|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
3.9.2018 13:46:08   
Snjeguljica_83
Nymeria, hvala.😊Super za vrtić, zavidim....Moj plače već mjesecima kad ga puštamo.😟

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
3.9.2018 18:25:22   
Leilani
Hvala vam cure moje divne. Belina i Tintin ma dogovoren tulum na RR kad popiskim plus!! 😂 
Hipo, ja si isto mislim da nije to losa teorija, mojoj sestri je isto tako kasnilo kad su poceli raditi bebaca, a do tad nikad nije i mislim da je treci ili cetvrti put upalilo. 
Lagertha, a sto je s mužem, bas mi je zao, kakvo nerazumijevanje? 
Nymeria, sretno dalje u vrticu 😀 Kako vrijeme leti. Zelim ti i ja malu plavu loknicu kad za nju dođe vrijeme. 



_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
4.9.2018 8:38:46   
belina
Lagherta pomalo, decko ti je malen, nasi muzevi isto trebaju doc sebi od trudnoce i poroda hahaha! Mozda ce mu kroz neko vrijeme ipak doci zelja. Nije ni mm htjeo prvih par godina, a ni ja bas... poslije je to sazrilo. Mada je mm rekao da je njemu ok i jedno, tako da mislim da je vise sve ovo prolazio radi mene a ne radi sebe. 
Nymeria super za vrtic. Ni ja sa svojom prvorodenom nisam nikad imala problemA. Vidjet cemo ovu drugu, posto su skroz razlicite vjerujem da ce mi ova dati papra hahaahh

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
5.9.2018 6:55:14   
hipo
Slazem se s belinom. Njima je to veliki udar na njihovo vrijeme slobodu. Moj stalno prigovara da se nesto silno zrtvuje  a lopatom bi ga namlatila koliko ne sudjeluje u zajednickom zivotu. Uh, nmeoj da pocmem. Od hormona sam nabrusena 👽

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
5.9.2018 7:39:58   
Snjeguljica_83


IZVORNA PORUKA: hipo

Slazem se s belinom. Njima je to veliki udar na njihovo vrijeme slobodu. Moj stalno prigovara da se nesto silno zrtvuje  a lopatom bi ga namlatila koliko ne sudjeluje u zajednickom zivotu. Uh, nmeoj da pocmem. Od hormona sam nabrusena 👽



Potpisujem svako slovo.

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
5.9.2018 7:41:20   
Snjeguljica_83
Mini Bav, ti si spomenula 3. 9. Nadam se da nije stigla...😊Kad će biti nalazi??

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
5.9.2018 8:10:27   
Lagertha
Ma moj muz je super sto se tog tice. Neke dane potegne vise on, neke ja. Mozda je i realan, trenutno oboje padnemo od umora u krevet oko 21 i cijeli zivot nam je podredjen malom. S obzirom na takvu situaciju mogu ga razumjeti, ali bih i dalje htjela jos 1 pa cak i 2 djeteta. Obozavam djecu i uvijek sam htjela malo vecu obitelj. Imam i sama brata, ali je skoro 8 god razlike. Mislim da je do 5 godina bolje.

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
5.9.2018 8:58:19   
Snjeguljica_83
Lagertha, imam dvoje braće, stariji su od mene 7 i 8 godina. Em sam drugi spol em sam toliko mlađa... Kad sam se rodila, tata je dogradio kuću da bi meni napravio posebnu sobu.😂Tad smo se preselili u stan, opet sam imala svoju sobu.😂A moja djeca će u istu sobu.😰

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Lagertha)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
5.9.2018 10:10:05   
belina
Lagherta mislim da je tm realan. Moj brat je meni rekao da on ne zna sta je s nama zenama, da sta smo mi sposobne prolazit da bi dobile dijete, da smo lude. I ja se slazem dijelom s njim, ali to je evolucija. Neobjasnjiv nagon za potomstvom. Jer kad bi covjek neke stvari sagledao realno onda bi reagirao kao nasi muzevi. A onda opet... da nije nas i naseg razmisljanja ne bi bilo covjecanstva. Hah...Ja imam dva brata i dvije sestre, lijepo je to sve, ali mislim da su moji roditelji citav svoj zivot posvetili nama, a nikad jedno drugome, a ja to ipak ne zelim. Zelim da mi djeca budu povezana i da se uvijek mogu oslonit jedna na drugu, a i ja da ih mogu odgojit u dobre cure ali imat i vremena za muza prijateljice i pokoje putovanje.Sta se tice sobe, nikad u zivotu nisam imala vlastitu sobu, nekad ni krevet hahahaha pa bi spavala na kaucu. Ali isto smo se svi odgojili, nista nam nije nedostajalo. Zavrsili smo fakultete , skoro svi, imamo obitelji, skoro svi (brat mi ima 22 jos je mlad). 
A lagherta jos nesto da tvoj muz nije toliko ukljucen u sve vjeruj mi bilo bi mu svejedno hocete li imati drugo dijete. Covjek zna sto su obaveze! Popustit ce on daj mu malo vremena.
Hipo hormoni hormoni! Sestra mi je nekidan plakala jer se Strumpheta u nekom crticu rastopila sta reci hahahahahahahaha


