|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje - veljača 2019.
1.3.2019 15:13:18   
PinkyFunkyBirdy
Tintin, dečki su mi dosta bili bolesni ove zime pa sam stalno bila na BO - što zbog jednog, što zbog drugog. Inače brzo rastu i M je pravi intelektualac (no za sport je 0 bodova), a D sve više savladava (za svoju dob) i jedva čekam da krene pričati da ga razumijemo. user posted image
Držim onda fige za 01.04.! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Odbrojavanje - veljača 2019.
14.3.2019 15:27:34   
bebac24
Prvo da pozdravim one koje sam sad na brzinu vidjela da su jos uvijek aktivne ❤️ 

Pinky,tintin,hipo ❤️❤️❤️Evo i mene opet 😊Ulovit cu vremena da malo detaljnije procitam sta se desavalo sa svima vama 😊Za sad se javljam da sam opet na listi za iscekivanje... Vec godinu dana 🙉🙊 neznamo mi to dijete napravit iz prve i gotovo 😂

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Odbrojavanje - veljača 2019.
14.3.2019 22:01:34   
belina
Vecer cure!Bebac procitala sam tvoj post o predstavljanju i nesto mi je zapelo za oko hehehe: tvoj ginek te ne salje na pretrage jer je prije pet godina sve bilo u redu???? Ja drzim palceve da je i sada sve u redu, ali vidjeli smo na iskustvima trudilica, a i na mom osobnom, da to nema veze sa zdravom pameti. S prvom ceri sam zatrudnila isti mjesec, a drugo dijete smo odlucili imati nakon 4-5 godina i nikako. Na kraju jajovodi unisteni zbog infekcija, nisam mogla prirodno ostati trudna i isla na potpomognutu. 8 godina je razlika medju cerima.Da, sekundardni sterilitet je jako rasiren problem.  Nije da ja tebe strasim, nego mj nije jasno to: ako si zatrudnila prvi put i sad ces😂😂 ja ti zelim da vec ocaj mjesec prijavis plusic!!

(Odgovor članu bebac24)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Odbrojavanje - veljača 2019.
15.3.2019 7:21:16   
bebac24
Jutro, belina ,napravila sam papu i briseve i to je sve ok. Ako do poslje ljeta ne bude nista onda cu ici makar privatno da vidim sta dalje. Otisla bi ja odavno od ove moje ali druga ne prima..



(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Odbrojavanje - veljača 2019.
17.3.2019 7:33:48   
Snjeguljica_83
Bebac, dobrodošla natrag! 😚Ne znam jel se sjećaš i mene...?😁Žao mi je zbog tolikog čekanja. Znam kako ti je.😢


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu bebac24)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Odbrojavanje - veljača 2019.
17.3.2019 7:43:30   
bebac24
Hvala snjeguljice 😊 naravno da da 😊 pokusavam pohvatati ko je koliko djecice od vas poznatih dobio odonda 😊 


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Odbrojavanje - veljača 2019.
19.3.2019 18:27:20   
hipo
Bebac, ne daj se. Drzim fige da brzo ugledas plus. 



_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu bebac24)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Odbrojavanje - veljača 2019.
21.3.2019 10:35:30   
bebac24
Hvala hipo, prvo ti cestitam na malom hipicu ❤️pratim vas tamo 😊 

Evo nista ni ovaj put od nas 😔bas pocinje bacat u depru sve sto😔

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Odbrojavanje - veljača 2019.
29.3.2019 21:09:09   
LourdessPadme
Pozdrav curke,evo da se i ja javim malo. Mini bav cestitam ti ma trudnoci,bas si me obradovala 😁Snjeguljice pa i ti ces brzo roditi,kao da smo jucer iscekivali drugo 😍Hipice jel stigao malenii? Malo se gubim po ovom novom forumu pa ne znam jesi vec pisala di.
Moj M danas punih 20mj. Ja dobila prvu ovulaciju nakon 16mj i jednom smo probali prirodnim metodama 😂medjutim nista. Za dva-tri mjeseca cemo opet na ivf,nadam se ce uspjeti.

_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu bebac24)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Odbrojavanje - veljača 2019.
30.3.2019 16:04:54   
belina
Lourdess pa draga bas lijepo vidjeti te opet u spremanju na borbu za drugo!! Bas mi je drago. Pa ako ne upali slucajno prirodno ranije uvijek ostaje potpomognuta, hvala bogu na njoj. Vec tvoj malac 20 mjeseci, tudja djeca brzo rastu😂😂😂

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Odbrojavanje - veljača 2019.
3.4.2019 7:48:46   
tintin
Jutro cure, joj nisam odavno bila na forumu, nisam uopce u toku. Bebac i lourdess sretno.

