|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje - studeni 2017.
16.11.2017 22:09:21   
tintin
Hajdi hvala draga, kad bi bar tako bilo, presritna bi bila, veliki zagrljaj.

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Odbrojavanje - studeni 2017.
21.11.2017 7:54:31   
tintin
Jutro cure, bas je forum nas dragi osta napusten user posted image
Kako ste mi, Belina kako ti jos malo pa tvoj termin?
Belina koliko dana nakon transfera si vadila betu, meni pise 14 dnt to je u ponedjeljak, jesi imala ikakve simptome, mene je do jucer znalo zicnit, trbuh napuhan, a sad je sve ok, ne osjecam se trudno, nadam se da me osjecaj vara, eto malo sam se izjadala, pozdrav svima.

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Odbrojavanje - studeni 2017.
21.11.2017 9:20:37   
hipo
Tintin ne daj se. Ti prvi tjedni su takp varljivi i nakon pozitivne bete ja sam tjednima imala grcice ko da cu dobit.
A kad nisam trudna imam mucnine.

Sto su ti rekli, vadit betu ili da radis test?

Meni ce vjestica nekad izmedju danas i cetvrtka. Zivcana sam.i grizem. Pogotovo kad muz drsko oita jel mi to pms user posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Odbrojavanje - studeni 2017.
21.11.2017 10:26:53   
tintin
Hipo hvala ti draga na podrsci, rekli su da vadim betu 14 dnt a to je ponedjeljak, ne usudim se prije radit test, ne volim ih a ni oni mene user posted image
Draga nadam se od srca da ces i ti uskoro ugledati plusic, mrzim pms odma me baci u depru.

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Odbrojavanje - studeni 2017.
21.11.2017 12:50:38   
perlica55
Tintin draga, samo hrabro, zadnji dani čekanja su najgori.
Da nas svih obraduješ visokom betom user posted image user posted image
Ponedjeljak se čini tak daleko...

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Odbrojavanje - studeni 2017.
21.11.2017 14:14:17   
belina
Tintin i ja sam vadila 14dana nakon transfera, ali sam 11 ili 12.dan radila test. Ja sam bila malo nestrpljvauser posted image Simptomi su bili nikakvi; znaci od punkcije mi nije prestalo zicanje, boluckanje kao da cu dobit stvari i uzasna napuhnutost. I to je to. Onih trudnickih klasicnih uopce nije bilo. Cak ni onih koje sam imala u prvoj trudnoci. Pa me oprala nervoza ka da sam u pms-u. Ma ono bas nisam znala sta bi mislila. Tako da ne brini!!! Ti si nasa trudnica!

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Odbrojavanje - studeni 2017.
21.11.2017 14:32:07   
tintin
Perlice draga hvala ti.
Joj Belina upravo je tako i meni, probat cu ne radit test, nego u pon napravit betu pa sta bude, naravno ako ne procurim do tada, iako bi ja po pravilu trebala dobiti tek iducu srijedu, sve cemo viditi, triba izdrzati proslo je pola, jos pola, puzevim korakom user posted image

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Odbrojavanje - studeni 2017.
22.11.2017 15:07:45   
Leilani
Drage moje...bas nam je pusto.
tintin ponedjeljak se priblizava, ja navijam user posted image za veliku betu. A testic, kako zelis.... Kako se osjecas danas, jel ima kakvih promjena? Ajde iznenadi nas :*

tisina ajde da vi rijeste tu mikroplazmu pa mozda stvarno i od toga je spermio loš ..samo opet treba vremena nakon terapije da ga ponovi. Drzim fige da uspijete i doci u kliniku. Ljubim!

belina kratko sam skocila na trudnice jucer, vidim jos si 2 u 1 user posted image Samo neka curka dođe kad treba, a ti polako. Nego pitala si kako je kod nas, a nista jos, ovaj ciklus mi je M dosla 2 dana ranije, odnosno na 24 DC, tako da mislim da smo fulali O, bas me iznenadila jer nisam imala ni one pms bolove, osim klasicne napuhnutosti, cak ni cice nisu boljele... Zato se sad vec evo opet bacamo na posao...lijepo bi bilo da za Bozic imamo plusic, a sad kako bude bude...

Pusa svima!

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Odbrojavanje - studeni 2017.
22.11.2017 16:50:10   
tintin
Leilani draga od srca se nadam da ces sto prije ugledati plusic,
A sto se mene tice prisutni su pms simptomi user posted image mislim da sam izgubila nadu, ali uzela sam uputnicu za betu i u ponedjeljak je vadim pa sta bude.

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Odbrojavanje - studeni 2017.
22.11.2017 19:12:22   
belina
Leilani da jos sam 2 u 1 hehe! A sta cu doce cura kad odluci da je vrijeme! Ja ti stvarno zelim ➕ ispod bora!!! Ako ne, u nove pobjede iza nove godine, ali odlucno do cilja. Grlim te puuuno!!!

Tintin bez tih insinuacija! Svi smo imali pms prije pozitivne bete, vjerojatno i ti i kad si bila trudna sa S. Prebrodi jos koji dan neizvjesnosti i objavi veeeliku beturinu!

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Odbrojavanje - studeni 2017.
22.11.2017 21:55:36   
tintin
Belina ma jesam i kad sam bila trudna, ali kad osjetiš baci te u bed user posted image user posted image

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Odbrojavanje - studeni 2017.
23.11.2017 13:34:07   
Leilani
Hvala curke na lijepi zeljama. E tocno takav debeli plus zelim vidjeti kak si stavila belina draga moja user posted image

tintin nemoj se prije reda bedirati... ajde vrati forum par mjeseci unazad da se podsjetis na sve te pms simptome nasih trudilica, a kad ono trudne user posted image Ja se nadam za tebe i jedva cekam taj ponedjeljak. Ljubim!

