RE: Proljetne bebe 2018 (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Trudnoća i porod



Poruka


KontesaNina -> RE: Proljetne bebe 2018 (30.12.2017 10:09:14)

Tuck, u kojem si sada tjednu? Mislim da se od 15 moze lijepo vec vidjeti spol, ako se dijete hoće pokazati! Bravo za curku!!!

Sretan vam Božić cure, potpuno sam neaktivna pa tek sad čestitam! Zelim vam onu sreću u srcima koju je imala Marija kad je rodila Isusa!




Tuck -> RE: Proljetne bebe 2018 (30.12.2017 22:43:25)

Evo sutra 28 punih tjedana.. bebač je na zadak jos, i na zadnjoj kontroli me je gledao vaginalnim uzv jer sam mislila da imam kontrakcije pa smo tocno vidjeli pimpeka :D
15.01. Idem na kontrolu i nadam se da ce se okrenuti, iako bih po partyju u trbuhu rekla da radi salto nekoliko puta dnevno al tko ce vise skuzit kako stoji :D




KontesaNina -> RE: Proljetne bebe 2018 (4.1.2018 22:49:59)

Trudnice, kako ste, kako ide?!




Tuck -> RE: Proljetne bebe 2018 (4.1.2018 22:53:52)

Hej, KNina, evo ja guram nekako [sm=smiley36.gif] danas mi je bas neki tezak dan, ubija me zgaravica puno vise nego inace, srecom bude mi malo lakse kad zvacem zvakacu.. A beba ima neke posebne akrobacije danas.. nikako e mogu odrediti.jel jos uvijek guzom dolje [sm=zmeden.gif]
Kako si ti i tvoji klinci ? :)




KontesaNina -> RE: Proljetne bebe 2018 (4.1.2018 23:03:18)

Joj, žgaravica, fuj! Ja sam ju rijetko imala, ali kad sam ju imala sam umirala! Ne brini, imas joj itekako vremena da se maleni preokrene. Ponekad mi nedostaju udarci u trbuhu, sad je ostao veliki trbuh, a prazan je, samo salo, hahaha

Klinci su dobro. M kreće slijedeci tjedan u skolu, a J ponovno u vrtic nakon 10 mjeseci, ali u drugi, bliže školi od malene. I onda cu imati (kao puno) vremena za sebe, kuću, šoping i L! L hoće samo na cicu, nesto štrajka sa L stranom. Imam velikih problema sa lijevom rukom, izgleda upala živca, dobila na dočeku, tri dana umirala od bolova, ali doslovno!!!! Danas mrvicu bolje, ali jos ju štedim gdje god i kad god ju mogu! A problem je da L voli biti na rukama pa je stvarno tesko. No nada postoji da bih do nedjelje trebala opet biti fit!

Šteta da vam se jos trudnica ne javi! Koliko ste mlađe/stare, mogle ste ostati u našoj temi!




Black rose -> RE: Proljetne bebe 2018 (5.1.2018 11:56:02)

Hej. Evo ja vec jasnije osjecam pokrete. Pogotovo navecer kada legnem. Predobar osjecaj [sm=smiley1.gif]
Zna koja da li se smije istiskivati kolostrum? Pitam jer cim mi se koja kapljica nakupi, odmah me bole za poludit. A negdje pise da se smije, negdje da ne pa sam sad vec totalno zbunjena.




KontesaNina -> RE: Proljetne bebe 2018 (5.1.2018 14:34:44)

Jel da je divno osjetiti te male slatke pokrete, milovanja. Čekaj da prerastu u bolne udarce! Ali i to ce ti nedostajati kad jednom rodiš! Iskreno ne znam odgovor na tvoje pitanje, ali ne vidim razloga zašto ne istisnuti, jedino ako si jos prerano trudna, ali to je odličan znam da ce biti mlijeka!! Bravo!




KontesaNina -> RE: Proljetne bebe 2018 (5.1.2018 22:03:00)

Dax@ je otvorila istu ovu temu, ali sad ne znam točno gdje. Ja ne znam prebaciti temu, ali mislim da ona ceka tamo da se javite. Ima li netko ko zna prebaciti temu?!?!?




KontesaNina -> RE: Proljetne bebe 2018 (5.1.2018 23:20:39)

Pardon, Dad@, ne Dax@!




Black rose -> RE: Proljetne bebe 2018 (6.1.2018 15:12:36)

Stvarno predivan osjecaj. Cak mi i fali kad ju ne osjetim cijeli dan. Kolostrum mi se pojavio dosta rano. Mislim da oko 14-tog tjedna. Sad sam 20.




Black rose -> RE: Proljetne bebe 2018 (6.1.2018 15:13:49)

A mozda najbolke da se pita nju [sm=zmeden.gif]




Tuck -> RE: Proljetne bebe 2018 (6.1.2018 22:33:06)

Black rose, ako zelis mozemo se prebaciti tamo na temu, prestanemo ovdje pisati, kad je vec otvorena a pokriva i ljetne bebe osim proljetnih :)

Ja sutra ulazim u 30. Tjedan i nema kolostruma jos uvijek.. cice su mi ogromne al nisu tvrde niti me bole, ne znam jel to treba tako..




Black rose -> RE: Proljetne bebe 2018 (7.1.2018 10:41:12)

Mozemo se prebaciti.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]