|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  60 61 [62] 63 64   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
22.10.2019 6:35:46   
Snjeguljica_83
Bravo L!!!!
Hipo, nek bebač bude zdrav. 
Moja, dok ležim ili sjedim pored nje, uhvati me i onda iz iskoraka se diže na noge! Sve sama!
Noću se isto budi češće.
Danju nema više dugog popodnevnog spavanja u komadu. Prije je znala po dva, dva i po sata odvaliti.... I sad bi bilo možda, ALi ja moram biti pored nje, sisa na izvolite i moj zagrljaj.😛 Ah... To nije baš uvijek izvedivo pa spava kraće, onda treći spavanac odradi ranije. To je isto ok jer je dan sve kraći... 
Vrijeme je zakon, da, baš guštamo vani!!!





_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1526
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
22.10.2019 10:12:01   
hipo
Snjeguljice bude brzo trcala za njom 👏👏👏



_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1527
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
24.10.2019 18:46:33   
lidac0605
Hej,cure!
Oprostite na duuugom nejavljanju,vidim da ispitujete di sam,tu sam samo ne stignem user posted image !Odnosno i vi ste tak rijetko tu pa i kad svratim vidim po par dana nema nikog pa mi je opce bzvz pisat.
Di da krenem-proslavili prvi roćko prije 2 mj,lovim je na sve strane,hoda,plazi,bjezi na stenge,lize kante za smece po igralistu,jede lisce itd,itd,uskoro i vas ceka isto user posted image .Govori mama,tata,hvala,pa-pa,nina-nana,njam-njam.Sa god dana je imala 10 700 i 80 duga,cijeli komad zene.
Veliki relativno,ok,osim kaj mi krv na slamku piju,Laura upisala trecu god sa svim polozenim ispitim iz druge,pa ako Bog da iduce godine nas ceka i promocija u Zadru user posted image .
Mauro,ehhh Mauro-s njim zasad najvise posla,odvela sam ga na svoj zahtjev logopedu,naravno da ima poremećaj govora i razumijevanja,sad moramo još idefektologu i psihologu i veli logopedica cim prije ga ukljucit u intenzivan logopedski tretman.Nis me ne pitajte,htjela sam prvo na Suvag,da bi mi tam zena rekla da nek nazovem iduci mjesec da me naruči za iducu godinu od veljace na dalje user posted image i to tek za pregled.Tak da sam na kraju krenula u Klaicevu,termini su ok,logopeda smo cekali nekih mj dana,sad iduci tj idemo defektologu i za dva tj psihologu,al oni nemaju vise logopedske terapije nego rade samo dijagnostiku,tak da cu na kraju morat platit privatno vjezbe,ako hocu djetetu pomoc jer doc na red na Suvagu na pregled a kamoli na vjezbe je cisti hrvatski apsurd.Zvala sam logopediju kod nas u DZ,oni su podruznica Suvaga,al se kao u Zg moras obradit pa kod njih odradjujes vjezbe,al ono kaj mi je bilo smijesno je kaj mi je zena rekla da ima jos djecu na listi cekanja za vjezbe od 2017.Mislim stvarno,Bogu za plakat.I sad-ako hoces djetetu pomoc,odi privat.Jedan skolski sat je 150 kn.Logopedica je rekla da za pocetak mora krenut intenzivno,2x tjedno.Znaci 2x tjedno=300kn tjedno,x4 tjedna...uzas.I tak,revoltirana sam i tuzna i bijesna,sve u isto vrijeme,pa se ni ne javljam a nit stignem od tog sveg jurcanja user posted image

< Poruku je uredio lidac0605 -- 24.10.2019 18:50:08 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1528
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
25.10.2019 6:32:40   
Snjeguljica_83
Lidac, nek si se ti nama javila. 😚Evo, iskreno, ja sam se malo zabrinula. 

Drago mi je zbog dječice, velike i malene.S druge strane, ne znam što to reći za M. Vjerujem da ti je teško. Sranje je što djetetu treba pomoć što prije, a naše zdravstvo je puno apsurda i prisiljen si platiti. Nitko ne pita jel imaš.... Naravno da mi želiš pomoći ODMAH.  Nadam se da ćeš uspjeti na tom putu i da će M krenuti nabolje. 😃

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 1529
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
25.10.2019 6:34:21   
Snjeguljica_83
Lizanje kanti za smeće! 😁😂 E to mi je N radio! 

Jednostavno mi je oduvijek bio drugačiji.....😎

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1530
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
25.10.2019 15:14:11   
hipo
Lidac drago mi je da si se javila, al mi je zao sto se moras borit sa suludim zdravstvom.

Pa strasno. Tako je vazno na vrijeme poceti s terapijom, a drzava ti zabije noz u ledja. Bas to lose funkcionira. I koje su to cifre. Da ti pamet stane. Beata je vidim vatrena 😂 bude ona brata nagnjala da ce pocet pricat i vikat samo da zbrise. 


