|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Odbrojavanje - listopad 2016.
27.9.2016 16:01:15   
PinkyFunkyBirdy
user posted image

Trudilice:

user posted image daxy - 10.10.
user posted image mali andeo - 12.10.
user posted image Hajdi - 13.10.
user posted image tinast - 15.10.
user posted image Leilani - 22.10.

Navijačice:
Ruža, njanja, tiha, sanjalica, FJ, Mariachi, anne, tonkica, mikihg, Tsmee, ninolina, čokolada, troubled, koka, mirna, Dora04, božica, Candy, tikica_69, Ellenora, piggy, zvrk, tinka, maslacak, Wukovarka, Iva Piva, Thea, CATE, dami, selina, Marta j, ejmama, curice, tonkica, lelo, Ira_ , sina, anaxx, derulja, rahela, CICKA, dami, ninaa, sena, zaba, mamika, mlada mama, nikoleta, dominik, nenica, pupica, mariola, ima nas još, m600, novamama, pepeljuga, dominik, pula25, pufna*, mjesec, kiara2709, natalijax, Viky, minchi, Zvonki, miha, martina87, mamamery, Noblica, lavica81, mali_macic, buduca mamica, lilivana, maja, Nancy, MaTana, uciteljica, boba125, gljiva, maja, katy mama, BUMBI, lee, BruMa, osobno, anuska08, crvenkapica, bomboncic02, boba125, Domy, JUdy, anuska08, adryosijek, cuba, vlatkam, leptir5, Lee, anonno17, AntonijaV, gogule, lidac0605, graško, pakić, breskvica22, gianna, točkica28, fever, pincirotvajler, mariola, sarah_zg, amarnat, nessy, PinkyFunkyBirdy, winkica, anamarijapupek, malena 35, Lotte, maminangel, dada2101, Andydea, zvončica1, Tania, angel@, Bucika001, danijela8, Afrodita83, mamino zlateko, tintin, ikaaa, lili22, bebac24, ruzmarin222, tinast, nutella2009, Perlica55, Hipo, noemaa, Snjeguljica_83, jupiter, faustina, Kazimira, nymeria, Danira


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
29.9.2016 11:18:47   
Leilani
Dobro nam dosle u listopadu. Ocekujem puno plusica ukljucujuci i svoj user posted image

Ja danas izvadila hormone, jos moram progesteron i ostatak od stitnjace. Jutros kad sam bila u labu pitam sestru koja mi vadi krv jel mogu vaditi prog. 22 DC i u taj cas uđe unutra ginekolog kod kojeg sam prije bila na pregledu, on je inace specijalist za komplikacije u trudnoci i veli meni sestra eto vidite kak se dragi Bog pobrine za sve, pa lijepo pitajte doktora on bude vam najbolje znao user posted image

puno srece svim mojim dragim trudilicama u ovom mjesecu

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
29.9.2016 13:11:17   
Hajdi
Leilani bravo za pretrage, samo nastavi user posted image

Pridružujem se željama da sve redom prijavimo user posted image user posted image u listopadu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
29.9.2016 15:00:02   
anandi
Vucem za nosice sve zenice user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Pinky mozes i mene upisat u navijacice

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
29.9.2016 15:18:49   
perlica55
Cure moje drage, sretno vam od srca na novom odbrojavanju,
da nam lista bude puna ponosnih user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
29.9.2016 15:39:54   
hipo
Sretno cure! Jedva cekam da prijavite plusice i debele bete!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
29.9.2016 20:58:24   
daxy
Curke,ja sam vam super. Simptoma nemam.
Osim što me Utrogestan malo uspava.

Sretno nam svima u listopadu! user posted image user posted image user posted image

Nisam se stigla javit,nemojte zamjerit. user posted image

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
29.9.2016 21:59:23   
perlica55
Daxy kaj je sa smrzlićima? Jesu svi na broju?
Samo ti uživaj i mazi bušu, kad stigneš javi da ne brinemo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
29.9.2016 23:14:18   
tintin
Sretno cure drage user posted image user posted image
Moj datum 14.10.

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
30.9.2016 7:36:24   
daxy
Jutroooo.

Budući sam prva na RR,častim:
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Jao zaboravila sam javit. Imamo jednu blasticu! user posted image user posted image

Rekla mi jedna cura: "Pa ti sad ne idi na full stimulaciju!"

