|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje - listopad 2018.
12.10.2018 8:02:09   
Snjeguljica_83
Tintin, onda se pridruži u studenom!Baš bih voljela tvoj +😊Dobro sam, sad sam 14+5 i muka mi i je dalje.... 🙊Barem nema više hematoma.😃

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Odbrojavanje - listopad 2018.
12.10.2018 9:52:18   
Lagertha
Ha, mislim da je za proljece prekasno jer ako sam sad ostala trudna onda ce beba doci krajem lipnja! Al hvala na lijepim željama! 😂😂😘😘 Ja ne gledam ovulaciju jer nema mi svrhe. Ne bih ja mogla nagovoriti mm na seks ako se njemu neda. HiHiHi! 🙂 Prvi put kad smo radili na bebi sam mu jedan mjesec prigovorila da se premalo trudi pa je onda iduci mjesec bilo vise akcije i odmah sam ostala trudna. Eto, čista sreća i konstruktivna kritika 🤣

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Odbrojavanje - listopad 2018.
12.10.2018 16:31:18   
Leilani
Snjeguljice jupi za hematom 🤗 Vec skoro 15 tj? Kako vrijeme leti 😀 Valjda ace uskoro i mucnine prestati. 
Lagrtha, ja sam misila na proljece 2020 da vec na veliko guras kolica 😊  Ali sad sam ponovo procitala tvoj post pa vidim da mislis iduce godine na proljece "naganjat" muza 😂, a ja mislila tek 2020 da krecete intenzivnije 😁 pa si mislim kako tako daleko 🤣 
Mi idemo iducu subotu na vjencanje u Slavoniju, prekopala sam cijeli ormar i nemam kaj obuci, nekak sam si bezvezna u svemu, a malo stiska s lovom ovih par mjeseci pa shopping ne dolazi u obzir 😣😣 Valjda bum nekaj iskombinirala. I naravno da mi bas tada treba doci M 😂😂 kako uvijek pogodi, imala sam ju i na dan svog vjencanja, tj.upravo taj dan je dosla. 🤣 ali od adrenalina ju nisam ni osjetila. 





_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu Lagertha)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Odbrojavanje - listopad 2018.
13.10.2018 2:53:06   
Anoniman
Pozdrav cure!
Nova sam ovdje, a registrirala sam se iz razloga što me zanima je li koja od vas bila u slicnoj situaciji.
"Menstruacija" mi je dosla dan ranije od predvidene, to je bilo 11 dana nakon nezasticenog spolnog odnosa (drugi dan od ovulacije kako mi pise u aplikaciji). Stvar je u tome sto je trajala samo 3 dana (inace je 5) i sto je bila slabog intenziteta (doslovno sam mogla jedan ulozak imati sva 3 dana da bi bio pun), svjetlo crvene boje i imala sam lagane grceve 2 dana, ono tek toliko da su tu. Radila sam test za trudnocu taj 3.dan tog krvarenja i bio je negativan. Sta mislite jel moguce da sam trudna i kad bi bilo dobro ponoviti test, za koliko dana ili bi on vec bio +? Uzasno sam nervozna. Sto se simptoma tice neki su prisutni, ali ne znam jesam li ih umislila. Znam da sam non stop gladna 😂😂😂
Hvala na odgovorima.

(Odgovor članu Leilani)
  Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Odbrojavanje - listopad 2018.
13.10.2018 8:42:15   
Lagertha
Hm, ja bih rekla da nisi trudna cim je test negativan. 
Ja danas imam osjecaj kao da cu vec dobiti m iako je tek 22 DC. A mozda i dodje ranije...

