|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
17.5.2017 8:51:33   
Mini Bav
papučice to što sam mlada ne umanjuje moju želju da sada imam još jedno dijete, bit ću mlada još ohoho godina pa se svejedno ne nadam se da ću dijete raditi godinama..user posted image
Žao mi je zbog vještice, stvarno se nadam da će uskoro upaliti! user posted image

belina baš super, još jedna curka! user posted image bravo za dobre nalaze!

Ja sam jako naduta, baš me to muči.. već 5. dan. Izgledam ko trudnica user posted image još samo da budem pa da imam izliku i sve super user posted image

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
17.5.2017 8:57:46   
Mini Bav

Trudilice:

user posted image Leilani - 23.05.
user posted image Mini Bav - 24.05.


_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
17.5.2017 17:09:41   
Leilani
Hehe vidi nas dvije minibav, sad bi bilo lijepo da pokraj obje bude znak trudnice user posted image . Ma ja isto naduta a još k tome i prištava i masna i gladna i živčana. Pita me jutros MM kaj si ti u pms-u?? A ja onak, DA!!
Maloprije sam si bas razmisljala kako ovaj put uopce ni ne stignem razmisljati o nekakvim simptomima, jer sam toliko u žurbi. A danas si odem u Lidl kupiti neke sitnice i vidim majicu, onako zgodna na prugice, bez rukava na sniženju 23 kn i platim sve skupa i odem. Pogledam racun i vidim da mi je krivo obracunala po punoj cijeni na blagajni, ja se odmah vratim s racunom i vidim pise trudnički topić user posted image . Jer uopce nisam skuzila kad sam ju gledala i onda tek poslije vidim da ima onu ušivenu gumicu sa strane. I tad pomislim, mozda ce mi uskoro i zatrebati. I tako sam ja kupila svoju prvu trudnicku majicu user posted image

tintin nadam se da ces uspjeti prije 15.8.a ako ne, uzivaj u ljetu pa mozda dok cekate dođe i plusic sam od sebe. Ljubim!

papucice mila moja, zao mi je opet zbog user posted image Voljela bih da ti ne krene sutra i da ti se ostvari taj dio sna gdje one ne znaju da si i ti trudna, ne bas da ste skupa u kadi user posted image

belina jos jedna curkica, kako lijepo draga!! Meni je uvijek bila zelja imati dvije curice <3 <3 A sad mi vise svejedno user posted image


_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
17.5.2017 18:23:57   
Mini Bav
Leilani i ja sam danas bila u Lidlu ali kupovala sam za curku user posted image vidjela krajickom oka trudnicku haljinu koja mi se svidjela i nastavila svojim putem user posted image

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
17.5.2017 21:37:26   
tintin
Cure u soku sam, inace sam tsh vadila u bolnici, I jutros izvadim u privatnoj klinici, kad ono rezultat tsh 4,29, pa kako se poveca a pijem tablete, jeli bitno ako sam vadila sad na drugom mjestu, ma cila sam izbezumljena user posted image

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
18.5.2017 6:36:54   
belina
Tintin draga ma ja sam ti jucer i htjela napisati da vadis tsh na istom mjestu pa opet nisam. Tako su meni bili razliciti nalazi tsh u moje dr i na nuklearnoj- imali su razlicite jedinice i skaluuser posted image tako da mozda da ipak odes u isti lab da budes sigurna. Uostalim tsh bude za 1 dan gotov. Ajde odmah!

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
18.5.2017 7:31:37   
tintin
U biti 4.84 mi je, Belina ajme da sam bar znala, nemam uputnicu kako cu izvadit, tek popodne mogu dobit uputnicu, nema sanse ako sutra izvadim da mi bude do utorka nalaz gotov, ma uvik neko s....

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
18.5.2017 7:52:37   
mali andeo
Jutro trudilice drage....

nikako vremena da pišem i vama ...

drage Mini Bav i Leilani neka vam se osnovi ostvare...i da barem jedan mjesec završi pozitivno...

Tintin mislim da si ipak trebala u istom labu vadititi tsh user posted image
super da su konzultacije dobro prošle.. uživaj još ovih dva-tri mjeseca i onda ti
od srca želim dobitan postupak user posted image user posted image user posted image
a još više ti želim da opušteno akcijate i da vam se desi upravo moj scenarij ..
sa već uputnicom za novi postupak u ruci...meni test kaže user posted image

Papučice žao mi je draga radi vještice...drž se ...
neki tvoji snovi postanu stvarnost user posted image user posted image user posted image

Tišina kako si nam ti ?

evo mene jurim daljeuser posted image idem na uzv ,da čujem kaj mi pametno ima za reči user posted image
jučer radila urinokulturu,nezz dal je nalaz već kod njega..nakon dva tjedna antibiotika nadam se da se povuklo sve...user posted image
uglavnom osjećam se odlično...
i napokon mogu reći da uživam punim plućima....
curke drage,evo grlimo vas ja i moja curka user posted image user posted image
Drž te nam se..user posted image

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
18.5.2017 8:23:56   
tintin
Upravo sam odjurila u bolnicu jer mi prija radi tamo i izvadila mi je krv bez uputnice pa ču je naknadno dostavit, tako da ću valjda imati do utorka nalaz iz istog laba, hvala Belina što si mi napisala nisam imala pojma to, i hvala na lipim željama, mazi trbuscic.
Mali andjeo hvala draga na lipim željama ali mislim da ce me dr stavit sad dva mjeseca na kontracepciju tako da neće biti moguće prirodno zatrudnit, al dobro vrime brzo leti, brzo će sve proći, mazi i ti trbusčić i uživajte drage moje u trudnoci.

