|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Majice s natpisima
10.8.2010 9:58:52   
leilany
Kira ima par majci i par bodica sa natpisima...
neki dan sam joj u toweru kupila jednu mornarsku na kojoj pise pirate from croatia...i vidjela sam haljinicu isto mornarski dezen i dat cu napisat jedan textuser posted image user posted image
e da...a ideja mi sinula na joletu(onda znate kak mi je bilouser posted image user posted image )...


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu Gogule)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Majice s natpisima
10.8.2010 10:09:51   
mamice
Moj ima majica s natpisaima 100 komada a najdrazi su mi " buducnost je u mojim rukama"(mali stoji i drzi pisu u ruciuser posted image ) onda " Volim te mama al ne vise od dinama"(tatin poklon) i "ovisnik o flasici i dudi"

_____________________________

Veliki braco Mihael-14.06.2008
Seka Valentina dosla 20.10.2011

(Odgovor članu Gogule)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Majice s natpisima
10.8.2010 10:32:23   
mama mery
ja volim majice s natpisima ali nemam ni jednu kao ni djeca
ima samo mm al to mu je radna majica pise "teski radnik"


_____________________________




(Odgovor članu mamice)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Majice s natpisima
10.8.2010 11:39:01   
tiha
mia ima partiklicu ljepa na mamu pametna na tatuuser posted image i to je to a bas bi htjela da mi cure imaju jos koju trebala bi malo potrazit ali kod nas nemauser posted image

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Majice s natpisima
10.8.2010 21:36:53   
MiniMama
mi imamo nekoliko iz ontaria, ali su jako lose kvalitete pa uglavnom sluze samo za po doma... i imamo super bodic na kojem pise "tatino remek djelo"

samo sam jednom muzu napravila spacku.. isao je s vitom u setnju i na kavu sa svojim frendovima koji su isto vodili klince. taman bio pocetak ljeta tako da ti za ujutro treba jedan dugi rukavic, a cim se malo digne sunce, idu kratki rukavi. i obukla sam mu bodic na kojem pise "gay is OK" i preko vesticu da mm ne vidi dok se ne sjednu na kavu.
mm poludio jer je inace malo homofob (malo, ccc..)..
ali bar je naucio lekciju. sad odjednom zna sta treba obuc za setnju, zna di sta stoji, sve zna! uopce ne treba moju pomoc.
bas je vridilo 20 kn stampanja na majcu

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 30
   [Obrisani korisnik]
11.8.2010 1:15:58   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu tiha)
  Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Majice s natpisima
11.8.2010 7:21:57   
mama m
IZVORNA PORUKA: tiha

mia ima partiklicu ljepa na mamu pametna na tatuuser posted image i to je to a bas bi htjela da mi cure imaju jos koju trebala bi malo potrazit ali kod nas nemauser posted image


Meni su zakon te majice i bodići s natpisima! Nedavno sam kupila prijateljici za njenu Nevu bodi s natpisom Pametna na mamu lijepa na mamu... ha, ha -ništa na tatu! A moj B. ima majicu na kojoj piše MAMA + TATA = JA. Ima takvih natpisa malo more i baš su fora: Ako misliš da sam zgodan, pogledaj mog tatu!



_____________________________

Majke drže ruke svoje djece na trenutak, a njihova srca zauvijek

Jana 10.04.2006.
Bartol 19.05.2010.

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Majice s natpisima
30.10.2013 2:35:17   
deni1950
Prijatelj mi ima majicu s natpisom nisam ginekolog ali mogu pogledati haha

(Odgovor članu Gogule)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Majice s natpisima
6.11.2013 18:47:33   
Ljubs
Ja nemam, ali neki natpisi znaju biti stvarno originalni. :-D

(Odgovor članu Gogule)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Majice s natpisima
6.11.2013 20:36:44   
troubled
ja planiram dragome kupiti majicu na kojoj piše - ne treba mi google, moja žena zna sve user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu Ljubs)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Majice s natpisima
29.7.2014 12:37:28   
linica123
Moja malecka je dobila dvije majice sa natpisima -
Lijepa na mamu :) i Cure ne gledajte tatu, mama je ljubomorna user posted image user posted image

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Majice s natpisima
15.9.2014 9:37:56   
pija
To je odlična ideja, moji klinci i nećaci se uvijek razvesele takvim poklonima, a nisu skupi i jednostavno ih je napraviti tj. naručiti. Svake godine obavezni su personalizirni kalendari user posted image a za rođendani šalise i majice i bilježnice... ovisno što već imaju..... preporučujem svima user posted image

(Odgovor članu linica123)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Majice s natpisima
24.11.2015 14:13:32   
Mikimikica
Ja bih htjela malome za rođendan pokloniti majicu sa unikatnim fora natpisom, malo sam surfala i naišla na ovu firmu pa me zanima da li netko ima iskustva s njima ili možda s nekim drugim? Sve preporuke su dobro došle.

(Odgovor članu pija)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Majice s natpisima
5.5.2018 8:40:03   
printees
Dresslily - https://dresslily.com Ja sam naručivala, cijene su puno povoljnije nego na Ebayju.

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 39
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!