|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
6.4.2017 14:30:47   
PinkyFunkyBirdy

Trudilice:

user posted image tintin - 10.04.
user posted image tišina - 10.04.
user posted image papučica - 16.04.
user posted image Mini Bav - 23.04.
user posted image Leilani - 27.04.



_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
6.4.2017 14:56:40   
PinkyFunkyBirdy
Belina, uživaj sutra na pregledu i čekamo dojmove! user posted image Kreću polako slatke mukice ... drži se ... proći će s vremenom. user posted image

Tintin, evo, dobro sam. Laganim tempom popuštaju mučnine, ali probava je i dalje usporena i imam stalno odvratan okus u ustima i jednjaku pa stalno nešto ubacujem da se pokušam riješiti tog okusa, ali sve je dosta kratkotrajno. Voljela bi napokon osjetiti pokrete da budem sigurna da je bebica ok, ali malo je još prerano, jako mi je dugo čekati do sljedećeg pregleda (bila sam prije 2,5 tjedna i idem opet za 2,5 tjedna). user posted image
Moj slatki M mi povremeno mazi bušu i škakilja u smislu da škakilja bebicu i baš mi bude presladak dok je tako mazasti. user posted image Trbuh mi raste naočigled. Moram se negdje poslikati i dodati sliku u album. user posted image

Grlim sve ostale cure i držim fige da sve do jedne budete ubrzo okruglice! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
6.4.2017 17:29:19   
Leilani
lourdess draga moja, moje saucesce...strašno mi zao. znam da te sad nista ne moze utjesiti...user posted image drzi se koliko mozes i poslusaj cure i pitaj gin za kolicinu normabela. Ljubim te najvise, cuvaj se...

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
6.4.2017 17:47:38   
perlica55
Lourdess draga, nemam riječi utjehe user posted image user posted image user posted image
Jakooo mi je žao, izgubila si oca, moraš biti tužna zbog tog u isto vrijeme
jaka zbog male bebe u sebi... Grlim, znam kak ti je user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
6.4.2017 18:30:50   
Hajdi
Luordess draga ne znam kako bih te utješila, tako mi je žao zbog tate, a pogotovo što jadna moraš trudna to prolaziti user posted image user posted image
Moj ti je savjet, iako je to teško, ali nastoj se ne prepuštati preintenzivnom plaču jer to je veliki stres za organizam.
Osloni se na ljude oko sebe, razgovaraj s njima, ne budi sama i misli na bebača user posted image . Drži se draga user posted image

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
6.4.2017 18:40:43   
Hajdi
Drage moje evo malo lijepših vijesti s mog pregleda user posted image .
Veliki smo 7,5 cm, guramo se nogicama i mašemo rukicama, čak sam vidjela i malo lice user posted image ma nešto preslatko.
Sve je u redu, sljedeći pregled za mjesec dana.

Belina javi nam sutra lijepe vijesti s pregleda user posted image . Znači počele su male tegobice, mora malo, samo da ne budu jake mučnine.

Ostale cure pune sreće u akcijama i veliki pozdrav user posted image

< Poruku je uredio Hajdi -- 6.4.2017 18:44:25 >

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
6.4.2017 18:52:27   
Mini Bav
Lourdess moja najiskrenija sućut.. ja vjerujem da poslije ovog života postoji neko puno ljepše mjesto na koje se tvoj tata sada zaputio. Vjerujem da će biti najbolji anđeo tvojoj maloj bebici, i sigurna sam da ju sada čuva isto kao i tebe kroz ovo teško razdoblje i da ćeš trudnoću iznjeti bez problema. Jako mi je žao, nemaš pojma koliko.. drži se, moraš biti hrabra!!!

belina sretno sutra, čekamo user posted image

Hajdi divne vijesti! Mazi bebicu user posted image


_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
6.4.2017 19:09:40   
Leilani
hajdi draga, divne vijesti. Kako mi je drago da fino napredujete i da je sve u redu user posted image neka se tako i nastavi. Mogu misliti srece kad si vidjela ekran, a tvoja beba ti mase user posted image



_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
6.4.2017 19:35:04   
lidac0605
Lourdess moje saučešće user posted image ...pij Normabel i misli na bebicu koja ovisi o tebi.Znam kak je izgubiti roditelja i moj otac ju umro prije 15 god...pogledaj to i sa njegove strane-nasli su karcinom, sa metastazama pa zar nije i za njega bolje da se spasio nego se patio mozda godinu dvije po zracenjima i kemoterapijama,da ga polako karcinom izjeda i na kraju opet sa istim ishodom user posted image ...
Mislim mozda zvuci grubo al ja uvijek gledam kaj je bilo bolje za umrloga...mozda jer sam medicinar i puno ljudi mi je vec umrlo...u krajnjoj liniji svi se rodimo da bi jednog dana umrli....
Nosis novi zivot na koji moras misliti...drzi se.

