|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Obrojavanje - srpanj 2018.
20.7.2018 9:30:15   
Lagertha
Sry Hypo, uopće nisam skužila taj prvi dio rečenice user posted image
Meni je treći tjedan kako radim nakon porodiljnog+GO i ništa ne stignem... imam osjećaj kao da mi dani lete, vrijeme bježi i kao da više nisam dio života od malenoga user posted image
Jučer sam si na poslu pustila od Aerosmitha I Don''t Want to Miss a Thing i plakala. user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Lagertha -- 20.7.2018 9:33:44 >

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Obrojavanje - srpanj 2018.
20.7.2018 9:55:16   
hipo
Lagertha, žao mi je. Teško se priviknut na tu odvojenost. A onda još ko dodatni teret je to što ništa ne stigneš. Ja sam taman počela hvatat konce jer se ona malo duže zaigra sama pa mogu nešto napravit po kući. Nije da mi je kuća ikad bila apoteka, al redovno sam čistila i pospremala. Svako odstupanje od toga mi radi neku nervozu u glavi. A kad pospremam, onda se nerviram što se ne bavim njom i tako u krug.Dani su prekratki, energije premalo.

Jutros je trakica bila malo tamnija. Imam groznu glavobolju. U 5 ipol sam se probudila, i išla na wc, zaboravila pišnut u posudicu. Pa sam pišnula sat vremena kasnije. Temperaturu sam mjerila oba puta, oba puta je bila 36.6. Jutros mi je bilo toliko zlo, ta glavobolja je grozna. U tramvaju užas vruće. E da jučer mala nije prvi put sisala, ni ujutro ni navečer. Navečer zaspala dok sam čitala priču. Al je jutros nadoknadila. Jel moguće da mi mirisi već smetaju. Jutros samo što se nisam zbljuvala kad je hipica nakrcala tutu. Prestrašno, meni zlo, a ona puca od smijeha. Ili na cesti kad bi naišla na nekog s cigarom user posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Lagertha)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Obrojavanje - srpanj 2018.
20.7.2018 12:08:25   
andy1
Nema me neko vrijeme i sta vidim?!?!?!? CESTITAM HIPO :)user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ne mogu vjerovati, pa mogu zamisliti kako je tek tebi :) Javi betu (sutra?)
Evo, moj dan D je danas, htjela sam se ranije javiti i kukati, jer smo ovaj mjesec akcijali cijela 2 puta, jednom par dana prije O i nekih 2 dana nakon O. Razlog : ratno stanje. Ne znam stvarno, ovaj ciklus otpisujem totalno. Pola mjeseca sam ubedirana, jer vec vidim da one bapske price da nakon prve trudnoce druga dodje ko od sale - jednostavno nisu primjenjve na meni. Inace sam dosta realna osoba, ali eto, bas sam se bila ponadala da ce nam ici lakse ovaj put.
Pitanje za Snjeguljicu: kad ste radili na bebi br2, pila si klomifene, bila u nekoj recimo obradi. Sad radite na bebi br3, pa me zanima jel ti u planu opet poceti s klomifenima ?
Sorry ako sam glupo postavila pitanje, ali ne znam ni sama sto bi sa sobom: do kada pokusavati prije nego se odvazim OPET ici od doktora do doktora. Ni zadnji put nije bilo nekih prepreka (osim septuma koji je onda i uklonjen), samo eto njegov losiji spermiogram.
Nije ni da se nesto dugo trudimo ali proganja me proslost za koju stvarno ne zelim da se ponovi.

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Obrojavanje - srpanj 2018.
20.7.2018 12:35:05   
hipo
andy zao mi je što si ubedirana, nadam se da će ti ovaj put ići zatrudnjivanje brže

planiram sutra ponoviti betu, valjda ću to uspjet, s malom sam sama, muž na putu, pa je moram vodit sa sobom ...

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu andy1)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Obrojavanje - srpanj 2018.
20.7.2018 12:40:12   
Lagertha
Hipo, ja mislim da su ti svi ti simptomi mogući odmah nakon implementacije i rasta hcg-a. Ipak, neke žene tvrde da imaju simptome i prije.
Kao, trebalo bi proći nakon 6. tjedna kad se hcg počinje smanjivati iako nekima uopće ne prolazi.
Bila sam baš danas kod endokrinologa i tsh mi je 1.3 - kontrola za godinu dana, a po potrebi i prije.

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Obrojavanje - srpanj 2018.
20.7.2018 12:54:40   
hipo
Super ti je tsh!!!!! Ja sam morala povećat terapiju za 25 dnevno, kontrola za mjesec dana.