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1531
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
25.10.2019 15:17:57   
hipo
Mi u pripremama za rodjendan od gospodicne. Bas je slatka, bitno joj je samo tko ce doci, drugo nista. Nije ove godine nije zainteresirana za poklone i druge gluposti, samo za par najdrazih prijatelja da se mogu igrati. Da doma se ne natrpavamo i izludimo bebu, budemo u igraonici slavili. 


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1532
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
25.10.2019 15:21:08   
hipo
Hipic mi je tako slatki. Gugugu, smije se, najdraze mu je bacat stvari sa hranilice, zabavi se on sam na podu, ja mu dodjem malo pravit društvo, pokazem kako se igrat cime i onda on nastavi. Voli jako slusat djecje pjesmice.

Najbolj emi je sto se probudi nasmijan bez dernjave. Igra se prsticima i guguce. 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1533
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
26.10.2019 9:38:28   
lidac0605
Hipo,vidis kak je Hipic prava suprotnost sekina 🤣, tak su i moji bili.

Vec 4.rocko doso,uzivajte u pripremama i proslavi ♥️!Nasa set_nja,bit ce da bude na proljece onda,da i Hipica lovimo okolo 😆

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1534
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
27.10.2019 17:35:52   
hipo
Lidac, al mormao prije sredine 3. mjeseca, jer se vraćam na posao 😂


Kako je smijesan kad se ljuti. Zna dobro dodat iz ruke u ruku vece i mekane igracke.al žličicu s tankom drskom jedva. Uglavnom mu ispadne. Ajoooj kako se ljuti 😂I kotacici na jednoj zvecki. Najveci nepeijatelj. Ako uspije onda brze sam sebi pljeska 😂Voli pljeskat kad je neka vesela muzika. 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 1535
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
28.10.2019 9:07:34   
katy1503
Lidac, lijepo je čuti te... Kod tebe nikada dosadno...

Samo hrabro i vjerujem da će sve biti dobro na kraju... 
Hipo, 4 rockas blizu, tak su velike na rasle... Hipac je sladaaak... 
Mi u petak idemo na more malo a taman najavili da će zagladiti, al nema veze.. Idemo U Amarin pa je tamo raj za klince... L je super, počeo vojnici brzo puzati, posjeda se sam stalno i počeo se dizati na ruke uz ko odu, stol i sl... Opet dobro spava tako da neka potraje... Kad se vratimo s mora, u osim mu večeru jer super papa i vidim da traži... Vjerojatno mi Svekci dolaze slj tjedan... K ne šaljem u vrtic, malo jel dođe sebi... 

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1536
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
29.10.2019 19:58:06   
hipo
Katy, malac je napredan jako❤️


Danasnji dan mi ke preeeeeedug..... 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 1537
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
6.11.2019 13:38:30   
katy1503
Hej ekipa!!!


Mi za vikend bili U Rovinju, hotel Amarin.. Za svaku pohvalu, ako imate priliku odite... Bas je bilo dobro malo se od maknuti... 
Hipo, sretan rockas Hipici. Jeste slavili? Kako Hipac? Ti? 
Snjeguljo, kako tvoji pilici? Slušaju li? Kako ide papanje? 
L sam uvela i večeru, odlično papa. Spavanje je upristojio dok nas ne napadu zubi opet... Zdravi smo, konačno prestao kasljuca ti i nos curi ti... Brzo puže vojnici, kad stoji je na sve 4,ponekad napravi koji korak naprijed al jos nije siguran... Sam se posjeda već neko vrijeme, diže se na ruke uz namještaj, krevet i sl... Postao je pravi mali mamin priljepak... 
K ne ide u vrtic, u grupi im vlada streptokok pa sam je uzvadila... Jucer mi je sve živce pokidala, plakala i cendrala svaki sat, bez razloga, to njen cviljenje budi L, on ne spava, samo se hoće nositi, ja luda od nje.. Aaaaa... Nek je proslo... K spavala jučer kod dida i bake pa smo se noćas nas troje naspavali do 8 ujutro danas.... 
Uskoro punimo 8 mj i ja se opet pitam gdje to vrijeme leti.... 



_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1538
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
6.11.2019 15:01:26   
hipo
Katy super za vikend, a mali ti je super! Bravo!
Hipica proslavila, madam zadovoljna s proslavom. Vec 4 godine, kad 🙄🤯

Hipic je dobro, veseli je jako. Sad ga cujem, probudio se pa nasotavim pisat poslije, veceras.... 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 1539
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
6.11.2019 22:45:48   
hipo
Hipic je sav u poslu s rukicama. Prebacuje stalno igracke iz ruke u ruku, vrti kotacice, hvata trakice i igra se s njima, stavlja u usta sve igracke, lize prstice koje umaze u hranu. Obozava djecje pjesmice, cim upalim, krene pljeskat.Sutra smo kod fizijatra zbog to okretanja, dok smo docekali pregled se on naravno poceo okretat 😂 al idemo se malo pogledat kad vec imamo termin. Za sada smo na dva obroka, cini mi se da mu fali treci pa ću vjerojatno ponudit mu i vidjet kako prihvaca. Za dorucak i rucak bas smaze dosta. Nekako predvecer samo bi sisao. Ne znam jel to neki skok, budem pricekala koji dan  ako se nastavi, budem mu dala i veceru. Lijepo pije vodu iz casice, za sad mu nisam jos davala iz nikakvih boca. 