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
5.9.2018 12:11:35   
PinkyFunkyBirdy
Drage trudilice, žao mi je zbog vještica i neka vas već jednom puste na miru nekih godinu dana. user posted image
Navijam za puuuuno plusića! user posted image user posted image user posted image

Hipo i Snjeguljice ne mogu vam opisati koliko mi je drago da vaše trudnoće napreduju kako treba. user posted image Pisat ću vam više na vašoj temi.

Vidim da povremeno navrate i neke stare trudilice/trudnice. Puno ih sve pozdravljam! user posted image

Ja sam se vratila od rodbine i s mora. Trebala bi reći da sam uživala, ali samo sam čekala da se vratim u svoju rutinu jer ići na more s malim koji ne hoda i treba 24 sata brigu, malo većim koji se ponašao kao usred puberteta (a nema ni 4 g.) i još veliki mulac koji bi mi trebao pomoći, a zapravo ne voli more i vrućinu pa mu je svaka i najmanja glupost smetala pa se stalno svađao ili s M ili s menom ... za popizditi je bilo. user posted image I još su moji u povratku s mora navratili do nas na dan kad smo se najviše posvađali pa smo sad i s njima u napetim odnosima (jer se pametni MM odlučio maknuti od mene pa ih nije ni dočekao na što su se naravno uvrijedili). user posted image

Eto, danas sam napokon sama s D. M ide ovaj tjedan bez problema u vrtić jer su mu falili prijatelji, a MM je otišao od danas raditi.
Moram gibati jer čujem da se D probudio. Sad kad je skužio stajanje i hodanje dok ga se drži ne može ni sekunde biti na mjestu i stalno bi da ga držimo za ručice dok istražuje - brzo mi raste. user posted image Čujemo se ovih dana. Dal imate listu za rujan? Dajte datume!

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
5.9.2018 12:30:31   
hipo
Pinkyyyy drago mi je da si se vratila. Žao mi je što ti je na odmoru bilo tako teško. Meni moj pokvari početni dio godišnjeg, svaki put jer mu treba vremena da se ušemi u nerad (onaj rad vezan s poslom, nemojte mislit da radi doma nešto user posted image ), pa je par dana ok, onda je pred kraj živčan jer se il vraćamo il smo predugo kod mojih il mu njegovi kvocaju da smo predugo kod mojih i šta tamo imamo ić, udala sam se nemam veze s njima...user posted image Super mi je što stariji dečko voli ići u vrtić, to je uživancija kad sretni idu i žele biti sa svojim prijateljima.

Belina, ja sam se jučer rasplakala ko kišna godina na neki članak u novinama, je tužna priča, al opet toliko da me opalilo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
5.9.2018 13:49:55   
Lagertha
Moj micek je danas imao prvi jaslicki dan i tako je bio dobar da je teta pitala dal je on vec isao u vrtic 😂😂😂 Bio je pola sata bez mene unutra. 

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
5.9.2018 15:52:48   
hipo
Lagetrha pa super! Drzim fige da dalje isto tako bude dobor. 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Lagertha)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
6.9.2018 7:53:24   
Snjeguljica_83
Lagertha, evo i tebi zavidim.. 😂 Pa tu sva vaša dječica rado idu u vrtić.Ja svom pričam o vrtiću, ne bi li mu tako bilo lakše. Kažu, s djecom treba uvijek puno pričati, pričati. Sluša me kratko, par minuta, ali sve manje. Prekida me rukom i kaže: "Mama, do!" Što bi značilo mama, dosta.😎Noću spava bolje, bez dude, ali je noćas neki vrag sanjao da mu opet dodijavam pa je ponavljao to mama, do. Morala sam mu odvratiti, dobro, neću više, spavaj.😂😁😂

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
6.9.2018 9:00:30   
hipo
Mama do 😂Mi isto imali napormu noc. Neki kamioni, psi, mama mama, necu, daj... Cijelu noc tako, jutros sam za bacit u kantu. 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
6.9.2018 9:31:59   
Lagertha
Hvala vam cure na riječima utjehe. Mozda nam s vremenom bude lakše pa se odlučimo na malu sekicu ili braceka... ali i ako ne, biti će ok... osim ponekad kad me uhvati žuta minuta.Moram biti sretna sto imam zdravok sineka, dobrog muza, dobar posao... ne treba uvijek njurgati i zeljeti  jos vise jer i ovako imam strasno puno. Danas ga ostavila u vrticu malo prestrasenog i s pocetkom placa. Malo je teta kriva jer ga je isla nositi, a on ju ni ne poznaje. Ah, sta je tu je.