Iako sam se ja pripremila da neće bit ni jedna.
Ipak su mi vratili dvi najkavlitetnije 8stanične.


Nezgodno mi je prebacivat se sa rujna na listopad jer tipkam s mobitela, al hvala vam svima koji navijate za mene.
Znam da ste pitale... Pročitala sam sve.

Ja sam super. Već od pikalica su mi cice narasle i bolne su i osjetljive jaaako. Bradavice ko bodlje. user posted image
Napuhana sam jako,da prostite stalno dušim. user posted image user posted image
Osim toga ništa posebno.
Jedino što sam pospana,a sve lošije spavam. Sinoć sam jako loše spavala,budila se stalno,okretala prevrtala... user posted image
Al inače imam teoriju da čovjek može kvalitetno spavat jedino ako se umori tijekom dana. A ja se samo muvam po kući, ništa fizički ne radim,pa mislim da sam odspavala ono što mi je trebalo poslije silnog stresa...

Ljubim vas, tipkamo se kasnije...

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
30.9.2016 7:42:09   
Snjeguljica_83
Jutro!

Daxy bas sam htjela pitati za tebe. Navijam da uskoro počnu pravi trudnicki simptomi i da gustas njima.user posted image

Razmišljam nesto: bilo bi mi drago da se jave Buba i Chrna, nisu već odavno. Jednostavno da znamo da je sve ok s njima i bebicama! Zato, cure, ako čitate, javite se!


Trudilice moje drage


Sretno u listopadu!!!!!!user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 30.9.2016 7:49:11 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
30.9.2016 8:01:45   
perlica55
Snjeguljice chrna mi se javila na pp, gura dan po dan. Sada je u 17tt.
Daxy, jedna blastica kad budete išli po bracu il seku user posted image
Idem popit kavicu pa se javim kasnije..

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
30.9.2016 8:36:59   
mali andeo
jutro cureuser posted image user posted image

daxy bravo za blasticu ...

evo kod mene jučer oštra bol dolje ,taman u sredini,toliko oštra da sam se preznojila sva .
držalo me par minuta iako mi se činila cijela vječnost...
i sad me drže onako lagani grčevi user posted image
pošto sam već jedamput to prolazila ,ovo mi je sasvim strano...
cice to je još ostalo maleno kako je i bilo ...user posted image
danas pikam još Decapeptyl 0,1mg
i čekamo...

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
30.9.2016 9:22:06   
PinkyFunkyBirdy
user posted image

Trudilice:

user posted image daxy - 10.10.
user posted image mali andeo - 12.10.
user posted image Hajdi - 13.10.
user posted image tintin - 14.10.
user posted image tinast - 15.10.
user posted image Leilani - 22.10.

Navijačice:
Ruža, njanja, tiha, sanjalica, FJ, Mariachi, anne, tonkica, mikihg, Tsmee, ninolina, čokolada, troubled, koka, mirna, Dora04, božica, Candy, tikica_69, Ellenora, piggy, zvrk, tinka, maslacak, Wukovarka, Iva Piva, Thea, CATE, dami, selina, Marta j, ejmama, curice, tonkica, lelo, Ira_ , sina, anaxx, derulja, rahela, CICKA, dami, ninaa, sena, zaba, mamika, mlada mama, nikoleta, dominik, nenica, pupica, mariola, ima nas još, m600, novamama, pepeljuga, dominik, pula25, pufna*, mjesec, kiara2709, natalijax, Viky, minchi, Zvonki, miha, martina87, mamamery, Noblica, lavica81, mali_macic, buduca mamica, lilivana, maja, Nancy, MaTana, uciteljica, boba125, gljiva, maja, katy mama, BUMBI, lee, BruMa, osobno, anuska08, crvenkapica, bomboncic02, boba125, Domy, JUdy, anuska08, adryosijek, cuba, vlatkam, leptir5, Lee, anonno17, AntonijaV, gogule, lidac0605, graško, pakić, breskvica22, gianna, točkica28, fever, pincirotvajler, mariola, sarah_zg, amarnat, nessy, PinkyFunkyBirdy, winkica, anamarijapupek, malena 35, Lotte, maminangel, dada2101, Andydea, zvončica1, Tania, angel@, Bucika001, danijela8, Afrodita83, mamino zlateko, tintin, ikaaa, lili22, bebac24, ruzmarin222, tinast, nutella2009, Perlica55, Hipo, noemaa, Snjeguljica_83, jupiter, faustina, Kazimira, nymeria, Danira, anandi


