|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
11.10.2018 10:42:04   
hipo
E sjećam se nakon intenzivne da mi je sestra donjela šaku voltarena i brufena, kao poslao mi doktor pa da si uzmem kad me boli user posted image Ja gledam, koje je to doziranje, dobro da nisam narkomanka, mogla sam od jednog puta pocucat user posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
11.10.2018 10:51:50   
hipo


user posted image

user posted image
user posted image Katy 18.03.2019.user posted image user posted image
user posted image Iv91 23.03.2019.user posted image user posted image
user posted image Hipo 02.04.2019. (-2 tjedna radi CR) user posted image user posted image
user posted image Snjeguljica 08.04.2019.user posted image





< Poruku je uredio hipo -- 11.10.2018 10:53:20 >


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
11.10.2018 10:58:47   
Snjeguljica_83
A vidi nam listu!! 😍 Dečkića kao u priči. A ja ću vjerojatno zaroziti listu.😄
Da vam se pohvalim! Znate da sam muku mučila s pranjem zubiju svom malcu. Ali ok, našli smo metodu pa ide to. Puno sam mu pričala da će E ići kod zubarice, kako to izgleda, da ću ići i ja... i da će ići on. Uglavnom, jučer je sjeo na stolicu kod zubarice i otvorio ŠIROM USTA bez pogovora. Pregledala je zube, a on i dalje želi pregled, drži usta otvorena! 😄 Jako sam zadovoljna!🙆Međutim, i on će vjerojatno morati nositi aparatić, baš kao što u E to očekuje... Ah...😒

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
11.10.2018 11:00:03   
Snjeguljica_83
Iv, odakle su, ako nije tajna?

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
11.10.2018 11:17:00   
Lagertha
☺️☺️☺️ bas su me oraspolozile i razdragale hipicine dogodovstine. Cestitam ti na luleku i ja!Ja se sjecam da smo na taj pregled koji je otkrio spol isli u rodnom gradu mog muza kod nekog prastarog doktora. On je okrenuo monitor od mene i samo s muzem pricao kao da ja ne postojim. Uglavnom su se oni dvojica dogovorili da je to sto vide izmedju nogu pišonja, a mene nisu ni pitali za misljenje. Meni je samo rekao da sam debela. 😂😂😂 

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
11.10.2018 12:27:53   
hipo
Snjeguljice super za pranje zuba. Nama se pranje isto popravilo od posjeta zubaru.

Lagertha, ajme strašno. Pa sram ih bilo! Jučer je dr premjestio muža i malu s druge strane tako da ja mogu gledat jer se muž naravno stao na drugu stranu, samo što nije fotelju i kavu tražio za show program.


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Lagertha)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
11.10.2018 14:05:42   
Iv91
Snjeguljice rodom iz Bosne (posavina) , ali vec 5 god sam u Ljubljani.. Ja sam sa prvom malom u porodilistu dobijala Nalgesine i to od 550 mg za bolove od epi i sivanja. Sad mi je rekla da za glavobolju mogu isto Nalgesin do 26 tjedna poslje samo paracetamol. 😑😏Svugdje drugacije govore.

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
11.10.2018 18:07:08   
Mama.Nina
Bok mame,i one koje će to tek postati. 😀Evo i mene,termin mi je 04.03.2019 i očekujemo curicu (da vam pokvarim prosjek) 😉😊

(Odgovor članu Iv91)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
11.10.2018 19:05:47   
lidac0605
Snjeguljo, bravo za pranje zuba i zubara 😊, ja svog nisam jos voda, a zube oduvijek da prati... Iskreno navijam za roze crtice kod tebe 😁

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Iv91)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
11.10.2018 21:17:58   
hipo
Super mama. Nina, dobro nam došla!
Mi razbijamo glavu kako nazvat malog. Ja bi nesto kratko da ne lomim jezik, pogotovo kad treba vikat na njega 😂 jer ako ce bit ko sestra 🤣🤣 necemo samo tepat 😁

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
12.10.2018 8:07:00   
Snjeguljica_83
Hipo, zato je naše ime Noel dušu dalo! Ovo NO u startu zvuči kao NE! Zvučno je, efektno, Milina!😂 Doduše, nismo se povodili za tim, već da bude kratko, malo neuobičajeno i da nema nadimka. Mada se i iz njega svašta može izvući...😶 Kao što je i bivalo.Ajde, smislite nešto opako! 😂😂

