|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
8.6.2017 9:02:39   
tišina
mini bav, da ti nije od ovulacije tako? meni je daaavno bilo nekoliko puta crvenkasto/smeđe oko O., bila kod gina i rekao da je to skroz normalno ako se dogodi ponekad (meni je bilo prije cca 10god).
dobro pa se sad dogodilo pa će gin imati pravi uvid u stanje user posted image
je, skupa smo krenule u ovu bitku. strategiju!

ja u rujnu punim 32, MM 30. Nadam se da će nam možda godišnji i opuštenije stanje pomoći, ali ako ne na jesen ćemo malo detaljnije sve pregledati...
Nisam pretužna, mislim da mi je gore bilo jučer.... grlim nazad! user posted image

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
8.6.2017 10:18:06   
Mini Bav
Super, odmor i uživanje! Di ćeš bolje! user posted image možda pomogne, držim fige! Ja imam 24, a mm 30. user posted image

Nisam nikad krvarila za vrijeme O tako da me iznenađuje.. još je prisutno.. vidjet ću što doktor kaže. 100 problema kad radiš na bebi, a kad ne radiš ništa se ne događa.. user posted image

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu tišina)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
8.6.2017 19:49:38   
Mini Bav
Hej cure, evo da vam javim, ustanovljeni su mi mikrocisticni jajnici za koje mi je objasnio da je to isto kao i policisticni. U uto odem opet da vidi jel dolazi do ovulacije, kaze da imamo odnose za vikend.. ako ne dode do ovulacije nek ide mm provjeriti spermiogram, ako je sve ok da ce mi stimulaciju dat sljedeci ciklus.. eto, prihvatila sam ok, znam sto je i sad znam koliko mogu ocekivati i zasto ne ide uz toliko truda.. razocarana jesam, ali znam da ce bit sve ok jer cemo se mi i dalje truditi user posted image

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
8.6.2017 20:11:01   
Mini Bav
E da i imam zabacenu maternicu. user posted image to mi nitko do sad nije reko..

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
8.6.2017 20:22:04   
tišina
Hej mini bav, pa ovo je totalan zaokret u odnosu na tvoju gin, nevjerojatno.
Vjerujem da ti je drago sto si otisla. Samo ne kuzim ovaj dio "ako ne dode do ovulacije nek m ode provjeriti spremiogram"'?
Naravno da ce biti ok, znate kako je, imate plan za dalje pa samo naprijed.
Je li vam preporucio neku pozu za takav polozaj maternice?

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
8.6.2017 20:45:55   
Laris16
Bok svima!!! Čitam vas vec neko vrijeme al nikako da vam se pridruzim
user posted image
Mm i ja radimo na bebi kratko, ovo nam je drugi mjesec kako pokusavamo al jako se nadam da smo sada uspjeli!

Lijepo je vidjeti kako ste jedne drugima podrska, lakse je tako pretivjeti dane do onog kljucnog (kada mozemo napraviti testic)
user posted image

Zelim vam svima bebace cim prije user posted image

(Odgovor članu tišina)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
8.6.2017 21:51:29   
tišina
Hej laris boog, dobro nam dosla i sto prije "pobjegla" s ove teme user posted image

(Odgovor članu Laris16)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
9.6.2017 7:27:24   
Mini Bav
tišina zato što ako mužev spermiogram nije dobar valjda će ići u nekom drugom smjeru sto se tiće savjeta, a ako je dobar onda može meni odmah stimulirati ovulaciju jer je problem samo u meni..
Rekao je samo da mi sigurno smeta prilikom odnosa u nekom polozaju, ja sam rekla da da, da me znaju odredeni polozaji bolit i to je to.. vjerojatno oni koji ne bole su ok user posted image a ne brine me tolko maternica zabacena al ono, da mi nitko nije rekao do sad.. svasta.

Laris bok, zelim ti veliki +!! Drzim fige da vam je uspjelo sad! Zelis li da te stavimo na listu? Kad trebas dobiti m?


_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu tišina)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
9.6.2017 8:30:39   
tintin
Tišina draga zao mi je zbog user posted image od srca se nadam da će ti sljedeci ciklus biti dobitan, navijam., veliki zagrljaj.
Mini bav draga znam da je teško prihvatiti kad imaš problem ali bar sad bar znaš zbog čega ne uspijeva ovih nekoliko mjeseci, vi ćete to rješiti i uz pomoć dr uspiti i za tebe navijam, veliki zagrljaj.
Gledaj samo moj primjer ja nemam razlog definiran, i ne uspjeva nikako prirodno, viruj mi radije bi znala u ćemu je problem, a ovako kao sve u redu al ne ide, al dobro nema veze već sam se odavno pomirila s tim user posted image
Larisa dobrodošla i želim ti da sto prije ugledaš plusić, sretno.

