|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
3.4.2017 16:23:23   
PinkyFunkyBirdy
user posted image Grlim do petka! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
3.4.2017 16:24:04   
PinkyFunkyBirdy

Trudilice:

user posted image tintin - 10.04.
user posted image tišina - 10.04.
user posted image papučica - 16.04.
user posted image Mini Bav - 23.04.
user posted image Leilani - 27.04.



_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
3.4.2017 17:10:23   
Mini Bav
Pinky hvala na info!
belina joooj, petak je tu za cas! Bas peh. Al jos 3 dana (jer je ovaj pri kraju a u petak ujutro je pregled) i eto te user posted image

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
4.4.2017 8:25:26   
tišina
belina pa nadam se da nisi čekala skoro dva sata da ti sestra kaže da nema doktorice? user posted image brzo će petak, dobro mini bav računa, to je praktički još dva dana user posted image

pinky baš mi je drago da su tvoji ugodno iznenađeni, da vlada pozitiva i nema nekih čudnjikavih komentara! weeee, sad ponosno pokazuj svoj trbuh i blistaj na sve strane user posted image user posted image
hehehe, a moj mozak zna da se ti simptomi javljaju kasnije, ali to je valjda jače od mene.


(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
4.4.2017 9:10:07   
Leilani
belina a nije fora uopce, ali ajde brzo ce petak user posted image

pinky hvala na pitanju, na zalost nije prolazno, bas mi koma, sve zastopano nos, usi, kasljem, a tipicna viroza. Danas mogu zgibat ranije s posla pa idem odmarat.

mali andeo ljubi svoju mišicu za rođendan sutra! Sigurno ti je proletilo tih 5 godina. A uskoro ce nova štrucica user posted image

tintin draga, nadam se da su ti to simptomi za T. Ali tak je i meni, uvijek 3 dana pred M pocinje kuhati trbuh, iako sad ovaj put nije bilo tako izraženo, a svejedno je dosla. Tak da ima kod tebe nade, kad su simptomi isti, a tko ce ga znati. A ja sam sama sebi smijesna, vise ne citam simptome trudnoce dok cekam u tom drugom djelu ciklusa, jer ne vjerujem, nego citam o laznoj mjesecnici uvijek prvi dan kad dobijem user posted image to mi je ko ono zadnja nada.

tisina mini bav papucica i nasim trudnicama saljem puse! Isprike ako koga nisam napisala.

< Poruku je uredio Leilani -- 4.4.2017 9:11:20 >


_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu tišina)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
4.4.2017 9:16:49   
mali andeo
Belina a bemu miša ..
ali ok,doći će taj petak jako brzouser posted image izdrži još malouser posted image

Leilani hvala ti user posted image user posted image jako brzo vrijeme leti !

ostale curke grlim vasuser posted image

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
4.4.2017 15:35:00   
Mini Bav
Leilani hahahhaha pa logičnoooo! Imam sve simptome trudnoće, a dobila sam! Pa kako?! 100% je lažna! Google: L A Ž N A M E N S T R U A C I J A S I M P T O M I) user posted image user posted image user posted image

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
4.4.2017 16:02:20   
Mini Bav
Dobila sam termin 5.5. kod ginekologa. user posted image Rekla za iscjedak, kaže može biti i od ovulacije, ako dođe do jakih izljeva ili krvarenja onda dođite hitno. Daaaakle, 5.5. it is.

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
4.4.2017 22:15:01   
Hajdi
Belina brzo će petak, jedva čekam da nam javiš lijepe vijesti user posted image

Mini Bav stvarno ti je pretrpana gin, nadam se da stvarno vrijedi tolikog čekanja. Vjerujem da ćeš se pomalo opustiti po pitanju trudnoće i da će brzo to doći user posted image

Tišina i kod tebe gužva kod gin, to je stvarno gnjavaža, mijenjaj ako nisi zadovoljna. Želim vam da sad upali prije pretraga user posted image

Papučice neka akcija donese bebicu user posted image user posted image

Tintin neka te iznenadi čudo user posted image , ali drago mi je da se aktivno pripremaš za postupak. Držim fige user posted image

Leilani ima još šanse za ovaj mjesec user posted image

Moj pregled je sutra, nadam se da je sve dobro s bebicom user posted image

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
5.4.2017 9:40:44   
tišina
jutro cure user posted image

hajdi sigurno će biti sve uredu, bebsi se smjestio i uživa! Javi nam sve detalje danas user posted image . Kako se ti osjećaš? piješ li neke dodatke prehrani?
da, u pravu si, trebala bih se prebaciti drugom gin., ali ne znam ni sama kome, pa puštam da vrijeme ide dok mi ne zagusti...

