|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Odbrojavanje - lipanj 2017.
27.5.2017 9:41:12   
Mini Bav
user posted image

Trudilice:

user posted image tišina - 09.06.
user posted image Leilani - 18.06.
user posted image Mini Bav - 25.06.


Navijačice:
Ruža, njanja, tiha, sanjalica, FJ, Mariachi, anne, tonkica, mikihg, Tsmee, ninolina, čokolada, troubled, koka, mirna, Dora04, božica, Candy, tikica_69, Ellenora, piggy, zvrk, tinka, maslacak, Wukovarka, Iva Piva, Thea, CATE, dami, selina, Marta j, ejmama, curice, tonkica, lelo, Ira_ , sina, anaxx, derulja, rahela, CICKA, dami, ninaa, sena, zaba, mamika, mlada mama, nikoleta, dominik, nenica, pupica, mariola, ima nas još, m600, novamama, pepeljuga, dominik, pula25, pufna*, mjesec, kiara2709, natalijax, Viky, minchi, Zvonki, miha, martina87, mamamery, Noblica, lavica81, mali_macic, buduca mamica, lilivana, maja, Nancy, MaTana, uciteljica, boba125, gljiva, maja, katy mama, BUMBI, lee, BruMa, osobno, anuska08, crvenkapica, bomboncic02, boba125, Domy, JUdy, anuska08, adryosijek, cuba, vlatkam, leptir5, Lee, anonno17, AntonijaV, gogule, lidac0605, graško, pakić, breskvica22, gianna, točkica28, fever, pincirotvajler, mariola, sarah_zg, amarnat, nessy, PinkyFunkyBirdy, winkica, anamarijapupek, malena 35, Lotte, maminangel, dada2101, Andydea, zvončica1, Tania, angel@, Bucika001, danijela8, Afrodita83, mamino zlateko, tintin, ikaaa, lili22, bebac24, ruzmarin222, tinast, nutella2009, Perlica55, Hipo, noemaa, Snjeguljica_83, jupiter, faustina, Kazimira, nymeria, Danira, anandi, daxy, LourdessPadme


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
27.5.2017 10:02:42   
Mini Bav
papučice kad se javiš dodam te na listu! user posted image

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
27.5.2017 17:33:39   
belina
Mini Bav ja bi u navijacice kad budes updejtala!
Cureeee svima sretno u lipnju!!!!

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
27.5.2017 18:44:02   
tišina
Hehe, belina hvala sto nas pratis! :)
Ako se dobro sjecam pregled ti je prekosutra? Javi nam dojmove ;)

Mini bav, jesi li se narucila privatno?

Leilani, da, nadamo se da ce nas priroda bas, bas iznenaditi. Svako malo se sjetim tvojih savjeta o vjezbanju i trcanju i onda me uhvati griznja savjesti ali i brzo prode...

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
27.5.2017 20:55:43   
Hajdi
Drage trudilice, da mi budete okruglice što prije šaljem puno prašine user posted image user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

(Odgovor članu tišina)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
27.5.2017 21:09:39   
Hajdi
Tintin nadam se da će tsh pasti do Velike Gospe i da će bakterije otići pa da s tobom skupa navijamo za za uspješan postupak user posted image

Mini Bav žao mi je zbog negativnog testa, sve su se cure zajedno s tobom ponadale, neka ovaj mjesec bude više sreće user posted image

Leilani neka priroda i sreće napravi svoje, nadam se da je tvoj sretan dan blizu user posted image

Tišina samo opušteno koliko se može i uživajte do bebice user posted image

Papučice radne akcije neka ne posustanu i nadam se da ćeš nas iznenediti lijepim vijestima user posted image

Sretno cureeee user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
27.5.2017 22:13:46   
tintin
Cure navijam najjace, da mi sve ugledate plusic u lipnju, tu sam uz vas.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
27.5.2017 22:15:27   
tintin
Hajdi hvala ti draga, kako si?

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
27.5.2017 22:50:57   
Hajdi
Tintin hvala što pitaš, dobro sam, ide sve svojim tokom, sad sam točno na pola, 20 tt user posted image

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
28.5.2017 22:33:42   
tišina
Hajdi, hvala ti sto nas se sjetis user posted image .
Raste li trbuscic, znas li spol?

Pitanje za mjerenje bt- inace mjerim bt u 6:00 ujutro, no sinoc smo zaruzili vani user posted image legli oko 5 ujutro i mjerila sam oko pol 10 (nakon nekih 4,5 sati sna), je li to ok? Moze li se rez smatrati relevantnim ili da ga zanemarim? FF je stavio prazni kruzic a mene bas zanima sto u takvim situacijama...

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
29.5.2017 8:22:48   
Mini Bav
belina može! Dodam te drugi put. user posted image

Hajdi hvala ti, da, vidjela sam da su se ponadale, i ja sam se ponadala, no to je normalno, bude se jednom ta nada ispunila.. user posted image

tintin hvala ti puno! Sad čekaš svoj mjesec, proći će za čas i opet ćeš biti na listi, sad malo odmori 2 mjeseca od mozganja.. mogu ti reć da bi meni jako dobro došao odmor, ali još bolje bi mi došla jedna mala bebica user posted image

tišina nisam, otići ću u Petrovu na još jedan pregled preko jedne poznanice po preporuci, samo ne znam točno kad, budem vam sve javila.. user posted image

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu tišina)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
29.5.2017 8:30:27   
Hajdi
Tišina raste trbuščić neumoljivo user posted image , ali neka tako i treba. Bitno da ne rastu ostali dijelovi, mada i to je ok kad je trudnoća u pitanju, samo da se ne pretjera. Znam spol već dugo, muško je user posted image .

