|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
16.2.2019 9:17:58   
lidac0605
Ajde super,Hipo user posted image ,sad malo odmora prije dana D!I da se sad malo više čujemo dok je Hipica u vrtiću user posted image .Drago mi je da ti je bolje!Nosiš pojas?

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 751
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
16.2.2019 10:34:58   
hipo
Je, bez pojasa nigdje, da ga nema vjerojatno bo davno zalegla 😂

Nemoj sad da se dopisujem sama sa sobom. 😂

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 752
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
16.2.2019 16:35:22   
katy1503
Book cure!

Hipo.. Porodiljni juhuuuu.. Uzivaj.... Moram priznati da sam mislila da cu vise odmarati al kako se pogodilo vrijeme bolestina K je bila puno doma... Kreće opet u pon u vrtic... 
Mene ceka spremanje torbe, muz napraviti kinderbet, oprati navlake od kolica... 
Ne sjecam se da mi je ovak tesko bilo s K... Nikako se spavam, sve me prepone bole... Bila jutros s K vani, mislila sam da ce malac ietiti van... Po doma hodam bez grudnjaka jer mi smeta... 
Tek 27.2 idem na pregled u bolnicu.... 

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 753
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
16.2.2019 20:00:54   
hipo
Katy, nadam se da ce bit dugo zdrava. Je, ne mozes se odmorit pored njih. Moja torba spremna, spakirala sam je u utorak kad mi se sve naglo pogorsalo.Oko drugog jos imam posla. Raspadam se, dobro mi je samo ako lezim. Malac zivahan, stuca samo dole nisko pa mi se cini da se utaborio na istom mjestu. Tako je vec 4 dana. 4 stucavice dnevno, uvijek dole. 


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 754
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
18.2.2019 9:02:46   
katy1503
Jutrooo!

Odvela K u vrtic, sad se odoh nac s sestricnom da joj vratim robicu koja ne odgovara... 
Hipo, snjeguljo.. Kak ste vi s jelim? Ja doslovno jedem dvaputa na dan.. Glad osjecam jedino ujutro... Pojedem jos nest oko 1-2 i to je to... Sve mi padne odmah na zeludac pa mi smeta... I da, jedva sam docekala jutro... Nisam znala sta da vise radim... 
Danas pakiram torbu za rodiliste.... 
Koji su vasi planovi? 

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 755
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
18.2.2019 9:24:56   
hipo
Joj katy u mene apetit ko da sam krdo slonova. Hipic ko i hipica vise mlati po rebrima tako da mi je zeludac uvijek spreman za akciju.


Mene uhvatila neka viroza, cijeli vikend umirem od krepanosti i zacepljenog nosa. Imala sam jednom 37, bar nije neka temperatura. Jedva sam docekala jutro da svi odu i da mogu vegetirat na kaucu, pit caj, inhalirat se i mislit samo na sebe. Budem si odledila koju juhu i lešo da ne kuham, a za veceru cu nesto vec smislit. Budem prala robu i plahte, to mi ke maksimalni napor za danas 🤣

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 756
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
18.2.2019 9:32:26   
hipo
Prosli put nisam kupovala sterilizator, u nekom trenu su mi ga ponudili za posudit, sad je zauzet tj. Posudili vce nekome. Gledam na njuskalu jer sam se sad gospodja navikla na to, i ne da mi se prokuhavat 🤣😂

U 10 minuta sve gotovo i nema kamenca. A i tlaka mi je kupovat destiliranu  vodu za prokuhavat. Jos jedna kanta vode s kojom nemam gdje. Nije da sam ga puno koristila jer je hipica sisala, al sam se znala izdajat kad bi mi se npr. zacepili kanali, pa sam stalno imala zalihe i trebala casice i sl. E sad sta ja znam kako ce to s malim izgledat, al novi ne kupujem.Mogla bi cekat da vidim, al hocu sve imat spremno za bolnicu, ako on bude pospanko ko hipica pa zaspe za minuti, morat cu se opet izdajat i ovaj put ne zelim bit na milost i nemilost pedijatrisjkim sestrama nego imat svoju pumpu da me ne zaj...  Ko prosli put. Ja imala mlijeka, a one njoj AD. Aj da nisam imala i htjela, al ovo mi je bilo glupo. 



_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 757
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
18.2.2019 9:36:58   
hipo
Da mi jadi s virozom i trbusinom ne budu malo, napali me hemici. Srecom imam onaj hemopip s propolisom, zakon je, sad su se povukli. S hipicom sam imala unutarnje koji su lijepo krvarili. Kako sam se bila prepala dok sam ja skuzila sto to krvari 😱😱😱



_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 758
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
18.2.2019 11:41:09   
katy1503
Uf bas te sve uhvatilo.... Samo odmaraj dok mozes...

Ja spremila torbu.. Wuhuuu... Sad zalegla ko kit.. Prepone ubijaju... Rucak imam od jucer... 
Dobro si me sjetila za sterilizator... Mi imamo aventov.. Moram reci muzu da donese iz šupe... Moramo i krevetic slozit da se K izdovolji.. Citaj sve bebe poreda u kinderbet i stavi ih spavati... 

