|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Mame, koliko ste trebale putovati do rodilišt...
4.3.2015 13:55:45   
KONJIĆ
Mame, koliko ste vremenski udaljene od rodilišta, pogotovo višerotke i mame koje su morale putovati, dali ste stigle na "vrijeme"? Pošto se bliži porod, a do rodilišta imam najmanje sat vremena autom, bojim se ( pogotovo muž) da do poroda nebi došlo u autu :-)
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Mame, koliko ste trebale putovati do rodi...
4.3.2015 16:45:26   
noemaa
konjic, bit će kako treba biti. i čovjek se snađe u svemu što mu se dogodi. ali nemoj puno brinuti, vrlo rijetko se dogodi da otkako ti procuri plodna voda ili počnu trudovi, da rodiš u roku sat vremena. bilo bi prelijepo i prelako!!! kad su ti trudovi većeg razmaka, može ti i cijeli dan proći u njima...

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu KONJIĆ)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Mame, koliko ste trebale putovati do rodi...
4.3.2015 17:38:03   
lidac0605
u trećoj trudnoći skoro da i nisam stigla...imam oko pol sata do bolnice,trudovi su mi doma trajali oko 2 sata prije nego smo krenuli i bili su totalno bez nekog reda,tipa 3 truda u roku 5 min pa 15 min niš,jest da su bili dosta jaki i mi došli u 9:30 u bolnicu,ja u 9:50 rodila,nisu me ni stigli pripremit,ni obrijat,niš...sam sam stigla raširit noge user posted image dobro da nije bilo neke gužve jer bi sigurno rodila u autu

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Mame, koliko ste trebale putovati do rodi...
4.3.2015 21:59:46   
noemaa
lidac, ovo tvoje mi se sviđa. o tome ja maštarim. da dođem u bolnicu taman na vrijeme da raširim noge i bebač išeće van user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Mame, koliko ste trebale putovati do rodi...
4.3.2015 22:00:39   
noemaa



tipa 3 truda u roku 5 min pa 15 min niš,jest da su bili dosta jaki


e, na ovo treba obratiti pozornost i jurnut u rodilište!!! user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

Bebaču, iščekujemo te s veseljem.

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Mame, koliko ste trebale putovati do rodi...
10.3.2015 7:55:00   
sorina
Bolnica mi je udeljana 15-20 min autom od kuće.
Prvi puta sam išla kad su mi trudovi bili na 5 min( došli u bolnicu u 20.00,a rodila tek ujutro u 4,45)
Drugi put sam išla kad su bili na 7 min jer sam primjetila krv,ali dok smo došli do bolnice bili su na 2 min. U 8 ušla u rađaonu,a u 8.55 rodilauser posted image
Da sam još malo čekala rodila bih u autu ili kod kućeuser posted image

_____________________________

Moja dobrica - 07.08.2010
Mamin smješko -02.05.2013

(Odgovor članu noemaa)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!