|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
2.12.2018 7:58:13   
lidac0605
Hipo,molim lijepo onda odma sličku kad se taj skok desi user posted image .Žao mi je kaj ti je teško,ja se svoje torture ne smijem ni sjetit.Bit će da su godine tu,htjele to priznat ili ne user posted image .Kaj je meni bila trudnoća u dvadesetima,mačji kašalj,mogla sam radit kaj god hoću,niš mi nije bilo teško.A sad user posted image -ono ubij me.
Ajde,još cca 3 mjeseca pa si gotova.Jest da bu ti tek sad sve teža,al ono...da te utješim user posted image .
Za te gaće,moram priznat da sam prije više voljela te za prek trbuha,a sad u zadnje dvije trudnoće su mi bile draže te niske gaće,skroz ispod i baš mi je smetalo da mi budu na trbuhu.


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 426
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
2.12.2018 14:16:55   
hipo


user posted image
Evo skembuljka. Jutros sam napipala kako mi j ematernica za sisinu cijele ruke izna dpupka, a mali bome lupa vec skroz visoko.Lidac, sve nam je to od starosti. Al smo zato sad jako pametne 😂

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 427
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
2.12.2018 14:21:37   
hipo


user posted image Evo usporedba s proslom skembom od pred mjesec dana. 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 428
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
2.12.2018 15:59:11   
lidac0605
Bome ima ga Hipo fajn... Jos kad pomislis da bu tek sad buknuo 😲. Ja moram priznat da sam sad sa 40+ puno smirenija i strpljivija mama nego sa 20+.I ne zamaram se sad sa nebitnim stvarima i sitnicama ko nekad. Eto to mi je jedan veliki plus za biti mama kasno. 

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 429
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
2.12.2018 21:41:51   
hipo
Vjerujem ti da si sad strpljivija. Bar da nam je nesto lakse kad trudnocu i nespavanje teze podnosimo 😂
A skemba... Tjesim se s tim sto je mali duzi i tezi pa je to zbog toga i kapitalca od mioma 😂

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 430
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
2.12.2018 21:58:17   
hipo
E da zaboravila sam napisat, danas sam prvi put vidila da se skemba mice ❤️ par put za redom 💕

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 431
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
3.12.2018 8:38:09   
Snjeguljica_83
Lidac, kako je bilo na krstitkama?😊Hipo, baš ti je visoko trbuh! Ja svoju malu osjetim često nisko, eventualno mrvicu ispod pupka. Već sigurno deset_ dana vidim kako se trbuh miče!😂


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 432
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
3.12.2018 8:40:11   
Snjeguljica_83
Ponekad osjetim lopticu baš sprijeda, miče se i onda odmigolji prema leđima.😂Neki dan je ludovala dok je slušala N kako pjeva i pljeska, kao da je baš reagirala na njegov glas!Čak ponekad štuca... 😊

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 433
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
3.12.2018 8:41:38   
Snjeguljica_83
Ja eto nisam strpljivija, baš naprotiv. 😜Trudnoću svaku sljedeću teže podnosim.😒

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 434
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
3.12.2018 9:33:09   
lidac0605
Snjeguljo,krstitke tek slijede ovu nedjelju i niš me ne pitaj ,već sam nervozna.Pogotovo nakon kaj sam jučer došla na misu i na kraju čula najavu za naše krštenje i da dolazi ni više ni manje nadbiskup user posted image user posted image user posted image .Sad se još više žderem jel bu sve ok,jel bu M dobar u crkvi,jel bumo svi sve dobro napravili...jučer išli mužu kupit košulju i kravatu,dečkima košulje.Ovi manji budu imali leptir mašne,ovi veliki samo košulje.Najstariji čita govor zahvale,ovaj malo mlađi od njega je ministrant i ministriral bu na toj misi,tak je reko župnik.Kćer je u Zd kupila haljinu,dolazi u petak.Sister mi iz Njemacke dolazi u subotu.U kući mi je već lagani kaos a kaj bu tek petak,subotu,bolje da ne mislim.Bila bum 20 kg laksa kad ta ceremonija prođe...sutra imamo probu popodne.

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 435
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
3.12.2018 12:28:46   
Snjeguljica_83
A joj Lidac, krivo mislih.😮Mogu misliti koliko ti je strka, frka. Ne bih ja to mogla. 😶 

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 436
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
4.12.2018 8:45:06   
hipo
Lidac drzi se, mozes ti to!I sigurna sam da ce bit prekrasno! ❤️Dan za pamćenje! 
Ja na ogtt u ponedjeljak, čvenk s bebom u srijedu iza toga. Jedva ga cekam vidjet! 



_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 437
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
4.12.2018 9:13:36   
katy1503
Jutro!!!

kako ste mi?
ja brojim jos sitno na poslu - tu sam do kraj godine, pa godisnji i porodiljni :)
SVe mi je teže sjediti pa stvarno jedva cekam.

Ja odradila OGTT u sub, nalazi jucer - sve ok, u granicama - 4,7,8,1 i 6,9! Veseli me sto ne moram drugaciju prehranu jer mi se ne da ... Danas imam pregled u 18 pa da vidim malca. REdovito se javlja, trbuh se pomiče ali ga moram pohvaliti da mi je dobar po noci, spava kao i seka:). Samo neka tako ostane!

