RE: Obrojavanje - srpanj 2018. (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Nadamo se zajedno



Poruka


Leilani -> RE: Obrojavanje - srpanj 2018. (22.7.2018 10:17:20)

[sm=bravo.gif] za betu!!! [sm=sloncek.gif] veselim se izvjestaju s UZV- a.
Haha, mislim da se to ne zaboravlja s malim smotuljcima, brzo ces se podsjetiti, to je ko i vožnja bicikla [sm=smiley1.gif]





Lagertha -> RE: Obrojavanje - srpanj 2018. (23.7.2018 9:40:59)

Polako se bliži kraj ciklusa, a ja ništa ne osjećam. [sm=smiley36.gif]
Nikaj se dole ne događa. Tako da mislim da bu i ovaj mjesec [sm=hudicek1.gif]




Leilani -> RE: Obrojavanje - srpanj 2018. (23.7.2018 10:12:14)

Mozda je i to dobar znak sto nista ne osjecas [sm=bravo.gif] Hocemo jos plusica!!!




belina -> RE: Obrojavanje - srpanj 201 (23.7.2018 11:26:46)

Hipo ne vjerujem da ce se sestra pridruzit na forumu ne zna ona da sam ja ti hehehe. A mozda se pridruzi ne znajuci za mene to bi bila baza hahahaha!!!ionako stalno visi po forumima zadnje vrijeme citajuci iskustva, sve i svasta! Onda mene pita svaku sitnicu nebi da ja mogu zamijenit lijecnika hahaha Ali bas je uzbudena njoj je ovo prvo a starija je od mene. I svi se bas veselimo. Ona je mislim negdje 6-7 tjedana
Tako ja svojoj maloj nisam rekla da sam teudna skoro 3 mjeseca. Znala sam da ce ona svima razglasit tako je i bilo. Kad je saznala vec sutradan Je znao cijeli razred, engleski i trening!




Snjeguljica_83 -> RE: Obrojavanje - srpanj 2018. (23.7.2018 12:08:21)

IZVORNA PORUKA: Lagertha

Polako se bliži kraj ciklusa, a ja ništa ne osjećam. [sm=smiley36.gif]
Nikaj se dole ne događa. Tako da mislim da bu i ovaj mjesec [sm=hudicek1.gif]


I meni je tiho, a očekujem je u petak.
Znalo mi je tako već biti, ali i mislim da mi je to od Vitex-a jer on ublažava simptome PMS-a, barem fizičke jer psihički pucam.
Ne znam, mene ta djeca izluđuju. Tko zna kakav bi PMS bio da ih nemam.[sm=smiley36.gif]




Lagertha -> RE: Obrojavanje - srpanj 2018. (23.7.2018 12:50:21)

Nakon trudnoće su mi se značajno promijenile 4 stvari:
1. menga (kraća, skoro ništ PMS-a)
2. mogu bolje potamniti
3. puno bolje podnosim laktozu i mogu popiti čašu mlijeka bez problema
4. dobila Hashimoto (možda zato jer prije nisam nikad provjeravala TSH)

E sad, dal je to povezano s Euthyroxom kojeg uzimam redovno od trudnoće... ili nešto drugo....




Lagertha -> RE: Obrojavanje - srpanj 2018. (23.7.2018 12:51:52)

E da, i zaboravila sam... imam i sina [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Leilani -> RE: Obrojavanje - srpanj 2018. (23.7.2018 13:43:41)

lagertha super da su se simptomi ublazili i promijenili na bolje osim naravno hashimota.

belina koliko ti sis ima godina? Neka joj je sa srecom, jesu li oni isto pokusavali ili je bilo odmah? Ja sam isto htjela bit sa svojom ovdje na raji, ali ona taman skoro rodila kad sam ja tek dosla na trudilice. A sa drugom mrvicom vise nije stigla biti na forumu tak da nis od naseg druzenja ovdje [sm=smiley36.gif]




Snjeguljica_83 -> RE: Obrojavanje - srpanj 2018. (23.7.2018 14:07:33)

Leilani, šteta za sestru, ali imat ćeš nas za društvo.[sm=jezicek.gif]




hipo -> RE: Obrojavanje - srpanj 2018. (23.7.2018 15:08:24)

Lagertha citala sam da ima slucajeva da se Hasimoto javi nkaon poroda, ali se nakon nekog vremena makne s dnevnog reda. Ne znam koliko dugo treba.
Ovo sa sinom si me bas nasmijala.

