|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
12.2.2019 16:24:03   
lidac0605
Mi imamo prvi zubic 🎉🐹😁



_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 726
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
12.2.2019 16:48:47   
hipo
Pa Beata gricko mali, kud prije 💓Nadam se da je zubici nece previse mučit.
Ja se docepala i doznaka. Ako stignem sutra idem na hzzo. 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 727
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
12.2.2019 16:58:19   
lidac0605
Jel to kreces ti sa porodiljnim Hipo?? A Beata, ko dobrovoljcek, opce nisam nis skuzila, nit promjenu u jelu, ni spavanju, ni ponasanju, sve normalno, osim kaj recimo zadnjih tipa tjedan dana svaki dan kaka, a inace je to bilo svaki treci dan. Al sam mislila da je do dohrane, kao krenula je jesti pa vlakna i te fore, a kad ono Ljubo Zubo doso 😂. 5,5 mjeseci, dosta rano. Prva kcer je dobila zube tek sa 9 mj. Decki sa 6.



_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 728
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
12.2.2019 21:48:47   
hipo
Ajme odlicno da je nije nista smetalo!
Je krecem s porodiljnim, uzela sam 45 dana prije punog termina jer je carski  skoro 3 tjedna prije pa da bar malo odmorim. 


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 729
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
12.2.2019 22:06:26   
lidac0605
Ajde super, pa i trebas, zakaj ne ic pa da ti je ne znam kak dobro. Otkad si onda doma? 



_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 730
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
13.2.2019 7:08:02   
hipo
Od ponedjeljka sam doma. Kako čekamo 37, znaci imat cu 3 tjedna za kauc  i izlezavanje (bar dok je hipica u  vrticu)  😁
Jucer me odlazak u nju uništio. Jedva sam se popela uz stenge. Doslo mi je na pol stengi da sjednem/legnem i placem. Inace kad se umorim, dodjem brzo sebi, al evo nakon dobro prospavane noci jos sam rasklimana. Danas imam dogovorena dva sastanka, to idem odradit, hipac nek odvede hipicu kako god zna, ja se vise ne penjem. Ako se nezgodno ili naglo idem dignut iz lezeceg polozaja, zdjelicne koati ko da skripe i "preskacu". Jako neugodno. 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 731
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
13.2.2019 7:54:08   
lidac0605
Oooo,pa super,jako fino,ima da se više druškamo tu onda,dok je Hipica u vrtiću user posted image .Ma super ti funkcioniraš,kaj ti je sjeti se samo mojih 8 mjeseci kreveta user posted image .Kak sam rekla i za sebe-organizam lijepo poručuje da nije više za to,koliko god se mi super osjećamo i imamo energije i sve je to super.Kriv je datum rođenja user posted image
Ajde kraj je već tu,još malo stisni zube user posted image user posted image

< Poruku je uredio lidac0605 -- 13.2.2019 7:55:29 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 732
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
13.2.2019 8:14:36   
Snjeguljica_83
Evo i mene.
Jučer opet otišao post. Pas mater!😤

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 733
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
13.2.2019 8:17:19   
Snjeguljica_83
Ukratko, kupili smo kolica. Bar da smo s prvim tako, više bih ih iskoristila, imali smo super kolica, naslijeđena, do kraja sam ih iskoristila i još bi mogla, ali smo vidjeli neku tetu s istima u onom dijelu grada gdje sam gotovo svakodnevno u šetnjama, a teta je inače problematična i žena slučaj iz tiska pa... Eto, muž to, a ni ja, nismo mogli podnijeti.😝

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 734
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
13.2.2019 8:18:55   
Snjeguljica_83
Oprala sam robicu i nešto svoje za rodilište pa ću danas peglati, koliko mi donji dio tijela dopusti.😲 Imam i kod tate nešto ženske robice pa trebam jedan dan po to. Kažem, dok funkcioniram.

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 735
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
13.2.2019 8:21:15   
Snjeguljica_83
Jer... Imam nuspojavu od vaginalete. Lidac, zamisli!!! Gyno-Daktarin. Ako ti što govori.Prvi put su mi propisane, nikad nisam na ništa reagirala, i sad odjednom sam to nešto. Peckanje ne u rodnici, kako piše, već izvan, sve dolje je crveno i peče, ni hodati, a kamo li sjediti ne mogu.

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 736
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
13.2.2019 8:23:02   
Snjeguljica_83
Bravo za hrabru Bratu!🙆 Prvi zubić!!!
I moja E je prvi dobila s 5,5, N čini mi se da 6 mj. E se nije mučila, a N kao da jeste, baš je bio osjetljiviji.

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 737
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
13.2.2019 8:23:24   
Snjeguljica_83
*Beatu!

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 738
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
13.2.2019 8:24:47   
Snjeguljica_83
Katy, drago mi je što ti svekrići nisu došli.😮😂
Hipo, žao mi je zbog tegoba. 😲A joj, kako kukamo.😦😭

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 739
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
13.2.2019 8:54:13   
lidac0605
Ajde,curke ajde,još malo...Snjeguljo,kakva su kolica?A veliš Na Gyno Daktarin reakcija??Ja mislim da ti je to više iritacija jer ti je sad dole sve mokro stalno od vaginaleta.Kupi ak možeš Plimikol pa maži izvana,proći će ti iritacija sigurno.Ja mažem Plimikol za bilo kakve tak iritacije i super je za sve.I kad se izdepiliram dole isto namažem Plimikol i nikad mi se ne upali koža onako.

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 740
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
13.2.2019 10:31:46   
Snjeguljica_83
Lidac, ma da, sve je dolje osjetljivo i očito mi smeta nešto iz njih. Nisam se ni baš tako nedavno brijala dolje da bi me tako peklo. Neću za sad ništa dirati i mazati, neka mi se spontano povuče. Evo, već je lakše, čim sam preskočila sinoćnju dozu.

