|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
3.3.2017 11:12:21   
PinkyFunkyBirdy
Trudilice:

user posted image Leilani - 03.03.
user posted image tintin - 13.03.
user posted image belina - 22.03. ?
user posted image Mini Bav - 27.03.

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
3.3.2017 11:14:08   
PinkyFunkyBirdy
Hajdi, bez brige, bude se opet pojačao sad kad uđeš u drugo tromjesječje jer ti onda počinju kolati ogromne količine tekućina u tijelu. Ja nisam nikad bila toliko napaljena kao u trudnoći (nakon što su prošle početne mučnine). Sad još nisam došla do tog stadija. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
3.3.2017 11:56:43   
LourdessPadme
belina bravo za 11 js user posted image javi detalje kad dodjes sebi user posted image

leilanimi i dalje navijamo user posted image user posted image

Sta se tice akcije,nismo se ni mi bas proslavili user posted image probali smo par puta dok smo imali zeleno svijetlo,al nekako nije to to,ja se nikako namjestit,umirem od straha da se MM ne zaboravi pa mi legne na trbuh,sad vec ne ide ni misionarski . Mislim da nismo ni pokusavali zadnjih mj dana.
Jedva cekam da rodim i oporavim se pa da doslovno skocim na MM 😂

_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
3.3.2017 12:04:21   
tintin
Pinky hvala, kad stignem probat ću se registriratuser posted image

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
3.3.2017 12:33:33   
mali andeo
Belina user posted image user posted image user posted image ajme 11 js savreno !!!
čekamo dojmove user posted image user posted image
akciju zaboravi do bete ,nama je bila zabranjena !
ali maziti se možete user posted image

što se tiče akcija u prvoj trudnoći ,ajme TM je koma ,on se bojaouser posted image
tako da ih možemo izbrojit na prste jedne ruke user posted image
a sada imamo zabranu tako user posted image

ali zato poslije poroda se nismo mogli nauživati( mislim kada smo dobili zeleno svjetlo )

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
3.3.2017 12:42:16   
belina
Cure samo par recenica jer sam uzasno zamantana! Ne mogu ni vozit sama. Nije mi ni mucnina ni nista samo vrtoglavica. Aspiracije se skoro ne sjecam-zaspala sam od anestezije. Koma koma! Ugl. Nista nije bolilo (valjda hahaha). 11 js, ja kazem biologinji da nisam ni znala da sam imala toliko folikula, a ona kaze da su punktirali sve, a da ce vjerojatno tu bit i nezrelih. Ostala sam lezat tamo 2 sata i evo sad sam izasla. Hvala cure na podrsci javim vam se jos poslije!

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
3.3.2017 13:41:31   
PinkyFunkyBirdy
Belina, samo ti odmori pa nam se javi kad dođeš k sebi. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
3.3.2017 14:17:09   
perlica55
Belina, vibram za tulum u labosu,
nek bude finih embrija.. Danas lijepo odmori user posted image

Jao koja suša od akcije među nama trudnicama,
budemo mi to sve nadoknadile user posted image user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
3.3.2017 19:04:24   
belina
večer cure moje drage, moje navijačice! evo malo sam došla sebi hahaha. Nisam mogla zamisliti da ću onako reagirati na anesteziju. Dobila sam Dolatin, njega sam dobila i na porodu. očajan je zamanta užasss!!Ugl. vrtila mi se cijela soba i to je zadnje čega se sjećam. Sve drugo se sjećam samo na trenutke i sebe kako nešto buncam i govorim sestri. Nadam se da nisam rekla ništa sramotno! kad je biologinja sva sretna došla i rekla da imam 11 js ja ono sva u čudu kako?? Pa nismo ni spominjali nego 5-6 folikula za aspiraciju. valjda su izvadili sve i one manje i u svakom je bila js. Ali rekla je da će vjerojatno biti i nezrelih. I tako...tko zna šta se sad događa u labosuuser posted image Trbam zvat ujutro pa će mi reć stanje i kad bi (nadam se) bio transfer. Jutros sam ja popila kavu i pojela malo, ali nije mi bila muka. Bila sam malo u svojih ali nisam ništa posebno danas odmarala iako osjećam cijelo vrijeme neko boluckanje. Iću sad leć bome!
Vidim da nijedna od vas nije baš od akcije u trudnoćiuser posted image , ajme šta me čeka hahahah! Kad sam bila trudna i moj m je kao i Pinkyn valjda mislio da će pogodit bebu u čelouser posted image user posted image poslije se malo opustio!
leilani nadam se da plačeš od trudničkih hormona. I ja plačem prije user posted image hahahaha!

