|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  43 44 [45] 46 47   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
8.4.2019 9:51:30   
Snjeguljica_83
Brzinski izvještaj.😂
Kući smo od jučer. Prva prašina i ludilo oko prvog zajedničkog dana se slegnula.
Oko 16 h pukao vodenjak, čekali do 20 h nije trudove, ništa, samo križa i malo trbuh se grlio, ma ništa...

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 1101
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
8.4.2019 9:53:06   
Snjeguljica_83
Doktor predložio drip, ja se uplašila i reko doktore, može, ali ne odmah nešto jaki, već da ide postepeno. Dao mi 4 kapi i kao ide se do 300 kapi. Vjerovala sam mu. Ne znam ni sad istinu.😂

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1102
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
8.4.2019 9:55:00   
Snjeguljica_83
Negdje oko čak 21:30 dobrih drip i onda je krenulo lagano i jedva sam čekala da krene da se riješim, na kraju je boljelo kao vrag i peklo i krivo sam disala i pitala pomoć oko toga jer sam na kraju hipervelirala

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1103
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
8.4.2019 9:56:02   
Snjeguljica_83
Babice su pomogle, super žene po imenu Irena i Slobotka😂
I onda nakon dva sata rodila....

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1104
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
8.4.2019 9:58:23   
Snjeguljica_83


user posted image

user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1105
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
8.4.2019 10:14:21   
lidac0605
Ajmeeee, kako cam clatka mala cupavicaaa 😍😍😍😍❤️❤️❤️, predivna je Snjeguljooo! 

Bitno da je sve proslo super! I kaj velis na drip? Meni je to sve isto, drip, moji trudovi, sve isto... Vidos kak kod nas viserotki treba drip. Oni to vele troma, inertna maternica. Nepravilno proizvodi trudove. Meni rekli da je to kod viserotki normalno jer je vec maternica prerastegnuta. Ja ga dobila zadnja 3 poroda. Predivna je malena, ne mogu je se nagledat ❤️

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1106
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
8.4.2019 10:15:17   
lidac0605
Kaj veli N na bebu 😂? E je vec velika, ona je to vec prosla... A on?? 



_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 1107
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
8.4.2019 10:33:39   
katy1503
Snjeguljo, malena je prekrasna. Bas lijepa curica...

Ti se odmaraj koliko možeš... Nadam. Se da će klinci biti dobri da ti ne otežavaju... 
Lidac, kako tvoja ekipa? Hipo, Hipica i Hipac? 
K je danas u vrticu, L se upravo najeo pa uziva N ramenu... Nocas je odgulio od 9 do 3, jos da je K bila mirnija i ja bi se naspavala... 

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 1108
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
8.4.2019 11:39:06   
hipo
Snjeguljice, malena je prepreprekrasna ❤️

Nadam se da ce E i N biti zdravi i dobri i pomagati mami. 
Katy, tako je bilo kod nas nekidan, on spava, ona se budi. Vise posla s njom, nego s njim. 
Hipica u vrticu, imaju ovaj tjedan predstavu pa je uzbudjena. Hipic dobar, papa, spava, napuni masinu robe svaki dan. Sto od bljuckanja, sto od zapisavanja. Danas vrtim masinu za masinom.Hipic sve vise guguce, najvise dok gleda hipicu. Ona je na momente teska za poludit, fali joj sto me nema na raspolaganju 100%

Lidac kako tvoja ekipa? 


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 1109
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
8.4.2019 12:30:01   
Snjeguljica_83
Lidac, da, E je smirena i super je prihvatila bebu. Jednim je već prošla taj šok. 😂A N je sav dezorijentiran. 😑 Nekako se ne smije, sad je sve NE više nego prije... Jedino se smirio kad je uzeo bebu u ruke.... A ti je bili prvi dan. Vidjet ćemo danas...



_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1110
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
8.4.2019 12:32:04   
Snjeguljica_83
Bila patronažna.
Na otpusnom pismu stoji bilirubin 5,1. Veli da je malo žuta. Koliko je normalna vrijednost??

