|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
25.4.2017 8:48:54   
tišina
lourdess svaka ti čast kako si izdržala tako težak period. bebica zna kako ima super mamu pa se lijepo javlja i pozdravlja user posted image

pinkyahahahha, e bome sam te se sjetila jutros u 5:00. MM danas ide na put, dolazi sutra na večer a ja u sto muka s trakicama i tempiranjem, malo bi, malo ne bi, user posted image i onda mi je šunuo ovaj tvoj koment u glavu i reko: hajd, bit hrabra user posted image user posted image i bijah user posted image
samo vi lijepo rastite, vjerujem da ti je tih 5 tjedana kao 5 godina, ali bit će sve super, javi nam što beba poručuje user posted image

mini bav a jbmu miša... baš mi je žao...ovaj ciklus te stalno nešto zeza... user posted image nemoj se sad previše bedirati, znaš kako ide- novi ciklus, nova nada user posted image user posted image

tintin juhuhu user posted image , dobra noć od akcije, držim figeee da se nespavanje primi user posted image

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
25.4.2017 9:27:39   
Mini Bav
Trudilice:

user posted image Leilani - 27.04.



_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
25.4.2017 9:41:42   
Mini Bav
tišina ma čudno je cijelo vrijeme, nijedan ciklus mi nije isti da bi se mogla za nešto uhvatiti i držati toga.. Ali to čak nije bitno koliko je bitno da zapravo uvijek pokrijemo sve to, al ništa..

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
25.4.2017 9:49:51   
mali andeo
Pozdrav drage...

Lourdess hrabrice draga user posted image user posted image user posted image user posted image

Mini Bav
bemu mišeka pa kak ? žao mi je ....
glavu gore i uskoro u novu akciju ...

Tintin user posted image za prikupljene nalaze..želim vam da ste već sljedeći mjesec u postupkuuser posted image user posted image
ali možda i nećete trebati ,ako je jučerašnja akcija bila dobitna!!

Leilani kako je stanje kod tebe ? ima kakvih simptoma ?

Tišina neka vam je akcija bila dobitna !!


evo kratko od mene ...javljam vam da nas na jesen očekuje još jedna princeza,
mi presretniuser posted image
user posted image bebi je dobro ,lijepo napreduje ,danas službeno ušli u 18 TT,uglavnom vrijeme mi leti ko ludo..user posted image

curke grlim vas sve do jedne user posted image user posted image

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
25.4.2017 9:51:56   
tišina
mini bav, da, razumijem. Nemoj još ništa loše misliti, možda se samo ovih nekoliko ciklusa nije potrefilo što sve treba. Znam kakav ti je sad osjećaj, ali ne daj se! user posted image

mali anđeo ohoooo, curka stiže!!! user posted image user posted image baš sam sretna zbog tvojih lijepih vijesti!!! pazite se i maziteuser posted image
sjećam se da sam tvoj plusić prvi primjetila na RR, a sad već 18 tjedaaaan, ajme.. user posted image

< Poruku je uredio tišina -- 25.4.2017 9:54:14 >

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
25.4.2017 10:49:02   
tintin
Mali andjeo user posted image za curku, uzivaj draga, vrime baš leti, već 18t

(Odgovor članu tišina)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
25.4.2017 15:19:48   
Leilani
tintin super za nalaze, nek je jos i spermio dobar i navijamo onda da cim prije krenete u postupak, ali naravno najbolje bi bilo da ni ne krenete nego da bude plus prije svega!

pinky draga, neka ti nama rastes i veselim se sutra izvjestaju s pregleda. Vjerujem da si nestrpljiva.

mini bav a je...mu misa...citam prvo od jucer i vidim sto pises i bas si me rastuzila iducim postom. Zao mi je draga...Ljubim!

mali andeo stvarno vrijeme leti, vec 18 user posted image Bravo za jos jednu princezicu. Uzivaj draga!

lourdess nadam se da si barem malo bolje i jako mi je drago da je sve u redu nakon toga sto si prosla.

belina kako izdrzavas na poslu? Kako je bilo prvi dan nakon praznika? Kaj se tice planova, uskoro cemo ponoviti spermio pa da vidimo, do tad opusteno i dalje user posted image

Kod mene sve isto ko u pms-u, stvarno nista drukcije nego obicno. Tu i tam na tren zaboli trbuh, danas sam se rasplakala i tako, bas nista neuobicajeno. Cice me jako bole, malo me bolilo ispod ruke do leđa u toj ravnini grudi, ali na dodir. Nemam pojma, u trenu se ponadam, a inace ne.

