|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  42 43 [44] 45 46   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
31.3.2019 7:37:23   
Snjeguljica_83
Jučerašnji dan mi je bio težak kao da ga je opteretila tona željeza.😑😑😑 Djeca povampirila, ja sama s njima cijeli dan, stalno sam bila u pokretu, navečer grčevi u zdjelici... Izjalovio se neki rođendan na koji je E trebala ići, dan je imao totalno drugačiji raspored od planiranog, N spavao malo, sranje 💩

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1076
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
31.3.2019 7:39:19   
Snjeguljica_83
Da, i ranije su se digli, ni oči nisam u miru otvorila, a kamo li popila kavu i čaj u miru... Već su se svađali, E se nabrijala na mene od jutra...
Sad je se sat pomaknuo pa imam mira.😂
Katy, tvoja šetnja?

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1077
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
31.3.2019 10:13:21   
hipo
Snjeguljice bas tezak dan. Nadam se da ce ti danasnji biti puno bolji.


Bili smo negdje 45 minuta vani. Sad ce tata nju odvest van, mali spava, a ja napokon idem pod tus. Jutros smo svi nekako oduzili sa spavanjem. Bas dobro 💕


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1078
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
31.3.2019 10:43:47   
katy1503
Jutrooooo

K vani s tatom, ja cekam L da se probudi da papa i da de spremimo u set_njicu... Jucer je set_nja prosla super.. Bili nekoh sat vremena, spavao cijelo vrijeme.... Jedimo sad K objasnjavati da ne mozemo bas biti 3 sata vani... Uvijek nesto.... 
Joj snjeguljo, ludi dan bio vidim... Nadam se da je danas poceo dobro i da tako nastavi i dalje... 
K je trenutno u nekoj dobroj fazi, sama bira sta nosi, sama se oblaci, trazila da joj skupimo krevet da ima vise mjesta za igranje(imamo iz ikee onaj s dva madraca po potrebi)... Sto znaci da mama ne moze spavati s njom... Gledam je i ne mogu de nacuditi kako je velika... 
Mi cemo danas kupati mladog gospodina... 
Imajte svi lijepi dan... 



_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1079
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
31.3.2019 18:18:22   
hipo
Joj koji lijepi dan, a ja ko zatvorenik doma. 😭😭😭

Nasa zgrada je gradjena nakon one cuvene zg poplave i za uc u zgradu imas stenge. Znaci kad hocu van s kolicima, ja ta kolica moram nosit preko stengi. Osim kad je muz tu. Onda on nosi. I tako mi je dok me ginekolog ne oslobodi cuvanja nakon carskog. Imam. Ja ergo i maramu, al kad ga doma nosim malo duze odma me rez krene bolit isl. pa se jos ne usudim hodat naokolo s tim. Tako da smo danas boravili na balkonu. Mali ionako ne zna jel set_a il je na balkonu, al mi je zao hipice. Dobila bicikl, a bila jednom s njim van. Jos je dobra doma, igra se i ne nervira me. 
Sinoc smo svi zaspali ko klade u 9. Jutros produžili spavanje. Popodne svi spavali osim mene. Mali je dreknuo za kakit, obavio svoje i nastavio spavat. Tako da sam spavala 5 minuta  😂😭



_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 1080
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
1.4.2019 7:32:38   
hipo
Jutro. E luda noc, hipic je stalno ispaljivao guzne rafale i gundjao, dreknuo da nas probudi i nastavi corit. Hipica u 3 dosla kod mene u krevet i rekla da joj smeta kad ae braco dere 😂


Jedva sam docekala jutro. Lakse se dise. Muz na posao, ona u vrtic. Ja s kavom da prezivim dan. Imam dojam da su mi nozevi zabijeni u kašu od mozga. Iza podne moram odspavat, jer inace necu izdrzat. 



