|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Odbrojavanje - rujan 2016.
25.8.2016 11:33:13   
PinkyFunkyBirdy
user posted image

Trudilice:

user posted image Leilani - 02.09. user posted image
user posted image Hajdi - 12.09.
user posted image mali andeo - 15.09.
user posted image perlica55 - 25.09.

Navijačice:
Ruža, njanja, tiha, sanjalica, FJ, Mariachi, anne, tonkica, mikihg, Tsmee, ninolina, čokolada, troubled, koka, mirna, Dora04, božica, Candy, tikica_69, Ellenora, piggy, zvrk, tinka, maslacak, Wukovarka, Iva Piva, Thea, CATE, dami, selina, Marta j, ejmama, curice, tonkica, lelo, Ira_ , sina, anaxx, derulja, rahela, CICKA, dami, ninaa, sena, zaba, mamika, mlada mama, nikoleta, dominik, nenica, pupica, mariola, ima nas još, m600, novamama, pepeljuga, dominik, pula25, pufna*, mjesec, kiara2709, natalijax, Viky, minchi, Zvonki, miha, martina87, mamamery, Noblica, lavica81, mali_macic, buduca mamica, lilivana, maja, Nancy, MaTana, uciteljica, boba125, gljiva, maja, katy mama, BUMBI, lee, BruMa, osobno, anuska08, crvenkapica, bomboncic02, boba125, Domy, JUdy, anuska08, adryosijek, cuba, vlatkam, leptir5, Lee, anonno17, AntonijaV, gogule, lidac0605, graško, pakić, breskvica22, gianna, točkica28, fever, pincirotvajler, mariola, sarah_zg, amarnat, nessy, PinkyFunkyBirdy, winkica, anamarijapupek, malena 35, Lotte, maminangel, dada2101, Andydea, zvončica1, Tania, angel@, Bucika001, danijela8, Afrodita83, mamino zlateko, tintin, ikaaa, lili22, bebac24, ruzmarin222, tinast, nutella2009, Perlica55, Hipo, noemaa, Snjeguljica_83, jupiter, faustina, Kazimira, nymeria


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
27.8.2016 10:14:25   
belina
Moj datum je 20.9.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
27.8.2016 12:07:00   
perlica55
Hajmo cure datume na sunce user posted image user posted image
Sretno nam svima u novom odbrojavanju, nek lista bude puna user posted image user posted image user posted image
Belina javljaj se kad stigneš, sretno s uređenjem...
Split je moj drugi dom, al lijepo je znati da misliš na mene user posted image user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
29.8.2016 9:58:41   
PinkyFunkyBirdy
Evo da još jednom svima zaželim prekrasan mjesec i da nam bude puuuuuuno plusića na listi! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Perlice, sretno u Splitu i jedva čekamo da nam javiš pozitivne rezultate postupka! user posted image user posted image user posted image

Hajdi, samo vi pokrivajte svaki drugi dan pa ste tad sigurno pokrili sve što treba. user posted image

Belina, ma baš si grozna što se ne javljaš. user posted image Šalim se malo i iako bi nam bilo drago da se javiš s vremena na vrijeme, kužim zašto ti je problem. user posted image Joj, nadam se da ćete namještanje čim prije riješiti pa da imate svoj mir. user posted image I ja jedva čekam da sve sredimo i da se preselimo da napokon ovaj stres splasne. Ako ništa drugo znam rok: od 01.10. smo na novom stanu bio on opremljen ili ne. user posted image

Papučice, nadam se da će i kod vas radovi završiti čim prije i da će TM biti bolje pa da se možete opet baviti pravljenjem bebice. user posted image

Mali andeo i ja sam se malo špancirala ovu subotu. user posted image Meni je Vž baš super! user posted image
Pitala si za M. Eto, išao je u vrtić 3 dana i već je počeo šmrcati i kašljati. user posted image Na sreću za sad nije jako i nema tempicu pa se nadam da će proći.

Ostale curke gdje ste? Dal ste se počele vraćati na posao i dal ćemo sad malo više klafrati? user posted image

Idem doraditi listu s ovih još par datuma koje ste napisale. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
29.8.2016 10:03:44   
PinkyFunkyBirdy
user posted image

Trudilice:

user posted image Leilani - 02.09. user posted image
user posted image papučica - 04.09.
user posted image Hajdi - 12.09.
user posted image mali andeo - 13.09.
user posted image belina - 20.09.
user posted image perlica55 - 25.09.