Oba ginekologa su mi na go (socijalni i privatni), vraćaju se za tjedan ili dva, a ja idem početkom drugog tjedna i mislila sam se vraćat krajem 8.
Tamo da mi se čini da ću tamo negdje na prvi pregled. Ima li tko za preporučiti nekog ginekologa u Splitu?

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Lagertha)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Obrojavanje - srpanj 2018.
20.7.2018 13:02:17   
Lagertha
Da, nije loš. Odlučila sam ipak probati i sa prehranom i dodacima regulirati antitijela. Prvo sam samostalno prešla na nekakvu LCHF prehranu, a angažirala sam i jednu liječnicu (privatno) koja tvrdi da može izliječiti Hashimoto. Ono skupa je, ali opet kad pogledam to su jedne malo bolje cipele, a ipak se radi o zdravlju pa ću probati i s tim holističkim pristupom.

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Obrojavanje - srpanj 2018.
20.7.2018 13:23:55   
hipo
lagertha super! Moj brat je na sistematskom imao malo povišen TSH, a kako sestra i ja imamo hašimota malo se zabrinuo al za sad je sve ok. Neka njegova prijateljica /doktorica mu je savjetovala neke tablete (bezrecepta) s jodom, ne znam kako se zovu, mogu pitati.
edit: kaže da su to kapi, zovu se Jodoral forte

< Poruku je uredio hipo -- 20.7.2018 13:30:17 >


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Lagertha)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Obrojavanje - srpanj 2018.
20.7.2018 13:48:44   
belina
Hipo: ja sam jednom bila u dr. Mimice polklinika Gynenova super je doktor. Moje prije hvale dr. Sparca. Ima uh puno

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Obrojavanje - srpanj 2018.
20.7.2018 14:24:27   
hipo
Hvala Belina, trebam više imena jer kako je ljeto, ne znam koga ću uhvatit. daxy mi je isto javila dva imena pa ću se već nekome pokazat :-)

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Obrojavanje - srpanj 2018.
20.7.2018 14:29:52   
Lagertha
Hipo, sad ću ti ja poslati i svog... on je sigurno u Zg (bar je danas bio), a nekako mi se ne čini da će uskoro na GO.

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Obrojavanje - srpanj 2018.
20.7.2018 14:32:57   
Lagertha
Uf, opet sam krivo pohvatala user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Lagertha)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Obrojavanje - srpanj 2018.
20.7.2018 14:51:21   
Snjeguljica_83

IZVORNA PORUKA: andy1

Pitanje za Snjeguljicu: kad ste radili na bebi br2, pila si klomifene, bila u nekoj recimo obradi. Sad radite na bebi br3, pa me zanima jel ti u planu opet poceti s klomifenima ?
Sorry ako sam glupo postavila pitanje, ali ne znam ni sama sto bi sa sobom: do kada pokusavati prije nego se odvazim OPET ici od doktora do doktora. Ni zadnji put nije bilo nekih prepreka (osim septuma koji je onda i uklonjen), samo eto njegov losiji spermiogram.
Nije ni da se nesto dugo trudimo ali proganja me proslost za koju stvarno ne zelim da se ponovi.


Znam kako ti je, ne pokriti O, koji god razlog bio.user posted image Razumijem i da strahuješ jer ne želiš da se povijest ponovi.

Ne, mislim da neću opet na klomifene. Imamo sve, curu i dečka, dovoljno za cijeli život. user posted image Kad smo se trudili za drugo, nisam mogla zamisliti odustati dok se ne ostvari! Onda sam otkrila začepljen desni jajovod i tako. Ja sam bila uzrok.
Trudimo se, ako dođe, želimo jako, ali ne ludo kao prije. Trudit ćemo se još dugo, ali u stilu - pokrili smo plodne dane. Ionako me sluz izludi, priroda se pobrinula za to i jednostavno to pokrijemo. Međutim... ne vjerujem da ćemo uspjeti. Igramo na zakon velikih brojeva. Do 40-te ću se truditi.user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu andy1)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Obrojavanje - srpanj 2018.
20.7.2018 14:55:46   
Snjeguljica_83
Hipo, super za betu i super za tamniju crticu.user posted image

TM, da ga nema, trebalo bi ga izmisliti. Muče ga crtice.user posted image user posted image

Btw, kad smo već kod muževa, i MM ti čestita!user posted image



< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 20.7.2018 14:56:51 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Obrojavanje - srpanj 2018.
20.7.2018 15:29:13   
hipo
Snjeguljice zahvali gosponi Snjeguljcuuser posted image

Ova vrucina me ubija. Ubusevima i travajima komaaaa

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Obrojavanje - srpanj 2018.
20.7.2018 15:45:12   
belina
Hipo tako me sestra nekidan pita: ma je li moguce da mi je vec pocela zgaravica i da mi smetaju mirisi? Ja kazem: moguce je moguce😂😂😂 pratit cete se, bas super. I ti i Katy! I za gineka imas jos i polikliniku Cito di je Perlica bila. I oni su dobri.
Snjeguljice imas pravo, kad su plodni dani zelja za sexom je jaako velika hahahaha! Majka priroda!!!
Lagherta vjerujem da ti je tesko sad ali naviknut ces se, polako! Ne bediraj jos dodatno sebe tuznim pjesmama, razmisljaj pozitivno kako se tvoje dijete igra i vesei i ceka mamu da dode s posla.