Ljubim vas!

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
25.4.2017 18:28:34   
tišina
Leilani, drzim fige da nam ti lijepo zatvoris mjesec ;).

Eno meni trakica potamnila ful sad u 18h. Mm, stize sutra na vecer, a bojim se da je ona akcija od jutros i sve prije promaseno, preuranjeno... user posted image . Bome slijedeci mjesec nema akcijanja dok trakica ne potamni skroz...

< Poruku je uredio tišina -- 25.4.2017 18:29:45 >

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
25.4.2017 22:52:51   
papučica
Draga tišina,
hvala za ove lijepe riječi, baš si me obradovala kad sam pročitala.Vrlo rijetko ljudi hvale jedni druge, uvijek su spremni prije kritikovati nego pohvaliti.
Ja od vas primam pozitivnu energiju i tako se trudim da uzvratim.
Svaka smo na svoj način jedinstvene . Svaki put kada pišem neku poruku za vas pojedinačno trudim se da zapamtim sve vezano po na osob i razmišljam kako se osjećate, kako izgledate. Čudna je ova Raja user posted image , nikog ne znam ali ustvari znam.

Leilani, tebi želim da imaš pravi PMS koji će te prevariti sa user posted image i da nas sve ovdje obraduješ i razveseliš user posted image

Mini Bav nemoj biti tužna, brzo prođu dani vještice i onda opet u akciju i odbrojavanje.

(Odgovor članu tišina)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
26.4.2017 9:26:28   
tišina
papučice nemaš mi na čemu zahvaljivati, to je do tebe! user posted image . Osjetim da si dobra duša, dobra osoba.
Forum nam daje slobodu biti konstruktivan i destruktivan, ja biram ovo prvo (barem na raji user posted image ).
Svi smo tu iz jednog cilja, svi imamo slične slabosti, strahove, iščekivanja.
Svima nam se mogu dogoditi iste situacije i zato treba biti čovjek. Meni je drago da sam se ovdje registrirala baš, baš.
Skriveni iza svojih nickova, profila, govorimo intimne i osobne stvari koje se možda nikom ne usudimo reći, vjerujem da otud taj osjećaj da se znamo.

neću duljiti. user posted image user posted image

(Odgovor članu papučica)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
26.4.2017 11:41:15   
PinkyFunkyBirdy
Mini Bav, baš mi je žao. user posted image Neki su simptomi baš bili sumljivi. user posted image Drži se i navijam da je sljedeći mjesec dobitan. user posted image
Imaš li želje kreirati novu listu za odbrojavanje ili da ju ja kreiram? Samo da curke daju nove datume. user posted image
Inače na prvoj stranici nove teme stavimo i vilu da sipa trudničku prašinu i popis navijačica, a na kasnijim stranicama samo popis trudilica (vjerojatno to već sve znaš, ali ako imaš kakvih pitanja samo pitaj). user posted image

Tišina, vidim da kad si mijenjala sliku avatara da si u postavkama kliknula da si muško pa imaš kraj nick-a i oznaku za muški spol. user posted image

Papučice user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Leilani, navijamo da se ukaže ponosni znakić user posted image kraj tvog imena! user posted image user posted image user posted image Idem tek navečer na pregled pa će ujutro biti izvještaj. user posted image

Tintin moja draga, baš mi je drago da su svi tvoji ostali nalazi dobri i čekam da javiš kakav je rezultat za S-gram. user posted image Bez brige, 15.05. će brzo doći i vjerujem da ćeš brzo biti u postupku, a i ova akcija navečer možda donese malu srećicu! user posted image Nadam se da se nakon odnosa nisi ustajala već da su plivači prespavali u tebi?!? user posted image
Pitaš do kad radim ... ajoooooj .... tamo do početka 8.mj. Imam još puno za izdurati. user posted image Da vidiš kako u drugoj trudnoći buša brzo raste, mislim da će me potjerati ranije s posla jer neću se moći približiti kompu od trbuha. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu tišina)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
26.4.2017 13:12:34   
tintin
Pinky user posted image sad si me nasmijala sa svojom bušom da neceš moći prici kompu hahaha, neka neka, neka raste bebica draga, sretno na pregledu i čekamo izvještaj ujutro.
Spermiogram uredan, i da nisam se odma dizala, ostala ležat user posted image

