RE: Obrojavanje - srpanj 2018. (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Nadamo se zajedno



Poruka


Snjeguljica_83 -> RE: Obrojavanje - srpanj 2018. (4.8.2018 8:50:16)

😍😍😍😍😍




hipo -> RE: Obrojavanje - srpanj 2018. (4.8.2018 9:34:56)

Daaaaa grafic je predivaaaaan, snjeguljo trudna jedna! 




Leilani -> RE: Obrojavanje - srpanj 2018. (4.8.2018 9:45:17)

Ajme, pa cestitam snjeguljo!!! 
Zelim ti urednu i skolsku i sretna sam ko malo dijete zbog tebe, ljubim!!! 
🤗🤗🤗❤❤❤❤💕

Hoces li piskiti danas ipak? 😂

Mini Bav kakvo je kod tebe stanje?

Moja jucer bas stigla 😣😣 Ciklus mi je trajao 23 dana, zna to biti svakih par mjeseci, sigurno je i O bila ranije, iako mi je 13 DC gin rekla da bude O za dva dana.  Sad odmah cim mi zavrsi se bacamo na posao. Tako da ce to jos biti dok smo na Braču, kako bi bilo lijepo da tu uspije...




belina -> RE: Obrojavanje - srpanj 2018. (4.8.2018 10:38:49)

Aaaaaaaaaaqqqqqqqaaaaaa idessssss!!!!🎉🎉🎉🎉🎉😘😘😘😘💖💖💖💖😎😎😁 kako je ona to kulerski odradila! Pa cestitam zeno bozja, vici, skaci, slavi, trudna siiiiii!!!! Zelim ti najdosadniju trudnocu na svijetu i zdravu bebicu. Tri godine porodiljnog, here she come!!! Cestitke i tm on je to profesionalno odradio😎😎

Leilani oko moje, sad ti za njima!sunce i more cine cuda pa zelim da i tebi donesu jedno malo cudo💖💖💖




Mini Bav -> RE: Obrojavanje - srpanj 2018. (4.8.2018 11:20:47)

Snjegiljice, čestitam!

Moja stigla jutros. 





andy1 -> RE: Obrojavanje - srpanj 2018. (4.8.2018 11:25:57)

Snjeguljiceeeeeeee, cestitaaaaaaam :)[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] Mislim, ionako mi sve tu vec tjedan dana znamo da si trudna, ali eto , red je bio da pisnes i test :) I meni sad smijesno, jer si ostala trudna u ciklusu u kojem sam te pitala koliko ste ''ozbiljni'' u pokusavanju za trece :) Kako si sama rekla, ak se desi, desi i vidis [sm=bravo.gif]
Iskreno i samoj mi je tako bilo, tj ja sam bila bas odustala, onako, boli me briga vise, spremila nalaze i cekala da dodje M, dogovorila vec konzultacije - i eto plusa :) Ajde javljaj nam se s reakcijom muza/djece i naravno, koja su tvoja sad razmisljanja, kako se osjecas i kakvi su planovi..
Inace, moja sefica mi je super, super se slazemo, ali zadnja 3-4 dana me izubijala - stalno mi je u rukama, ne mogu ju spustiti, odma krene cendrati, sve me boli, vani vruce, znojimo se obje i onda ju jos tako nosim i sve radim s njom u rukama, cijele se zaljepimo. Jutros joj je malo falilo da upadne u kadu kod mene :)




Lunar -> RE: Obrojavanje - srpanj 2018. (4.8.2018 17:04:52)

H





Lunar -> RE: Obrojavanje - srpanj 2018. (4.8.2018 17:13:23)

Pozz svima I cestitam svima na plusevima 😊
Ja sam nova na forumu iako ga pratim vec duze vrijeme u vrijeme kad ne treba stici 😈.  Inace imam neredovite cikluse od 30-45 dana..pokusavam ostati trudna nekih 7 mj medutim svaki mjesec 😈 pokuca na vratasca 😂
Prosle godine u ovo doba imala sam kiretazu. Boljele su me jako grudi I svaki dan povrmeneo bi imala grceve kao pred mengu tako da nisam sumnjala s obzirom da imam dosta produzene cikluse. Ali jedna stvsr mi je bila cudna a to je ta da su me jako boljele grudi, nisam ih mogla dotaknuti, bradavice nista ali grudi jako osjetljive I natecene. Prije toga grudi me pred mesntruaciju nisu boljele osim kad sam tad ostala trudna. A ovaj ciklus su me prvo pocele prije nekih 5 dana boliti bradavice te su nakon dva dana prestale I onda su me grudi krenule boljeti svaki dan sve jace I nabubrile su. Prisutan je I bol u trbuhu kao pred mengu, ali puno rjede se pojavljuju vecinom samo kad stojim posti radim sezonu vecinom sam na nogama I naravno kriza. Od drugih simptoma nemam nis osim da mi se jako jede slatko ali to me inace I u pmsu hvata. Evo prijavila sam se da zajedno s vama cekam. Pretrprosli ciklus 32 dana, prosli 45 te se nadam da nece ni stici, nisam ji sigurna kad bih mogla test radit s obzirom na neuredne menstruacije, ali eto cekam s vama 😊






perlica55 -> RE: Obrojavanje - srpanj 2018. (4.8.2018 20:08:48)

