|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
19.8.2018 16:38:22   
Lagertha
Meni je ipak za ne dobit 26.8.Iskreno vjerujem i nadam se da cu dobit jer iduci mjesec pocinjem raditi u novoj firmi pa bih voljela raditi bar 6-12 mjeseci tamo prije nego opet zatrudnim... ali ako bude i prije sta je tu je. Posao se lako nadje i drugi ako zatreba.Meni je isto problem s hranom i svekrvom. Ne kuzim zakaj joj je tako bitna hrana i zasto je tako emotivna oko kuhinje. U sve stavlja secer i brasno, a ja na LCHF. Inace je jako volim i postujem, ali mislim da ne bi trebala tolko uzimati srcu sto ja necu jesti sve sto ona skuha. Malom u zadnja 2-3 tjedna izbilo 5-6 zubi, za 2-3 tjedna krece u vrtic... uf, jedan dan me uhvati panika, drugi dan se veselim. 

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
19.8.2018 16:41:03   
Lagertha
Najgore mi je sto sam ocekivala imati cijeli godisnji u starij firmi i sto sam ga mislila iskoristiti za adaptaciju... i javili oni meni da imam jos 1 dan jer se dobije proporcionalno broju mjeseci koliko radis. Ajoj :-( Ne znam sto cu...

(Odgovor članu Lagertha)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
19.8.2018 23:18:20   
andy1
Svekrve i hrana...nemam komentara, jer ako krenem, nitko me nece zaustaviti. Muzu gotov godisnji, a meni muka..nije da mi je od neke velike pomoci iskreno, jer ova moja stalno po meni visi, bas sam vise umorna od svega. Valjda joj idu zubi, strasno je pocela sliniti, ni kao mala bebica nije toliko slinila. Ova moja M je gotova, krenut cemo u akciju valjda uskoro. Di nam je Snjeguljica? Jel ono sutra ima pregled? Ja cu se pokusati ugurati ovaj tjedan kod svoje gin, a iskreno, ne da mi se 🤔

(Odgovor članu Lagertha)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
20.8.2018 6:44:59   
Snjeguljica_83
Jutro!
Tu sam, pitate te mene. 😊
Imam danas pregled u 12:20. Što je bilo daleko, približilo se.Pomolite se za mene.😘
Belina, dobro sam. Tu i tamo mi je muka, neka kiselina. Ništa strašno, ali svaki dan gnjavi. 

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu andy1)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
20.8.2018 7:02:12   
lidac0605
Snjeguljo, sretno na pregledu danas 🤞🤞🤞, navijam za malo srceko... Javi novosti! 

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
20.8.2018 7:34:27   
katy1503
Snjeguljice sretno user posted image

_____________________________

Katja - 27.09.2015
Lukas - 11.03.2019
Lea- 17.03.2021


(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
20.8.2018 7:46:09   
belina
Snjeguljice sretno zeno, cekamo nestrpljivo!
Lagherta ja sam do trudnoce bila na lchf i moja sveki bi ti meni spremala sve posebno😁 kad bi radila sarme mene bi cekale bez rize, juha bez manistre, povrce umjesto krompira... ja bih joj uvijek govorila da ne treba ali uvijek bi me docekalo👍Kad sam ostala trudna nisam mogla podnijet nista vezano ta lchf jela sam sve ne zdravo i pila coca colu hahahahahaha uzas. Kad sam rodila pokusala sam se vratit ali jednostavno sam bolesno gladna valjda zbog dojenja. Tako da planiram skori povratak🧐

(Odgovor članu katy1503)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
20.8.2018 10:14:59   
Lagertha
Super, ma i moja spremi za mene... ali ona ne shvaca razliku izmedju 0 g secera i 0 g brasna naprema malo secera i malo brasna. 😂 Ma nema veze, i dalje se uglavnom drzim smjernica i jedem puno zdravije nego prije. Slatko me uopce ne privlaci. Izdrzim tih 2 tjedna kod nje. Jedino me malo zivcira taj njen stav da je sve kako ona priprema zakon i jedino ispravno i najbolje... i sto radi sveti gral od kuhanja, a ne zna ni blitvu napravit da je lijepe zelene boje. Ah.... ja nemam bake ni djeda pa me stariji ljudi fasciniraju.

