim" tako sam se i ja osjećala prije par mjeseci i sad sam zaključila da uopće nema smisla shvaćati i čak i da znaš sve moguće opet ti to neće pomoći da ostaneš trudna, kada priroda napravi svoje (ako je sve u redu) dogodit će se i ono što najviše želimo.

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Odbrojavanje - srpanj 2017.
29.6.2017 17:24:30   
belina
Mini Bav zao mi je stvarno zbog user posted image
Leilani zeno napokon ti uspilam otic na fm!! Super! Sad akcijajte par dana i zelim da nas za 14 dana sve razveselis debelim user posted image
Tintin draga di si kako si?
Laris ma bit ce brzo i kod tebe user posted image uzivajte u ljetu i odmoru!
Tisina draga moja, mislimo na tebe gdjegod da bila....
Papucice ratnice nasa, jel te satrala vrucina?

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Odbrojavanje - srpanj 2017.
30.6.2017 11:00:24   
PinkyFunkyBirdy
Navijam i prašim sve po redu user posted image :

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Odbrojavanje - srpanj 2017.
1.7.2017 0:00:02   
papučica
Draga belina,
hvala ti što pitaš za mene. Ma vrućina je ali neka je, ljeto je,Samo kad se sjetim onog minusa kod nas odmah mi bude lakše.
Vozim po 50km u oba pravca ali to koliko se sjećaš kad sam pričala za svoju novu poziciju, jučer sam bila na testiranju i nadam se , nadam se
Moje mjesto pedagoga će me vratiti u moj kraj, neću voziti, i nema noćne smjene user posted image . Bila bih sa svojom curicom i bila bih jako sretna.
Tako da sad čekam intervju pa šta bude.
Kako si ti? Trbuščić raste, sigurno uživaš i jako mi je drago zbog toga.Djevojčica se sigurno raduje braci ili seki user posted image

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Odbrojavanje - srpanj 2017.
1.7.2017 8:30:25   
belina
Draga moja Papucice ja ti od srca zelim da dobijes taj posao! Znam kako ti je jer ja dnevno isto vozim 80km (40u jednom smjeru) na posao. Tvoje smjene su duge, a ja kako god okrenes dodem doma do 13,00. Ali znam o cemu govoris. Moj trbuh raste, sad su me vec ljudi piceli ispitivat jesam li trudna. Sve je u redu i na jesen se radujemo dolasku jos jedne sestre! Daj Boze da i ti docekas, znas da ti to najiskrenije zelim! Veliki poljubac!

(Odgovor članu papučica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Odbrojavanje - srpanj 2017.
3.7.2017 11:12:23   
LourdessPadme
Punoo srece vam zelim ovaj mjesec moje trudilice drage user posted image user posted image

_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Odbrojavanje - srpanj 2017.
3.7.2017 15:14:51   
Mini Bav
papučice koji je tvoj datum? Držim fige za novu poziciju! :)

Leilani kako se osjećaš? Akcija prošla user posted image

Lourdes, belina hvala curke user posted image mazite bušice user posted image

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Odbrojavanje - srpanj 2017.
3.7.2017 15:30:47   
Leilani
belina da, napokon sam uspjela na FM. I bas me iznenadila tako rana O. Bilo bi lijepo kad bih prijavila user posted image
user posted image

lourdess draga, hvala na lijepim zeljicama. Kako si nam? user posted image

papucice zelim ti puno srece i da ti upali novi posao. Vjerujem da ce onda sve biti lakse. user posted image

mini bav akcija prosla, sad cekanje, ali ne razmisljam zasad jos o tome. Stalno sam u nekom muvingu pa nemam vremena za razmisljanje. To ce me puknuti 2, 3 dana pred datum user posted image

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Odbrojavanje - srpanj 2017.
3.7.2017 16:34:06   
mali andeo
drage moje želim vam sretan ovaj srpanjski mjesec,
neka ljetna romatinka napravi svoje user posted image user posted image user posted image

Leilani super da si išla na folikumetriju..neka odrađena akcija bude dobitna!!