Uđem na raju nakon dugoooo vremena i bome imam kaj vidjeti
Hipo i Snjeguljice, pa čestitam vam od srca cure drage 👏👏👏👏👏👏
Neka vam budu mirne i ugodne trudnoće ❤
Ostale cure sretno i nek se niz pozitivnih testova nastavi 😘




hipo -> RE: Obrojavanje - srpanj 2018. (4.8.2018 20:21:21)

Perlice hvala! Jel uzivas negdje na mkru s djevojcicom?

LUnar, dobrodosla, drzim fige da vjestica ne dodje! 

Snjeguljice di si se sakrila sad 😂




Lagertha -> RE: Obrojavanje - srpanj 2018. (5.8.2018 8:39:56)

Ipak su 2 trudnice ovaj mjesec! Čestitam 🤩😍🤩😍




perlica55 -> RE: Obrojavanje - srpanj 2018. (5.8.2018 13:52:42)

Hipo, uživamo cura i ja na Hvaru, čekamo tatu idući tjedan, pa idemo još južnije...
Čuvaj se, mazi bušu, poljubac hipici 😘
Sretno svima ❤




hipo -> RE: Obrojavanje - srpanj 2018. (5.8.2018 16:02:21)

Hvala perluce, uzivaj!

Ja cu izludit cekajuci uzv! 
🤪👀😫😲🤯🤪😵🙊




Leilani -> RE: Obrojavanje - srpanj 2018. (5.8.2018 16:02:51)

Lunar  dobro nam došla, zelim ti od srca da je ovaj ciklus dobitni. ❤

Perlice znas kad trebas doci ovdje 😂  Uzivajte vas dvije, a s tatom ce vam biti jos i ljepse ❤

Mi isto uzivamo na jugu i pržimo se na ovom suncu, jedino u moru nije vruce hahahaha. Danas je zericu bolje ☺

Da, gdje si se sakrila snjeguljko?? 




Leilani -> RE: Obrojavanje - srpanj 2018. (5.8.2018 16:03:53)

Hipo, i ja jedva cekam izvjestaj. Jos 3 dana. Samo smireno, jel sve ok, kako si? 




hipo -> RE: Obrojavanje - srpanj 2018. (5.8.2018 16:16:25)

Slazem se u moru je najbolje.

Nekad me uhvate grcevi i mucnina, pogotovo ako nesto sitno radim. Uspusem se ko da sam kopala. Inace skroz ok da se pitam jel sve ok. 




chrna -> RE: Obrojavanje - srpanj 2018. (6.8.2018 1:11:42)

Oke. Nije me bilo sto godina.  Dođem,  i bome imam kaj vidjeti!  Pa Hipo i Snjeguljice, cestitam Vam od srca i želim vam mirnu i urednu trudnoću, i žive i zdrave bebice!!!!!
Perlice kako ste ti i curka?  
Svim ostalim trudilicama želim da što prije ugledaju ➕ na testićima.....
Di nam je daxy i njezine curke? 
Evo mi smo dobro.  N ima 17 mjeseci i nema di je nema, vesela je i razmazena do bola ali neka jr.  .  Mamino sve na svijetu :)
Mi bi voljeli da N dobije bracu ili seku, al s obzirom na moje pcos jajnike, na ivf kad smo izgubili sina, i nakon toga na spontanu trudnocu iz koje fala Bogu imamo N, više neznam kaj bi mislili....pa trenutno idemo ako bude super, ak ne, nema veze...al eto, to je trenutno u našim glavama. Dakle ne opterećujemo se. Sad su mi ciklusi 40 dana. Pa bumo vidjeli, ne pokrivamo nis jer nis ni neznamo, jel ima o ili ne, nego se volimo kad nam se voli hahaah
I da, ovaj novi forum, nisam ga još do sad koristila, ali eto, unaprijed se ispričavam ak ovaj post zavrai negdje u nekim odgovorima ili negdje kod neke u pp 😂





lidac0605 -> RE: Obrojavanje - srpanj 2018. (6.8.2018 6:42:06)

Chrna, pa eto i tebe nazad, kaj se to jucer desilo, dosle stare ringerajke!
Uzivaj sa svojom curkicom, bas mi je drago da si se javila! Nemoj sad pobjec, mozda nastavis ovaj niz plusica [sm=bravo.gif]




Snjeguljica_83 -> RE: Obrojavanje - srpanj 2018. (6.8.2018 7:11:29)

Jutro!

Hvala svima na čestitkama!😍
Ajme koliko pitanja, nisam pobjegla, već sam bila na jednodnevnom ksmpiranju.😁
Na sve ću odgovoriti, ali sutra, kad se dočepam kompa.
Još danas sam kući. Imam ludi, raskomadani GO.😶
Onaj pravi čuvam za početak škole.