_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1081
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
1.4.2019 8:54:08   
belina
Jutroo! Reko idem vidit jel snjeguljica u komadu😂😂😂malo nas je ovo pomicanje sata poremetilo, ne mene nego moju malecku. Sinoc zaspala iza 11 i eno je sad jos krmi. Zaspala je s nama u krevetu, ali bez sise prvi put-i spavala do 7 jutros malo posisala i nastavila spavat weeee nadam se da ce i ubuduce ovako.
Hipo meni je sestra rodila tocno prije mjesec dana na carski, jos je boli rez. A ona s njih dvoje nema odmora! Jos joj je pocelo rast divlje meso🤦‍♀️Kako vam je pupak??
Katy vidim u vas sve lijepo po p.s.-u neka, bravo!!
Lidach tvoja curka super gura faks! A dobro si rekla, bilo bi bolje da odmah nastavi skolovanje, al opet, valja prihvatit da je odrasla i da donosi sama svoje odluke! Super za tetovazu! Ja sam htjela to dok sam bila mladja sad mi nije neato posebno napeto.

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1082
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
1.4.2019 9:51:02   
hipo
Belina, super da je zaspala bez.

Pupak je dobro. Jutros kad sam ga isla ocistit nije nista ostalo na gazi. Budem sutra zvala patronaznu da pogleda i ako je ok moze ga kupat. 
Imam rucak od jucer 😁 pa ne moram kuhat. 


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 1083
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
2.4.2019 14:28:28   
katy1503
Nas troje doma...

K je doma jer je jucer se probudila s temp.. Kroz dan nije imala... Al opet navecer je.. Rekla bi da je prehlada jer je ina ok volje, malo nos curi koji inhaliramo, vadimo i kapamo.... Naravno L ima pun nos... Srecom ne smeta mu zasad. Koristimo fiziolosku i oumoicu za izvaditi, bas bude sluzasto... Jos k svemu K nije spavala danas popodne sto joj prelazi u naviku... 
Hipo, jel bilo kupanje? Snjeguljo, report!!! 

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1084
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
2.4.2019 15:26:43   
hipo
Katy zao minje zbog malih slinavaca. Nadam se da ce brzo proc.

Kako mu se svidjelo kupanje? 

Pupak je i danas suh. Kako smo imali dva dobra dana kad je pupak otpao, rekla sam sestri da bi cekala jos koji dan, tako da ako sve i dalje bude ok budemo se kupali i vagali u petak. Sinoc su poceli grcevi, danas isto. Jucer smo bas uzivali u parku, bili svi zajedno poslije vrtica. Danas smo opet na balkon luftanju. 


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 1085
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
3.4.2019 9:46:29   
Snjeguljica_83
Tu sam. U ponedjeljak sam se očito preforsirala pa sam imala puno BH kontrakcija, tri sata popodne... Umorile su me.

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1086
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
3.4.2019 9:48:03   
Snjeguljica_83
Jučer sam se osjećala bolje, zapravo super, ali onda noću sam osjećala bolje u križi i menstrualne grčeve u trbuhu. Ma ne znam... Otvaram se? 

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1087
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
3.4.2019 9:50:27   
Snjeguljica_83
Imam pregled u bolnici u ponedjeljak. Ne znam dal'' da zovem da dođem ranije na pregled, recimo sutra? To bi bilo sedam dana od zadnjeg pregleda... Jer sam tad bila otvorena 1 prst. Sestra je pitala koja mi je trudnoća po redu i je li sve u redu. Nisam napomenula da sam otvorena. Ne znam jesam li trebala!?

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1088
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
3.4.2019 9:52:26   
Snjeguljica_83
Hipo, bolje je da pričekaš još malo s kupanjem, da.Katy, joj, žao mi je zbog dječice. 😢A kako K podnosi to nespavanje popodne? Što, jednostavno ne uspije zaspati??
Lidac, gdje si ti??

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1089
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
4.4.2019 12:00:26   
hipo
Katy kako obuces malog za set_nju?

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1090
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
4.4.2019 14:42:40   
katy1503
Snjeguljice, ne zeli ni cut za krevet kad smo nas troje solo... Srecom ok podnosi a navecer je prije 20 u krpama... Moze bit i zbog toga jer ne mogu lec s njom kao do sad...


Ostavila sam je i danas i sutra doma da ne nakaci jos nest gore i donese doma... Al uuf nisam stala od jutra... 
Hipo, imamo. Bodi dugi rukac, hlacice dolje i na to kombinezob i kapicu... I dekica npr danas jer puse... Morat cemo izac bar na pola sata.. K ce svisnuti... Rucak sam pravila 2 sata.. Aj obrisi guzu, daj jest, doji, hrani, presvlaci.. LIDAC, TI SI ZENA KTSLJICA KAD TO SVE USPIJES S NJIH 6!!!!
L je kroz dan dosta budan al srecom nocu spava... 