Sta se tice mene, svi su mi nalazi u redu, u ponedjeljak sam bila u Split u na dogovoru, i muz je napravija spermiogram, kako nije nalaz mogao biti odma gotov dok sam bila kod dr, doktor je napisao normozospermija kao sto je dosad i stalno bilo sve u redu, dogovorili postupak u lipnju,. Medjutim slijedi sok sutradan, dolazi mi nalaz na mail od muza kad ono loš - astehnozospermija - smanjen broj progresivno pokretnih,. Sta sad dali se ja tribam javit u kliniku ili se moze u postupak i s takvim nalazom, nisam pametna, Belina imas ti koju pametnu za mene ti si bila u Firulama.? Nikako na zelenu granu s menom, uvik nesto ☹️

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Odbrojavanje - veljača 2019.
3.4.2019 12:22:32   
Snjeguljica_83
Lourdes, navijam za drugo!!!😍Vrijeme leti... Novi krugovi na odbrojavanju, stari nickovi...🙆
Tintin, žao mi je zbog sgrama.😞 Vjerujem da postoji rješenje i neki postupak za vas.

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Odbrojavanje - veljača 2019.
3.4.2019 13:03:53   
belina
Tintin draga moja.... dobre vijesti da vam je postupak u lipnju! Pa ja ti zeno moja draga mislim da to nece bit nikakav problem dok god on ima sta za iskoristit. A ti u svakom slucaju posalji mail ili pokusaj dobit doktora na tel kroz jutro na humanu i samo ga pitas je li s obzirom na nalaz nastavljate po dogovoru. Ali svakako ides na postupak tako da ja mislim da ti apsolutno nece nista utjecat! Ne brini bit ce sve super!! Ajdeee sad navijamo za tebe!!!! Da S dobije brata ili sestru🤞🤞🤞🤞

Leilani dragicka di si ti?

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Odbrojavanje - veljača 2019.
3.4.2019 21:43:28   
tintin
Hvala cure, joj Belina i ja se nadam da ce vise uspiti, godine lete, S sad puni 5 g.

Da stvarno sta je s Leilani

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Odbrojavanje - veljača 2019.
4.4.2019 10:15:13   
belina
Tintin moja E je imala 8 kad je dobila sestru. Mogu ti rec (iako nismo planirali u zivotu toliku razliku medju djecom) to mi znaci zlata. Starija sestra se s njom zaigra, pricuva je, ja ih ostavim i same ako trebam do ducana. Pa ne bi se okupala da mi nema nje😂😂😂sve naravno ima svoje prednosti i mane. Sta je tu je, pa je bolje gledat prednosti


(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Odbrojavanje - veljača 2019.
4.4.2019 11:34:03   
Mini Bav
Tintin drago mi je zbog novog pokušaja, držim ti fige! Ne brini zbog razlike, kad vidim koliko je moja curka sada svjesna i kako uživa u mojoj trudnoći i mašta o danima kada će se igrati sa sekicom, što će sve raditi zajedno, kako će ju čuvati, mijenjati pelene, srce mi se topi..💕 e da, nosim opet curicu! 😃Inače moja curka je sada 4 i pol godine stara, stvarno samo da sve bude ok i da se beba uhvati! 
Belina, ja isto mislim da ću imati veliku pomoć makar je moja curica još malo manja od tvoje ali stvarno vjerujem u to. 
Leilani, gdje si? Tko se još trudi? Ne javljate se 😃

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Odbrojavanje - veljača 2019.
4.4.2019 12:38:00   
belina
A slusaj Mini Bav, da ti u datom trenutku doda maramice, pelenu, vodu i slicne stvari puno ti je pomogla, a da ne govorim o drugim stvarima. Pogotovo je meni to super jer mi je muz cesto odsutan pa sam samas njima. Bit ce to super!

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Odbrojavanje - veljača 2019.
4.4.2019 18:41:40   
bebac24
Pozz curke 😊 mi se trudimo mada evo ovaj mj sam odlucila uzet pauzu 😊 samo da znam da ne moram razmisljati o nicemu. 