Samo ću reći, Chrna!!!!😄 Baš mi je drago što si se javila! Vidiš mene, čuda se događaju. Zato, samo se volite i dalje! 😘

Perlice, 😚 Svrati češče,, uživaj na moruuuu!!!! 👍





Leilani -> RE: Obrojavanje - srpanj 2018. (6.8.2018 11:26:49)

Chrna drago mi je vidjeti te ovdje. Ostani s nama 🤗 pa mozda trudnicka prasina pomogne 😂 Zelim ti da cim prije bude, najbolje je tako neoptereceno. 

Snjeguljice ma samo polako, stignes sve procitati. 😘

Puse svima! 




hipo -> RE: Obrojavanje - srpanj 2018. (6.8.2018 11:48:44)

Chrna drzim fige da brzo dobijete pojacanje. Bas sam nekidan citala stare postove pa naisla i na tebe. Drago mi je da si se javila.
Daxy ima blizanke i pune ruke posla, pa od kad je rodila nije ni dolazila na forum. Curke su joj dobro  obje prekrasne curice, razlicitih karaktera svaka na svoj nacin divna. Cujem se s njom nekad s porukama, javim joj kad koja zatrudni i jako se veseli svakoj trudnoci. 




PinkyFunkyBirdy -> RE: Obrojavanje - srpanj 2018. (6.8.2018 13:33:17)

Snjeguljice pa čestitam ti od srca i neka trudnoća bude pravo školska!!! [sm=sloncek.gif][sm=zz_bounce.gif][sm=bravo.gif][sm=sloncek.gif][sm=zz_bounce.gif][sm=bravo.gif][sm=sloncek.gif][sm=zz_bounce.gif][sm=bravo.gif]
Ma mi smo to znale, ali eto ... čekali smo i službenu potvrdu. [sm=smiley36.gif]

Leilani i Mini Bav, žao mi je zbog vještice. [sm=smiley13.gif] Neka bude zadnja za sljedećih godinu dana. [sm=smiley1.gif]

Lunar dobrodošla i postala ponosna [sm=nosecka.gif] čim prije. [sm=smiley1.gif] Koji ti je dan ciklusa?

Perlice i chrna, baš vas je lijepo vidjeti na RR! [sm=smiley1.gif] Javljajte se češće!
I meni fali daxy, ali ima dobra dva opravdanja pa joj ne zamjeram. [sm=smiley1.gif]




Snjeguljica_83 -> RE: Obrojavanje - srpanj 2018. (7.8.2018 8:29:43)

Jutro![sm=smiley1.gif]

Nisam rekla, cure, Leilani i Mini Bav, žao mi je bog M.

Leilani tebi baš želim plus, ali baš, baš! Toliko si dugo s nama, vrijeme je za tvoju sreću.[sm=smiley1.gif]

Djeci još nismo rekli. Prvo smo mislili nakon 1. tromjesečja, ali to mi je dugo. Moraju znati da se mama mora čuvati, pogotovo to malac mora znati. Tako da mislim da je bolje reći im nakon 1. pregleda.
Zapravo, nisam pametna. Mogu se izlajati, tako da će i drugi znati. [sm=zmeden.gif]
Danas ću se naručiti. Srećom, nije na GO.

To je sve od mojih planova. Pregled po pregled.[sm=smiley1.gif] Uz Božju pomoć.
Malo me hvata panika kako će sve to izgledati s jednom školarkom i malcem od nepune 3 godine pa bolje da ne mislim na to.
Moramo reorganizirati stan.[sm=jezicek.gif]

Belina, hahhaa, nije baš tri godine porodiljnog. [sm=jezicek.gif] 30 mjeseci! Ali ok, i to je ok.[sm=smiley36.gif]

Da otvorimo novu temu za kolovoz??

Dajte datume!





Lagertha -> RE: Obrojavanje - srpanj 2018. (7.8.2018 9:22:08)

HAHA Snjeguljice, wrong! [sm=smiley36.gif] 6 mjeseci porodiljnog i 30 mjeseci roditeljskog dopusta. Znači 6 mjeseci primaš punu plaću i 30 mjeseci 4k kn.

Nisam 100% vezano uz to, ali mislim da je tako... još malo istraži/pital ili nek se netko javi tko bolje zna. [sm=smiley1.gif]

Čula sam i da su neke cure npr. uzele prvo 6 mj porodiljnog, pa 14 mjeseci roditeljskog pa su još 32 mjeseci radile na pola radnog vremena.




hipo -> RE: Obrojavanje - srpanj 2018. (7.8.2018 9:48:47)

Drzim fige da u kolovozu budu bar dvije teudnoce kao u srpnju!
Muz i ja sutra idemo u Split na poludnevni izlet zbog uzv. Valjda cu prezivjet put i vrucinu. Ko neki les sam i bez izlaganja naporu. Mogla bi cijeli dan lezat. Sve mi je tesko. 




Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>