Još jednom želim vam svima puno sreće u lipnju user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu tišina)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
29.5.2017 9:04:22   
Hajdi
Mini Bav molim te i mene dodaj u navijačice drugi put user posted image user posted image

user posted image

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
29.5.2017 9:59:04   
tintin
Hajdi joj šta vrime leti, neznam tebi ali meni je proletilo tvojih 20 tt ka da si nam jučer javila da si trudna, uživaj draga u trudnoći to je predivan period., hug.

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
29.5.2017 9:59:57   
tintin
Mini bav hvala ti na podršci, ma proći će sve to brzo, ja sam skroz pozitivna to mi je najbitnije.

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
29.5.2017 10:10:24   
mali andeo
jutro curke !!

evo da vam i nas dvije poželimo sreću u lipnju user posted image user posted image user posted image
sretno svakoj od vas !

i ja bi u navijačiceuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
29.5.2017 11:15:58   
LourdessPadme
Jutro curke,saljem vibrice za puno pozitivnih testica user posted image user posted image

hajdi wow vec 20tt user posted image stvarno vrijeme leti ,uzivaj u trbuscicu.

mali andeo kako nam vas dvije gurkate?
Ja se odmaran i cekam da prodjem 34 tj da dodjem u tu neku sigurnu zonu.
Bebonja je sve aktivniji i uzivam u svakom udarcu ❤️

_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
29.5.2017 18:29:45   
Hajdi
Da, vrijeme stvarno leti, i meni je proletjela ova polovica trudnoće user posted image

Lourdess brzo se primakao i tvoj finish u trudnoći, samo da izdržite do 34. tjedna, a nadam se i do kraja user posted image

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
29.5.2017 18:44:46   
tišina
Hajdi, vjerojatno mi je promaknulo da stize deckic. Je li aktivan, buduci nogometaš? :)

Lourdes, brzo cete vi u sigurnu zonu, proletjet ce to.user posted image hehe, ne da on mami mirauser posted image

He he, navijačice naseuser posted image

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
29.5.2017 19:53:57   
Hajdi
Mališa je uglavnom aktivan, kako koji dan, nekad više nekad manje, ali svaki dan ga barem malo osjetim. Reagira na hranu koliko sam primjetila, samo ne znam jel mu se sviđa ili ne user posted image i navečer kad legnem ga najviše osjetim.

(Odgovor članu tišina)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
29.5.2017 22:14:30   
tišina
Hehe, bira dijete svoj jelovnik.user posted image .
Zanimljivo kako se na vecer vise osjeti. Vjerojatno osjeti da si i ti u miru i opuštenija, pa evo njega. Nice, bas, bas!user posted image

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
30.5.2017 11:28:55   
mali andeo
Lourdess hvala na pitanju ,dobro smo !
evo danas 23 tt ,vrijeme mi toliko brzo leti da imam osjećaj da se neću stić ni
pripremit za maleckuuser posted image user posted image
nikakvih većih tegoba za sada ,osim tu i tamo kontrakcije,ali se ne otvaram tako da je ok !

tebi želim da da doguraš do 34 tt ,ali i do termina ,samo odmaraj i bit će sve ok !
jeste već sve pripremili za malenog princa ?

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu tišina)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
30.5.2017 13:55:19   
Mini Bav
Hajdi za bebe u trbuhu je poznato da reagiraju na hranu i piće, ali zato što čuju crijeva pa ih to potakne.. zato se kaže ako ne osjetiš bebu pojedi nešto i pričekaj 10ak minuta user posted image
Znači i ti i mali andeo želite u navijačice sljedeći mjesec -može user posted image

Trudilice kako ide? Meni je danas zadnji dan user posted image . Zeznuto mi je to što su mi ciklusi dugački, da su mi bar po recimo 24 dana, to bi bilo ok, a ne 31, pa rodim tri puta svaki mjesec dok dočekam kraj haha

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
30.5.2017 17:15:29   
tišina
Eheej mini bav, ajde, ajde sad krece uzivancija s akcijanjem user posted image . Hahha,.bome sam se nasmijala a ovo da tri puta rodis u do slijedećeg ciklusa a i samoj mi je tako.. vrtlog emocija, nade i razočarenja.. al ne damo se!!!user posted image

Meni ovaj mjesec sve na vrat na nos s bazalnom, evo jutros sam totalno zaspala i nisam stigla izmjeriti, u nedjelju dosli oko 5 ujutro kuci a termin za.mjerenje mi u 6... al dobro, okvirno racunam da je danas 5 dpo.

Nocas sam sanjala da sam rodila. Brzo i bezbolno malog decka :), diiivan, sladak, miran, samo se smijao i spavao. Jedino je bed sto nisam imala nista za njega (kolica, krevetic, odjelce).. dugooo, dugooo nisam tako lijepo sanjala s takvim osjecajem (vjerojatno sam zato i zaspala)user posted image
Eto,tako ti ja izdrzavam user posted image

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
30.5.2017 18:02:29   
Mini Bav
tišina pa, ipak je razlika kad netko ima cikluse od 24 dana i od 31.
haha, ja sam prije 2 mjeseca stalno sanjala takve stvari, to je bio onaj mjesec kad sam se preopteretila.. maknula sve trakice, bazalnu nisam ni pokušavala mjerit.. opusti se, baci toplomjer u zid za relaksaciju user posted image
Ja odbijam bilo koji oblik praćenja O user posted image i odlučila sam se pravit glupa, ko da ništa ne znam o ciklusima jer što više znam to više paničarim, sad se radim mutava na sve..

Nego, ja ću si morati pomaknuti na 26.06. datum očekivane jer mi je pametno računanje na aplikaciji izračunalo da su mi uglavnom ciklusi po 31 dan, a do sad sam imala namješteno na 30, pa neka bude tako.

papučice javi se!

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu tišina)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!