|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
30.5.2017 19:21:11   
LourdessPadme
mali andeo i mene su ti pocele kontrakcije vrlo rano zezati,negdje u 18tt,isto ti ulagano.
Mene sram reci ali mi nismo jos nista pripremili za bebicu,sama sa sobom sam se dogovorila da cu to tek u 34tt,nekako se nisam osjecala spremnom,ali evo tata je danas krenija sa sredjivanjem sobice user posted image trebala bi biti gotova kroz tjedan dana,pa cu onda i ja u opremanje user posted image

_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
30.5.2017 19:25:12   
Mini Bav
Lourdess misliš da će spavat u svojoj sobi? user posted image ako bude cicoljubac bit će ti to zabavno user posted image
I nema veze što nisi sredila još, ja sam recimo u nekom 6. mjesecu trudnoće lagano počela stvari skupljati, prati itd.. nisam ni ja baš prerano to radila..


_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
30.5.2017 19:25:46   
Mini Bav
Trudilice:

user posted image tišina - 09.06.
user posted image Leilani - 18.06.
user posted image Mini Bav - 26.06.



_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
30.5.2017 21:10:24   
LourdessPadme
mini bav a sobicu cemo sredit za stvari jer u nasoj ima mista samo za krevetic,pa imam u planu tamo staviti ormar za robicu i ostale stvarcice user posted image

_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
31.5.2017 9:47:27   
mali andeo
Lourdess ma stignete user posted image
mene jedino lovi panika sada ,jer sam s l ležala u bolnici od 30tt,
tako da ću morati u šopinguser posted image
a inače sam MM napisala sve kaj treba ,tako da ako zagusti tu je on user posted image
nama sada igra problem prostor ,taman smo imali jednu sobu viška i to je imala L
od početka (samo za stvari ,spavala je s nama )a sada ovo moram nekak ubaciti k nama user posted image

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
31.5.2017 16:16:28   
PinkyFunkyBirdy
Da vas malo sve trudilice pospem s trudničkom prašinom:

user posted image

user posted image

user posted image

Sorry, drage moje što se ne javljam, ali užasno mi je bila gužva na poslu pa nikako da se javim i tamo trudnicama, a kamoli još i vama. Valjda će sad biti bolje. user posted image

Mini Bav, super za listu! user posted image user posted image user posted image Joj, nemoj mi ni spominjati duge cikluse - moji su prije prve trudnoće bili od 3 do 6 mj. pa dok sam dočekala O već bi od muke snjela pravo jaje. user posted image Budu brzo došli sljedeći plodni dani, bez brige. user posted image

Tintin, samo hrabro u borbi s TSH pa ćemo za koji mjesec svi držati palčeve kad krenete u postupak! user posted image user posted image user posted image

Tišina, za mjerenje BT je dosta bitno da bude uvijek u isto vrijeme, ali ako nije baš oko plodnih dana najbolje da zanemariš jer nije vjerodostojno. Nezgodno je kad se potrefi baš oko plodnih dana, ali onda malo gledaš i druge znakove (iscjedak, sise i sl.) pa pokušaš odrediti kad je točno O. user posted image

Lourdess, i ja mislim da ću u zadnji tren pripremati stvari. Ja se za sad držim kao da imam već puno toga (od M), ali ipak treba neke stvari malo obnoviti. Samo da nebi me iznenadio bebač ranije. user posted image

Leilani, kako si nam ti? user posted image

Ja sam (ako se zanemari stres i gužva na poslu) ok. user posted image Ušla sam u 21.tt, dečkić mi se redovito javlja, na zadnjem pregledu je bilo sve super, buša raste, kilice se polako skupljaju i tako. user posted image Jedino što mi je moj mali M postao jako zahtjevan pa kad dođem na stan i kad bi htjela malo odmoriti od svega onda se on samo visi po meni i ne da mi ni 5 min mira. user posted image Vjerojatno osjeća da dolazi do neke promjene i onda samo traži svoju utjehu (a to sam ja i moja blizina) pa se onda stiskamo, mazimo i pusamo, a muž, stan, biljke i ribice čekaju svojih 5 minuta. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
31.5.2017 16:21:03   
Leilani
Spremaju se sobice, kako slatko user posted image Cure drage, kako vrijeme leti, jos malo i vaši smotuljci u vašim rukama user posted image

mini bav aj, kud si se tako pomakla s tim ciklusom, mislila sam da cemo opet skupa user posted image

tisina poslusaj mini bav i jedan mjesec malo odmori od pracenja O. Pa da nam 9 prijavi da ti nije dosla, a onda nas dvije za tobom. user posted image Joooj ti nasi snovi, eto tako i ja ono nedavno sanjala da sam rodila sina, bas je bilo stvarno i onda se ujutro probudila tako razocarana... Znam, osjecaj. A znas da ce biti jednog dana i stvarno tako user posted image <3