Dolazi u četvrtak izvagati je, ali imamo i mi vagu pa ćemo je baciti gore.😂

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1111
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
8.4.2019 13:04:53   
hipo
Snjeguljice, nama su bilirubin izrazili u nekim drugim jedinicama. Gledali su da bude ispod 250 necega+kako jede+kaka+piski+koliko je budan.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1112
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
8.4.2019 13:18:39   
lidac0605
Da, mi smo u vrijednostima Hipo, znam da je kod otpusta bio 180,za tjedan dana  kad smo zavrsili na hitnoj zbog nejedenja 280.

Moj M je bio isto sav pogubljen Snjeguljo. I sad jasno vidim da je ljubomiran, samo ne zna pokazat, nego tipa radim nekaj oko B ili ju uzmem, pocne namjerno razbacivat igracke, vikat ili histerizirat samo da skrene paznju na sebe. Ja se sjecam da je on bil sokiran kad se beba rasplakala kad smo doslu doma, on je valjda mislil da je to igracka 🤣. Hipo, jeste se kupali? 

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1113
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
9.4.2019 9:37:33   
belina
Snjeguljice L ti je bas predivna, cista i tako lijepo gleda izgleda kao bebica od mjesec dana. Ne izgleda napaceno od poroda😂 ah drip... znas da boli ali zelis se rijesit... poznato hahahaUzivaj sa svojim pilicima a i ti nam se lijepo oporavi. Sisa li beba?

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 1114
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
9.4.2019 10:51:30   
hipo
Jucer mi izbacilo post 😠
Lidac jesmo, nije se odusevio. 🤣Hipica kaslje, sinoc sam je inhalirala, samo je to pomoglo. 
Ja ne znam je li se robica od stajanja stisla, al neki komadi su 60 koje sad nosi, a 54 i 56 su uglavnom mali. Mislim da cu za vikend spremit paket robice koju je prerasao i poslat kod svekaca. Za sad sve cuvamo za sogora u nadi da ćemo imat necake. 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 1115
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
9.4.2019 15:21:48   
Snjeguljica_83
Belina, sisa. Po danu nekako izdržimo, voli sisu, voli je jesti, zaspati. Malo te žuta pa možda i zato. Mučimo se, budim je, često je sisa na izvolte, vagnuli smo je na dosta dobroj vagi . Ispada da dobiva 30 dnevno...

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1116
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
9.4.2019 15:22:25   
Snjeguljica_83
Navečer dobije nadohrane na žličicu gospodična.

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1117
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
10.4.2019 8:16:14   
katy1503
Hipo, kako je Hipica? Jel bolje? Ide u vrtic ili je doma? Kako si ti, jel bolje rez?


Snjeguljice, svi ste sad na okupu...mi smo ostali jedan dan duže zbog bilirubin 251...Uzivajteeee zajedno i učite se u petero..... 
Mi smo ok, K u vrticu, L kuna, nocas jedno budenje...počela sam mu davati sab simple kapi jer mi se predvečer puno napinje i baš ga muči trbuscic.. Nadam se da ce mu pomoći... 
K mi se nocas po piskila u krevet i jedva sam je probudila da je presvucem kako je čvrsto spavala... Inace je stvarno dobra, al ima neke lude faze gdje čovjek poludi... Bas kad on jede, ona želi jesti ili želi ovo ili želi ono.. Kazem da malo pričeka a on amrni da nema vremena.. Uzaaas.... Testira mi strpljenje na veliko... Kako sve manje spava po danu, prije 20.00 je u krevetu... 
Sutra ide L kod svoje pedice prvi put... 
Jucer sam ostavila L s tatom popodne a ja i K otišle van malo... Koji čudni feeling, kao da sam nest zaboravila 😋


_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1118
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
10.4.2019 9:55:18   
hipo
Katy, kao da si hipicu opisala s tim ludim fazama. Ako mali spava dobra je i gleda svoja posla, al ako on sisa e bas tad hoce da joj ja nesto napravim i nece tatu isl. Neposluh na kvadrat. Ili bude 10 minuta dobra i sjedi uz nas dok papa i onda ode u sobu napravi neku stetu.