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Odbrojavanje - listopad 2018.
15.10.2018 15:36:55   
Pavla
Lagertha, ima li kakvih vijesti ili i dalje odbrojavas? ☺

(Odgovor članu Lagertha)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Odbrojavanje - listopad 2018.
15.10.2018 15:39:46   
Pavla


IZVORNA PORUKA: Anoniman

Pozdrav cure!
Nova sam ovdje, a registrirala sam se iz razloga što me zanima je li koja od vas bila u slicnoj situaciji.
"Menstruacija" mi je dosla dan ranije od predvidene, to je bilo 11 dana nakon nezasticenog spolnog odnosa (drugi dan od ovulacije kako mi pise u aplikaciji). Stvar je u tome sto je trajala samo 3 dana (inace je 5) i sto je bila slabog intenziteta (doslovno sam mogla jedan ulozak imati sva 3 dana da bi bio pun), svjetlo crvene boje i imala sam lagane grceve 2 dana, ono tek toliko da su tu. Radila sam test za trudnocu taj 3.dan tog krvarenja i bio je negativan. Sta mislite jel moguce da sam trudna i kad bi bilo dobro ponoviti test, za koliko dana ili bi on vec bio +? Uzasno sam nervozna. Sto se simptoma tice neki su prisutni, ali ne znam jesam li ih umislila. Znam da sam non stop gladna 😂😂😂
Hvala na odgovorima.

Sto se dalje dogadalo? Jesi li ponavljala test?

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Odbrojavanje - listopad 2018.
15.10.2018 20:49:06   
Lagertha
Ne osjecam nista. Danas je tek 24 DC. Eto ak mi ne dodje do subote, radit cu test. Al nekak mislim da ce doci.

(Odgovor članu Pavla)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Odbrojavanje - listopad 2018.
18.10.2018 20:53:19   
tintin
A Snjeguljice draga bas su mi proletili tvoji tjedni, ka da si jucer ugledala plusic, super za hematom, neka ga nema vise, uzivaj u trudnoci I hvala na podrsci.Leilani  hvala na bodrenju, isto bi ja volila da prije mene ti ugledas plus.Cure pozdrav svima, kod mene jos nista od akcijanja, a virujte mi ja I ne polazem neke nade, s obzirom da nisam sad u zadnje postupke uspila zatrudnit sa vracenim plodom pa mi ovako prirodno sve izgleda nemoguca misija, al eto ja cu se I dalje trudit pa sta bude. Nekako si u glavi slazem da cu imati Jedno ali vrijedno, vise od icega bi volila da S ima sestru ili brata, ali sta cy moram I sama sebe pripremit da mozda toga I ne bude. Ja sam isto presretna I zivim za nju.Pusa svima

(Odgovor članu Lagertha)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Odbrojavanje - listopad 2018.
20.10.2018 13:06:20   
Leilani
Tintin hvala ti draga. A mozda bas kad se najmanje nadas dođe. Bas mi neki dan prica moja teta, imali su sina i htjeli su drugo i nikako pa nikako i pomirili se s tim i nakon 4 godine ona ostala trudna kad se vise uopce nije nadala i u 39-oj rodila jos jednog sincica. 
Lagertha jesi piskila? Nestrpljivo cekam i nadam se da ces nas razveseliti. 

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Odbrojavanje - listopad 2018.
21.10.2018 9:04:35   
Leilani
Moja stigla, ajde bar po redu i rasporedu ako nista drugo... 

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Odbrojavanje - listopad 2018.
21.10.2018 18:39:07   
Pavla
Zao mi je Leilani sto nije uspjelo. Nadam se da ce nam iduci ciklus svima biti pun plusica. 😊 Lagertha, kakva je situacija kod tebe?

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Odbrojavanje - listopad 2018.
22.10.2018 8:37:40   
Snjeguljica_83


IZVORNA PORUKA: Leilani

Moja stigla, ajde bar po redu i rasporedu ako nista drugo... 



😥 Žao mi je, draga.😔

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Odbrojavanje - listopad 2018.
22.10.2018 14:38:59   
tintin
Zao mi je Leilani draga :-(

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Odbrojavanje - listopad 2018.
22.10.2018 21:11:38   
Lagertha
Meni je jos dosla u utorak. 😂 Ovaj ciklus mi se opet skratio na 24.