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
26.4.2017 14:52:17   
PinkyFunkyBirdy
Tintin bravo za uredan S-gram! user posted image I odlično što si ostala spavati! user posted image Navijam da vas bebač iznenadi prije postupka. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
26.4.2017 16:33:22   
Mini Bav
Cure hvala na standardnim riječima utjehe user posted image

Pinky da, baš me razočaralo, još uz to je stigla toliko rano da mi je nekako nevjerojatno kako sam se uspjela tako prevariti.. jel normalno da je stigla 9-10 dana nakon O?

Iskeno, ja bi rađe da ti nastaviš sa time jer se želim malo manje opterećivati trudnoćom, odnosno postizanjem trudnoće.. nadam se da nije problem..

Leilani ima kakvih novosti?

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
26.4.2017 18:24:41   
tišina
Ahahah 😂, hvala pinky, evo i pravog spola 😂😂

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
26.4.2017 18:27:25   
tišina
Neka moj datum za svibanj bude 9.5.

(Odgovor članu tišina)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
26.4.2017 18:35:31   
Mini Bav
Moj datum je 24.05.

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu tišina)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
27.4.2017 7:34:31   
Leilani
pinky ma samo neka raste buša user posted image kakao je bilo na pregledu?? Zabrinula si me, nema te.

tintin super za spermio, jos jedna briga manje, ma bit ce to uspjesno od prve kao i nasa hajdi, sigurna sam user posted image

mini bav kako si draga, jesi spremna za novo odbrojavanje?

Mene prestale boliti cice, znaci da ce danas vjerojatno stici, jucer me bolio trbuh tak da ono...sve ukazuje da dolazi. Ja ne vjerujem u te iste simptome jer mi apsolutno nije nista drukcije nego inace.

Moj sljedeci datum je 23.5.

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
27.4.2017 9:40:30   
Mini Bav
Leilani pa čekaj, nije još gotovo.. čekaj da stigne user posted image gdje žuriš?

Ja imam drugi problem, mene cice nisu prestale boliti uopće user posted image

Ma dobro sam, samo neke stvari trebam srediti, malo se skockat u glavi..
A sve moje frendice sa djecom su ili već rodile 2. ili trudne sa 2., baš mi je prekjučer jedna rekla lijepu vijest.. jer smo se dogovarale da ćemo "u isto vrijeme" pa mi je rekla da kasnim 2 mjeseca user posted image e jbg-a stara, došlo mi je da se rasplačem, muž me pogledao kao sotonu kad sam mu pokazala znakove tuge zbog takve vijesti.. moram se malo ošamariti par puta..

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
27.4.2017 10:20:08   
PinkyFunkyBirdy
Evo curke da kopiram s trudničke teme:
"Evo, pregled je prošao super! user posted image Sve je kako treba biti: srčeko lijepo kucka, bebica se puno micala (igrala pupčanom vrpcom, češkala po glavi, sisala prste, ...), ja zatvorena, posteljica je straga, ima dosta plodne vode, sve izgleda kako treba (opet je glavica za koji dan veća što znači da ću opet imati glavonju user posted image ) iiii..... među nogicama vise mala jajčeka. user posted image user posted image user posted image
I, pitala sam gina dal je normalno da mi je trbuh već tako velik i rekao je da što se tiče trudnoće da mi maternica zauzima samo prostor ispod pupka, a ovo sve iznad da sam napuhnuta i nema veze s trudnoćom. user posted image Dobar mi je kako se išao izvući s time da to nije debljina već samo napuhnutost. Mislim ... slažem se s njim jer kad sam se vagala dobila sam samo 1,5 kg od kad sam trudna. user posted image
Izgleda da ovi trzajevi koje osjećam su ipak kretanja moje mrvice! user posted image No zanimljivo mi je da ih osjećam samo kad sjedim, ali ne i kad ležim. Valjda je tako stisnut trbuh pa onda jače osjećam. user posted image
Pitala sam pred mužem dal smijem dizati M (jer mi MM već ide na živce koliko mi brani da ga nosim) i rekao je da slobodno nosim M te da mi to neće nikako naštetiti jer je ova trudnoća uredna i da jedino moram izbjegavati udarce u trbuh, a ostalo da sve mogu normalno raditi dok ne osjećam bolove. user posted image "