_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1091
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
5.4.2019 7:18:20   
Snjeguljica_83
4. 4. 2019. u 23:50 rodila se Laura!😍3280 i 49 cm.😂
Javim se kad dođemo sebi, svi.😂😂😂

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 1092
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
5.4.2019 7:41:00   
hipo
Dobro dosla Laura! Cestitam snjeguljice! Zelim ti brz oporavak i odlazak kuci!

Puse maloj Lauri, nek bude zdrava, sretna i vesela ❤️

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1093
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
5.4.2019 8:29:31   
lidac0605
Draga Snjeguljo,pa čestitke na malenoj Lauri!!!Dobro nam došla,malecka,želimo ti dug i sretan život!Mami brzi oporavak,ostatku ekipe brzu prilagodbu

user posted image

P.S.kak to da je sad na kraju Laura user posted image ?!Eto,dobila moja velika Laura još jednu imenjakinju,čak je skoro i isto teška i velika kak je ona bila user posted image (3200,49)!Btw,odabrala je super datum za svoj dolazak user posted image

< Poruku je uredio lidac0605 -- 5.4.2019 8:30:07 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1094
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
5.4.2019 8:36:59   
katy1503
Aaaaa... Cestitke!!!! Dobrodosla Laura... Snjeguljice brz oporavak zelim....


Kod mene jutro odavno zapocelo... Masina radi, dorucak napravljenK budna od 6,malac od 7 jer se sav upisao... Najeo se, i sad spava... smanjuje mi dohranu sam od sebe, vidim da mi bolje i jace vuce... Odlicno!!! Prekjucer bila patronazna, ima 4.440 g, dobio 300 g u 8 dana... Pupak dobar... 
Jucer dan za poludit... U 8 nestalo struje a ja s njima doma... K ludaaaaa... Popodne htjeli van, kad ono lift ne radi... Mislim da je jucer 2 milijuna puta rekla mamamamamamama... I naravno nije spavala... Ludilooo.... 
U cetvrtak imamo prvi pregled kod pedice. Hipo, dajes one K1D3 kapi? 

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1095
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
5.4.2019 8:49:14   
Lagertha
Čestitam Smjeguljice! 💐💐💐💐

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 1096
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
5.4.2019 8:54:28   
Lagertha
Mi nikako da se priviknemo na promjenu sata. Spavao je od 20:15 do 06:15, a sad odjednom zaspe tek oko 21 i budi se oko 7. Ja radim od 7 kad on ide u vrtic tako da mogu doci po njega oko 16, sad je trenutno bolestan pa nije vazno... no iduci tjedan bi si mogao skratiti spavanje za 1 sat 😩 Najgore je kaj se probudi cim se ja ustanem.

(Odgovor članu Lagertha)
Neposredna veza do poruke: 1097
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
5.4.2019 11:39:09   
hipo
Katy, da, odvrnem vrh kapsule i saspem mu u usta. Dok sam davala sa zlicom i mlijekom pola bi završilo van.


Danas smo se vagali, 4300. 1 kg vise od otpusta iz bolnice 🎉
Kupanje mu se nije svidjelo 😂 




_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Lagertha)
Neposredna veza do poruke: 1098
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
5.4.2019 13:10:10   
PinkyFunkyBirdy
Draga Snjeguljice, iskrene čestitke na dolasku malene Laure!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Želim da uvijek bude zdrava i vesela! user posted image
Čestitke naravno prenesi i ponosnom tatici i velikoj seki i braci! user posted image

Zanimaju me detalji. Kad dođeš k sebi napiši kako je to išlo. user posted image

Ostale mamice, vidim da se snalazite s bebicama. Izljubite ih puno. user posted image Ja sam vam stalno u nekoj gužvi pa nikako da se u miru javim, ali mislim na vas i povremeno pročitam što pišete.

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 1099
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
5.4.2019 13:31:32   
belina
Aaaaaaaaaaa draga moja Snjeguljice cestitke cijeloj obitelji! Dobro nam dosla mala Laura, telim ti dug i sretan zivot, sve ti cvitalo!!!!! Mamici brz oporavak i naravno detalje kad se oporavis!! Super datum!

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 1100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  42 43 [44] 45 46   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  42 43 [44] 45 46   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!