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Obrojavanje - srpanj 2018.
20.7.2018 15:47:58   
belina
Hipo tek sad sam vidila ovo za progesteron i meni je bio dosta veci oa sam se prepala. Dr mi je rekla to je super sto veci to bolji jer je on cuvar teudnoce. Tako da uzivaj zeno trudna si!!!!!!

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Obrojavanje - srpanj 2018.
20.7.2018 17:46:37   
hipo
Belina, doktor kojeg mi je daxy spominjala je u Cito, mislim da cu prvo tamo zvat.

Aj dobro je cut za progesteron. Onda kuzis zasto sam se na prvu prepala.


Oce ti se sestra pristekat na forum?


< Poruku je uredio hipo -- 20.7.2018 17:47:05 >


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Obrojavanje - srpanj 2018.
21.7.2018 0:04:39   
Leilani
Odo ja vidjeti jel ima koja trudnica, kad ono vidi ima! Ma hipo ljubim te i cestitam od srca. Nek bude skolska i simptomi cim podnošljiviji. Mogu misliti kak ti je vruce i zagušljivo, jutros u busu meni koma od manjka zraka, a bilo je tek 7.
Jako sam sretna zbog tebe i fakat je doslo vrijeme za nove plusiće.


Bila jutros kod gin, 10DC, folikul 17 mm, endometrij trolinijski, kaze dan D za dva i pol dana user posted image . A ovaj mjesec sam imala 10-ak bas stresnih dana, tak da ne znam i opet malo pao imunitet, malo smršavila, veli mi gin da sam premršava user posted image pa udaram po zelenju i vitaminima. Taman kad odemo na more bih trebala dobiti za par dana. Nadam se da cu se opustiti bar na moru i da ako dođe se necu toliko rastuziti. Ovaj mj sam bila bas jako tuzna, ali mi nije bilo MM-a tih nekoliko dana pa sam se bas dosta naplakala. I tak. Ali glavu gore kao i sve ovdje i idemo dalje.

Ljubim vas!

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Obrojavanje - srpanj 2018.
21.7.2018 6:23:49   
hipo
Lelani, bas mi je zao sto si se naplakala. Pred nekih mjesec dana sam isto imala neku place mi se fazu. Uh.
Folikulic za pet, nikad ne znas. Meni je trebala sad doc, isto pred more pa nije. Mozda i tebi tako bude. Navijam od srca!
Ja se probudila prije pet. I nikako zaspat. Cekam da se hipica probudi da doruckujemo pa cemo ic vadit betu.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Obrojavanje - srpanj 2018.
21.7.2018 7:11:55   
Snjeguljica_83
Hipo, aaa s kćerkicom ideš vaditi betu!❤ Ma predivno, gdje ćeš ljepše... Znam da nemaš izbora, da si primorana, ali imaš najbolje društvo!💞
Jesi joj obznanila da dolazi baby no. 2?

Želim ti malog Hipca. user posted image

Leilani, stanje ti je zavidno. Folikul, endić, sprema se O....😎. Navijam, nikad ne znaš! Akcija!🙌


< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 21.7.2018 7:14:53 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Obrojavanje - srpanj 2018.
21.7.2018 10:27:09   
hipo
Nismo jos rekli, budemo cekali. Jer bude svima izlajala, a na to nisam spremna. user posted image
Ona si zlei dvije sekeuser posted image

Ja bi da je zdravo, pa sta bude, al moram priznat da se bojim malih pisulinaca, ne znam sta se s tim radi.

Eno dali krv.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Obrojavanje - srpanj 2018.
21.7.2018 11:00:16   
hipo
Prva beta 99
Druga 211
user posted image user posted image
Aj, prva stenga odradjena. Sad cekat uzv.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Obrojavanje - srpanj 2018.
21.7.2018 16:33:34   
lidac0605
Hipo, predivne vijesti user posted image , super beta user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Obrojavanje - srpanj 2018.
22.7.2018 7:05:41   
Snjeguljica_83

IZVORNA PORUKA: hipo

Prva beta 99
Druga 211
user posted image user posted image
Aj, prva stenga odradjena. Sad cekat uzv.

😉

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!