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
9.6.2017 10:26:03   
Laris16
Hvala na dobrodoslici!
Svi se nadamo plusicu sto prije! Navijamo za to
user posted image

Mini Bav - Mozes me dodati na listu.
Meni su ciklusi malo duzi - oko 36 dana, to izluduje, nikako docekati
user posted image

Ne ocekujem ju 21.6 user posted image

Ovaj mjesec me totalno zbunjuje sluz koja je javlja za vrijeme ovulacije, jer sam ju vise imala nakon ovulacije nego za vrijeme. Ovulaciju sam pratila trakicama tako da tocno znam kad je bila. Jel to normalno? user posted image


Plusiciuser posted image user posted image

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
9.6.2017 15:01:54   
Mini Bav
tintin draga, da znaš da mi je zbrčkano u glavi sve.. ne želim se skroz osloniti na doktore..
a kod tebe sve ok, ha? e bemu.. ma ništa tu nema pravila, ja se nadam da ćemo se svi uskoro veseliti. user posted image

Laris kako brojiš O? Trebala ti je biti prije 2 dana ako ti je 21.6. datum očekivane i ako računamo da ti je lutealna faza (faza nakon O) 14 dana.
Ja imam sluz i nakon O ali iskreno, ne znam sad više jel do ovih mikrocističnih jajnika koje imam pošto mi je friška info..

Edit. sorry vidim da pratiš trakicama.. čekaš li da linija bude tamnija od kontrolne? I onda brojiš 12-48h nakon te linije koja je tamnija?

< Poruku je uredio Mini Bav -- 9.6.2017 15:06:46 >


_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu Laris16)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
9.6.2017 15:03:43   
Mini Bav

Trudilice:

user posted image papučica - 14.06.
user posted image Leilani - 18.06.
user posted image Laris16- 21.06.
user posted image Mini Bav - 26.06.


< Poruku je uredio Mini Bav -- 9.6.2017 15:04:07 >


_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
9.6.2017 15:34:00   
Laris16
3.6 mi je clear blue pokazao smajlica - onda u iducih dan dva mi je trebala biti O, trudili smo se skoro svaki dan od 27.5 mm je na izmaku snagauser posted image . Bas sam navalila. Nadam se da nisam jedinauser posted image

Sad treba cekati i vidjeti rezultate. Koliko dugo se vi cure trudite?user posted image

Nadam se da smo pogodili pravi danuser posted image

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
9.6.2017 15:45:54   
Mini Bav
Laris nadam se da jeste, držim vam fige!!! Menstruacija bi ti prema tome trebala doći 3-4 dana ranije ako te išta tješi zbog duljine ciklusa user posted image

Meni i mužu je ovo 6. ciklus da se trudimo, imamo odnose svaki drugi dan od 2-3 dana nakon završetka menstruacije.. jučer sam dobila dijagnozu mikrocističnih (policističnih) jajnika tako da mi vjerojatno nisu ovulacije tako česte nažalost. Čekam daljnje pretrage, a do onda se trudimo i dalje.. user posted image imamo jednu curicu od 2 i pol godine, koju smo začeli ne-ciljano user posted image .

< Poruku je uredio Mini Bav -- 9.6.2017 15:46:55 >


_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu Laris16)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
9.6.2017 16:20:56   
Laris16
Mi imamo curku od 11 god i decka od 11 mj user posted image
Oboje od prve pa smo sada u cudu kaj nam je. Mozda su godine krive user posted image user posted image

Sada kada vas citam redovito shvatila sam da puno toga nisam znala o ciklusu! Hvala puno na svim informacijama!!

Kako si shvatila da imas policisticne jajnike? Samo ultrazvukom ili si nesto osjecala?

Nadam se da si u pravu da ce mi ciklus biti kraci, nesto me steze dolje u trbuhu, a sve mi se cinilo kako je prerano za pms...al kad kazes da bi ciklus mogao biti kraci, onda i nije prerano.

Zelim ti da opet uspijete prirodno i sto brze user posted image

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
9.6.2017 16:26:47   
Mini Bav
Svi učimo kroz iskustva i nove informacije koje međusobno dijelimo.. user posted image

Ma tek vam je drugi mjesec, bit će, možda već i jeuser posted image a godine, možda i je do godina- sve je lako kad si mlad user posted image

Da, ultrazvučno otkrivene ciste na jajnicima.. a onda jučer postavljena dijagnoza. Ne osjećam ništa prečudno, od ciklusa do ciklusa, kak to već ide.. imam pravilne cikluse svakih 30ak dana. Al eto..user posted image

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu Laris16)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
10.6.2017 10:46:43   
Mini Bav
Imam smeđi iscjedak.. baš ga je danas ujutro bilo onak vidno.. O mi je doktor najavio za pon ili uto kad idem opet kod njega.. jel moguće da je zbog O? Mislim jedino što je drukčije ovaj ciklus je to što pijem Evine kapi. Nikada prije nisam imala nikakav smeđi iscjedak usred ciklusa. user posted image user posted image

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
10.6.2017 15:10:52   
tišina
Tintin, sve znas I razumijes, hvala tiuser posted image .