Mini Bav, jooooj, znam kako si se osjećala. user posted image To ti je tako normalno i ne moraš se brinuti. Grlim puno! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Budem ja onda kreirala listu, a ti samo dodaj listu ako ću ja biti u gužvi pa neću stići staviti na novu stranicu. user posted image

Leilani kud odustajanje prije vremena? user posted image

Tišina, e sad si Mona Lisa, a ne Mona Lisac. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
27.4.2017 10:40:36   
Mini Bav
Pinky može nema problema, ti sastavi pa ja ak skužim da si uzela godišnji prekopiram/nadodam kaj treba user posted image
Ma, ne želim da to bude normalno, želim se veseliti takvim stvarima, znam da ću i ja biti trudna samo je pitanje vremena, i želim tako razmišljati, a ne ko da mi se svijet raspada jer je netko drugi trudan a ja nisam user posted image kao da mi je rečeno da nikada neću moć imati djece pa mi svijet propada kad čujem od nekog da čeka bebu user posted image što bi bilo tek da mi se tako nešto kaže, pala bi u depresiju samo tako, ne smijem si to dopuštati, moram pronać ispušni ventil dok ne dođe red na mene.. user posted image lučim si krive hormone user posted image user posted image user posted image

Baš slatko što već osjećaš bebicu.. stvarno je još jako rano. Držim fige da izguraš urednu trudnoću, samo tako naprijed user posted image

< Poruku je uredio Mini Bav -- 27.4.2017 10:44:19 >


_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
27.4.2017 10:54:40   
tintin
Pinky user posted image user posted image user posted image za bebicu-frajera malog, bitno da je sve ok, sad lipo uživaj, cmok.

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
27.4.2017 13:47:16   
PinkyFunkyBirdy
Hvala vam drage moje! user posted image

Mini Bav, nisam rekla da je normalno tako se osjećati cijelo vrijeme, ali kad imaš toliku želju kakvu imaju tu naše trudilice i u prvi tren saznaš da se drugoj osobi to ostvarilo normalno je da ti ponekad bude žao, ali ne što je toj osobi uspjelo već što vama još nije. Povremeno imati taj osjećaj nije ništa loše i mislim da time samo pokazuješ koliko ti je stalo do toga da i vama uspije. user posted image user posted image user posted image Meni je za M trebalo 2,5 g. i to mi se činilo kao da nikad nećemo uspjeti (k tome je išlo u prilog i spontani i biokemijske koje sam imala), a da ne spominjem koliko frendica mi je u tom periodu zatrudnilo i koliko RR trudilica sam tu ispratila na trudničke teme. Sad nam je uspjelo odmah i smanjila sam javljanje tu jer se nekako osjećam licemjerno pošto znam da vama nije lako pa se osjećam kao da trljam sol na ranu pričajući o svojoj trudnoći, a znam koliko ju sve vi, meni drage trudilice, želite.
Eto, grlim vas sve puno i navijam da sljedeća lista bude svakoj od vas dobitna! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 248
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
27.4.2017 14:23:55   
Leilani
pinky kako mi je drago da je sve u redu i bravo za pišonju glavonju user posted image Neka se tako i nastavi do kraja. Pa super si ti sa kilažom, a napuhnutost ce s vremenom valjda popustiti. Ako ne prije, onda kad rodis user posted image

mini bav ma tvoji osjecaji su sasvim razumljivi, sve smo se mi trudilice tako osjecale pogotovo kad dugo traje nasa borba...i nemas se zasto osjecati lose.

A eto kao sto rekoh, poznajem svoje simptome pms-a...stize user posted image polako u smeckastom iscjetku...to je to. Ovaj mjesec dva put razocaranje...Ja se uvijek najvise nadam u toku plodnih dana, kad oni prođu onda vise ne...

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 249
   RE: Odbrojavanje - travanj 2017.
27.4.2017 17:01:54   
nymeria
Drage trudilice i trudnice mislim na vas i citam vas redovito.. samo nikako se javit... nigdje vise ne pripadam.. ni u trudnice ni u trudilice a moje cure se raspale i nemam s kim tipkat..

Leilani draga za tebe se tako nadam da c do ljeta prec na trudnicke teme..

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 [10] 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!