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
6.9.2018 10:17:19   
hipo
Lagertha koliko danas dugo mali ostaje? Moja se samo htjela nosat, tetama su otpala leđa, samo im tako nije plakala. Kako su svi drugačiji. Moja se ne bi jedino muškima dala, dobro da je imala tete, a ne tetke.


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Lagertha)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
6.9.2018 11:26:04   
Lagertha
Moj ne voli opcenito se nosat. Cak ni da ga ja. Danas je bio sat vremena, nasla sam ga zaigranog s plišancima i curkama. Zadovoljna sam, nije se dao van. Kasnije smo otisli na kiflicu s pekmezom i čašu mlijeka, pa u parkić. Sutra 2 sata ostaje.

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
6.9.2018 11:43:33   
hipo
Zvuči skroz dobro! sretno sutra!

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Lagertha)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
6.9.2018 14:26:30   
Lunar
Pozdrav Zene 😊Evo mene opet. Zadnju menstruaciju imala sam 7.08 i trajala je 5 dana kao i obično. Sljedeća ne znam tocno ksd je trebala biti, ali oko 30-35 dana se vrti moj ciklus. Međutim, ja sam nakon 28 dana navecer imala neko probadanje kao nozem u donjem dijelu trbuha te nakon sto je prestalo (nakon 2-3 min) iscurilo je malo krvi otprilike par kapi.. rekoh eto krenulo je i ovaj mjesec.. aliii, od tada nista, samo kad se obrisem roskasto na papiru kao da se mjesa s mokracom. Upalu nikakvu nemam jer znam kako mi je kad je neka upala mjehura u pitanju.. i eto sad je treci dan i apsolutno od tog rozog bas nista.. ulozsk prazan... Ni traga krvi! Prije tog proboja navecer imal sam jako lagane grceve i trbuhu za razliku kakvi su inace i to povremeno samo i dan prije te noci izaslo mi je malo rozog iscjedka. Znaci pd svega toha proslo je oko 3 dana, mene jos uvijek zns tu i tamo lsgano grcit ali jako lagano i jako rijetko.. s obzirom da imam neuredne menstruacije ne znam niti kad mi je ovulacija bila ni nista tako da sam ja jutros test naprsvila ali je nio negativan. Ja sad ne znam sta da mislim 😣🙄🙉

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
6.9.2018 15:21:48   
hipo
Lunar, žao mi je što te toliko muči situacija, baš je zbunjujuća.
Ja bi ponovnila test za koji dan, ako ne dođe uskoro, javi se doktoru, ako su testovi i dalje negativni. Držim fige da test bude drugi put pozitivan. Ako nisi trudna možda je samo neki šašavi ciklus u pitanju.
Meni je negdje lani u 11. mjesecu kasnila više od tjedan dana bila sam luda.
Jesi li kada imala spotting prije menstruacije? Ja sam ih prije imala jako često, počelo bi tjedan dana prije menstruacije. U kad se sjetim, koje je to žderanje živaca bilo.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Lunar)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
6.9.2018 20:39:28   
Lunar
Hipo hvala na podršci.. nisam nikad imala spotting prije menstruacije. Sad me vise ne boli trbuh cak ni lagano, niti ima tragova na papiru kad se obrisem a sto se tice iscjedka jako je gust i bijel ali ne izlazi previse.. vidjeti cemo sacekati cu jos koji dan... Ako krenu neke osjjetljivosti u grudima e onda cu se naoruzati testovima 😂A mogu misliti kako je to bslavljenje na ulosku tjedsn dans prije katastrofa.. umjesto da ti traje par dana, pola mj curis 😣

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
6.9.2018 21:37:03   
hipo
Da uzas, pol mjeseca nekog curenja.Smao se ti nama jadaj tu i javi kako se situacija razvija. 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Lunar)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
13.9.2018 14:46:39   
hipo
pa di su svi nestali s odbrojavanja? kakva je sad to pustoš, brzo svi na raport user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
14.9.2018 7:50:09   
Snjeguljica_83
Baš sam htjela napisati koje slovo. Trudilice, gdje ste? Već je polovica rujna... A pišemo po kolovozu.

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!