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
20.8.2018 12:23:58   
Leilani
Snjeguljo, sretno na pregledu 💕 Veselim se izvjestaju. 
Moja sveki je meni isto kuhala posebno kad sam bila na strogpj lchf dijeti, cak sam izbjegavala vegetu pa je meni posebno odvajala jela prije nego bi ih zavegetila, tak da stvarno joj svaka cas_t na tome. I dalje ona meni uvijek kaze nek si prva izvadim juhe jer su se rezanci slegli na dno pa da mi bude lakse. Ali jedem ja rezance, ali njoj ostalo da ne jedem.  Ima naravno i dobrih i losih strana. Na neke se oglušujem jer sam naucila da nema smisla, ali kad ja nesto tvrdim ne odustajem, hahaha 🤣 



_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu Lagertha)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
20.8.2018 14:15:58   
Leilani



Trudilice:

user posted image Lagertha - 26. 8.

user posted image Leilani 29. 8.












_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
20.8.2018 18:17:34   
Snjeguljica_83
Evo me.7+1, ❤ sam vidjela.I hematom.😕 Opet.... I tako, strogo mirovanje.
Rekli smo djeci napokon!!! Velika cura je presretna jer želi, već jutros je poželjela, a popodne se ostvarilo, sestru, da joj lakira nokte. Sad to čini bratu.😂 Lakira i briše.😂
Rekli smo prije muževim roditeljima, muževim bratu, to je nekako procurilo iz mog muža. Danas smo javili mom tati i sad čekam da vijest dođe do moje braće. 😎
Onda sam išla kod šefice objaviti vijest. Prvo smo se radovale, a onda razgovarale o poslu. Količina posla ogromna, a mene neće više biti. Dugo. Razumije sve, razumna žena.😉
Cure, navijam da kraj kolovoza bude s plusićima!!!🙆🙆🙆


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
20.8.2018 18:28:27   
hipo
Zao mi je radi hematoma, kad ti je kontrola. Nek gad brzo nestane.Al me toliko razveselilo sto si vidjela srce da cu veceras sretnija zaspat. ♥️♥️♥️♥️

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
20.8.2018 18:36:05   
Snjeguljica_83
Kontrola 20.9.Brisevi 6.9.
Sad čekamo  ❤tvoje mrvice!!💞💞💞

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
20.8.2018 18:47:01   
lidac0605
Snjeguljo, bravo za ❤️🤗!!! Si dobila kakav progesteron za hematom? Hipo, sad jos ti u cetvrtak i mogu ic rodit 😂

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
20.8.2018 19:38:06   
Snjeguljica_83
Jesam, ali nisam napisala. Utrogestan 3*2. Čak veća doza nego s N. Jer je hematom gotovo 1:1u odnosu na plod. 
A baš, još Hipo, i ti mirno možeš roditi. 😌

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
20.8.2018 20:01:52   
hipo
Eto morat ce se pokazat srce u cetvrtak da rjesimo Lidac brige 😂Jos dva dana pa tvoja kontrola. Probala sam dogovorit raniji pregled jer smo danas dosli u Zg al nije bilo termina pa se ti i beba strpite jos malo.. Eee, kako je dobro bit doma ♥️

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
20.8.2018 20:27:32   
Leilani
Snjeguljice zao mi je zbog hematoma, ali jako drago zbog srčeka ❤ Nadam se da ces uspjeti sto vise mirovati uz svoja dva zlata i da ce se on sto prije povući. 
Hipo napokon doma 🤗 Cekamo i i tvoje srčeko! 
Kak sam ja sretna zbog svake nove trudnoce i svakog srčeka i bas mi je zao kaj nas nema vise ovdje. 

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
21.8.2018 7:07:50   
Snjeguljica_83
Hvala vam, cure!😚😚😚😚

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
21.8.2018 9:01:12   
belina
Snjeguljiceee cestitam!!! Sad se pazii!!! Bas imas dobru seficu.Hipo jos da docekamo i tvoje ❤️ Pa smo mirni.Lidach dobro si ti izdrzala zeno, odlicno!Leilani i moja je sveki cesto pametna ali zna se i povuc hahaha pogotovo kad mm nesto kaze jer je on skine brzopotezno. Ali sve u svemu ok.Lagherta a nisam znala da pocinjes radit na novom poslu?


