RE: Odbrojavanje - studeni 2017. (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Nadamo se zajedno



Poruka


perlica55 -> RE: Odbrojavanje - studeni 2017. (20.12.2017 10:13:40)

Belina ma curka mi je super zbilja, ljubi svoje klince [sm=smiley1.gif]

Razmišljam da nakon rodiljnog odem na par mjeseci neplaćenog,
pa bi na jesen išla na posao... Budem još vidjela..
Tintin vibrice za FET [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Snjeguljica_83 -> RE: Odbrojavanje - studeni 2017. (20.12.2017 10:29:16)

Perlice, aj super da možeš biti što dulje s bebom, na bilo koji način![sm=smiley1.gif]

Tintin
, bit će to brzo!!![sm=bravo.gif]




Mini Bav -> RE: Odbrojavanje - studeni 2017. (20.12.2017 18:07:32)

Drage moje cure zao mi je sto vas jos vidim u istoj prici, zelim vam predivan pocetkak 2018., mozda nije + za pod bor, ali mozda se pod borom napravi + za odbrojavanje u 1.mj [sm=smiley36.gif].
Ja sam i dalje samo ja, nista novog, sutra trebam dobiti, klasicni grcevi, povisena temp i to 37.2 cak, bila bi najsretnija ali, vise se niti ne nadam na glas, muzu ni ne spominjem. U 1.mj idem kod gin i salje me na sve moguce pretrage.
Leilani jos uvijek si tu, i jos uvijek me pratis tu negdje po terminu za [sm=hudicek1.gif].
Tintin zao mi je, al jos malo, strpljivo. Zelim da bude vec sljedeci mjesec.
Hipo, i tebi zelim isto, vidim da si se (opet?) pridruzila. Odlicno!

Sve vas lijepo pozdravljam i zelim vam sretan Bozic i najsretniju 2018.![sm=nosecka.gif]




belina -> RE: Odbrojavanje - studeni 2017. (21.12.2017 8:02:40)

MiniBav pa bas sam se pitala gdje si zeno?! Zao mi je sta je stanje nepromijenjeno. Mozda te bas iznenadi ovaj mjesec pa budes imala + za pid bor. Ako i ne bude sljedeci mjesec ides na sve zive pretrage pa mozda stvarno konacno utvrdis u cemu je problem. Mi smo tu na forumu uvijek komentirale kako je bolje znati protiv cega se boris nego onako uvijek sve je u redu sve je u redu, a bebe nema.
To isto zelim i nasoj dragoj Leilani, da ove 2018.zavrsi njena borba i da stigne jedna mala curica j njen dom.
A nasa Tintin je sutra na FET-u i za Bozic ce bit trudnica/cuvalica!😍




Mini Bav -> RE: Odbrojavanje - studeni 2017. (21.12.2017 17:31:22)

Juhu Tintin. Super! Sretno!!! :)

Belina, stigla je jos jucer [sm=hudicek1.gif]. Eh. Ma na sto strana sam.. al evo, tu sam. Jedva cekam da obavim to i onda nekakvu odgovarajucu terapiju da dobim, jer mikrocisticne jajnike imam, postoji sigurno i neki disablans u hormonima, jedva cekam da mi netko pomogne kak spada. [sm=smiley1.gif]
Jos malo, guzva u ordinaciji. [sm=smiley36.gif]




tintin -> RE: Odbrojavanje - studeni 2017. (22.12.2017 10:18:07)

Mini bav zao mi je, zelim ti svu srecu u 2018.
Ja cekam transfer, hvala cure drage na podrsci, da Belina bit cu trudnica cuvalica dok se ne dokaze suprotno a nadam se da nece, bas si to slatko napisala, veliki zagrljaj.




Leilani -> RE: Odbrojavanje - studeni 2017. (29.12.2017 19:37:44)

Drage moje, sretan vam svima Bozic i lijepe blagdane.

belina a draga moja, hvala ti na lijepim zeljama i kako znas da bih voljela jednu malu curicu <3

tintin trudnica cuvalica i ostat ces trudnica. Navijam [sm=bravo.gif] i razveseli nas.

mini bav tebi draga isto zelim da cim prije rijesis sve pretrage pa da vidite gdje ste.

Mi smo evo ovaj mjesec odakcijali, nisam ni brojala dane ni nista, ali sam osjetila ovulaciju. A uz to smo imali u obitelji jedan mozdani, svekar je u bolnici pa smo evo sad i svi rastreseni zbog toga. Tako da smo sad na selu jos nekoliko dana.

Puse svima!




tintin -> RE: Odbrojavanje - studeni 2017. (30.12.2017 7:42:05)

Danas 8 dnt napravila test I negativan, jako tuzna [sm=smiley13.gif]




Leilani -> RE: Odbrojavanje - studeni 2017. (30.12.2017 10:22:09)

tintin draga, nije li to prerano? Nemoj gubiti nadu. Ljubim te! Sto su ti rekli uopce, kad da ides na vađenje bete?




belina -> RE: Odbrojavanje - studeni 2017. (30.12.2017 11:56:27)

Ajoj tintin pa di si pozurila? Nadam se ipak da je prerano!
Moja frendica nekidan 17dpo, piskila 6 testova-2 pozitivna 4 negativna. Luda je bila! Daj pricekaj jos koji dan. Koji test si piskila trakicu ili?

Leilani draga znam jer si jednom rekla mislim da bi voljela dvije kceri? I tebi zelim srecu, sve znas, a nadam se da ce se svekar oporaviti.




tintin -> RE: Odbrojavanje - studeni 2017. (30.12.2017 14:40:01)

Leilani, Belina test je Geratherm nije trakica, oko 30 kn dodje, rekli su mi betu da vadim 05.01. A ja cu je vadit u srijedu, jer idem posli na put, a neznam sta bi vam rekla, valjda bi bila neka sjena na testu, a ne kristalno negativan, a vidit cemo, jucer sam trebala dobiti mengu ali racunam da je nemogu dobiti jer pijem estrofem, hvala vam cure na podrsci.




Hajdi -> RE: Odbrojavanje - studeni 2017. (30.12.2017 20:50:20)

Tintin i ja mislim da si uranila, nadajmo se ipak plusiću [sm=smiley1.gif].
Leilani žao mi je zbog svekra. Držim fige da nađete vremena i da vam dođe jedno slatko iznenađenje [sm=smiley1.gif]




perlica55 -> RE: Odbrojavanje - studeni 2017. (30.12.2017 21:24:16)

Tintin žao mi je zbog negativnog testa [sm=smiley19.gif]
Slažem se da bi morao pokazati barem sjenu, al svakako
ne prekidaj terapiju dok ne uradiš betu.
Grlim 😘




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]