Ja sam na bolovanju od petka jos, imala sam jucer jedan mali operacijski zahvat, isti dan sam pustena doma, pa sad mirujem. Nista strašno, nista vezano uz reproduktivni sustav, bit cu dobro user posted image E sad, plodni dani poceli, ali nisam sigurna hocemo li ih moci uhvatiti zbog mog oporavka...a bit ce sta bude. Ljubim vas sve! <3

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
31.5.2017 17:34:21   
Mini Bav
Pinky vidjela sam da si slabo aktivna pa reko da onda preuzmem, nadam se da sam dostojno to napravila user posted image
Baš super što je sve ok. Možda nije do osjećanja da netko drugi dolazi već prolaze kroz različite faze.. moja je koliko vidim 2mj mlađa od tvoga i stalno bi se mazila, glumi da je mala beba i slično.
Joooj, jučer mi je rekla nešto fantastično, baš sam se nasmijala! Kaže ona "volim mamu"- I koja još? -"Tatu, mamu i tatu!", - i jel još nekog voliš? -"Bacu!!" Ja ju gledam bracu voliš? -Da, ti(3) godine.. ja reko ok ili proričeš budućnost ili si negdje slučajno čula povezanost.. haha
Uglavnom moje dijete mi je reko da će sa 3 godine imati bracu, pa ju ne smijem razočarati user posted image

Leilani OPROSTI, daj stavit ću i sebi 18.6. da ne budemo razdvojene hahah *ebeš kalendar i njegove kalkulacije, budemo mi odabrale kak nam paše user posted image

Lourdess joooj, slatko, još malo i biti će beba tu, samo vi sređujte polako user posted image



_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
1.6.2017 9:05:46   
tišina
jutro curkeee user posted image user posted image

mali anđeo i lourdes, slatke brige smještaja bebice kod vas! samo nam se držite i mazite svoje bebsije! user posted image

pinky, razumijem te potpuno za manjak vremena! i meni kad zagusti na poslu, nema me nigdje a kamoli ti s jednom bebicom u trbuhu a drugom kraj sebe!
mah, pusti stan, neće propasti uzivaj s malenim sad kad treba mamu. user posted image
je, ovaj mjesec sam se malo zbrkala s bt, alisu trakice i sluz dali konačnu riječuser posted image , vidjet ćemo jesmo li se pohvatali kako treba.
nešto sam previše pozitivna, a realno nemam simptomatske podloge za time.

leilani, uf..uf.. samo pazi na sebe da se dobro oporaviš pa onda u nove radne pobjedeuser posted image
da, ti snovi su stvarno čudo. nekada donesu razočarenje ali menije tako uljepšao neki dan, cijeli dan s glupim smajlom oko glave- malo je potrebno čovjeku da bude sretan... malo mi je lakše kad vidim i vas da isto sanjate i da nisam čudakinja. user posted image

mini bav, ahahahha, vjerujem da nećeš malenu razočarati i da će se pokazati da je dobra proročica.

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
1.6.2017 15:12:18   
PinkyFunkyBirdy
Leilani, želim ti brz oporavak! user posted image

Mini Bav, ma odlično si to napravila! user posted image
Moguće da ti je curka prorekla da uskoro stiže braco. user posted image

Tišina, pa i treba biti pozitivan! Samo tako dalje! user posted image user posted image user posted image

Držim fige i navijam da sve vi moje drage trudilice brzo budete ponosne trudnice! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Dodala sam sliku svoje buše u svoj album (ako koju zanima). Nadam se da ćete vi ubrzo biti i veće od mene u 21. tt. user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu tišina)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
2.6.2017 10:15:06   
Leilani
Jutro curke, kakva pustoš na raji.

tisina ma kakva cudakinja, pa snovi između ostalog i jesu produkt nasih misli user posted image

mini bav imas malu proročicu kraj sebe user posted image neka, neka, zelim da joj se ostvari zelja cim prije user posted image

pinky bas velika busa, nasmijala si me s tim komentarom da nisi pred porod nego na pola user posted image izgledas super user posted image

Mislim da ovaj mjesec nis od mene, jer se ne mozemo jos nikako, do kraja tjedna jos sigurno ne, a iduci cu vidjeti ako ce mi jos i biti plodni dani.