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
12.10.2018 8:11:52   
lidac0605
Hipo,sad će ti malac bit totalna suprotnost-nisu ti ti muški tak navudreni ko cure...ja sam uvijek svojoj govorila da je trebala bit dečko kakav je bila harambaša,a kad smo dečke dobili-ja reko sa njima svima manje posla nego s njom jednom user posted image ...
Samo su dečki i manje samostalni,oni samo nekaj čekaju odmah odmalena(da ga nahraniš,da ga obuješ,da mu dodaš...)-bit će da je genetski urođeno muškom roduuser posted image user posted image user posted image
A imena...moj muž je od svih samo jednom sinu ime dao i to kad sam ja bila uvjerena da je cura pa nam je mjesec dana prije termina pokazal luleka i jajca user posted image .Ostala su bila moja želja imena...ak se i nije slagao u početku,složio se do poroda kolko sam bila zapela user posted image .Za Beatu je iso gunđo i gunđo-da kakvo je to ime,da je to njemu ko za neku bakicu bla,bla,bla...a ja zapela za to ime još od M(da je bil curica tak bi se zvao).E onda kad je došla tokoliza,bolnica i frka,onda sam im doma rekla da me opće ne zanima ničije mišljenje ida će se ona tak zvat jer će samo uz Božju pomoć proć sve ok kak je krenulo i za to će bit Beata(u prijevodu blažena,sretna).I da kad si oni svi rode djecu da nek im daju imena-a ovima koje ja nosim i patim se i mučim ću ja user posted image .Odgovor je bio:"A doooobro,nek ti bude"user posted image

< Poruku je uredio lidac0605 -- 12.10.2018 8:18:03 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
12.10.2018 19:55:35   
Mama.Nina
Mi smo isto bili više za kratka imena.Sin je Teo, curku (koja nažalost nije s nama👼) smo nazvali Mia. I sada bi treće isto neko kratko.Tako da isto primam savjete i ideje. 😊Osim Tea nam je bilo u užem izboru Leo,Tin, Nik i sva ta kraća imena. Ali je bilo ipak po mome pa je Teo.😁 Muž je htio Mateo,što mi isto nije loše. 

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
13.10.2018 6:52:53   
Snjeguljica_83
Jutro!Mama Nina, dobrodošla! Već nas je više!!😆Lidac, i ja mislim da mi mame polažemo više prava na odabir imena. I odlično da si se izborila za predivno ime Beata, to je više od imena!😍Nina, muž ti je htio ime Mateo, na kraju si ti odabrala Teo, što je skraćeno. Baš ste se našli.😊

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Mama.Nina)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
13.10.2018 21:48:47   
hipo
Svekin komentar na vijest da je decko: tek sad cu bit prava baka!Heloooouuu ludjakinjo, sto si do sad bila! Sad mi ne da dignut tanjur, moram mirovat 🤮🤮🤮🤮 bljuje mi seeeeeee, sva je divna i krasna i zabrinuta kako sam. S hipicom ni blizu tako. Bljuc bljuc. Svekac ako se i veseli vise, bar je to zadrzao u sebi i rekao da je najvaznije da sve bude ok, nije važno sto je. Nisu oni svijesni koliko je moja hipica super. Bit ce ona zenska za uzdrmat svijet. Ljuti me sto ne znaju cijenit kako imaju super unuku. 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
13.10.2018 22:00:44   
lidac0605
Hipo, svekrva ti je za ubit se 😑... Joj kak mrzim to starinsko zatucano-musko, musko 😤... Tsk ti je i moj svekar, ono nastavit ce se loza i te fore, ma daj me ne hebi... Ko da su majke ti neke plave krvi. Ufff, bas mrzim takve stavove 😒

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
13.10.2018 22:17:55   
hipo
Ma da, jos se mislim pa ti si zensko, sta ti mislis da si manje vrijedna od ovih gotovanskih, blentavih muzjaka oko sebe? 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
14.10.2018 7:35:34   
lidac0605
Ma to su ti zatucani prastari stavovi,ono nasljednik loze i te fore...mrzim to user posted image
Mi prijavljujemo prospavanu noćicu user posted image -zaspala sinoć u pol 12,probudila se jutros u pol 7 user posted image ...neću se veselit još da se ne ureknem user posted image .Zadnji put kad je odspavala od 12-5 ujutro ja se poveselila,a ono iduću noć buđenje u 3 user posted image .