Papučice
draga neka posao upali ,sve će biti lakše tada ...user posted image user posted image user posted image

sve vas grlim user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Odbrojavanje - srpanj 2017.
3.7.2017 17:57:57   
papučica
Hvala drage belina, Mini Baw, Leilani, mali andeo na lijepim željama

Mini Baw vidi sad situaciju ali sad molim Boga da dobijem 12.07.2017, život baš servira ne predviđeno user posted image
Joj kako sam sad opterećena sa drugom situacijiom, niko ugodit
Ali nije loš osjećaj i ovaj user posted image , nikad ga prije nisam imala da jedva čekam da se pojavi

< Poruku je uredio papučica -- 3.7.2017 17:58:44 >

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Odbrojavanje - srpanj 2017.
3.7.2017 18:33:00   
papučica
AAAA kako sam sam uzbuđena zbog datuma koji se prbližava, nikad do sad od kako sam u ovom problemu zartudnjivanja nisam pomislila "Bože daj da dobijem"

< Poruku je uredio papučica -- 3.7.2017 18:36:09 >

(Odgovor članu papučica)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Odbrojavanje - srpanj 2017.
4.7.2017 9:13:49   
Mini Bav
papučice znači li to da uzimaš stanku od pokušavanja? Ja ti iskreno želim da ti se ostvari ono što će te najviše usrećiti, pa na koju god stranu to okrenulo. user posted image

I ja krećem na novo radno mjesto u 8. mj, i ja dobivam bolje uvjete za provođenje vremena sa djetetom, rad samo ujutro, vikendi slobodni, plaća bolja, ali ne želim pauzirat rad na bebi zato što je to nešto što bi me istinski usrećilo i što mi je malo otežano pa zapravo nikad ne znam hoću li profulat pravu šansu ako pauziram određeno vrijeme. To sam do sad svaki put radila, nećemo radit bebu počinjem radit, nećemo sad pričekat ćemo, i onda nakon čekanja krenemo i otkrijem da imam problem i otežano ću začeti.. tako da me ništa nebi više urecilo od saznanja da smo uspjeli.. user posted image

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu papučica)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Odbrojavanje - srpanj 2017.
4.7.2017 9:14:31   
Mini Bav

Trudilice:

user posted image papučica - 12.07.
user posted image Leilani - 14.07.
user posted image Laris16- 24.07.
user posted image Mini Bav- 29.07.



< Poruku je uredio Mini Bav -- 4.7.2017 9:16:00 >


_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Odbrojavanje - srpanj 2017.
4.7.2017 23:10:38   
KontesaNina
Drage trudilice, zelim vam svu srecu svijeta i da ovaj mjesec bude taj mjesec! No opustite se, kad sam msilila da je nemoguce da ostanem trudna, ostala sam i iako mi nikako nije odgovaralo, sve je za sada dobro! Uzivajte i samo probajte ne misliti na to kako trebate i zeliti biti trudne, mislite samo na ljubav izmedu sebe i svojim muzeva (Znam,. lako meni to reci, ali stvarno vam tako zelim!!)

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Odbrojavanje - srpanj 2017.
5.7.2017 7:59:40   
tintin
Pozdrav cure drage,
nije me bilo neko vrime pa tako da neznam sto se sa svakom pojedinačno dešava, ali želim vam svu sriču u srpnju i neka bude puno plusica.
Trudnice drage kako ste mi, jesu trbuščići veliki, uživajte drage moje zaslužile ste.
Kod mene ništa nova, pijem tablete i to je to, čekamo svoj termin, ja sam dobro.
Veliki pozdrav svima?
Daxy, Perlice i ostale cure koje ste rodile javite nam se da cujemo kako ste.
Cmok

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Odbrojavanje - srpanj 2017.
5.7.2017 8:00:06   
Mini Bav
KontesaNina hvala ti na rijecima.
I sama stojim iza toga da si u pravu i sto vise vrijeme prolazi uvjerena sam da je to tako, sve je do nase glave i naseg psihickog stanja i razmisljanja. Zapravo ja sam uvjerena da mi sve to zelimo i znamo da ce se dogoditi jednom, ali problem je u tome sto svaki ciklus ne zeleci se razocarati "ne vjerujemo" da ce se dogoditi BAS OVAJ ciklus, trebamo vjerovati u nas, u to malo bice koje ceka. Zapravo drugim rijecima, trebamo se opustiti kako bi se oslobodile te kocnice. Sama imam mikrocisticne jajnike i doktor zeli stimulirati o, te na kraju ciklusa davati duphastone radi zadebljanja edometrija. Ali ovulacija mi je dokazana i prema procitanim info ta debljina endometrija koju sam imala je sasvim dovoljna za prihvacanje jajne stanice i nekako razmisljam treba li mi sve to, zelim li zapravo pokusati barem do godine bez nekakve intervencije. I sve mi se cini da cu tako i napraviti.. dat cu priliku da se dogodi.. trenutno smo na 7 ciklusu. Prvo dijete se "dogodilo" nakon pola godine nepaznje, nisam bila opterecena i nismo imali ciljane odnose i taj mjesec nisam niti pomislila na kraju mjeseca "jesam li mozda trudna ostala", imali smo odnose potpuno izvan plodnih dana (tako se poklopilo), a jesam, bas taj mjesec.. svatko ima svoju pricu i tijelo mi se od onda promijenilo, brige su se promijenile, ali mislim da trebam malo vise vjerovati u svoje tijelo..