Navijačice:
Ruža, njanja, tiha, sanjalica, FJ, Mariachi, anne, tonkica, mikihg, Tsmee, ninolina, čokolada, troubled, koka, mirna, Dora04, božica, Candy, tikica_69, Ellenora, piggy, zvrk, tinka, maslacak, Wukovarka, Iva Piva, Thea, CATE, dami, selina, Marta j, ejmama, curice, tonkica, lelo, Ira_ , sina, anaxx, derulja, rahela, CICKA, dami, ninaa, sena, zaba, mamika, mlada mama, nikoleta, dominik, nenica, pupica, mariola, ima nas još, m600, novamama, pepeljuga, dominik, pula25, pufna*, mjesec, kiara2709, natalijax, Viky, minchi, Zvonki, miha, martina87, mamamery, Noblica, lavica81, mali_macic, buduca mamica, lilivana, maja, Nancy, MaTana, uciteljica, boba125, gljiva, maja, katy mama, BUMBI, lee, BruMa, osobno, anuska08, crvenkapica, bomboncic02, boba125, Domy, JUdy, anuska08, adryosijek, cuba, vlatkam, leptir5, Lee, anonno17, AntonijaV, gogule, lidac0605, graško, pakić, breskvica22, gianna, točkica28, fever, pincirotvajler, mariola, sarah_zg, amarnat, nessy, PinkyFunkyBirdy, winkica, anamarijapupek, malena 35, Lotte, maminangel, dada2101, Andydea, zvončica1, Tania, angel@, Bucika001, danijela8, Afrodita83, mamino zlateko, tintin, ikaaa, lili22, bebac24, ruzmarin222, tinast, nutella2009, Perlica55, Hipo, noemaa, Snjeguljica_83, jupiter, faustina, Kazimira, nymeria


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
29.8.2016 12:12:45   
perlica55
Pozdrav iz Splitaaaaa user posted image
Uživam u kavici prije UZVa, vrijeme je fino, al vruće,
pravo bablje ljeto..
Mali andeo sretno s brisevima, nek bude sve čisto da možete mirni
u novi postupak. Sretno i vama, da bude visoka beta ovaj put...
Pinky jao nadam se da M ne bu zakurio... Šaljem pusu user posted image
Cijela Raja u uređivanju i preseljenju, ne bi vam bila u koži, kad smo si kupili
stan, bili smo pred rastavom, srećom kompromis je bio idealno rješenje
u našem slučaju... MM popustio malo više i stvar bila brzo riješena user posted image
Uživajte cure, javim detalje popodne...

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
29.8.2016 13:05:02   
saki84
Bok curke! Svima zelim plus sto prije i trudnocu urednu!
Vidim da nam Perlica krece u novi postupak pa sam morala doc zazelit joj srecu najvecu! user posted image user posted image

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
29.8.2016 16:18:10   
tintin
Cure drage evo I mene natrag, sad cu biti aktivnija, neznam sta se u zadnje vrime desavalo, ali pratim vas od devetog miseca.
Vidim Perlica krece u postupak, draga moja zelim ti svu srecu svita, uz tebe sam I mislim na tebe, I naravno navijam.
Joj morala bi I ja krenit opet, ali nikako se odlucit kad.

(Odgovor članu saki84)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
29.8.2016 16:22:34   
tintin
Mm je bija govorija iza lita da cemo zvati za termin konzultacija, ali u zadnje vrime nismo nista pricali, a znate kakvi su muski, nebi se oni pokrenili.
A mene tako vata zelja, tila bi jos jedno dijete, ali nikad neznas oce li biti kratak ili dug put do cilja.
Ma dobro, ja sam sad tu s vama, da vas bodrim, I da mi sve sto prije ugledate plusice.
Pinky user posted image user posted image
Moj datum je 15.09.
Pusa svima

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
29.8.2016 18:26:38   
perlica55
Cure hvala svima na podršci user posted image
Saki draga još sitno brojiš, uživaj u trbuhu, bude ti nedostajao user posted image
Danas sam dobila pikalice, 225 Gonala danas i sutra, pa u srijedu novi UZV.
Gin je zadovoljan reakcijom, ima 3 folikula lijevo i 3 desno... Nadamo se da
će nastaviti ravnomjerno rasti...
Evo me na plaži, malo sam otplivala, presvukla se i sada uživam..
Pusa svima...