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
14.10.2018 7:55:09   
hipo
Bravo Beata, to se tako radi, samo ti spavaj lijepo!Hipica sinoc otisla u sobu i legla. Gledam ja jel idemo spavat  kaze ona da. Mislila sam da me zeza 😂Oprali zube, pidzama i spavanac. Nocas ce sigurno bit neka kazna za to. Borba do 10 isl. Cekam da se probudi da sve pobacam u kofer, dorucak i bjezimo dalje. Moram muzu jos dat upute koje vrece mora donjet u Zagreb za malca, i koju opremu da mi ne bi doso s robom za jednogodisnjaaka. 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
14.10.2018 12:53:46   
Mama.Nina
Cure evo kako smo baš ušli u 20tj trudnoće čitam svakakve portale i trudnoću po tjednima...pa piše: 
Možda već možete pratiti faze budnosti i spavanja ploda koji sada ima približno isti ritam spavanja i budnosti kakav će imati kao novorođenče. 
Hm....odmah se zamislim. 😅😂Znači po udarcima mogu zaključiti da će moje dijete biti budno oko 9-10h, pa ponovo oko 13h, oko 18h i onda svaku večer obavezno ritanje oko 23h čak i malo kasnije.  Do sada to nisam pratila(sada imam više vremena za svašta pošto sam doma)😁😂 Dali ste osjetile udarce? Ja ih osjećam već nekih 3tj. Baš me zanima kakve simptome imate (ja piškim  barem 3 puta po noći) i takve sitnice pa ako vam se da pišite. 😊😊  P.s.-u srijedu smo bili na anomaly scanu,sve je ok,bebica se uredno razvija,pao mi je kamen sa srca. 😊Pozdravljam vas i želim ugodnu nedjelju

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
14.10.2018 12:59:05   
Mama.Nina
Joj da se nadovežem na svekra i svekrvu....ista stvar je i kod mene. Kada sam rekla da nosim curicu bilo je samo: ah ok, šta će ti žensko a njima samo problema (svekar) 🙄nema veze... a kada sam bila trudna s Teom bilo je veselja,skoro se jeb..... janjac okrenuo. Tako da razumijem. To vam je takva generacija vjerojatno. Moji su inače dragi ljudi,da bi riječ rekla,ali zatucani u p.m. ponekad im se fakat čudim 😳

(Odgovor članu Mama.Nina)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
14.10.2018 14:33:46   
Lagertha
Kod mene su svi bili malo razočarani što nije curica. Meni je bilo svejedno, iako iskreno... kad se sjetim sebe u pubertetu user posted image Moja mama je čak rekla da je ona bila sigurna da je curica jer sam ja došla prije brata i muž ima stariju sestru. user posted image Svekrva bi ja mislim isto radije da je mali bio curica jer ima 5 unuka i 1 unučicu. Muž je isto navijao za curicu. Svekra na žalost nemam, a moj stari ne doživljava svijet oko sebe.

(Odgovor članu Mama.Nina)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
14.10.2018 23:40:49   
belina
Moram uletit Hipo palac 👎 za tvoju sveki! Sram je bilo i to zena da tako kaze, ma bas nek je sram🤬 ljudi moji di mi zivimo

(Odgovor članu Lagertha)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
15.10.2018 7:10:57   
hipo
Hvala zene na podrsci. Moj tata isto ne zna vise nista, ako i ima momente da zna di je i tko smo ne zna to pokazat rjecima. Nakon skoro pola godine dogodilo sr ovo ljeto da me pogledao, nasmijao se i zvao po imenu, svi smo bili u soku. Mama mu je vise puta rekla da sam trudna, al on to nista vise ne kuzi. Za deset_ak dana cu ga vidjet, on bi se tako veselio jos jednoj prinovi. Hipicu obozava, kad mu dodjemo u posjet razveseli joj se jako. Demencija je odvratna. Unistila ga je skroz. Bio je tako divan covjek, sad je samo kost i koza, i siroce u nekom svom filmu. 
Ja sam sutra 16 tjedana. Prosli put sam bebu osjetila sa 17. Negdje oko 20.je postalo cesce i pravilnije, nesto svaka tri sata me lupkalo. Sad samo probavu osjetim. 😂Po noci 1 put idem na wc. U prosloj trudnoci sam cesce, sad mi se cini da vise nosim bebu pa mozda zato. 
Kod svekaca sam se nahladila, nos se zacepio, bas mi to sad na terenu treba. Muz je jos danas tu, onda se vraca doma, a stize moja mama da cuva hipicu. Hipica ce imat drustvo, tu je sin od kolege pa ce im bit zabavno. 
Malo c emi bit guzva zbig terena i mame koja puno prica, pa ne znam hocu li se moc cesto javljat. Vi pisite da imam sto citat. 😂

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
17.10.2018 19:45:23   
lidac0605
Kud ste se sve razbjezale 😳😳😳?!?! Mi obavilidanas uzv kukova, sve ok... Sutra sam ja trebala ginekologu na kontrolu nakon poroda al sam jucer dobila 😈... Bila sam ljuta ko pas,ko da nine mogla pricekat jos koji dan da to obavim, grrrr. I tak, ginic prebacen za 29.🙄. Kak ste trudničice? Kaj je novoga? Snjeguljo jel pao mozda kakav uzv? Da cujemo ko se u tvojoj busi skriva 😀

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!