Mini bav, jesi spomenula to ginu neki dan? Ja mislim da je moguce da je od O, ali tko ce ga znati... jel te pecka, ili je samo iscjedak?

Larisa, drzim fige da je dobitni ciklus!!! :)

Papucice, kako si nam ti?blizi sd I tvoj neocekivani datumuser posted image

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
10.6.2017 15:24:25   
Mini Bav
Nisam, zaboravila, otici cu kod svoje da mi briseve napravi, zvat cu u pon.
Ne pecka me nista.. al imam bolove u krizima i abdomenu, moguce povezano s ovulacijom, bojim se da nije i dalje ona infekcija/upala sto je bila pa da je uznapredovala na takav nacin..

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu tišina)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
11.6.2017 0:35:08   
Laris16
Mini bav - to ti je moguce od O. Meni je tako bilo jedan ciklus i gin je rekla da se to zna desavati, nije nista zabrinjavajuce. Al provjeri svakako sa svojim gin.

Hvala Tisina, mislim da se svi nadamo da nam je ovaj ciklus dobitan user posted image user posted image
Kada ti ne ocekujesuser posted image ?

Ja odbrojavam jos 10 dugih dana user posted image

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
11.6.2017 10:07:05   
tišina
Larisa, ja gotova za ovaj mjesec, dobila u petak. Pitala si koliko pokusavamo, nama je ovo bio 6.ciklus, sad ce 7 put, nemamo djece..user posted image

Ja u ovaj mjesec idem bez trakica i bt. Malo stati na loptu s forsingom. Uz to dio plodnih dana necemo biti skupa, pa na dan predviđene O i nakon toga hocemo a kako meni O zna kasniti tako mozda bude i OK. Ma sto varijabli tako da idemo bez pomagala pa kako bude....

(Odgovor članu Laris16)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
11.6.2017 16:24:48   
Laris16
Tisina - bit ce bebica, samo budite vrijedni user posted image
Za sada pokusavate prirodno? Jesi bila na pregledu, jel sve ok?
Joj znam, frustrirajuce je sve to pratiti, pogotovo kad na kraju nisu rezultati koje ocekujemo user posted image
Ja isto to sve pratim ovaj mjesec ali sve mi se cini da bi bilo bolje da ne pratim nista pa kako budeuser posted image

Drzim fige za bebicu i plusic user posted image

(Odgovor članu tišina)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
11.6.2017 22:31:00   
tišina
Laris,bome frustrirajuce!
Ocekivala sam da ce to biti hop i eto gauser posted image . Godinama smo se pazili i brinuli da se "ne omakne" i sada ovako.
Radila sam papu i hormone (osim progesterona) i sve je bilo ok. Jajnici mozda policisticni, ali nista prestrasno i za zabrinuti se-barem do sada po njihovim rijecima...

Sretno ti, stvarno se nadam da ces odmah prepoznati prve simptome i pozitivne signale ;). Tih 10 dana cekanja je kao 10 godina... malo cemo i mi ovdje pogurati da brze prode user posted image

(Odgovor članu Laris16)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
12.6.2017 9:17:16   
Mini Bav
Laris kako se osjećaš? Ima li kakvih simptomčića ili laganini? :)
Znam da može biti od O makar nikad nisam nikakvo sukrvarenje ili krvarenje imala, a da nije bila menstruacija (ili porod user posted image ) ali u čet kad mi se sukrvica pojavila sam bila na pregledu i folikul mi je bio 15mm. Do O još nije bilo došlo, no možda je sve do hormona i tih cisti.. 2 dana kasnije taj smeđi iscjedak, znači zaostala krv,- to je od tog dana kad je bila sukrvica sigurno.. valjda je grčenje maternice tokom odnosa izbacilo van zaostalu krv.. nemam nikakve smetnje ni bolove, al vidjet ću što sutra kaže privatni pa ću se naručiti kod svoje gin, skupo mi je privatno briseve radit.

tišina pa nisam ni ja pametna, moja gin kaže da samo pokušavamo, nije spominjala nikakve prepreke začeću, a ovaj privatni mi radi folikulometriju automatski.. moj "volim prirodu" unutarnji glasić mi govori da nakon folikulometrije pustim sve da ide svojim tokom, a "moram sve znat" glasić mi govori da obavimo sve što trebamo pa se bacimo na posao user posted image

Ostale cure???

papučice gdje si, kako si??? neke nove vijesti, simptomi?

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu tišina)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
12.6.2017 9:37:26   
Mini Bav
tišina e da, drago mi je da uzimaš odmor od trakica! user posted image

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!