Lidac, krstitke - lijepo si sve pripremil i naravno da ce proci sve ok :)
Snjeguljice, uzivaj u maleckoj :)
Hipo, sretno s OGTT i pregledom :)



_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 438
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
4.12.2018 12:44:26   
hipo
katy, super za nalaze!!! uživaj danas na pregledu, nek se mali dobro namjesti i surađuje da imaš koju dobru slikicu za uspomenu!!!

ja dogovorila godišnji za preko praznika i sad čekam maserku da mi potvrdi termin za masažu. Počele mi se kosti preslagivat dok hodam, sva sam si klimava user posted image Išla sam jednom mjesečno na masažu dok sam bila trudna s hipicom i to mi je bilo super. Sad nisam imala kad.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 439
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
5.12.2018 8:51:45   
katy1503
Jutro!!!

mi jucer na pregledu - malac ima skoro 1 kg, tjedan je napredan, sve ostalo ok - taman mljackao kad smo ga zezali s ultrazvukom :)
ja sam na +6 kg, slj pregled 28.12 da mjerimo opet...

dolazim doma a svekci me obavijeste kako je gospođica cijeli dan u pidzami i da se nije htjela presvuci - dobila sam nervni slom momentalno ...
derem se na nju da kako joj to palo na pamet, sveki krene plakat ko dijete, popiz... jos jace...
kazu možda idu ranije jer vide da bi K mogla ici u vrtic jer kao nece nista vise s njima ..
al mustra je ona mala isto - kaze zasto da idem kad me ima tko cuvati doma, a ona voli biti doma? i svako pametan bi skuzio da bi možda bio red da se pokupe i odu svojoj kuci ..
pa stvarno ne znam, kako im nije dosadilo - tu su skoro vec 2 mjeseca.
ja kad sam dolje 2 tj ne mogu docekati vratiti se doma user posted image
svada mene i K zavrsila zagrljajima i obecanjima da ce mam pomoci K sutra ujutro se presvuci iz pidzame, napraviti cemo kikice i nalakirati nokteuser posted image




_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 440
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
5.12.2018 15:14:45   
hipo
Katy ja ti se divim sto to trpis, ja bi odselila vec 😂Super za malenog velikog naprednog nek samo on raste! 


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 441
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
6.12.2018 7:58:07   
lidac0605
Katy,bravo za velikog dečka,već je to cijeli komad čovjeka user posted image user posted image !
A svekci...uffff,baš kaj Hipo veli ja bi se vec odselila,inače ne volim da mi se motaju po kući a kamoli da su tu non stop 2 mjeseca user posted image user posted image .
A K naravno debelo koristi priliku,sve oni znaju pajceki mali.Bome ja da mogu,da nije tolko skup vrtić kod nas(800 kn),ja bi svog šiknula odma sutra,da se nauči disciplini i da se nauči da se ne okreće svijet oko njega.Jer ti to nemreš provest doma tak na taj način kak funkcionira to tam u kolektivu.Al hebi ga,otkud pare da uzimam,ići će kad krenem radit oboje...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 442
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
6.12.2018 9:42:11   
hipo
Lkdac slazem se za vrtic, super je da vide kako kolektivi funkcioniraju iz raznih aspekata.A mali subpravi smutljivci i odvjetnici, malo je rec da im s ene može stat na kraj. Hipici pred dva dana prestao nos curit i ne kaslje. A nocas se probudila zedna i sva vruca s 38,7. Jutros 37,7, dobre volje, nikakvih simptoma, dobro jede... Sirota me pitala da je izljecim da moze u vrtic❤️D ami je znat sta ljecit, ne vidim sta joj je. Mokraca jutros normalna, sinoc stolica ok, kaze da je nista ne boli... Meni dobro doslo da mogu ostat doma, tlaka mi s eoblacit za ovu zimi, sve te slijeve ma sebe pa mi bude neudobno. Vec ima deset_ak dana da mi je samo goloj u kadi dobro 🤣


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 443
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
6.12.2018 12:07:37   
Snjeguljica_83
Mini Bav je trudna!😍
Katy, ma svekrići su odlučili ostati do kraja godine.💩 Ma!! Samo su dijete slutili!😡

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 444
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
6.12.2018 12:10:21   
Snjeguljica_83
Smutili!
Moj mali napokon odradio adaptaciju na jaslice.😂 Ušetao sam bez da me pogleda. Sad neće kući.😒Ajme, stalno neke faze.😛
I da, moja mala je aktivna i noću. Ništa čudno. Kao u brat i sestra, što u trbuhu, što poslije rođenja.

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 445
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
6.12.2018 12:11:20   
Snjeguljica_83
A i po danu je baš u pokretu, stalnoooo... 😊
Katy, mali ti već ima 1 kg! Wow!!😎

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 446
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
6.12.2018 15:20:19   
hipo
Mali baaaav supee!Suoer za vrtic! 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 447
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
8.12.2018 9:57:18   
hipo
Di ste?Vrijeme bljak. Za izludit. Trebala bi upogonit hipca da usisava. Drzite mi fige. Ja ne znam kad hipić spava. Stalno se javlja. Ne da mi mira. 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 448
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
9.12.2018 7:22:41   
Snjeguljica_83
Kod nas se napokon pojavilo sunce!!! I danas će biti divno, već vidim! 😍Sinoć smo išli do grada gledati lampice i slikati se.Moram dobro gledati na svoju djecu i čuvati ih, ne volim gužve.😑 Na svakom jedno oko.Još kad dođe treće.... a nemam tri oka.😂
Hipo, jesi upregnula muža??

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 449
   RE: Zimske i proljetne bebe 2019.
9.12.2018 7:25:47   
Snjeguljica_83
A slušaj ovu izliku MM.Velim mužu jučer da opere u sudoperi što stoji jedan mali lonac i tanjur. "Nemam mjesta gdje staviti da se suši jer je druga vaška krcata!"😎 Riknula sam....Ipak je oprao i stavio negdje na šporet.Ma tko ga ne bi volio. 😁Ali uvijek neke izlike najprije.... Muka mi je pitati.

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!