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
3.6.2017 8:35:42   
belina
Jutro cure moje drage! Kako ste je li vam vruce?
Tisina priblizava se tvoj datumic ima li ikakvih ranih simptoma??
Mini Bav daj boze da imas malu prorocicu u kuci hehehe!!!
Leilani draga jesi se oporavila od zahvata? Samo ti nama odmaraj. Nadam se da cete se ti i tm ipak uspjeti naci bar koji put!!!
Tintin ljube kako podnosis kontracepciju? Ima li tu kakvih nuspojava ili? Mislim s obzirom da su to ipak hormoniuser posted image
Papucice zeno draga kako je kod vas? Kako tvoja princezoca? Hocete li na more ovo ljeto?

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
3.6.2017 12:21:31   
papučica
Draga belina, vjerujem da si super i da uživaš što ti i želim.

Ja sam u završetku prvog razreda user posted image jer moja djevojčica još pet dana ide i počinje raspust. Malo joj nije jasno jer voli ići u školu ali kad okusi odmor onda će znati šta je to user posted image .
Kod mene standardno, iščekujem vijesti za novo radno mjesto. Sve nas drže u neizvjesnosti ali naznake mi se sviđaju. Kupili smo novo auto, jutros sam došla s njim na posao, uh što sam uživala ni sama ne znadoh kad stigoh. Za more još uvijek ne znam , ako pređem na novo radno mjesto , sumnjam, ali nisam razočarana. Ima i ovdje finih mjesta da se kupamo :More je more to bez daljneg al vidjet ćemo.

Onaj najvažniji dio koji mi je u glavi vrti se svake sekunde je kalendar, kad i štauser posted image
Akcija je bila, plodna sluz je bila, grudi bole... i tako, znaš i sama kako to ide...nada postoji

Tišina želim ti da otvoriš ovu listu sa pozitivnim početkom user posted image

< Poruku je uredio papučica -- 3.6.2017 12:23:31 >

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
3.6.2017 20:55:25   
tišina
Curke boog :), pinky busica je divna, sve u njoj! Prava ponosna trudnica!:)

Leilani, najbitnije je da se ti totalno oporavis pa onda korak po korak. Mozda i O bude kasnila pa se uspijete naci user posted image .

Belina nasa draga, kako brines za nas. Ma nikakvih dobrih simptoma. Maloprije sam na papiru vidjela par kapi crvenkastog i.. totalno me izbediralo... ne mogu vjerovati da opet nista... ovaj mj je bilo stvarno puno bjelanjkastog i lh trakice su dugo bile pozitivne i sad ovo... bemti.. grudi su nekako napuhane ali ne bole (to je razlika jer uvijek bas bole, no to jos stignu iducih dana)...user posted image
user posted image user posted image

Papucice, jesi li ponosna na svoju prvasicu? user posted image
Cestitam na novom autu!!! To mora biti pravo zadovoljstvo, jesi li sudjelovala u biranju? user posted image . Nadam se da ces brzo trebati i novu autosjedalicu za novo auto ;).
Hvala ti papucice sto se sjetis ali nezz,.tesko... idemo sad na neku festu, pit cu vodu i sok za svaki slucaj ali najradije bih neko finooo vino...user posted image


(Odgovor članu papučica)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
3.6.2017 21:49:11   
papučica
Draga tišina, jako sam ponosna na svoju curicu, nekako mi se to činilo daleko al evo već prođe prvi razed.
Sjećam se ko sad kad sam govorila uh kad će reći "mama"pa prohodati itd i eto vrijeme leti,al baš leti
Da ti kažem moj muž jako voli da mi ispuni želju ali također i ja uzvratim, moram priznati kad sam govorila da bih voljela da imamo to auto odmah se dao u potražnju. I jedan dan došao i kaže" Hajde da vidiš pa da pregovaramo"user posted image
Divan je osjećaj, pa vjeruj danas sam bila sretna , znaš kad dijete dobije nešto pa se raduje, danas sam probudila dijete u sebiuser posted image

Eh za autosjedalicu, nedavno sam dala jetrvi ona ima malu bebu i kažem sebi da mi je da mi treba kuuuupila bih ja , samo da zatreba

Možda taj roskasti iscjedak znači da se mala bebica gnijezdi što ti to i želim. Provedi se na zabavi, treba s vremena na vrijeme sebi dati oduška i malo se opustiti.Ali mi odmah razmišljamo na moguće posljedice.Znam, jednostavno to je u nama i ne možemo drugačije.