Po noci hipica kaslje, al ide u vrtic. Danas idu gledat predstavu pa je stavila 30893992 narukvica i ogrlica. Bilo bolje da je dala poceljat se malo bolje. Muz zandjih dana zaspe na kaucu i ne cuje nju di kaslje il kad se hipic probudi. Znaci spava noc u komadu i onda kuka kako s enije naspavao 😂😂a ja obilazim nju, med, sirup, caj, kapi... Malog dojim, mjenjam pelenu, al eto njemu je zivot tezak😂😂

Rez je neke dane super, zaboravim da ga imam. Njega dosta nosam za ga podrignut pa me onda zna rez zuljat. Mlijeko mi naglo krene pa se on zagrcne i naguta zraka, pa ga moram cesto prekidat i podrigivat da izbjegnemo poslije muke po prduckanju. Jedva cekam da se sise i on dogovore pa da to lakse ide. Jedva se cekam vratit u predtrudnicke gabarite. Trudnicka roba mi je prevelika, moja jos premala. Izgledam ko klaun 🤣Hipic mi je zaspao, idem pospremit zoo koji su muz i hipica ostavili. 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 1119
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
10.4.2019 17:10:15   
katy1503
Hipo, u totalnim smo istom điru...

Ja išla po K a ona sad otišla na igranje kod frendica s kojom se igrala cijeli dan.. I da, opet nije spavala u vrticu... Rano će zaspati... Juhuuuuu... 
A situacija s mužem.. Same here.. Jedino što sam ga ja zaduzila da hrani L kad ga ja po dojim po noci... Tako da mora biti atente... Bas sam zloco... Al neka... 
Nadam se da je predstava bila dobra Hipicu... Vidis naši ne idu tako.. Hm... Morala bi pitati zašto ne... 

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1120
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
10.4.2019 22:26:32   
hipo
Katy, za sad nisu oni isli okolo (njena grupa) nego im predstava dodje u vrtic. Mozda ove starije vode. Imaju 2 ili 3 puta godisnje.

Jako je bila uzbudjena i zadovoljna s predstavom. Danas je bila jako dobra. Kad sam je isla uspavat pitala me je li ona zlocesta 😂Hipic imao sat vremena dernjave tj grceva. Katy javi jel vam pomazu te kapi. Ja dajsm Biogaiu, racunam probiotik moze bit samk dobar dugoročno. Al znam da je hipici samo ublazio muke. 


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 1121
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
11.4.2019 8:30:28   
Snjeguljica_83
Cure, jeste uvele dude?

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1122
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
11.4.2019 10:41:52   
hipo
Snjeguljice nismo je jos uveli. Ako bude miran ko do sada, mislim da i necu da nam skratim muke po odvikavanju.


Hioica je kratko koristila kad je imala 2-3 mjeseca dok je bila u autu ili dok smo mjenjali pelene. Osim sise u ustima za drugo nije bas bila zainteresirana 😂

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1123
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
11.4.2019 20:37:24   
katy1503
Pozdrav ekipa!


Hipo, super za te predstave, čini mi se zabavno. Žao mi radi grči a, ja dajem te kapi i dobre su mu.. Manje se nekako napreže... 
Danas sam Premorena, cijeli dan nije spavao 3 sata skupa, i naravno najčešće zaspe kad trebamo ići... Imali smo pregled... S mjesec dana ima 4700g i 59 cm dug, moramo napraviti pregled kukica i kontrola sa 2 mj... Ostala sam iznenađen kad sam ušla u čekaonicu... Nigdje nikog... Za sat vremena bila gotova... 
Vrijeme me ubijaaaaaa..... Bljaak... 

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1124
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
11.4.2019 22:07:11   
hipo
Katy super L napreduje! 💙

Joj grozno je kad sabotiraju to spavanje. Veceras sam opet solo navecer dima, uspjela sam oboje uspavat do pol devet. 🎉🎊🎉


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 1125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  43 44 [45] 46 47   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  43 44 [45] 46 47   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!