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 741
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
13.2.2019 10:35:47   
Snjeguljica_83
Kolica su
MOON RESEA. Kombinirana 2 u 1.Antracit boje.
Ako upišeš u tražilicu taj model, neće ga izbaciti, već MOON NUOVA, ali su jako slična njima pa škicni.😋

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 742
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
13.2.2019 11:07:28   
lidac0605
Jako su lijepa kolica ❤️. Volim te velike kotace, to mos vozit di oces 😁



_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 743
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
13.2.2019 11:55:41   
katy1503
Ola svima!!!

Hipo trbuh je extra... Morala bi ja uslikati svoj al tu du negdje... Ja evo sjedim u frizera... K mi doma, jucer imala temp 37 5, nos curi.. Danas nista... 
Hipo uzivaj dok mozes dok je Hipica u vrticu... Kako si s spavanjem? Ja nikak.. Ne mogu se namjestiti, pa udara u rebra pa noga boli... Aaaa... Ludilo... Mogle bi mi vrlo blizu roditi... 
Lidac, cestitke na zubicu... Snjeguljice, lijepa kolica... Drzim fige da prode peckanje.. I ja sam dobivala vaginalete cak 3 puta u ovoj trudnoci a nijednom me nije smetalo... Moram po onaj nalaz za streptokok b... 

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 744
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
14.2.2019 10:20:19   
hipo
Je Lidac, imaš pravo, često se sjetim tvojeg ležanja i svih onih koji moraju bit na patologiji mjesecima, a ima i puno mlađih.

snjeguljice, kolica su super! mi isto volimo ta s velikim kotačima. Hipica se navozala u njima, a ko nova su, baš su bila izdržljva.Super za robicu. ja peglam sjedećki koliko stignem, drugo ostavim teti koja dođe čistit. Sad je bila bolesna i na putu, jedva čekam da dođe jer ne mogu ja više ništa.
držim fige da ti nuspojave prođu. kud još i to, baš ti sad to treba.

katy, žao mi je radi temperature i nosića, nadam se da će brzo proć i da ti nećeš to pokupit
ja ti isto loše spavam već danima/noćima za redom, eventualno se na desnom boku namjestim nekako. Za sad me manje mlati po rebrima ko što je hipica radila, on više voli tlačit zdjelicu. Kako me skinuo doktor s dufića počela sam osjećat bolove ko menstruacijske 1-2 dnevno pa u kombinaciji s njegovim boksanjem po donjem dijelu trbuha nije mi baš zabavno. E ta njegova štucavica je toliko jaka, da mi se tijelo više drma nego kad ja štucam user posted image što se tiče termina, kako sad stvari stoje na stolu ću bit negdje između 11.-15.03.
Super za frizera, moram i ja to odradit jer kad se rodi, ko zna kad ću.
Nadam se drugi tjedan obavit frizera i masažu.

E moj mi još nije uzeo bris za streptokok,moram slijedeći put pitat šta je s tim. Mislim da mi se škemba još više objesila prema koljenima, sa svim boljkama sve me strah hoću li dočekat i taj 37. tjedan, nekako mi se od utorka naglo pogoršalo.
Da stvar bude zabavnija, moj muž dogovorio sa šogijem da šogi donese u zg stvari koje su mi još kod svekaca, i u tjedan dana je već 3 put odgodio put. Ja ću poludit, kod njih mi je 90% stvari!!!! Paše mi da to šogi vozi, jer ja više ne mogu u vrtić, pentrat se po tim stubama, ako on otputuje, hipica bude doma. a i ako se koji vrag dogodi, mora bit tu da ima ko bit s malom ako ja zaglavim ranije u bolnici.
Dobro da mi je prijateljica dala robicu od njegovog malog i ja kupila nešto i to sam oprala već davno, budem danas plahtice i dekice.

Eto sam malo otkukala user posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 745
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
14.2.2019 10:21:19   
hipo


user posted image

user posted image
user posted image Katy 18.03.2019.user posted image user posted image
user posted image Hipo 01.04.2019. (-3 tjedna radi CR i jer sam stara baba) user posted image user posted image
user posted image Snjeguljica 08.04.2019.user posted image user posted image




_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 746
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
14.2.2019 10:48:22   
Snjeguljica_83
Hipo, super ti je dodatak u zagradi na listi.😂
Drago mi je što vam se kolica sviđaju. Sad mi je veći gušt što sam ih kupila. ❤
Sretni Valentinovo! 💕💕💕💕💕Kupila sam dva čokoladna kolača na kojima su crvena srca. Za muža i mene, ali kako radi cijeli dan, čekat ćemo ga pa svi zajedno pojesti.💋

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 747
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
14.2.2019 12:54:59   
lidac0605
Hipo 🤣🤣🤣 jesam se sad nasmijala listi 🤣🤣🤣🤣. Stara babo 🤣🤣🤣



_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 748
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
14.2.2019 13:57:49   
hipo
😂😂😂

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 749
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
15.2.2019 22:14:10   
hipo
Poceo porodiljni!!! 🎉🎊

Bome sam bila gotova brzo na hzzo. Danas sam dosta bolje nego zadnja tri dana. Nadam se sutra muza i malu sprasit negdje van na par sati da mogu bit doma sama i vegetirat malo. Oprala i ispeglala posteljinu. Jos robica i navlaka od kolica. Narucila se na masazu i frizera 🎊🎉🎊Danas sam peglala dok je ona bila budna jer ode kasno spavat pa ne stignem navecer. I dovukla ona svoju peglu da ce pomoc😂 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!