Ja na tramvajskoj stanici trenutno pogledom ubijam sve pusace. Muka mi je od tog smrada. Inac emi se gadi dim, al sad, bljaaaak. [sm=smiley11.gif]
[sm=smiley11.gif]




Lagertha -> RE: Obrojavanje - srpanj 2018. (23.7.2018 20:50:52)

Hipo, ja sam isto pozitivna sto se tice povlacenja Hashimota, ali me endokrinolog uvjerava da je to kod mene prejako i da nema šanse da se povuće [sm=zmeden.gif]
Joj sjecam se da je i meni smetao miris cigareta, cokolade i kave!! Uzasno!
Al zato su mi krafne, kroasani i salenjaci odlicno mirisali [sm=smiley36.gif]




hipo -> RE: Obrojavanje - srpanj 2018. (23.7.2018 21:01:21)

Ahhahah, napasti koje dobro mirise. Danas sam namirisala neki roštilj [sm=jezicek.gif]




Snjeguljica_83 -> RE: Obrojavanje - srpanj 2018. (24.7.2018 11:58:27)

Hipo, moguće je da ti već smetaju neki mirisi. Moja mama je posumnjala da je trudna kad je bila na poslu, u redu za uzeti ručak i kad je kuharica otklopila lonac, njoj je zasmrdio kiseli kupus, želudac joj se dignuo.[sm=jezicek.gif] Evo, to ja pamtim.[sm=smiley1.gif]




Lagertha -> RE: Obrojavanje - srpanj 2018. (24.7.2018 13:20:47)

Uf, dani idu tako sporo. Test ima smisla raditi tek u petak, no bilo bi bolje da pričekam bar do nedjelje.
Snjeguljice, da sam ja ti - sutra bih radila test [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
Vjerojatno bih ga i danas išla raditi [sm=smiley1.gif]




hipo -> RE: Obrojavanje - srpanj 2018. (24.7.2018 14:18:21)

Lagertha, slažem se ti dani do vještice su tako dugački, nikad proć.

snjeguljo, čini mi se da ste dobro tempirali. Sretno, još koji dan, nek ne dođe tako da skupa odbrojavamo!




Snjeguljica_83 -> RE: Obrojavanje - srpanj 2018. (25.7.2018 7:14:36)

Lagertha, nemam test... Nije mi ni palo na pamet kupiti ga.😂 

Hipo, bilo bi divno da odbrojavanje skupa, barem jedan dio! Još te stignem, znaš kao prvi put!😍

Jesam ja luda ili je stranica RR drugačija!? I NIMALO mi se ne sviđa!! Slova su ogromna i ne mogu ih smanjiti. Jedino su normalne veličine kad pišem post. I ne vidim smajlići. Imam samo ove na mobu. A voljela sam koristiti onog koji umire od smijeha...😎

Tko zna kako izgleda na kompu. Cure??😛

Vratite nam staru RR!!! 😖😲😕





Snjeguljica_83 -> RE: Obrojavanje - srpanj 2018. (25.7.2018 7:19:05)

Nema načina uređivanja posta.