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Odbrojavanje - studeni 2017.
23.11.2017 14:31:32   
tintin
Leilani hvala ti na lipim rjecima, viruj mi vratila sam se cak na odbrojavanje svoje u 2013 kad je bilo uspjesno da vidim simptome, i jesam tad napisala da imam pms simptome, haha sigurno cete reci da sam luda, a sta cu samo cackam i trazim. Nisam toliko puno u bedu, nekako sam spremna na sve, imam svoju S i onda mi je puno lakse, dok sam nju dobila prosla sam svega i godina godina, tako da mogu biti zahvalna.
Ali isto mi viruj da bi tebi, i svim curama koje se trude za svoje prvo zlato vise od icega volila da se desi sto prije, jer znam kako je to, znam da je tesko, ali samo znaj ti i sve druge da ce doci bi vas dan, u to sam sigurna.
Uf jesam se raspisala, pucaju me emocije user posted image

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Odbrojavanje - studeni 2017.
23.11.2017 17:58:16   
belina
Tintin eto hormoni proradili hahahaha Bit ce nesto🤞

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Odbrojavanje - studeni 2017.
23.11.2017 21:57:54   
enaaa
Samo da dam podršku tintin i ostalim curama koje čekaju user posted image user posted image
Nije me dugo bilo, pa nisam čestitala ostalim curama rođenje njihovih princeza i prinčeva, da vam budu živi i zdravi puno godina, i da uživate maximalno u majčistvu...
Mislim da se nisam javljala od januara/februarauser posted image
Iza mene je jedan neuspjeli postupak, moje dvije blastice se nisu primile...
Ukratko: januar punkcija i histeroskopija, mm micro tese, onda je mene progesteron dugo zezao, tako da je transfer bio tek u junu mjesecu....
Dr. bio optimističan, sve bilo savršeno, dr. me pitao koliko da vrati (blastice su u pitanju), ja odlučila dvije, išla sam tom logikom ako se jedna ne primi, hoće druga...
Naravno ja ne bi bila ja, uradila sam test dan prije bete da se psihički spremim, čim je bio neg. znala sam da će i beta biti negativna...
Došla kući nakon neg. bete, malo se isplakala i otišla na posao...
Imam još jednu blasticu, i još nisam odlučila kada ću ponovo, htjela sam malo od svega da se odmorim, pa ću vjerovatno ponovo u postupak januar/februar
Eto, toliko od mene

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Odbrojavanje - studeni 2017.
23.11.2017 22:23:52   
belina
Enaa bas mi je zao, tko zna zasto se nekad primi nekad ne. Ja ti od srca zelim da se slijedeci put ta jedna ali vrijedna blastica primi! Ne gubi nadu! 😘

(Odgovor članu enaaa)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Odbrojavanje - studeni 2017.
23.11.2017 22:33:43   
LourdessPadme
tintin ja sam 9dpt radila test jer sam se probudila u teskom pms-u,ljuta na cijeli svijet uvjerena da je sve izgubljeno,posvadjala se s MM kad me je pitao di je moja trudnica,plakala jer kako cu mu rec da nije uspilo a on pozitivan. Usla sam ko rambo u ljekarnu po taj test kao nema nista od ovoga. I onda sok user posted image . Tako da svi ti simptomi mogu biti varljivi.
Cekamo Pon. I navijamo na najjace user posted image

_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Odbrojavanje - studeni 2017.
23.11.2017 22:38:51   
tintin
Znam bas mi je zao zbog neuspjelog postupka, ali da te utjesim ni meni se prve dvije blastice nisu primile, nego je S dosla iz zamrznutih blastica, zelim i tebi sad takav rasplet, da ti fet donese plusic i lipu betu, sretno i javljaj nam se., i hvala ti na podrsci.
Belina user posted image si
Lourdess hvala na podršci, sad kad to procitam s tobom onda jos vidim nade, samo ja cu bez testa, strpljivo cekam ponedjeljak user posted image

< Poruku je uredio tintin -- 23.11.2017 22:39:35 >

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Odbrojavanje - studeni 2017.
23.11.2017 22:54:51   
hipo
Tintin, sad ce ponedjeljak, drzi se, ovih zadnjih par dana je najgore.
Ja apdejtala FF graf, nisam upisala akcije, nego cist da vidite ako mi dodje.
U prosjeku su mi ciklusi 27 dana.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Odbrojavanje - studeni 2017.
24.11.2017 9:48:52   
tintin
Hipo hvala ti, joj ja se uopce ne kuzim u te grafove, nisam to nikad radila, ali sretno, da sto prije ugledas plusic, navijam.

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Odbrojavanje - studeni 2017.
24.11.2017 11:07:46   
hipo
Hvala tintin!

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Odbrojavanje - studeni 2017.
24.11.2017 14:26:20   
PinkyFunkyBirdy
Tintin, samo smireno! user posted image user posted image user posted image Navijam na najjače da te u ponedjeljak razveseli veeeelika beta! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Odbrojavanje - studeni 2017.
24.11.2017 14:32:03   
tintin
Pinky hvala ti draga user posted image user posted image

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Odbrojavanje - studeni 2017.
26.11.2017 8:15:34   
Snjeguljica_83
Tintin, kako si?
Evo, jos danasnji dan mora proci i sutra vadis betu!user posted image
Neka bude veiika, prava!!!user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Odbrojavanje - studeni 2017.
26.11.2017 9:34:05   
tintin
Snjeguljice draga, skroz sam napeta, imam osjecaj velike nule sutra, a sta cu kad se tako osjecam, sve vam javim, neznam jeli nalaz bude brzo, pitat cu, hvala ti na podršci, veliki zagrljaj.

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!