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
18.5.2017 12:38:31   
bebolino2
Drage moje, da se i ja prijavim. Po 4. put radimo na trudnoci. Imamo sina od 3.5 godine. Ovaj put pokusavamo al bez pritiska jer sam u situaciji da ce biti il beba il posao, pa sta god prije da bude, dobro doslo. Ja sam davno vec zakljucila da su mi plodni dani oko sedmicu nakon menstruacije. I igrom slucaja, menstr bila 25.4. i imali smo odnose posle menstr. Javila mi se zelja za sexom bas tako oko 7.5. Par dana posle, mozda jedno 5 dana, uzasno me stomak zabolio, naduo se, ukocio mi se i vrat bio pa sam nervozu tome prepisala...i sutradan na ulosku mi bilo blago roskasto. Ja prvo kontala ovulacija malo kasnije. Nakon toga, zelja za sexom popustila i nastupile mucnine. Povracam danima, grudi me bole, jajnici probadaju, tj vise lijevi jajnik kao da zateze, stalno bi plakala, osjetljiva sam, glava me boli, znoj me oblijeva i umorna sam. Bilo je situacija gdje sam morala otrcati do kreveta da legnem, da se ne bi srusila. Cigare mi smrde a jorganom ne mogu da se pokrijem, smeta mi miris novog praska. Na sve da dodam, pijem tablete za stitnu.
Neko ce reci da je prerano za simptome, ali u sve tri prethodne sam ih imala jako rano. Bas u prvoj je isto ovako bilo, 12 dana prije ocekivane menstr ja sam uzasno pocela povracati.
Imam svakakvih eto simptoma i sad mi je cekati. Znatizeljna sam i uplasena, jer koliko zelim novu trudnocu, duplo vise me strah.

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
18.5.2017 16:07:01   
Mini Bav
Draga bebolino2 mogla bi test napravit, što misliš o tome? user posted image

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu bebolino2)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
18.5.2017 16:13:34   
tintin
Bebolino dobrodosla, I nadam se da ces sto prije ugledat plusic, slazem se sa Mini bav napravi test.

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
18.5.2017 16:38:37   
bebolino2
Hvala vam drage moje, al kontam da je rano za testa. Ipak je skoro sedmicu do menstruacije jos.

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
18.5.2017 16:44:32   
Mini Bav
bebolino ako imaš simptome već nekoliko dana sigurna sam da je razina bHCG dovoljno velika za pozitivan test.. ili odi vadit betu. U svakom slučaju pokazat će se nešto pozitivno..

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu bebolino2)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
18.5.2017 16:53:49   
bebolino2
Evo pisala sam doktorici, da pitam za betu, mogu li je uraditi ako ne, onda cu ujutro napraviti jedan test. Razlog sto zurim je sto se zaista lose osjecam, i to moze biti i od stitne samo, pa da bar znam, ako nisam trudna da idem ponovoti nalaze stitne i da trazim spasa :)

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
18.5.2017 17:07:05   
Mini Bav
Zašto ju nebi mogla napraviti? user posted image
Nadam se da će te razveseliti beta ili test!

Mene boli trbuh ko da user posted image treba stići svaki čas.
Jedno 5 dana me mučio zatvor kooooma.. bolovi, napuhanost, sad je ok relativno, nešto me zeza probava.
Počela sam piti prije par dana Macu u kapsulama, kupila i Evine kapi. Nadam se da će pomoći maknuti ciste i ako mi hormoni malo luduju uravnotežiti ih.. user posted image

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu bebolino2)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
18.5.2017 20:32:48   
Leilani
bebolino pa ti simptomi zvuce bas pravi trudnicki, e to ja ocekujem kod sebe, bez toga se ne nadam user posted image Zelim ti od srca da bude user posted image . Druskaj se tu s nama do tada.

mini bav evo i ja nesto osjecam trbuh, a prekjucer me navecer kad sam legla, desni jajnik nesto rezao kratko. Uglavnom, dok necu imati hrpu nekih neuobicajenih simptoma vise se ne nadam. Over and out. Ovo sve nesto njezni simptomi, a jos ajde da imam usporedit s trudnocom od prije, ali nemam ni to pa nek se i ne nadam. Uh, bas sam nesto nabrijana!

tintin nadam se da su vrijednosti povisene zbog drugog laba. Cekamo te da nam javis nove vrijednosti. Super da si uspjela odmah izvaditi.

mali andeo veselim se tvome UZV-u user posted image i drago mi je citati da si odlicno.