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 759
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
18.2.2019 12:20:09   
hipo
Katy, super za torbu. Kuzim to za malu, ja sam joj iz istog razloga rano.povadila prve igrackice 😂 njima. Je tp sve uzbudjenje. Jucer mi je rekla da ona ne zna kkao se mijenja pelena, pa cu to ipak morat sama. 😂

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 760
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
18.2.2019 19:09:55   
lidac0605
Di su moje trudničice user posted image ?Skoro sve u niskom startu user posted image .Hipo,kakvo sad to bolovanje?!?!Umjesto da uživaš sad doma ti se razboliš user posted image .Držim fige da prođe čim prijeuser posted image .
Katy,znam da sam dosadna al di je buško da ga vidimo dok je još malo tu user posted image ?!
Snjeguljo,sa čime se ti baviš ovih dana?
Ja dobila nalaz od pape-uredan,odma mi je laknulo.Ipak je onaj prvi iza poroda bio rezultat istog tog poroda jer kaj su mi radili,ne bi poželila nikome i nije ni čudo da mi je nalaz bio katastrofa jer oni su moj grlić doslovno demolirali u porodu.No,dobro bitno da je ok user posted image .Beati je izbila i druga jedinica,u nedjelju puni 6 mjeseci user posted image ,kud prije ne znam,neću se ni okrenut a već ćemo puhat prvu svjećicu,dani mi lete nenormalno.Drugi utorak imamo sistematski i cijepljenje pa ćemo vidjet kak curka napreduje.

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 761
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
18.2.2019 22:41:08   
hipo
Lidac vec dva zubica! Bas sam danas mislila na vas i kako ce za cas puzat i dizat se.


E pa za poludit s tom virozom. Tri tjedna do carskog, ne mozes se odmorit ni naspavat, ni nista. Začepljenost ne prolazi. Luda sam. Mali se nogama zapinje gore pa ako se ne uspravim sve me probada. Hipica ne zeli navečer ic spavat, ludi smo od nje. Sutra cu navit sat u 6:3p i dignut je. Pun mi je kufer više. 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 762
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
19.2.2019 7:37:03   
Snjeguljica_83
Iskače mi po RR Nifty, stalno, ide mi na živice!!!!
Hipo, kako je prošlo rano dizanje Hipice?



_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 763
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
19.2.2019 7:38:52   
Snjeguljica_83
Jučer ostao N kući, nešto je kašljucao i šmrcao, bez temperature.Danas sam pustila E kući jer je bili glava, samo to.Mene peče grlo.Uglavnom, E već dva tjedna boli glava, uz začepljenost nosa i grlobolje.

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 764
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
19.2.2019 7:40:39   
Snjeguljica_83
Glava boli jedan dan, tri ne boli pa opet boli jedan dan pa dva, tri ne boli.😲 I u školi su se žalili na glavu.
Što je sad to???
Mislim da joj možda fali željeza. 😕Lidac, kaj veliš?


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 765
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
19.2.2019 7:42:38   
Snjeguljica_83
Srećom, voli ciklus pa ću je šopati sokom od cikle.
Nisam ispeglala robicu. Ovaj tjedan ću.Međunožje se oporavilo.😂Stvarno je bilo od vaginalete.
Danas moram u školu po tablet.Ma i to je jedno veliko sranje.😑💩

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 766
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
19.2.2019 7:43:34   
Snjeguljica_83
Hipo, porodiljni!! 😵Još malooooo.....
Ja po svoj idem u petak.😶

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 767
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
19.2.2019 7:47:03   
Snjeguljica_83
Katy, jedem jer moram. Tjeram se. Eno, u subotu me ubila mučnina.😲 Samo taj jedan dan. Ne osjećam glad. Apsolutno. Jede mi se kruh, unatoč svemu. Pogotovo ujutro. 

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 768
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
19.2.2019 8:14:05   
lidac0605
Snjeguljo,možda je do sinusa ak joj je nos začepljen?

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 769
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
19.2.2019 9:22:51   
hipo
I mene nifty nervira.


Pa se ti sad odmori snjeguljo s njih dvoje doma 😱
Ja otkazala frizera jer sam sva zacepljena. 
Digla jutros rano hipicu, nadam se da ce veceras ic ranije spavat. 



_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 770
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
19.2.2019 9:23:41   
hipo
Danas samo perem, sutra budem malo peglala. Nadam se da cu u cetvrtak bit bolje da mogu na masazu. 



_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 771
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
19.2.2019 9:24:45   
hipo
Snjeguljice, drago mi je da su nuspojave od vaginaleta nestale 🎉🎊




_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 772
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
19.2.2019 9:28:59   
katy1503
Jutroooo!!!!


K u vrticu, mada ih je malo, izgleda da opet nesto hara.... Spremam se u ducan pa ko da imam visinske pripreme... K ne spava u vrticu, pa je sinoc u 20 vec sama isla spavati.. Jupiiiii... 
Snjeguljice, uf nema kod tebe odmora s njih dvoje... Drago mi da proslo dolje... 
Lidac, curka raste ajme meni... Ma slikala bi ja al moram se sjetiti kako uploadati preko moba.... 
Hipo, dobro te uhvatilo... Inhaliraj se sto vise da se sinusi ne upale... A Hipica ima neke faze vidin.... 

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 773
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
19.2.2019 11:12:05   
hipo
Katy, aj nek je isla u vrtic, da malo odmoris.

Inhaliram se, natankavam hipertonicnom... Caj... Ne smjem pretjerat s narancama i kivijima jer se hemic naljuti 😂


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 774
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
20.2.2019 8:30:06   
Snjeguljica_83
Cure moje, mene hvata panika. Dvije vrste panike.Prva je priprema torbe za rodilište, porod, boravak u bolnici, dolazak kući... Druga je kako ću s njih troje? Kako to funkcionira? 😱



_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

EU
Indy

da li ste za ili protiv ulaska Hrvatske u EU

za (41%)

protiv (59%)


Broj svih glasova: 127

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!