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
29.8.2016 18:45:57   
nymeria
Cure drzim fige na najjace.. prvenstveno vama svima koje ste docekale 9i mj i postupke.. neka se odma svima sve prime...

A naravno i svim ostalim curama puno pluseka..😘😘😘

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
29.8.2016 18:46:41   
nymeria
P.s.

Mi brojimo jos 4 tjedna..

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
29.8.2016 19:28:33   
Hajdi
Nymeria brojiš sitno divotica user posted image .

Perilice odlično za reakciju, samo neka tako sve nastavi user posted image ! I uživaj na plaži usput user posted image

Papučice nadam se da ćeš kad završe radovi opet s nama punom parom odbrojavati.

Pinky nadam se da M neće dobiti temp.

Saki, tintin hvala što nas bodrite!

Ja sam pomalo beznadna, pokrili smo nedjelju i to je to. Bojim se da danas i sutra ništa od akcije zbog posla mog dragog. Mada imam osjećaj da je danas ili jučer O pa onda možda i nismo loše gađali.
Naručena sam u srijedu da dr. pogleda nalaze hormona i s-grama i da se dogovorimo za dalje, sigurno hsg.

< Poruku je uredio Hajdi -- 29.8.2016 19:35:35 >

(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
29.8.2016 20:39:23   
belina
Večer cure, Perlice draga odlične su to vijesti!!! Držim fige da sve bude kako treba 😍 A jel ti hladno more? Meni da! Presvlači se obavezno, mala mi se kupala zadnja 3 dana i danas je jako boli grlo. Ah..
Nymeria još malo brojiš, sretno draga!!!
Papučice valjda će TM brzo ozdravit da akcijate.
Hajdi uhvati muza ako uspiješ, ako ne dobro je i ovo. Bar se možeš nadat!
Tintin pa di si ženo?! I ja sam se zaželila MALE bebice bas bas. Nadam se da ću i ja brzo u postupak

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
29.8.2016 20:43:11   
belina
Pinky valjda nece bit razvod hahahahahaha ali razumijem. Ovo je jako stresno. I moj M je na rubu živaca oboje želimo svoj mir.
Cure ja danas bila u svog Gina i u njega je bio i nas poznati mpo-vac iz KBC. Mislila sam da mi moj gin napravi tu pretragu otvorenosti ušća ali on kaze da ne zna na šta je moja Dr mislila. Tako kaze i taj drugi Dr. I kaze da ona tako kratko napise nalaz da ništa živo iz njega ne mogu razlucit. A ja kažem da ne mogu uhvatit Dr nikako, a onda sam saznala da je sad na BO. Asti kako se to sve rastegne

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
29.8.2016 20:45:44   
belina
Nikako na zelenu granu. A oni se ne žele miješati jedni drugima u posao. Zbog ovakvih stvari poželim ić privatno. 😡😡😡
A dobro, imam sad vremena ispred sebe mada sam sve sklonija tome da idem šta prije u postupak.
Koliko postupaka -mogli bi preimenovat temu hahaha!

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
29.8.2016 22:36:59   
Danira
Curke drzim vam svima fige da bude puno plusicauser posted image

Perlice zelim ti puno srece,da sve dobro prode i da bude sto prijeuser posted image user posted image ,velika pusa!
Pinky mozes li me stavit u navijacice?