(Odgovor članu tišina)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
3.6.2017 22:19:57   
tintin
Pozdrav cure,
Belina nisam jos pocela s kontracepcijom, cekam m da dodje pa cu onda poceti, sad sam zavrsila s pustim vaginaletama, napokon, grlim jako I mazi trbuscic.
Leilani nadam se da si bolje, I da cete ipak uvatit plodne dane, ako ne nema veze iduci ciklus je tvoj, drzim fige.
Papucice draga nadam se od srca da ce tvoja prvasica uskoro drugasica dobit bracu ili seku, mogu mislit kako si sretna zbog novog auta, lipo uzivaj, vozikaj se, drzim fige za bebicu I za posal.
Mini bav kako si?
Tisina nadam se da cemo u ovom mjesecu kraj tvog imena ugledat user posted image navijam iz sveg srca.
Pinky grlim te jako.
Daxy draga kako ste vas tri?
Perlice javi nam se malo, kako ste vas dvi cure? Veliki zagrljaj
Mali andjeo, Lourdess, Hajdi draga kako ste mi vi trudnice nase, I vama saljem veliki zagrljaj.
Joj nadam se da nisam nekog izostavila, svima pusa.

(Odgovor članu papučica)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
4.6.2017 7:19:55   
belina
Papucice moja cura takoder zavrsava 1.razred i nekidan smo kupili novo auto user posted image eto vidis. Dabogda ti jos bila okruglica kao ja i gotova prica!!! Navijam da je ova akcija zaista bila dobitna!!!
Tisina pa to je rano za mengo, da nije implatacijsko???? To bi mogli bit po danima??? Daj Boze!!!!!
Tintin a je rekla si da cekas m! Zaboravna sam totalno. Demencija hahaha zaboravljam i jako bitne stvari za posao uzas!

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
4.6.2017 8:21:13   
papučica
Aaaaaa belina eto vidiš da ja tebe slijedim user posted image , a i po struci smo iste hahaha, još najveći cilj da dosegnem kao ti user posted image .
Hvala ti puno na podršci.Mazi svoj trbuščić i uživaj sa svojom curicom.

tintin hvala ti. Znam da sad sigurno razmišljaš kako će dugo trajati ta kontracepcija, ali neće vidjet ćeš. Možda i treba tijelu da se malo opusti, uravnoteži , ti da se malo psihički odmoriš od svega. Pa kad se završi sve onda će tvoje tijelo biti odmorno i spremno
I ja sam pila pa mi se bilo oteglo al ustavri sam osjetila jednim dijelom sebe kako sam bila bez stresa i iščekivanja. Sretno

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
4.6.2017 13:35:56   
tišina
Papucice, vjerujem da ti leti vrijeme s curkom. Uvijek mi nesto iscekujemo, cekamo i onda kad dode prebacimo u novo iscekivanje. Nekada imam dojam da zivot prode u iscekivanju uvijek necega.
Bas lijepo od tvog M-a da je tako napravio, vrlo je pazljiv :). Neka si ti probudila dijete opet u sebi, nije novi auto dugme! Uzivaj u njemu svake sekunde nek traje to iskustvo srece i zadovoljstva user posted image .
Dao Bog da ti cim prije zatreba nova autosjedalica, divno bi isla u novi auto ;).
Nadam se da znaci da je tako ali se bojim to nadati.. imam povijest "smedarenja" koji dan pred M, iako je ovo jos daleko, mozda M urani...

Tintin, koju ti je kontracepciju dala? Eto i vaginalete gotove, znaci jedan korak si blize cilju! Hvala ti draga, nadam se da cu razveseliti i vas i sebe!

Belina, cestitam i vama na novom autu!!! :) lijepo je to! Mogu misliti kako sad uzivate. Sjecam se kad sam ja uzela svoj auto. Meni je bio lijep, drugima bas i ne. No moj tadasnji decko, a sadasnji muzic nije bio bas odusevljen ali ga je kasnije zavolio. Sad smo u fazi da bi trebali poceti razmišljati o drugom jer je ivaj vec star... kako bebsi, kako podnosis vrucine??

Bojim se nadati da je implatacijsko jer vidim koliko je ono rijetko...
Uvijek mi koji dsn pred M krene smede, pa cemo vidjeti. Malo je drugacije ner je sad bilo to crvenkasto i non stop me boli jedna tocka nisko i trbuhu. Malo je rano počelo, no vec mi je jedan mj ove godine bilo tako pa je M uranola...