< Poruku je uredio lidac0605 -- 6.4.2017 19:36:24 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
6.4.2017 23:02:49   
tintin
Pinky bas mi je drago da si nam se malo javila da vidimo kako si, grlim.
Hajdi predivno, uzivaj draga u najlipsem osjecaju, trudnoci I gledanju svoje bebice, veliki zagrljaj.

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
7.4.2017 10:18:17   
hipo
Lourdess moja jako jako mi je žao!
Strašno je to, pogotovo jer nemaš braće i sestara i mamu. Probaj se sjećati svih lijepih stvari koje ste dijelili i prošli zajedno, pamti sve to da možeš to pričati bebi kako je nono bio super!
Nema toga što te može utješiti, vrijeme će jedino pomoć, probaj naći načina da ostaneš smirena radi bebice.
MOžda će zvučati okrutno, ali vjeruj mi bolje je da je ovako brzo otišao, moj je tata bolestan već jako dugo i to je grozno i za njega i za sve nas koji gledamo kako nestaje jedan život, kako se izobličava jedna osoba, kako sve ono veselo, optimistično i raspjevano u njemu nestaje...i kako postaje bespomoćno biće koje jedva da prepoznaje bližnje, ne može ništa sam, ne zna ni tko je ni što je....Tuga prevelika. user posted image user posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
7.4.2017 12:07:10   
PinkyFunkyBirdy
Belina kad ideš na pregled? Čekamo dojmove! user posted image

Tintin i tišina, kakva je situacija? Datum se bliži. user posted image

Mini Bav i Leilani, dal se akcija? user posted image

Papučice, kako si nam ti?

Lourdess, u mislima si mi! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
7.4.2017 12:51:03   
tintin
Pozdrav cure,
Lourdess user posted image
Progesteron uredan, tsh će biti oko jedan gotov, ali nevirujem da ću ga danas stici podignit, prije u ponediljak.
grlim sviju

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
7.4.2017 13:03:45   
tišina
pinky a nikakva.. spoting je prestao jučer poslijepodne, sad se nastavio... jbga.. radila sam jutros test, naravno negativan je...user posted image
malo me ohrabrilo što se temp. jučer (2.dan spotinga) dignula na 37.00, no danas je došla na 36.88... sad samo želim da se pokaže što prije, i da idem dalje...
user posted image user posted image user posted image

nezz kako ćemo iduća 2 mjeseca poloviti plodne dane, jer ćemo zbog nekih okolnosti biti udaljeni, tako da izgleda će ozbiljne akcije biti tek u lipnju... frustrirajuće jako, jako...
slijedeći vikend idemo kod njegovih, od one situacije u veljači se s mamom mu nisam telefonski čula (preko facea mi je slala neke poruke, bila sam pristojna no vrlo kratka, bez potpitanja i ičega) a sad ćemo boraviti pod istim krovom 2 dana... user posted image user posted image

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
7.4.2017 13:21:06   
belina
Cureee evo nas. Pregled je bio kratak ali sladak. ❤ sam cula i vidjela, sve odgovara danima tj. 7.tjednu. Nastavit s utrogestanom i folacinom i moram odlucit gdje cu nastavit vodit trudnocu da mi mogu dat uputnice za dalje -krv, probiri, rh i to. Ugl idemo dalje. Ne znam kad je sljedeci pregled jer moram u meduvremenu izabrat ginica.
Tisina jako mi je zao zbog -

(Odgovor članu tišina)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
7.4.2017 13:25:19   
tišina
user posted image user posted image user posted image
bravo draga!! baš mi je drago da je sve dobro, vjerujem da ti je laknulo i da si sad mirnija!
neka mrvica fino nastavi rasti i veseliti mamuuu user posted image