kod mene sve po starom, ništa za prijaviti, osim temp.koja tijekom dana baš varira ali mislim da to nema veze s ničim (36,7-37,72).
mislim da mi je ovo prvi mjesec u kojem ne umišljam simptome user posted image

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
5.4.2017 12:16:47   
Leilani
mini bav hahaha sad si me nasmijala, e tocno je tako kad dobijem, i ono nije mi dovoljno na hrv.vec i na eng.period in pregnancy user posted image

hajdi ma super je bebica, javi se sutreka user posted image

tisina i to je napredak, neumisljanje simptoma, ja sam to isto nadvladala, iako me pikne crv sumnje, ali ono trazenje simptoma i osluksivanje tijela mogu okaciti macku o rep. U tempicu vjerujem i drzim ti fige da ostane povisena user posted image



_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu tišina)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
5.4.2017 16:47:13   
tišina
Mislim da je to sve od mene za ovaj mjesec.
Pojavio mi se smedkasti i., ranije nego inace i malo drugaciji ali to je to... mislim da ce mi uranit koji dan..user posted image user posted image

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
5.4.2017 16:53:58   
Leilani
tisina a da nije implantacijsko?? Jel inace smeđariš prije ili ne? Znas kako kazemo dok ne stigne u potpunosti ima nade.

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu tišina)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
5.4.2017 16:59:21   
tišina
hahah, sad si me baš nasmijala "smeđariš". user posted image . A bude mi 2-3 dana prije smedarenje, nisam mislila da ce krenuti prije petka...s druge strane, barem ne moram cekati jos dana do odgovora...

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
6.4.2017 7:41:49   
tintin
Jutro cure, evo mene malo samo da vas pozdravim. user posted image
Nemam ništa posebno za napisati, sve isto.
Tila sam zaželiti Belini sricu, i neka uživa u gledanju svoje bebice sutra. user posted image
Tišina nadam se da to smedjarenje nije naznaka za mengu, nekako mi zvuči prerano, navijam za plusić.
Već sam bila pitala ali nam se slabo javlja, Perlice kako si, javi nam se malo, nema te dugo.
Takodjer i ostale trudnice, da vidimo kako ste, Daxy. Lourdess, Mali andjeo, Pinky, Hajdi ...... nekog sam sigurno zaboravilauser posted image
Pusa svima

(Odgovor članu tišina)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
6.4.2017 8:12:59   
Mini Bav
Tišina držim fige da je imptantacijsko!!! Al ako nije ma 4.mjesec je dug, imas jos fore! user posted image

Hajdi ja sam stvarno vidno opustenija sto se tice trudnoce. Obecala sam sama sebi, skulirala se i fakat odrzavam svoju rijec. user posted image

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
6.4.2017 8:33:47   
Leilani
Jutro drage moje!

A eto tisina mozda te stvarno iznenadi obzirom da je krenulo ranije...ja i dalje navijam user posted image

Ja sam odlucila ovaj mjesec sve pustit i ne piskit ni trakice ni ici na FM, jer opet ne mogu uskaldit s poslom nikako, a i idemo na put iduci tjedan. Malo sam se umorila i zelim u miru provesti GO pred Uskrs. Naravno da ce bit akcije, ali nista ne biljezim i ne pratim pa kako bude.

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
6.4.2017 11:14:21   
tišina
tintin, mini bav, leilani hvala vam cure, nadam se da ćete biti u pravu.... jutros sam mjerila temp, bila je točno 37.00, to je naviša bazalna do sada, nadam se da će ostati...user posted image
brljavljenje se pomalo nastavlja i danas....
sve tri mi djelujete prilično zen, moram se još više ugledati u vas. user posted image

leilani, prazne glave i bezbrižno na godišnji, pa baš tako što kažeš, kako bude bude- mi ćemo sve ovdje držati fige i navijati a ti fino mozak na pašu do kraja mjeseca user posted image

hajdi vidjela sam dojmove s pregleda na drugoj temi. čestitam draga, vidiš kako je sve lijepo prošlo!!! bravo za mamu i bebuuuu!!! user posted image