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Odbrojavanje - srpanj 2017.
11.7.2017 6:10:09   
Leilani
Kakvo zatišje, bit ce zbog vrucine...
Moja user posted image jutros stigla, probudila me bol u trbuhu i uopce nije bilo ona 3 dana naznake da ce doci kad me inace bolucka trbuh... eto 13 dana od kad sam bila na FM, malo uranila od mog predviđenog datuma. Nemojte sad nastaviti moj niz i objavite user posted image molim vas lijepo user posted image
Sad sam tuzna user posted image iako uopce nisam promatrala nikakve simptome, ali eto ne moze se protiv osjecaja.

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Odbrojavanje - srpanj 2017.
11.7.2017 19:16:56   
hkajo
Pozdrav drage moje, ne znam da li me se sječate, ali sam jako davno i ja s vama odbrojavala istina samo mi je Pinky poznata, sve ste nove, već imam maloga koji će 2g, i sada sam saznala jučer da sam trudna, što bi bilo 4tj, jako slaba crtica je bila, ono što me čudi da je uspjelo iz prve user posted image , svima vama želim puno sreće, a ja ću čekati neku listu drugu da se napravi user posted image

_____________________________

03.08.2008.
02.02.2013.
16.08.2015 stigao mali princ

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Odbrojavanje - srpanj 2017.
11.7.2017 19:35:25   
Mini Bav
Hej Leilani jako mi je žao zbog user posted image . Ali ajde, ne brigaj, bit će! Sad znaš još nešto novo- lutealna faza ti je 12-13 dana. Ja ti držim fige da se opustiš i bit će, sigurno.. znaš da će na kraju beban doći!

Ne znam do čega je al nitko se ne javlja, meni je dosadilo pričat sama sa sobom user posted image . Ja sam dobro, ovaj mjesec malo zakazujemo.. nismo skoro uopće akcijali, jako smo umorni samo se srušimo navečer ili zaspimo dok uspavljujemo curku..danas ćemo možda. Mene su cicke počele boliti, znači O je tu negdje..

hkajo čestitam, ja te se ne mogu sjećati jer nisam bila tu.

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu hkajo)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Odbrojavanje - srpanj 2017.
11.7.2017 22:52:15   
hipo
Hkajo ceatitam! Super sto ste brzo uspjeli!!!!

Trudilice, zelim vam sto vise plusica ovaj mjesec!

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Odbrojavanje - srpanj 2017.
12.7.2017 10:34:44   
PinkyFunkyBirdy
Hkajo, pa iskrene čestitke! user posted image user posted image user posted image Imamo mi temu za jesenske i zimske bebe (i ja sam trudna i isto nam je ovaj put uspjelo u prvom pokušaju - to je prošli bebač malo pročistio puteve user posted image ) pa se možeš družiti i s nama, a vidim i da je neka nova cura otvorila i proljetne bebice pa ti i tamo ima tema. user posted image
Kako si inače? Kako mali princ? user posted image

Leilani, žao mi je zbog user posted image . user posted image Ne znam što da ti više savjetujem, a da već nisam prije napisala. user posted image (Znaš da je moje mišljenje da ste vi zreli za MPO, ali to ipak na kraju mora biti vaša odluka.) No, navijam i dalje da uspije prirodno! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mini Bav, ako preosjećaš dolazak O najbolje da se barem svaka 3 dana malo podružite. user posted image

Tintin, milena, kako si nam ti? Bliži se tvoj postupak! user posted image

Navijam za sve trudilice da budu lijepe, bušaste trudnice čim prije! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Odbrojavanje - srpanj 2017.
13.7.2017 11:03:20   
Laris16
Bok svima! Hvala mini bav, zapela sam na staroj temi. Sad moram procitati sto sve ima novoga s vamauser posted image

Ja sam u ocekivanju M. Drzim fige svima ovaj mjesec!user posted image

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!