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Odbrojavanje - listopad 2018.
23.10.2018 7:00:28   
Leilani
Hvala vam cure 😘
Lagertha  bas mi je zao 😔

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu Lagertha)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Odbrojavanje - listopad 2018.
13.11.2018 8:27:02   
Snjeguljica_83
Pa gdje ste, cure? Nema niti jedne...😔

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Odbrojavanje - listopad 2018.
14.11.2018 12:01:49   
Lagertha
Nema! Evo ja cekam neku akciju oko plodnih dana da se imam cemu nadati. Jos uvijek ne radimo na bebi 🤪 Al svaki dan nam je toliko buran s ovim malim, da stvarno ne znam kako bi s jos jednom bebom! Valjda se to poslozi? 

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Odbrojavanje - listopad 2018.
14.11.2018 13:46:50   
hipo
Lgertha, bolje o tom ne mislit. Moja je logika, prezivjeli su drugi pa budemo i mi. 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Lagertha)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Odbrojavanje - listopad 2018.
14.11.2018 14:01:09   
Lagertha
Tko zna, mozda moj muz nije onda ni lud sto ne zeli vise... ono danas proljev i povracanje. Mijenjaj posteljinu, tri put presvlaci pelenu+bodi+hlace, zadnji put je procurilo do carapa i zaprljalo papucice. I onda pomislim, sta da on nije spavalica i da nije htio zaspati nakon nocnog povracanja u pol 4... Ili da je jos tu jedna beba koja isto ima virozu... sad bi bila ko zombi!

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Odbrojavanje - listopad 2018.
15.11.2018 8:40:52   
Snjeguljica_83
Lagertha, zato je bolje kad je razlika veća. Lakše je izvoditi takve egzibicije po noći kad je dijete veliko. S bebom onda nije tako teško. 
Evo mene muči malac. Kad rodim imat će nepune tri godine, 2. i 9 mj. Ima ispade koji su normalni, sastavni dio dječjeg sazrijevanja, to sam već prošla s E, premda se ne sjećam tog najbolje, i mislim da će ga to još držati i biti gore, a ja nemam živaca i strpljenja kao prvi put. Još sam i trudna pa su tu hormoni. Užad što mi se sve mora po glavi. 
Prije mi je smetalo što je razlika 5 g između moje djece, a sad mi se čini premala... 😱

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Lagertha)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Odbrojavanje - listopad 2018.
15.11.2018 8:42:13   
Snjeguljica_83
Htjedoh reći da mi se čini ova druga razlika premala... 😵

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Odbrojavanje - listopad 2018.
5.12.2018 20:26:26   
Mini Bav
Cure vidim da je tema zamrla pa da ju dignem malo.

Imamo plus!!!!!!!!!!! Potpuno prirodan jednostavan plus! Nakon 2 godine!!!!! Sa njegovim smanjeno pokretnim spermijima i mojim disablansom i policisticnim jajnicima PRESRETNA SAM!!!!!! ☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️🎉🎉🎉🎉🎉🎉 Molim Boga samo da sve bude ok. 
Kasni mi 5 dana, bole me cice imam iscjedak vodenasti, i lagane grceve u jajniku i u maternici, nadam se da nije nista lose... i prije 4 dana sam bila na okupljanju i popila par pica od kojih mi nije bilo dobro, to mi je bio simptom i prve trudnoce! Plus ko kuca, test napravljen prije sat vremena!!!! Imam jos jedan, njega cu ujutro ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Odbrojavanje - listopad 2018.
6.12.2018 6:28:54   
Snjeguljica_83
Mini Bav, jao koje božićno čudo! 😍 Pa stvarno poklon za ispod bora! 🙆Divno! Čestitke!!! 😘😘😘


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Odbrojavanje - listopad 2018.
6.12.2018 7:51:43   
lidac0605
Prekrasno,čestitam user posted image user posted image user posted image !Bome sv.Nikola je lijepi poklon donio user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!