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
30.9.2016 9:33:16   
PinkyFunkyBirdy
Draga daxy, bravo za blasticu! user posted image user posted image user posted image Znači seka ili braco čekaju na svoj red, a najbitnije da sad u buši lijepo napreduju male vraćene mrve. user posted image Odbrojavamo još 10 dana! user posted image user posted image user posted image

Leilani, kad očekuješ rezultate nalaza? Držim fige da sve bude ok. user posted image

Perlice, dal već maziš bušu? user posted image Ne znam zašto, ali od kad si javila betu imam neki osjećaj da nosiš dečkića ... ajde baš ćemo vidjeti dal se varam ili ne. user posted image

Uh ... moram na neki sastanak. Javim se kasnije ako stignem. user posted image

Grlim sve! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
30.9.2016 12:28:16   
Leilani
IZVORNA PORUKA: PinkyFunkyBirdy
Leilani, kad očekuješ rezultate nalaza? Držim fige da sve bude ok. user posted image

Hvala user posted image Nalazi budu gotovi za tjedan dana. Da te pitam ponovo, valjda nisi vidjela neki dan, a ja sam opet zaboravila pitati za sirup koji dajes tvom M, jel imunoglukan? Pitam za seku, jer oni isto tak muku muce, malo u vrticu pa bolestan i tak stalno. Pa mu je kupila neki dan sirup imunoglukan. Valjda ce pomoci da ne pokupi uvijek vrticke viroze.


daxy dobra ti je ta teorija o fizickom radu i spavanju. I ja se slazem s tim, jucer sam bas bila cijeli dan u muvingu i zaspala ko beba cim sam spustila glavu na jastuk. A kaj se tice utrica ja od njih nijednu vecer nisam mogla docekati 21 sat i uvijek bi zaspala. Ali samo ti odmaraj koliko mozes, nije na odmet. I bravo za blasticu!!! Od srca ti zelim da je to braco ili seka ♡

mali andeo mozda je to sto si osjetila bilo ugnjezdivanje. Drzim fige da je tako. ♡
Cure, bas sam nestrpljiva zbog vas obje.

Mi evo danas idemo na selo kod MM-ovih i bas se veselim jer je jos uvijek suncano i toplo.

Puse svima!!



< Poruku je uredio Leilani -- 30.9.2016 12:30:57 >


_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
30.9.2016 12:32:24   
Leilani
Haha nesto sam sprtljala sa quotanjem user posted image htjedoh quote na Pinky.

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
30.9.2016 12:48:39   
PinkyFunkyBirdy
Leilani, da, Imunoglukan sam mu davala i stvarno je dugo izdržao bez bolesti.

Curke moje drage, imam još neki sastanak ubrzo pa se neću danas više javljati pa samo da vam zaželim ugodan vikend! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
30.9.2016 15:02:31   
belina
Pozdrav ženske
U mene ništa novo, počinju ok.dAni hahah! NadAm se da će mi u utorak htjeti Napravit pregled ušća. Jel to prvi dio ciklusa? Jedva čekam pregled, a ne znam čemu se veselim. U školi ok. U stanu tak tak. Svi smo u svojim poslovima pa ne stignemo puno Radit/čistiti/sklapat. NETKO je pitao gdje smo uzimali:ugl Lesnina, nikad vise!
Daxy draga bravo za smrzlica! Nadam se da ćeš prijavit veliku betu!!!
Perlice draga neka simptoma, uživaj u njima!
Mali anđeo NEK je probadanje dobar znak!