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
21.8.2018 9:25:45   
Lagertha
A vec sam pocela traziti na porodiljnom, no uspjela sam ga dobiti tek 2 i pol mjeseca kak sam se vratila na posao. Jednu ponudu sam odbila jer nije bilo podrucje koje me zanima. Nije bilo lako odbiti, ali mi je sad drago. Do sad sam radila na raznim projektima, a od sad cu raditi inside. I iako je podrucje isto, tehnologija je potpuno drugacija. Bas se veselim jer s ovom prvom tehnologijom nisam bas imala srece na poslu.Snjeguljice cestitam ti na srceku. Bas predivno! Jos se sjecam kako sam bila sva zaprepastena na prvom pregledu u trudnoci.Ajme, moj mali poceo po malo pricat... kako to vrijeme ide. Zna reći “jof” (još) i “nane” (none) i “mici, mau” (maca), “jaja” (jaje). Mama i tata prica, al nisam sigurna da smo mu to tata i ja 😂

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
21.8.2018 11:13:56   
andy1
Snjeguljooooo - super za srceko 😍 Samo polako sada, nadam se da ce hematom uskoro otici. Genijalna mi je reakcija od cure 😊 Svasta sam jos htjela napisati, ali sam sve pozaboravljala, na mobu sam i smotana ko nikad. Muke po ginekolozima...moja je radila privatni, a sad vise ne , nego samo u domu zdravlja, a tamo mislim da ne idem - dok sam isla tamo prije trudnoce, narucila bi se i cekala svejedno po 4-5 sati. Ne znam kako bi sad uopce izvela cuvanje malene dok sam ja kod gin, tako da sam u potrazi. Pola gin koji rade privatno, vec znam iz rodilista, u glavi mi je pala odluka vec di bi isla, ali sad jos dok provedem u djelo. Uglavnom, to me toliko izmucilo jucer, da sam jedva zaspala, kalkuliram na sve moguce nacine. Jos jedan razlog zasto dajem prednost privatnom pregledu je ultrazvuk - taj u bolnici je valjda od Marije Terezije, pa se nista ne vidi i nakon bolnickog pregleda redovito salju da odes negdje privatno na bolji uzv da potvrde mogucu dijagnozu. Uzas od zdravstva...

(Odgovor članu Lagertha)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
21.8.2018 18:39:16   
Leilani
Slazem se, uzas od zdravstva, moja ima dobar uzv i ja se kod nje osjecam kao da sam privatno. I hvala Bogu da ju imam, skroz mi je na drugom kraju grada, ali sam zadovoljna. I nisam znala da se ginekolozi opet po novom biraju prema mjestu stanovanja. Jer prijateljica se htjela prebaciti kod moje, pa ju je sestra otkantala... A Andyc, nisam te bas najbolje shvatila, jel ti problem naci dobru privatnu ili kalkuliras kako otici kod socijalne a da ne cekas dugo? 


Lagertha bravo za malenog pričača 😂 Nego daj ti meni reci jel imas kaj za prijaviti, nesto neuobicajeno? Ja imam jedino to da sam danas bila 4 puta na wc-u, velika nužda, ali ne proljev i bas me uhvatila slabost. I bez apetita sam. 
I skuzila sam da mi je ulje noćurka stvarno pojačalo sluz. Pijem ga od M do O. 

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu andy1)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
21.8.2018 21:33:35   
andy1
Leilani, ne znam sto bi ti rekla, cilj mi je definitivno da ne cekam dugo, a da doktor nesto i vrijedi. Lako mi je za uzv, ako me vec socijalac posalje tj ako smatra da je potrebno. Znam da ima jedan gin u istoj smjeni ko i moja gin, svi ga hvale, a opet kod njega nikad guzve - znam jer dok bih u redu cekala pregled kod svoje, kod njega 1-2 zene. Nisam pametna. Moja gin mi je super, ali bas nisam u stanju cijelo popodne provesti u onom hodniku - jer iz hodnika tko se makne, gubi mjesto, pa opet cekas dodatno. Mi evo pokrili 7 dc i vec osjetim pritisak dolje, a to mi stvarno pocinje ici na zivce. 

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
22.8.2018 7:02:50   
hipo
Andy po mom iskustvu po raznim doktorima za necekanje su zasluzne dobro organizirane medicnske sestre.  Kod moje opce lrakse otelis se dok dodjes na red. Ona samo caska unutra s pacijentima umjesto da odgovara na telefon i priprema uputnice i recepte. Zovem tjedan dana ne mogu je dobit. Odem do nje cekam 2.sata da otvori vrata da kazem sto trebam. Onda treba doc opet i cekat.Kod pedijatrice posaljes poruku na viber sto trebas i i cekaoni te ceka u fasciklu. Kod gina je bila neka organizirana zemska, sad po telefonu vidim da je druga, ne znam sta me ceka ako cu trebat uputnice isl. 

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu andy1)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Odbrojavanje - kolovoz 2018.
22.8.2018 8:21:19   
Lagertha
Leilani, nemam nikaj za prijavit. Jedino mi je nekako previse sluzi ovako kasno u ciklusu. Citala sam da se zenama na lchf prehrani ciklus zna produziti...

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!