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1540
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
8.11.2019 6:36:54   
Snjeguljica_83
Jutro!

Mi eto proslavili 7 mjeseci.🎉U hranilici je, svima joj se, a i meni je tako lakše.Jedan obrok koji napokon normalno jede. Nije količinski nešto, kažem i dalje je to cca 60 ml, ali ok. Meso voli.


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1541
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
8.11.2019 6:38:47   
Snjeguljica_83
Zubića još nema, što već čudi. Zapravo, više ne slini kao prije.

Lijepo se zaigra sama, voli žice, etikete, daljinski, brata i sestru. To je čudo koliko im se smije kad ih vidi...

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1542
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
8.11.2019 6:41:18   
Snjeguljica_83
Veliki pačići su ok, u vrtiću je super, počeli su izlaziti izvan dvorišta, do parka... 

A škola... Sad je djeci super, ali... Ajme, kad krenu nadoknade. Više ne znam ni zašto štrajkaju. Dobit će sve.

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1543
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
8.11.2019 6:43:51   
Snjeguljica_83
Danas nam dolazi serviser klime. Moram srediti stan.😂 Kad si primoran... Barem će stan bolje izgledati.😂


Svuda oko mene bojom trudnica i beba. Muž ima teoriju da su vidjele mene pa su poželjele i one. 

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1544
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
8.11.2019 6:44:28   
Snjeguljica_83
Boom trudnica i beba.



_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1545
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
8.11.2019 10:03:36   
hipo
Snjeguljice budu zubici kad tad. Hipici si krneuki sa 7 i pol, njenoj frendici tek nesto prije nego je napunila godinu dana...

Mozda bolje guta pa manje izlazi sline na usta 🤔Slazem se da je lakse u hranilici. Hipic je bas voli, stavim mu malo klope da ispituje plus par igrackica pa ih baca i orati di su otisle. 
Fiizjateica je rekla da mu je trup malo hipoton, dala par uputa kako to ojacati i budemo isli kod terapeuta 1 put tjedno, kontrola za 3 mjeseca. Kad se posjedne budemo isli svaki drugi tjedan. Ostalo je sve ok, sve testove koje je radila su bili ok. Moram danas sve javiti pedijatrici i dogovoriti novi sistematski. Za pneumokok bude dobio pikicu, za ostalo smo na cekanju. 
Snjeguljo mogu mislit koje je veselje kad vidi brata i sestru, hipic ima smao sesteu i to je festa kad dodje iz vrtića. A bome se i tati razveseli. 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1546
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
9.11.2019 6:28:20   
Snjeguljica_83
Hipo, dobro, nek vježbe poprave hipotoniju.

Moja L se drugačije razveseli meni ili tati, ne jedan način, s na drugačiji način klincima. Njima se smije, mazi, ljubi.

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1547
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
9.11.2019 15:03:46   
hipo
Snjeguljice, kad se tako maze, na tren zaboravi covjek kakva znaju biti davež 😂



_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1548
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
10.11.2019 6:52:40   
Snjeguljica_83


IZVORNA PORUKA: hipo

Snjeguljice, kad se tako maze, na tren zaboravi covjek kakva znaju biti davež 😂





A baš to.😂

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1549
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
12.11.2019 13:57:39   
hipo
Di ste?

Ja danas doma, ne ide mi se po toj kiši van. Hipic se valja po podu, zabavlja sa svime i slusa pjesmice i pljeska kad su neke jako vesele. Gnjave jos te dvojke pa nece jest osim skroz blendano. Nocas je bilo pakleno, budio se dosta. Za okretanje na podu  sestra ga najvise motivira. Ona sjedi za stolićem i crta, on se dokotrlja i hvata je za nogu i gugugugu zove🤣Preslatki 😍
Ja koristim sto sam doma, da malo ormare i robicu preslozim, rjesim se jedne vrece robe sto su prerasli, vec je nova popunjena. Hipic je sad u 80 i 86, ovisi kako koja marka. Carapice isto nekako brzo preraste, vidim da ce noga brze rast od seke, ona dobro iznosi cipele prije skoka. 
Bila sam s njim u firmi malo ga pokazat, bi je dobrica, smjeskao se i sarmirao. 
Vrijeme je koma za susit ves. Unutra isto sporo jer su radijatori smanjeni. Ako opalim centrifugu na 1600 brze se osusi, al je sve zguzvano pa moram peglat 🤣 A ako palim susilicu to susi satima, ne stignem taj dan oprat nego jednu turu vesa, a to mi je malo 🤣I tako, muke po vesu 🤣E danas sam mu dala bananu i visnje. Nije mi nista ostavio 😂 samo sam blender polizala. 


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  60 61 [62] 63 64   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  60 61 [62] 63 64   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!