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
30.9.2016 15:09:46   
belina
Pinky pa menga je došla jako brzo ovaj mjesec, to se lijepo unormaliziralo! Vau super je tvoj M prihvatio odvojeno spavanje. Moja tek sad počinje spavat sAma u sobi. Nadam se da će to dobro prihvatit.
Leilani u kojoj smo sad fazi? Jedva čekam da i ti kreneš u postupak!
Hajdi vrijedna naša akcijasice!!!
Anandi čuvaj bebicu. Ne mogu vjerovat da ste ti i papučica susjede hahahahahaha kako se to potrefi!
Snjeguljice naša, ljubi lijepu svoju dječicu! Kad ćeš na odbrojavanje hehe?
Lourdes, eternety, tintom, tinast, buba, crna svima šaljem ogroman zagrljaj i ispričavam se ako koga nisam spomenula, na momente ne znam ni svoje imeuser posted image

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
30.9.2016 15:58:23   
Hajdi
Daxy odlično user posted image blastica je na čekanju za drugu rundu user posted image

Mali anđeo sviđaju mi se tvoji simptomi user posted image

Cure navijam za vaše velike bete user posted image user posted image

Perlice imaš prave slatke simptome, uživaj user posted image

Pinky znači užurbano kod tebe, i meni je danas bila gužva user posted image

Belina, Leilani nadam se da ćete javiti dobre vijesti s pretraga user posted image

Mi smo danas opet u akciji mada imam osjećaj da smo ovaj mjesec zakasnili user posted image tko zna, znat ćemo kroz 2 tjedna.

Pozdrav i svima koje nisam spomenula user posted image



< Poruku je uredio Hajdi -- 30.9.2016 15:59:24 >

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
30.9.2016 16:03:13   
anandi
Dancek zene

daxy kako koristis utrice, pijes ili stavljas? Meni je spavanje i mantanje ako ih pijem. Evo bas danas ih pijem i sva sam nesto osamucena.
Znaci ostala je jedna blasta, ma bit ce to velika beta...Vidjela si moje bete od jedne blaste. Pustimo sad nju da ceka, hajmo mi navijat i bodrit ove dvije sto se smjestaju kod mame u pibiuser posted image
belina sudbina je cudo. Kao sto sam vec rekla, ne bi me zacudilo da ja i papucica uvrdimo da smo roduser posted image ipak mala je Gracanica sredina
perlice kako si danas?

Kod mene napreskok, jedan dan sva poletna i super drugi dan ko sazvakanauser posted image danas sam super, evo cekam mm da dode s posla pa da idemo malo kod svojih. Eto papucice mozda se sutra u Gr negdje i sretnemo hehehe.
Nisam isla od Bajrama i vjerujte padam u iskusenje da kazem za mrvicu, mada pokusat cu se strpiti i sacekat bar do iduceg uz, user posted image

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
30.9.2016 16:37:52   
papučica
Pozdrav žene,

baš je lijepo i veselo na raji user posted image ,

Sretno svima u oktobru mjesecu user posted image

Ja sam juče dobilauser posted image , tačna u dan. Šta da vam pričam, juče bila loše danas sam puno bolja. Biće kako bude.

Aaaa Anandi možda smo se srele u putu , ja sam danas u Tuzli, radim sutra do 9h. Moramo se dogovorit i organizovat susret.

Mlađa si od mene sigurno dosta al te sigurno poznajem pogotovo ako si išla u Drugu osnovnu školu user posted image

(Odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
30.9.2016 19:02:18   
rosie
Pozz curke!
Kao prvo cestitam od srca draga perlice i anandi na plusicima user posted image user posted image drzim fige curkama u postupcima!
Imala sam nekih problema i guzvu, prilicno gadan ovaj rujan pa se nisam javljala prije.
Moja O bi trebala biti ovih dana, danas je 18dc, zadnja 2 mj je bila 19dc. FF kaze da user posted image (ne)ocekujem 13.10. ali kako jos nije bilo O ( bar mislim tako), ne oslanjam se na taj datum. Nadam se da ste sve super i da ce ovaj mj biti jos puno user posted image
Nisam stigla pratiti sve u odbrojavanju za rujan, vidila sam za anandi i perlicu pa ako sam nekog izostavila nadam se da se ne ljuti! user posted image user posted image

(Odgovor članu papučica)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Odbrojavanje - listopad 2016.
1.10.2016 8:08:05   
Leilani

IZVORNA PORUKA: belina


Leilani u kojoj smo sad fazi? Jedva čekam da i ti kreneš u postupak!




Ja sam u fazi prikupljanja nalaza, nadam se da ce hormoni biti ok.
A tebi draga zelim da se vratis s dobrim vijestima od gin, da je usce dobro i da ti da zeleno svjetlo da mozes i ti u postupak.

hajdi navijam da je akcijanje upalilo user posted image

rosie onda u akciju pa da nam prijavis plus!!

Puse svima!


_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!