< Poruku je uredio Danira -- 29.8.2016 22:38:55 >

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
30.8.2016 8:51:27   
perlica55
Jutro cure user posted image
Nymeria, još malo i stiže user posted image  user posted image   user posted image   user posted image
Nadam se da bude brzo i što manje bolno..
Belina, pa što se nisi odmah prebacila kod tog MPO gina,
kad ti je ginica na BO user posted image  Joj tko bi uskladio sve to, vjerujem
da je jako teško user posted image
Danira draga, hvala ti na podršci, šaljem pusuuu user posted image
Pinky, kak napreduju radovi??? Dal se nazire kraj??
More je fino za kuzpanje, nije hladno. Nakon kaj sam se presvukla, nisam
mogla stajati na suncu kolko je bilu vruće..
Jajnici me bole jakooo, lijevi posebno.. Valjda je to dobar znak, neki se
vrag kuha dolje user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Danira)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
30.8.2016 8:54:45   
PinkyFunkyBirdy
user posted image

Trudilice:

user posted image Leilani - 02.09. user posted image
user posted image papučica - 04.09.
user posted image Hajdi - 12.09.
user posted image mali andeo - 13.09.
user posted image tintin - 15.09.
user posted image belina - 20.09.
user posted image perlica55 - 25.09.

Navijačice:
Ruža, njanja, tiha, sanjalica, FJ, Mariachi, anne, tonkica, mikihg, Tsmee, ninolina, čokolada, troubled, koka, mirna, Dora04, božica, Candy, tikica_69, Ellenora, piggy, zvrk, tinka, maslacak, Wukovarka, Iva Piva, Thea, CATE, dami, selina, Marta j, ejmama, curice, tonkica, lelo, Ira_ , sina, anaxx, derulja, rahela, CICKA, dami, ninaa, sena, zaba, mamika, mlada mama, nikoleta, dominik, nenica, pupica, mariola, ima nas još, m600, novamama, pepeljuga, dominik, pula25, pufna*, mjesec, kiara2709, natalijax, Viky, minchi, Zvonki, miha, martina87, mamamery, Noblica, lavica81, mali_macic, buduca mamica, lilivana, maja, Nancy, MaTana, uciteljica, boba125, gljiva, maja, katy mama, BUMBI, lee, BruMa, osobno, anuska08, crvenkapica, bomboncic02, boba125, Domy, JUdy, anuska08, adryosijek, cuba, vlatkam, leptir5, Lee, anonno17, AntonijaV, gogule, lidac0605, graško, pakić, breskvica22, gianna, točkica28, fever, pincirotvajler, mariola, sarah_zg, amarnat, nessy, PinkyFunkyBirdy, winkica, anamarijapupek, malena 35, Lotte, maminangel, dada2101, Andydea, zvončica1, Tania, angel@, Bucika001, danijela8, Afrodita83, mamino zlateko, tintin, ikaaa, lili22, bebac24, ruzmarin222, tinast, nutella2009, Perlica55, Hipo, noemaa, Snjeguljica_83, jupiter, faustina, Kazimira, nymeria, Danira


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
30.8.2016 9:01:46   
mali andeo
jutro user posted image


perlice super reakcija na stimulaciju ,neka ide školski do kraja user posted image

nymeria još malo...uživaj u buši i neka bude brzo i bezbolno user posted image

belina sretno u postupku kada krenete user posted image user posted image user posted image

cure kako radovi ? nadam se da bolje i da ćete sve uskoro uživati u svojim stanovima user posted image

pinky kako je maleni ? nadam se da nije dobio temperaturu ...
inače i ja obožavam svoj rodni varaždin,a poslije njega Zadar mi je najdraži grad !!

ostale cure ,kako ste ?

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
30.8.2016 9:31:53   
PinkyFunkyBirdy
Drage moje, dobro jutro! user posted image

Noćas mi je M jako kašljao i budio se svako malo (stalno se grčio kao da ga nešto boli, a i teško je disao jer mu je nos začepljen) pa sam osjetila da je topao i imao je 37,4 tempicu. user posted image Probala sam ga staviti uz sebe, ali nije pomagalo pa sam mu negdje oko 5 dala malo sirupa da uspije barem malo odspavati. Jutros sam ga poslala u vrtić, ali nebi me čudilo ako me nazovu. Uglavnom, ako se ne javim sutra onda sam na BO. user posted image

Saki, mazi bušu i uživaj dok si još 2u1. Slažem se s Perlicom - falit će ti to poslije. user posted image

Tintin milena, kad se odlučite mi ćemo tu navijati i bodriti. A dotle se bacajte na kućne radinosti pa se možda desi čudo. Nikad ne znaš. user posted image
Mene je jedno vrijeme baš jako držala želja za još jednom bebicom, ali u zadnje vrijeme zbog napetih odnosa mi baš nije svejedno. Kad se sve smiri onda ćemo odlučiti što i kako dalje. user posted image