Hipo, još uvijek piškiš testove i mjeriš bazalnu. Do kada? Koliko još imaš testova? Znam da ti je fora  gledati tu drugu crticu svaki put.😁 








andy1 -> RE: Obrojavanje - srpanj 2018. (25.7.2018 8:25:42)

Bok cure :) Prvo: Hipo, cestitke i na drugoj super beti [sm=bravo.gif]
Ne znam ti za mirise, u prvoj trudnoci mi nista nije smetalo, ko da nisam trudna , tako mi je cijela trudnoca prosla :)
Moja [sm=hudicek1.gif] dosla 21.07., mogu odmah pisati tu datum za 8. mjesec : 18.08.
Iskreno , idu mi na zivce ovi moji ciklusi, jedad 30 dana, pa 29, a iduci moze biti 24. Ovulaciju uvijek inace osjecam, zadnjih par ciklusa vise ne znam jel me boli i sto me boli.
Iskreno, za prosli i pretprosli ciklus, najvise me pogodila reakcija muza.
Inace bi mu samo u vrijeme akcije natuknula da je ''vrijeme'', nakon toga me 2 tjedna nista ne bi pitao vezano uz dc i to sve. Ne pita ni sada.
Ciklus prije ovog, dobila 30-31 dan, kako li vec, nakon 2 dana sam mu uspjela reci tek da sam dobila, a on se sav izbedirao, i jos mi kaze: a ja se bas mislim, proslo je vec dosta od ovulacije, pa se ponadao. Ovaj ciklus, vani przi, otisli na kupanje, na sred plaze mi kaze da sto ne idem u more. Ja njemu: ne mogu se kupati. Takvu tuznu facu je slozio, da mi je od toga eto jos gore zbog njegove reakcije.
Jos dan-dva, pa krece akcija..




hipo -> RE: Obrojavanje - srpanj 2018. (25.7.2018 9:51:29)

Snjeguljice, imam jos dvije trakice i jedan Clear blue. Sutra vjerojatno putujemo pa cu jos sutra pisnut trakicu i Clear blue.
Onda deset_ak dana gluhog cekanja do uzv. 

Andy zao mi je zbog vjestice. Gle, bar ti ke muz uz tebe i stalo mu je do istog cilja. 




hipo -> RE: Obrojavanje - srpanj 2018. (25.7.2018 10:35:46)

Ček, na mobitelu izgleda drugačije forum, na webu ko prije? valjda su samo neku verziju napravili za mobitel [sm=zmeden.gif]
Snejguljice tu još imaš ovog što se jako smije[sm=jezicek.gif][sm=smiley36.gif]




Lagertha -> RE: Obrojavanje - srpanj 2018. (25.7.2018 11:46:16)

Da Andy!!! Moj uopće ne želi drugo dijete [sm=smiley19.gif] Pa se ja tu nadam da će se slučajno desiti... [sm=smiley36.gif]
I ja bih voljela da se odluči za drugo pa da ga krenemo raditi [sm=smiley1.gif] al šta je tu je... osim toga, je najbolji muž na svijetu!




belina -> RE: Obrojavanje - srpanj 2018. (25.7.2018 19:55:54)

Uuu kul je ova nova rr




Snjeguljica_83 -> RE: Obrojavanje - srpanj 2018. (26.7.2018 9:35:57)

Dobra stara RR na kompu.[sm=jezicek.gif]

Andy, žao mi je zbog [sm=hudicek1.gif][sm=smiley13.gif]

Lagertha, baš grozno što tvoj dragi ne želi drugo, ali nije to konačno, znaš? Sin vam je još mali i mužu je to prerano. Ne brini, kako vrijeme bude odmicalo, poželjet će još jednu bebu jer će mu faliti... Vidjet ćeš![sm=smiley1.gif]




Snjeguljica_83 -> RE: Obrojavanje - srpanj 2018. (26.7.2018 9:36:44)


Trudilice:

[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] Hipo - 22. 7. ponosna [sm=nosecka.gif]

[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] Snjeguljica_83 - 27. 7.

[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] Lagertha - 31. 7.













hipo -> RE: Obrojavanje - srpanj 2018. (26.7.2018 10:05:08)

Lagertha slazem se sa snjeguljicom. Moj je nakon vise id godine dana poceo slinit za trenutcima kad je malena bila beba i kad mu je spavala na prsima. 




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>