|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
1.3.2021 21:09:33   
gljiv@rk@
Pocela sam raditi listu... pa kak velis...dok zazvoni to je to...


Sad polako krecem u nabavku kljucnih stvari... krevetic, gledam kolica i tako to...Imas neki savjet? Planiram dio rabljenih stvari uzeti... osim kolica...tu sam vec zapikirala jedna :D solar verde... bas mi dobro izgledaju...a i seka je imala njihova i bila su super

(Odgovor članu Tonks)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
3.3.2021 12:08:15   
Tonks
Nemam ti nikakav specijalni savjet. Samo gledaj da su kotaci na kolicima veliki da mozes po svuda ic s njima. Neznam kaj bi ti jos rekla, mozak mi blokira.

Mi smo danas bili na 4d ultrazvuku i isto nosim decka. A facica ista ko i stariji mali. Nemrem vjerovat da su tak isti. Cak i moj muz kaj inace nis ne vidi i ne kuzi veli da su isti. 

(Odgovor članu gljiv@rk@)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
4.3.2021 22:52:21   
gljiv@rk@
Aaaaaa... natipkala sam cijeli post i nestalo je :/

Ugl....seka i ja smo 4 godine razlike a na nekim slikama ni same ne znamo na prvu koja je... cak ni njezina kcer za neke slike tvrdi da joj je to mama a ne ja... Nama je to slatko ;)
Tako da sretno :D

(Odgovor članu Tonks)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
8.3.2021 12:02:10   
Tonks
I izmedu mojih deckiju ce biti 4 godine razlika. Nek budu isti, to je slatko, samo neka karakterno budu drugaciji. Ne moraju bas sve na mene pokupit hahahahha


(Odgovor članu gljiv@rk@)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
10.3.2021 22:30:10   
gljiv@rk@
Hahahhaha... sad je malo i tata na redu.


Evo na pregledu sam pricala sa svom ginekologicom i zakljucile smo da je najbolje da idem u Vinogradsku roditi. Sad gruntam o pedijatrima. Zivim u novom zg...jesi ti tu negdje blizu ili?Kako to ide s njima? Upisujes dijete odmah nakon poroda ili?

(Odgovor članu Tonks)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
11.3.2021 19:00:30   
Tonks
Ja sam za Vinogradsku uvijek. A kaj se pedijatra tiče to ti neznam, ja sam iz Velike Gorice tak da sam tu kod pedijatra. Mi smo sa starijim na prvi pregled dosli kod pedijatrice kod koje smo htjeli, al baš i nije bila oduševljena jer se nismo najavili. Al mislim da bi ti bilo najbolje čim rodiš javit se pedijatru da te imaju u vidu. Jer ovak i onak nemreš k njemu bez zdravstvene, a to obavljaš tek kad prijaviš dijete. 


(Odgovor članu gljiv@rk@)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
11.3.2021 19:14:40   
gljiv@rk@
Bome da...vidis na to sam zaboravila...da to malo cudo treba zdravstvenu :D


Kaj jos treba napraviti po porodu?

(Odgovor članu Tonks)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
11.3.2021 19:57:11   
Tonks
E sad ti vise neznam tocno. Jedno 2 tjedna nakon poroda smo mi isli malog prijavit u maticni ured, tam smo dobili domovnicu, rodni list, oib od malca i sa tim papirima smo isli na policiju boraviste prijavit i na hzzo za zdravstvenu. E sad, nekaj su mjenjali tak da nemam pojma kam sad treba. 

(Odgovor članu gljiv@rk@)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
12.3.2021 9:22:16   
gljiv@rk@
Ok. Ovo mi je dobar temelj za pocetak...pa cu vidjeti sto dalje. Thanx ;)


Kako si ti? 

(Odgovor članu Tonks)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
12.3.2021 20:27:03   
Tonks
U principu sam dobro. Zgaravica me pece, trbuh me svrbi nenormalno, mali lupa ko da nogomet igra pa mi se stalno piski. Jucer me grc ulovio u proponi i taj grc otisao u guzu i u misic na nozi. Jos danas me noga boli, a veli muz da sepam. Tak daaaa i dobro i ne bas. A kak si ti? Imas kakvih problema? 

(Odgovor članu gljiv@rk@)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
12.3.2021 20:46:58   
gljiv@rk@
Uuuuu...mrzim grceve :(

Probaj malo sumeci magnezij piti... meni to pomaze.Ja sam super. Jedino sto spavam sve u 16! Nisam ni jednom povracala sto mi je bas super. Sad cekam da polako trbuscic krene rasti. Krecem s koristenjem GO tako da cu malo vise odmarati doma. Ali sve u svemu - super mi je :)

(Odgovor članu Tonks)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
12.3.2021 22:00:29   
Tonks
Ma pijem ja magnezij direkt, al eto ko za vraga nemam ga vec 3 dana. I naravno da me grc uhvati nenormalni. A nije da kraj 2 ljekarne prolazim 2 puta dnevno hahahha

Umor je normalan. Sjecam se sa starijim da mi fali filma dva tjedna. I ja bi samo spavala, al il mi malac neda il me glava boli ak si odspavam ujutro dok je u vrticu. Tak da nista od mog odmora. Kad se odsele cu spavat hahahha

(Odgovor članu gljiv@rk@)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
16.3.2021 12:14:00   
Tonks
Bila sam danas na kontroli, sa bebacem sve super, ali mi dr. sumnja na plancetu previu. Narucila me ponovo za 2 tjedna da vidi dal se posteljica pomaknula il je ostala kak je. Do tad moram mirovat, nikakve kucanske poslove radit, na wc, eventualno skuhat i to je to. Vec vjdim da ce mi zivci bit na 100 u naredna 2 tjedna. 