< Poruku je uredio Leilani -- 18.5.2017 20:33:37 >


_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
18.5.2017 20:57:54   
Mini Bav
Leilani a bez brige meni je prvi simptom trudnoce bila mucnina od case bambusa i pola pive kad mi je kasnila 1 dan, ja uopce nisam pratila nista, tak da ne mogu ni ja usporedit, do mucnina koje su pocele tek u 8.tt i osjetljivosti na mirise isto tako negdje, tocnije na peceno meso. Nisi sama user posted image

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
19.5.2017 6:24:38   
belina
Bebolino dobro dosla! To zvuce kao pravi simptomi! Iako je rano neke zene osjecajj i imaju simptome od pocetka t. Javi za test sretnooo!!!
Mini Bav pa i ti imas neke simptomice! Meni je zatvor krenuo prvi tek poslije sam ga povezala sa t. I napuhanost, ali ja stavljam utrice pa to moze bit i od njih. Zelim ti od srca da je ovaj mjesec tvoj!
Leilani tebi zelim da se prevaris i da vidis da pravi simptomi t dolaze tek kasnije. I ja sam stvarno mislila da cu dobit user posted image i govorila sebi- a znam simptome M to je to user posted image nadam se da ces se i ti zaj..... hehehehe
Papucice zao mi je zbog user posted image sta reci osim ne odustaj i da bog da ti se san ostvari!
Tisina gdje si ti, kako prezivljavas?

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
19.5.2017 6:25:05   
belina
Tintin odmah javi tsh!!!

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
19.5.2017 7:53:54   
Mini Bav
belina jako sam napuhnuta, sad idemo na posao i prijateljica mi se smije da ce objaviti nove vijesti jer mi je trbuh okrugli.. muz je jucer zinuo i reko da si kupim test haha ja reko ipak ja cekam svoju dragu da stigne.. user posted image mozda je zbog cisti.. mozda i zbog candide koju opet imam.. u svakom slucaju voljela bi da je t u pitanju ali eto, vidjet cemo, svakako nije uobicajeno..

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
19.5.2017 13:36:02   
bebolino2
E drage moje, ja sinoc napisah citav tekst i da posaljem ono ga izbrisa a ja bila preumorna da ponovo tipkam. Uglavnom, nisam jos sve pohvatala ko je ko i u kakvoj situaciji al samo da vam jedno kazem, 3 trudnoce imam iza sebe i ni jedna nije slicna drugoj. Prva na startu spontani a 12 dana prije ocekivane menstr uzasno pocela povracati i mantalo mi se. Druga, izensena, prva tri mjeseca napuhana kao balon, kao da sam bar 3 mj vise trudna bila nego sto jesam, 8 mjeseci povracala i treca, prve 3 sedmice nista osjetila nisam, puna energije, osjecala se prelijepo posle uzasne mucnine (al to je povezano sa tokom te trudnoce), inace, prekinuta je u 17.sedmici. Sad, volila bi biti trudna, a i strah me a uz sve to, imam i ponudu za posao, pa se sve sastalo. Al nek bude kako je najbolje po meni. Sinoc mm dosao kuci, hocemo do trgovine, ja pocetnik u voznji, on umoran, zakacimo se pri povratku, mislim nista strasno, al ja nisam uspjela uparkirati a on suti jer sam ga prije toga zamolila da mi ne dobacuje, onda samo slusam sta on govori i ne razmisljam samostalno. Medjutim, to je bio okidac da se ko kisa isplacem. Od jutros me boli po dnu stomaka, napuhana sam sva, zabolilo me na lijevoj strani u ledjima i pocela sam generalku po kuci. Sve mi mirise na menst al eto, ujutro cu uraditi jedan test, da vidim sta ce reci. Zaboravila sam reci, jedno 4.dan od ovulacije i odnosa (po mom racunanju), na ulosku mi bilo blago roskasto, skoro nevidljivo al eto, ja sam vidila i tad pomislila da mi je ovulacija, al obzirom da mi libido totalno opao, ipak nije bila ovulacija.
E da, ko ono prati tsh. Morat cemo se konsultovati :D Isto me ceka aBd :)
Ostalim zelim da sto prije docekaju plusice i vjerujete, svaki put sam ostala trudna, kada sam uzivala u odnosu, ne kada smo ciljali trudnocu.

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
19.5.2017 14:44:48   
Mini Bav
bebolino svaka cast ako O mjeris prema libidu, nije to bas tako pouzdano.. user posted image nadam se da ces sutra vidjeti + user posted image user posted image

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu bebolino2)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
19.5.2017 14:46:49   
bebolino2
Hahahah ma nije da je mjerim, odavno se ne bavim tim stvarima, ali sam primjetila, da mi oko ovulacije libido skoci, al to su sve nagadjanja. Bude kad budu :)

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Odbrojavanje - svibanj 2017.
19.5.2017 14:50:04   
papučica
bebolino2 dobrodošla i što prije otišla u trudničke teme

Leilani neka ti kupljena majica donese radost kada ugladaš dvije crtice .Kada budeš trebala raditi testić prvo obuci tu majicuuser posted image , sretno draga.

< Poruku je uredio papučica -- 19.5.2017 14:52:53 >

(Odgovor članu bebolino2)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!