Perlice, pa super za folikuliće i neka nastave lijepo rasti! user posted image user posted image user posted image Sigurno nema gužve sad na plažama i baš je super. Uživaj draga! user posted image

Nymeria, još stvarno sitno. user posted image Želim da ti porod bude lak i brz! user posted image

Hajdi, ma bitno da ste akcijali. Baš me zanima što će reći dok. Glavno da se rješavaju stvari i da ne stojite na mjestu. Bit će ubrzo i velika pupa! user posted image

Belina, pa stvarno nemaš sreće s tim doktorima. user posted image Ajde, nadam se da će se to čim prije pokrenuti da i ti možeš u postupak. user posted image

Danira, evo tebe u navijačicama. user posted image Kako si nam ti?

Joj, pitate za opremanje. Počela sam pisati što imamo, ali možda će biti kraće što još fali. user posted image Treba nam sredinom mjeseca doći kuhinja i krajem kutna garnitura (od većih stvari), a puno stvari smo kupili ali trebaju tek stići ili su stigle, ali ih treba složiti. Za sad mi se čini da su zavjese najveći problem user posted image Jer em su skupe, em tražimo duple (obične i one za zatamljivanje) pa nam se ne sviđa materijal, pa uzorak itd., itd. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
30.8.2016 20:12:30   
Danira
Pinky,hvala na pitanju,dobro samuser posted image

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
30.8.2016 22:12:23   
Leilani
Curke da vas poljubim na brzinu! Procitah sve u kratko, vidim bilo je spanciranja, preuređenja i puno najava za postupke.
perlice lijepo je procitati lijepe vijesti, neka bude tako do kraja!!! user posted image
belinice ajme kao da i ovako nije dovoljno komplicirano jos i to sad sa doktorima i nalazom user posted image nadam se da ces uspjeti rijesiti kad se gin vrati sa BO.
hajdi draga, drzim fige da nakon hsg popiskis veliki plus!!
Mi smo na odmoru jos par dana. Vrijeme je super, more toplo, a meni evo malo uranila M pa stigla danas. Inace dobila sam nalaz briseva mailom, nije nesto uredu bakterioloski, ali to je zbog tih bakterija koje vucem. Necu se opterecivati niti ista istrazivati dok ne odem kod gin. Nadam se da ce mi sad te vaginalete koje mi je gin prepisala pomoci. Ah...bestije gadne. MM jos nista nisu javili za posao pa je pomalo nervozan, cak su nam planovi i da odemo u Njemacku, ali vidjet cemo...

Sve vas ljubim i pisem za koji dan. user posted image



< Poruku je uredio Leilani -- 30.8.2016 22:13:17 >


_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu Danira)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
31.8.2016 9:18:10   
PinkyFunkyBirdy
Dobro jutro drage moje! user posted image Evo mene na poslu. Moj M je malo bolje - budio se noću, ali je već ljepše disao na nos i tempica je išla samo do 37,1. No, jutros se vidjelo da je puno bolje raspoložen pa izgleda da Imunoglukan pomaže. user posted image

Leilani, uživaj na moru. Žao mi je zbog user posted image . user posted image Hoćemo ti staviti neki datum krajem mjeseca? user posted image

I Perlica nam uživa na moru. user posted image Kako su jajnici?

Gdje su ostale curke? user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Odbrojavanje - rujan 2016.
31.8.2016 9:40:58   
perlica55
Kaj me nervira RR user posted image  stalno ibacuje..
Pinky super da je M bolje user posted image   user posted image  sigurno da mu Ig pomaže..
Leilani, žao mi je zbog menge user posted image
Gdje nam je Hajdi?? Dal je ona trbala ići kod gina da joj pogleda
nalaze ili sam nešto krivo shvatila user posted image  javi se..
Sutra mi stiže MM, pa ćemo zavisno o idućem UZV otići na nakakv izlet,
van Splita, al ne predaleko. Cure s juga imate prijedlog???
Javim se kasnije nakon pregleda user posted image Jajnici bole jako, posebno
lijevi.. Tak to treba biti, ipak se događa ono što nije prirodno user posted image

< Poruku je uredio perlica55 -- 31.8.2016 9:42:26 >


_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!