|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Može pomoć?
11.9.2016 14:05:44   
Fawn
Haj žemske.ja nova stigla i odmah da pitam za pomoć tj mišljenje...
Dakle,ja sam ostala trudna dvaput pod pilulama,drugi put neslavno završilo u 7-mom tjednu.to je bilo 2013-te otkad počinjem piti "novu kontracepciju"lyn 20.
Nikakvih problema,osim povremenih bolova u venama,ne znam dal je to povezano al ajd...
U osmom mjesecu prestala pit pilule 22.08 dobila mengu,po kalendaru na mobu trebam iduću dobit za 8 dana.ja i m imali odnose sa onom šemom "withdraw method"iliti ga "vadi ga van,vadi ga vannn"
Buni me sad nešto sasvim drugo jer u prvoj trudnoći nisam imala nikakvih simptoma,em što sam ostala trudna pod pilulom,em sam i mengu imala do 12 tjedna...
Daklemmm..bolovi u križima,zaštopan nos,temperatura 37,1 već dva dana.
Clesrblue pokazao nije ništa.prsa odnosno bradavice me bole i najbolje mi je kad sam gola,rasplakah se jučer na glupu rečenicu,al onak,ko da mi se živac digao i povrh svega jajnici ili maternica rasturaju onako na najjače tako da imam osjećaj kad sjednem da mi se sve skupa pomakne prema gore.
Ne znam što je to?čišćenje o tableta?upala?trudnoća?
Ajmo brzo savjeti!!!
Hvalaa
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Može pomoć?
11.9.2016 19:03:21   
perlica55
Fawn, simptomi mogu biti od user posted image i user posted image
Rano si se testirala, sačekaj dan kada bi trebala dobiti pa ponovi test..
Nisam iz posta skontala dal želite user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Fawn)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Može pomoć?
11.9.2016 21:02:36   
Fawn
user posted image je uvijek dobrodošao/la,mene samo bune sve te nuspojave.
Kad misliš da bi bilo dobro testirat se onda?

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Može pomoć?
13.9.2016 8:28:06   
daxy

IZVORNA PORUKA: Fawn

user posted image je uvijek dobrodošao/la,mene samo bune sve te nuspojave.
Kad misliš da bi bilo dobro testirat se onda?


Dobrodošla! user posted image

Ja kad sam se skinula s kontracepcije imala sam UŽASAN PMS i mislila sam da ludim.
Simptomi PMSa i trudnoće znaju biti isti,najbolje što možeš je strpit se do dana kad bi trebala dobit user posted image pa ponoviti test.
Sretno i nek ishod bude ono što želite!

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu Fawn)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Može pomoć?
13.9.2016 14:30:03   
CHANTAL
I ja sam bila u procesu skidanja s pilula-hormonsko ludilo,nazbala bih to tako!A sta se tice ovog ostalog,vjeruj mi,pricekaj mengu!ja sam proali mjesec mislila da sam trudna,nailazila sve moguce simptome...na kraju nista...Samo sam se zbedirala!Na kraju je to bio obican pms!Zelim ti ono sto sa sama zelis.....Pozzz

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Kada ste prestali dojiti dijete?
AmalijaMarta



Kad je dijete napunilo godinu dana (81%)

Izmedju djetetove druge i trece godine (17%)

U trecoj godini ili kasnije (3%)


Broj svih glasova: 108

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!