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
7.4.2017 13:42:27   
Leilani
belinica super draga! Nadala sam se tako lijepim vijestima i srčeku. user posted image nek se tako i nastavi. Ljubim!

tisina a kako mi je zao, bas sam se ponadala user posted image ...a gle, mozda bas u nekom od ta dva mjeseca uspijete, naravno ako cete se ipak vidjeti u plodne dane. Znam da je frustrirajuce, probaj se s necim okupirati da ne mislis na to do lipnja. Meni uvijek pomogne fizicka aktivnost, pogotovo trcanje...I nadam se da ce ti ta dva dana ipak proci u ugodnoj atmosferi.

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu tišina)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
7.4.2017 13:43:37   
PinkyFunkyBirdy
Draga belina, bravo za tvoje malo junačko srčeko! user posted image user posted image user posted image
Neka samo nastavi tako dalje, a znaš da te očekujem tamo na našoj trudničkoj temi. user posted image

Grlim sve ostale! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu tišina)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
7.4.2017 15:50:19   
tintin
Belina draga user posted image bas mi je drago zbog tebe, uzivaj u trudnoci user posted image
Tisina grlim jako, zao mi je zbog minusa.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
7.4.2017 15:52:02   
papučica
Lourdess jako mi je žao
Ne znam šta bih ti mogla reći u ovakvoj situaciji i znam da te ni jedna riječ ne može utješiti. Ali kako rekoše ovdje majke, žene , moraš biti jaka
Sad imaš još jedno biće koje treba tebe, za koje se trebaš boriti...nije lako ali moraš
Svi ćemo jednoga dana proći kroz to ili smo prolazili

Čuvaj se draga, imaš one za koje živiš i za koga ti treba puno snage

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
7.4.2017 15:55:55   
papučica
Belina bravo za srculence user posted image

(Odgovor članu papučica)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
7.4.2017 17:10:59   
Hajdi
Belina bravo za uredan nalaz uzv i srce bebice user posted image user posted image

Tintin super za dobar progesteron, neka tako bude i tsh user posted image

Lourdess drži se draga, u mislima si user posted image

Tišina žao mi je zbog minusa, samo hrabro naprijed user posted image

Pozdrav i svim ostalim curama user posted image

(Odgovor članu papučica)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
8.4.2017 9:46:44   
belina
Jutro curice moje i najvjernije navijacice! Malo rijede pisem, osim sta sam stvarno zauzeta ostatak vremena provegetiram. Pocinje polako razdoblje konstantnog mamurluka na granici povracanja. I sta je najgore glavobolja. Jutros vec treci dan me boli glava, nidam spavala cijelu noc. Jucer sam popila dva lekadola danas mi je muka opet pit tablete. Idem sad vani s malom da probam to malo smetnit s uma a najradije bi prelezalauser posted image . A proce i to. I jos jedem svasta kruhasto (a inace uopce ne jedem kruh ni sl.) jer mi je muka. Imat cu 100kila! Hahahaha
Bit ce bolje za mjesec dana.
Najgore je sta sam vas zapostavila i nekima se ni ne obratim. To ne znaci da ne mislim na svaku od vas!!!
Tintin bravo za nalaze! Sta je bilo na kraju s tsh?
Leilani draga a onda samo opusteno ovaj mjesec pa ko zna!
Hajdi kad ce rezultati Niftya i jel mi mozes rec di si ga radila?

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
8.4.2017 9:50:25   
belina
Mini Bav jel kod tebe sad pocinje akcija?? Sretno!!!
Tisina uuu kod sveki ides prvi put nakon onoga?? Sretno sraga i nedaj se maslat! Tvoj zivot tvoja stvar! Zao mi je zbog user posted image
Papucice sta je kod tebe? Je li jos rano za nekakve simptome? Kako ste odradili?
Pinky ajoj sta je sladak tvoj M! Mi svojoj E jos nismo rekli, svima ce razglasit!!!

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
8.4.2017 12:40:56   
tintin
Belina slatke mukice, nadam se da ce te zaobici povracanje, uzivaj draga.
Tsh nalaz cu podignit u ponedjeljak pa mislim da cu kbc nazvat u utorak za narucit se na konzultacije, samo se nadam da ce mi tsh biti uredan, nadam se da nije opet skocija.

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!