(Odgovor članu papučica)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
4.6.2017 13:37:15   
tišina
Mino bav, leilani, uziva li se u ljubavi?user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu tišina)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
5.6.2017 9:49:10   
Leilani
tišina ajme, nadam se da ti je to ipak implantacijsko, ja sam isto dosta citala o tome, pa meni se ne cini da je bas toliko rijetko. Evo moja prijateljica isto imala implantacijsko. Navijam za user posted image user posted image a sto se tice cekanja, u pravu si, cijeli zivot nesto cekamo, ali to nas i pokrece. Da imam sve ne bih imala nikakvih želja ni ciljeva, a to ne želim. Samo bi bilo naravno bolje da je malo lakse barem to sve ostvariti...

tintin dobro da si zavrsila s vaginaletama, sad lijepo kontracepcija, odmoris se psihicki i spremna si za 8 mj. Ma bit ce to super, vidjet ces user posted image

papucice super za novi auto, volim taj osjecaj i pocetke voznje u novom autu, samo su rijetki user posted image uzivaj i nek te dugo služi. I nadam se da ce ti trebati i nova AS user posted image Akcije je bilo tako da ima i nade.

belina i tebi zelim nek vas autic dugo i dobro služi. user posted image

Kod nas ipak nista od akcije, jos rana zacijeljuje i mirujem, a bude drugi mjesec. Moram priznati da mi i pase malo odmora user posted image Tak da evo ostat cu na listi da vam pravim društvo user posted image

Puse svima!

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu tišina)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
5.6.2017 16:18:05   
Mini Bav
Hej curke da se javim, imala sam vrlo zauzet vikend, svadba i tako to.. al evo sad opet imam vremena user posted image

Leilani odmaraj i dalje onda i skupljaj snagu za sljedeći mjesec, naravno dobitni, očekujemo user posted image

Pinky stvarno vam zavidim zbog tih trbuščića, jednom sam iskusila kako je to neopisivo predivan osjećaj i sad mi je još teže dočekati to..user posted image

tišina hajde pričekaj, nemoj odmah pred rudo. Ja držim fige da je implatacijsko! Ja akcijam, makar mi je tek 11 dan ciklusa i prema mom kalendaru udaljena sam od O jedno tjedan dana min. hahah al nema veze nikad ne znaš...

papučice i belina cure drago mi je što ste si uspjele priuštiti nove autiće. user posted image

papučice nisi mi napisala datum. Hajde! I sretno! user posted image

tintin hvala na pitanju dobro sam, zapravo uvijek sam dobro dok ne krene iščekivanje onda me preokrene..


Ajmo cure, želim ovaj mjesec trbuščiće pokraj datuma!! user posted image user posted image


_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
5.6.2017 16:43:48   
Mini Bav
Trudilice:

user posted image tišina - 09.06.
user posted image Leilani - 18.06.
user posted image Mini Bav - 26.06.



_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
6.6.2017 7:50:39   
tintin
Tišina pitala si me koju mi je kontracepciju dao, tablete QLAIRA, kako si, ima li simptoma?

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Odbrojavanje - lipanj 2017.
6.6.2017 8:36:29   
tišina
jutrooo cure! user posted image user posted image
9
leilani, samo ti pazi na sebe da to lijepo, bez komplikacija zacijeli pa pnda u ljetne pobjede. user posted image
negdje sam, u svim ovim mjesecima guglanja, izguglala da je implataijsko rijetka pojava, no ne bih se protivila da sam baš ja ta iznimka ovog mjeseca! user posted image

mini bav, a znaš kako je to na dane. jedan dan si trudan a drugi nisi. što se više datum približava pa procjena trudnoća ili ne varira na razini jednog sata user posted image . evo, sad mislim da bi to moglo biti to.
samo ti uživaj, baš kao što je netko ovdje rekao- priroda je nepredvidiva! user posted image

tintin, aha, nisam za njih čula.. baš me zanima kako će ti odgovarati kad ih počneš piti. nadam se da će izvući van sve najbolje!

što se tiče mojih simptoma/izostanka simptoma nezz što bih rekla.
čas mislim jedno, čas drugo.
iscjedak je stao u nedjelju, grudi me bole manje nego inače u PMSu, prištići me nisu napali (zadnjih nekoliko mjeseci mi je lice bilo koma pred M) čak ni onaj jedan na bradi koji je godinama tvrdokoran.
nadam se ali me i strah da nisam sama sebi proizvela i "implatacijsko". Danas radila test, negativan je ali me to uopće nije pogodilo vjerojatno jer znam da je prerano i eto...

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!