Pa cemo dalje opet po starom hehhe.To i mene brine razlika... Uvijek sam govorila razlika max 4 g a mali vec sad ima vise od 4... A tko zna kad ce se primiti 😕 ali on toliko zeli bracu ili seku ❤️ stalno mi govori mama imas veliki trbuh mama daj da ti trbuh bude jos veci... ahhh 😔

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Odbrojavanje - veljača 2019.
5.4.2019 13:15:10   
PinkyFunkyBirdy
Drage trudilice, držim vam fige i čvrsto navijam da čim prije postanete trudne okruglice! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu bebac24)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Odbrojavanje - veljača 2019.
8.4.2019 17:30:18   
Leilani
Heloo cure! Napokon malo zivota ovdje.  Vec dugo nisam bila tu. 

Puno srece i u drugom krugu!! 😊 
Tintin zelim ti svu srecu svijeta u lipnju. I vjerujem da ta dijagnoza nece biti nikakva prepreka. 


Lourdess nek je sa srecom i nek upali i bez IVF-a! 
Uglavnom, kod nas jos nista. Ja se jos uvijek nadam i vjerujem prirodnim preparatima 😊 kad smo vec imali tako odlicno poboljsanje s-grama.

Ovaj mjesec sam btw imala tako dobru sluz kako vec neko vrijeme nisam. I dalje smo aktivni iako mi je 21 DC, jer mi uvijek prestanemo kao nakon O, a sad nismo. Jer nisam pratila uopce dane, samo po osjecaju skroz, od kad je zavrsila M. I sad sam pogledala na app. i vidim 21 dan. 


Nego da pitam, moja soc. gin mi vise ne zeli dati uputnicu za vađenje hormona iako sam ih vadila 2016. god. (znam, vec sam to spominjala ovdje, samo da podsjetim) pa mi je palo napamet da odem privatno kod gin i da mi on napise da ih moram izvaditi pa mi onda samo moja ginekologica napise uputnicu za bolnicu i vađenje. Jel bi islo to tak, kaj mislite? 


Jer nevjerojatno kako nas zivot spaja, otac od malene s kojom radim u skoli kao asistent je ginekolog. Radi u privatnoj poliklinici i tako sam u razgovoru s njenom mamom dosla na tu temu i kaze mi da on stvarno ima uspjeha u lijecenju neplodnosti pa kaze nek mu posaljem svakako nalaze za pocetak. E a posto su stari, sigurno ce me slati vaditi nove. Pa reko da ne placam, mozda bi tako islo. 


Pinky, Belina, Mini Bav  velika pusa cure moje! 


_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Odbrojavanje - veljača 2019.
9.4.2019 9:32:52   
belina
Leilani tu si!! Pa vidis kako zivot uvijek iznade neki nacin. Odlicno se poklopilo i definitivno otidji kod njega! Pa ja inace nisam imala nikad problema s uputnicama, ali kad bi mi neki drugi ginekolog nesto napisao da mi da treba to bi mi medicinska sestra odmah dala i bez da pitam svog ginekologa. Tako da ne mislim da bi tu trebalo biti problema. Uvijek ostaje privatno na kraju krajeva. Daj boze da se pomaknete s mrtve tocke, vrijeme je. 😉 a akcije nikad na odmet😂zavidim ti hahahahahahah

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Odbrojavanje - veljača 2019.
9.4.2019 13:22:17   
Snjeguljica_83
Mini Bav, curica!!!😍Da, veća razlika je bolja utoliko jer pomažu oko bebe, samo se nadam da neće toliko izražavati ljubomoru kao moja E. Imala je 5 g kad se N rodio. A sad je razlika 8 g između nje i bebe, šok je već prošla s bratom pa ga nema, sasvim drugi pristup bebi ima, milina!😏

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Odbrojavanje - veljača 2019.
9.4.2019 13:23:14   
Snjeguljica_83
Sretno, cure!!!

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Odbrojavanje - veljača 2019.
13.5.2019 9:05:41   
Točkica28
nije me bilo 10000godina... meni nesto cudno ovaj ciklus ...vjestica treab sad doci ovih dana pa ako ne dode druzit cemo se hehhehe

_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Odbrojavanje - veljača 2019.
13.5.2019 9:32:44   
lidac0605
Hej,Tockiceeeeee user posted image user posted image user posted image user posted image !Držim fige da ne dođe user posted image user posted image .Kak su tvoji dečki?

< Poruku je uredio lidac0605 -- 13.5.2019 9:33:22 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!