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
6.4.2017 13:07:35   
LourdessPadme
Drage moje evo da vam javim,dogodio se najgori scenarij tata nas je napustija sinoc oko 21:15.
Dozivila sam sok kad su me zvali iz bolnice,popila sam normabel od 2mg al nista mi ne pomaze.Borba je u meni velika,trudim se ostati smirena zbog bebe. Danas cu otici do ginicke da mi da nesto za smirenje da prezivim sprovod koji je sutra.Sreca na mojoj obitelji koja je preuzela svu organizaciju na sebe i stvarno su mi velika podrska,da nema njih sve bi morala ja jer nemam brace sestara ni mame.
Ako imate kakav savjet kako se opustiti da ne skodim bebi svojim zaljenjem i tugom recite. Ljubim vas sve

_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu tišina)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
6.4.2017 13:17:22   
tišina
lourdess tako mi je žao....user posted image
vjerujem da je sada na boljem mjestu, bez boli i teškoća. neka počiva u miru...

znam da je jako teško, i dobro si postupila što si uzela normabel. nadam se da će ti i ginićka nekako moći pomoći.

ako vjeruješ u život nakon smrti, pokušaj se na to skoncentrirati,
pokušaj vjerovati da je on negdje gore, da vas gleda i da je dobro, da su ga napustile muke i patnje i imate još jednog anđela da pazi na vas..
pozdravi ga, pomoli se za njega i pusti ga da ode... tugovati hoćeš, ali nemoj očajavati, znaš da ni on to ne bi volio....
meni je to jakooo pomoglo kod smrti bliske osobe....

žao mi je što nemam drugih savjeta, jakoooo mi je žao da ti se to u ovakvom stanju dogodilo...
misli na bebicu, misli na sebe a sutra za sahranu, definitino nešto za smirenje uzmi.
ne znam što, neka nađu nešto, šok na sahrani može biti još puno veći nego je bio kod saznanja o smrti.



(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
6.4.2017 13:30:38   
tintin
Lourdess draga riječima nemogu opisati koliko mi je žao zbog tvog tate, grlim te jako.
Mjesec ipo dana prije mog poroda moje S i meni je tata umra, zato znam kroz što prolaziš, i ja sam popila normabel da me smiri, ali nisu mi dali da idem na sprovod zbog velikog stresa za bebu, bilo mi je jako teško zbog toga što nisam bila na sahrani svog oca, ali morala sam ih poslušati i misliti na svoju bebu u tom teškom trenutku.user posted image user posted image

(Odgovor članu tišina)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
6.4.2017 13:33:18   
PinkyFunkyBirdy
Ajme, draga moja Lourdess, neopisivo mi je žao. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ne mogu si ni zamisliti što prolaziš i ne znam što uopće reći da te utješi barem mrvicu. user posted image Vjerujem da je tvoj otac sad na boljem mjestu i čuva vas sve pa i tvoju bebicu u buši. Pokušaj preživjeti sutrašnji dan (pa makar na lijekovima) razmišljajući o životu koji raste u tebi. Grlim te jako puno. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu tišina)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
6.4.2017 13:41:43   
mali andeo
Draga Lourdess moje saućešće user posted image user posted image

Smrt je samo trenutak kada iz jedne stvarnosti prelazimo u drugu.
Skupi snagu sa neba i pogledaj one zbog kojih moraš dalje..
Tvoja beba će ti dati snagu da to prebrodiš..
Znam da ti moje riječi u ovom trenutku malo znače.
Znam da bol razara tvoje srce .
budi jaka .jer tako je Bog htio,valjda je tako moralo biti ..
žao mi je !

Što se tiče lijekova ,dobro da si popila normabel,
nadam se da ti doktorica će pomoći..
Drž se draga user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu tišina)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
6.4.2017 13:47:08   
belina
lourdess draga jako jako mi je zao😢 Ne mogu zamislit sta prolazis. Mislim da inace daju normabel u trudnoci pa da ih popijes u nekoliko nece ti naskodit. Uh sto se sve nasim trudnicama i trudilicama dogada...drzi se!

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
6.4.2017 13:51:25   
belina
Meni bi sutra trebao bit uzv, Nadam se napokon vidit svoju mrvu i da znam da je sve ok. Hvala na podrsci javim vam sve! Kad sam doma pocela sam pomalo vegetirat, hvata me mucnina ali jos nema povracanja hvala bogu. I spava mi se...tako da pocinje...
jos nisam pola noci spavala mala mi je zafibrala 😔
Kako se vi drzite?
Hajdi kako je prosa pregled?

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!