(Odgovor članu Tonks)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
18.3.2021 18:46:13   
gljiv@rk@
E sad mi kao laiku pojasni sto je to placenta previa?

Nadam se da ti muz uskace oko svega....al vjerujem da ces dobiti slom zivaca tih 2 tjedna... probaj neku dobru seriju skinuti....ili knjigu citati

(Odgovor članu Tonks)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
19.3.2021 9:57:19   
Tonks
Placenta previa ti je kad ti posteljica prekriva usce maternice. Kak se maternica siri i kak beba raste moze se podic sa usca, a i ne mora. Zato me narucila za 2 tjedna da vidi stanje. Mora se mirovat da se ne prokrvari, a takve "dijagnoze" se porađaju carskim rezom. Rekla mi je da ne googlam, al ajd ti nemoj hahaha zanimala su me iskustva, pa moram znat kaj me ceka.

Najteze u tih 2 tjedna mi je popodne kad malac dode iz vrtica jer bi on da se igram s njim, a ja u principu nebi smjela cucnut, a ni sjedit pre dugo.. Bumo vidli kaj bude. 

(Odgovor članu gljiv@rk@)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
19.3.2021 11:50:55   
gljiv@rk@
To je ko ona reklama: nemoj misliti na torticu! Prvo kaj bi napravila je pitala google...

Al gle...ja se drzim onoga - imam dobrog doktora i njemu vjerujem 100%. Svaka od nas je drugacija i ono kaj je jednoj pasalo/smetalo ne mora i meni...tako da ono kaj doktor kaze to je zakon.
Probajte se igrati bolesnika i doktora....pa nek te malo lijeci...a ti odmaraj ;)Btw.kad ti se trbuscic poceo pojavljivati? Ja sam sad u 15.tom tjednu i jos nista....

(Odgovor članu Tonks)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
19.3.2021 11:57:07   
Tonks
U prvoj trudnoci oko 18,19 tjedna mi se malo zaokruzio, al ti i to ovisi o tjelesnoj građi. Fakat nema pravila za to. A sad u drugoj mi se zaokruzio jos u 8 tjednu. A recimo moa frendica u 6.mjesecu trudnoce nije ima trbuh nego je izgledala ko da se najela pa je napuhnuta. Kak ti velim ovisi od zene do zene.

Tnx na ideji za igranje doktora, uopce mi to nije palo na pamet. 

(Odgovor članu gljiv@rk@)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
19.3.2021 21:10:53   
gljiv@rk@
Imam osjecaj da cu pozaliti to sto toliko jedva cekam da mi buska malo iskoci... mislim da kasnije vise necu znati kud s njim :D


Inace, ne znam jel znas, ali imas jos ovaj vikend na Velesajmu Mana outlet. Sve je za 10 kn, a najvise je djecje robice...zimske jakne i svega ostalog....pa mozda bolju polovicu uputis sa zadacom :D

(Odgovor članu Tonks)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
19.3.2021 21:48:50   
Tonks
Ja nisam znala kud sa sisama kad su narasle, lako za trbuh hahahhahahBolja polovica nemre ducan bez mene obavit , a kamo li ovak nekaj hahahahha

(Odgovor članu gljiv@rk@)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
25.3.2021 1:08:00   
gljiv@rk@
Hahhahaha... slatke su to brige... ali je lijepo znati da smo im potrebne :))))


Napokon me prosla faza spavanja...sad sam usla u fazu insomnije :D

(Odgovor članu Tonks)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
25.3.2021 11:26:46   
Tonks
Hahahahaha i to ne spavanje traje gooodinama 😂😂 jednom kad pocnes nema kraja.

Kak napredujes sa imenima? 

(Odgovor članu gljiv@rk@)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
25.3.2021 21:16:00   
gljiv@rk@
Ukoliko me nesto ne obori s nogu bit ce Borna Josip

:)
A ti?

(Odgovor članu Tonks)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
26.3.2021 10:02:10   
Tonks
Ja sam još uvijek na Eriku, al mi se sviđa i Adam. Familija je podijeljena oko imena, jedni bi jedno, drugi drugo, a muž se ne izjašnjava uopće. A malca sam pitala hoće se braco zvat Eril ili Adam, pa veli Adam. I onda ga pitam hoće bit Adam ili Erik pa veli Erik😅 tak da ni od njega nikakve pomoći 


(Odgovor članu gljiv@rk@)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
26.3.2021 22:35:55   
gljiv@rk@
I ja sam jedno vrijeme razmisljala o Eriku...al onda si nekak mislim da ljude zna zbuniti da li je K ili C (Eric)...

Adam mi je lijepo....i sad je sve cesce
Veli meni seka da najbolje znas dok prvi puta ugledas to malo stvorenje...onda vidis sto mu pristaje :)

(Odgovor članu Tonks)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Bebe ljeto/jesen 2021
27.3.2021 10:26:52   
Tonks
Mene su za Patrika pitali dal je sa ck. Neznam zakaj bi bio Patrick, pa di živimo. Ak bude Erik bit ce bas tak, a ne Eric i takve izvedenice. A kaj se Adama tice nisam to ime cula 100 godina. Sad samo treba cekad muza da se izjasni.

Sestra ti je u pravu, moji kumovi su se odlucili za Hanu pa kad se rodila kuma bila ocajna jer ne izgleda ko Hana hahhahaha

(Odgovor članu gljiv@rk@)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!