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
3.3.2017 22:59:27   
Hajdi
Belina stvarno te dobro smantao koktel. Ja nemam pojma što sam dobila za omamljivanje, znam da je Voltaren bio za bolove. Eto bila sam brzo nakon punkcije ko ptičica, mogla čak i voziti natrag do doma.
Sad neka se u labosu dobar broj js oplodi pa nam javljaj dalje vijesti. user posted image

Leilani sjećam se tih suza pred user posted image , to mi je bilo kao neko olakšanje, nisam imala neke prave razloge za suze, bilo je to baš od hormona. Naravno isto može biti i na početku trudnoće. Držim fige za user posted image

Laku noć vam želim user posted image

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
4.3.2017 11:01:54   
daxy
Jutro. Jel uživate u vikendu? user posted image

Pinky to i MM brine,to da ne bi bebe uznemirio svojim "alatom". user posted image user posted image

Hajdi ja sam se tako smijala kad si napisala da se libido smanjio jer ga niste koristili. user posted image user posted image

Lourdess ja bih sad skočila na MM al ko slon sam,pa da ga ne zgnječim. user posted image
I ja jedva čekam da se normalno ženski poj****!

mali andeo kad ste dobili zeleno svjetlo iza poroda? Da se mi znamo pripremit. user posted image

belina vidiš li ti šta te čeka? user posted image
Jel ima novosti iz labosa? user posted image user posted image

Jel da je dobar koktel u KBCu? Cili dan si nadrogiran. user posted image
Nisi valjda išla sama s autom? user posted image

Nemojte mi se curke igrat s takvim stvarima! user posted image



_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
4.3.2017 14:08:54   
LourdessPadme
belina jesi zvala lab?

leilani kakvo je stanje??



_____________________________

29.07.17 stigla roda s najljepsim poklonom :D

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
4.3.2017 15:53:04   
belina
Cure nakon cjelojutarnjeg zivkanja dobila sam labos u 12,30 kad je biologinja vec otisla. Sestra je rekla da im je bila teska luda kuca danas, da ne zna detalje ali da sam zapisana za transfer u ponediljak u 10,00user posted image eto tako da se valjda ipak nesto oplodilo!!!
Daxy draga nisam vozila nisam bila u stanju viruj mi ! Ne znam ni sta sam govorila morat cu pitata sestru zdenku!!! Hahahahaah

(Odgovor članu LourdessPadme)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
4.3.2017 17:04:44   
Leilani
belina user posted image za tulum u labu. Kako mi je drago!!! Ajme, bome te dobro "nadrogiralo". Ajde neka za sad sve ide ko po špagi, navijam i dalje na najjače!

hajdi e baš to, ko neko olakšanje a nema posebnog razloga. Samo ono da izbacim sve iz sebe u suzama.

Moje user posted image jos nema, trbuh ne boli. A sinoc ja izlazim iz kade i veli meni MM pa cice su ti za broj vece, kako to? A ja reko, pa od vjezbanja user posted image jer stvarno uz ostalu tjelovjezbu vjezbam i vjezbe za cice user posted image ali ne narastu one od vjezbe, samo se ucvrste user posted image i bas me iznenadio s tim komentarom jer nekad kad sam ga znala pitati, u toku cekanja M, jesu mi narasle rekao bi da nisu. I jucer mi je krenuo izbijati herpes ali sam ga odmah pocela mazati tak da se ne razvije do kraja. Iako sam ga vec puno puta imala, zadnji put u 11.mj. E sad iskreno, pocela sam se pomalo nadati, iako mi razum govori suprotno, a srce se nada. Ah...vidjet cemo.

Uzivajte u ostatku vikenda. Puse!

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
4.3.2017 17:20:19   
Hajdi
Belina to su dobre vijesti user posted image , uskoro ćeš nam prijaviti user posted image

Daxy baš tako mislim da se libido smanjuje ako se ne koristi user posted image , nadam se da ćemo dobiti dozvolu nakon što započnem s 13 tt user posted image

Leilani navijam da su to znakovi user posted image

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
4.3.2017 17:40:52   
anandi
Vece curke, evo malo da vam svratim.

Vidim pise se o akciji user posted image a gdje je akcija tu sam i ja user posted image Nama je poslije transfera receno stop i dobili smo odobrenje u 13-oj sedmici. Slazem se s Hajdi, da se libido smanjuje ako se ne koristi. Salim se malo...u prvom tromjesjecju iskreno nije mi nesto bilo do sexa, vise sam se fokusirala kako se beba razvija i da prode krizni period zbog straha od prethodnog spontnog, a kako sam usla u drugo trom. ja sam ko ovisna...navaljivala sam na mm svaki 3 dan user posted image Sad za trece tromjesjecje sramota me i reci, muz bjezi od mene user posted image ali ipak ja njega dohvatim ako nista, jednom sedmicno user posted image

Belina nisam znala da si i ti usla u postupak. Hajde neka je sa srecom i drzim fige user posted image

Kako su mi novopecene trudnice? Ostale puno srece zelim u martu i sto vise user posted image

_____________________________

Juni 2009 pocetak borbe 22.9. i 2.12.2013 IUI-beta 2,1 24.12.2015. ICSI 1 blast/4.1. 10dpt bt14,77/12dpt bt 47,5/ 14dpt bt 145/spontani 5s4d 13.1.
1.FET 2.5.2016. 2 blast/ 13dpt beta<1
2.FET 2.9.2016 1 blast/13dpt beta 540/15dpt beta 1321

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
4.3.2017 19:42:35   
tintin
Belina user posted image navijam najjace, sretno, sretno.
Leilani sve mi se to svidja, od srca se nadam da si trudna, pravi testic, s nestrpljenjem cekam.

(Odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
5.3.2017 9:50:51   
belina
Jutro cure moje drage, pliz pomagajte! Jucer su me cijeli dan bolili jajnici ali cijeli dan sam bila u pokretu. Aj to je sve bilo jos ok. Nocas nisam skoro nista spavala koliko me sve bolilo, jutros takoder. Najgore mi je kad sjedim. Je li to sve normalno nakon aspiracije?? Mislim, racunam ipak je to 11 uboda?? Ne znam sta vi mislite? I sta mogu koristit od lijekova? Uobicajeno ili?

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
5.3.2017 9:53:24   
belina
Uuu leilani daj boze da je to to!!! Navijamo!! Kad ce testic?

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
5.3.2017 10:58:52   
daxy
Jutro. user posted image

leilani čekamo onda test! user posted image user posted image
Jesi odredila neki dan za pišnut?

Hajdi jadan moj libido. Pa usahnut će. user posted image

belina draga,sad odmaraj!!! Ne znam kakve ti je upute dala dr. M al meni je rečeno da odmaram i mirujem da se jajnici oporave koliko toliko do transfera.
Punkcija je agresivna za jajnike i normalno je da budu osjetljivi. Uzmi nešto za bolove ako te baš boli. Najsigurnije je piti Lekadol,Lupocet...
I ja sam imala problema nakon punkcije jer mi se trbuh još i napuhao,pa sam jedva mogla u WC,a i tad kad sam mogla bilo je bolno i osjećala sam ogroman pritisak.
Pij dovoljno tekućine i LEZI!
Ako vidiš da ti se trbuh jako puše i da postaje sve bolnije uputi se na hitnu jer se možda radi o hiperstimulaciji (to se rijetko događa, nemoj se uspaničiti!).
Prati svoje tijelo i kako se ponaša i ako imaš kakvih sumnji nemoj se libit otići na Hitni prijem u KBC.

Jesi zapamtila? Odmor! Ako bude gore Hitna!

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
5.3.2017 11:20:30   
belina
Daxy draga hvala ti na brzim odgovoru. I meni je drob napuhnut i jedva sam otisla u wc, imam pristisak na debelo crijevo, cak sam sanjala da imam trudove hahahaha!!! Nisam dobila nikakve posebne upute (bar ih se ne sijecam) hehe. Ali ja se jos jutros uhvatila prat, usisavat peglat...evo sad cu sve ostavit i obecajem da cu ostatak dana mirovat. Daxy kako hiperstimulacija moze biti ako je punkcija vec napravljenauser posted image jos jednom hvala idem popit nesto za bol i na kauc!! Jos jedno pitanje: u utorak sam mislila uredno na posao. U autu sam 100 km dnevno. Vasi savjeti nakon transfera???
Cure divne ste, bas mi dajete neku sigurnost u ovome svemu!!!

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
5.3.2017 11:48:26   
perlica55
Jutro curke...
Belina potpisujem daxy i zaslužila si da sad krenem u st i prebijem te...
Na RR si odavno i pratila si naše postupke, pisali smo ti i prije tvoje
punkcije da treba odmoriti. Zato se nemoj junačiti nego lezi i odmaraj,
pij puno tekućine i pazi da redovito piškiš. Kod HS pomaže izotonična
pića Isosport i sl.
leilani draga sretno, od srca ti želim debele user posted image user posted image


_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
5.3.2017 13:35:20   
daxy
belina sad kad sam pročitala ovo "usisavanje,peglanje..." moram vikat ko perlica da te treba po turu!!!
Itekako je moguća hiperstimulacija nakon punkcije.
Curka koja je bila sa mnom u postupku je imala hiperstimulaciju dan iza punkcije.
Hormoni znaju imati dugotrajan učinak.
A nakon punkcije jednostavno narastu oni manji folikuli i izazovu HS.
Pa čak i ciklus iza Klomifena se zna desit da žena ima dvije ovulacije.
Sad usporedi dozu hormona koju si ti primila.

Punkcija je agresivan postupak i treba vremena da se jajnici oporave i vrate na staro.
Ti ne vidiš rane al one su tu i zato pazi i odmaraj!
Za uspjeh transfera je isto važno da tijelo bude spremno i sposobno za implantaciju.

I sad nakon transfera zaboravi usisavanje! To je zabranjeno.


Nemoj ignorirat jaču bol i oticanje trbuha. Javi li se temperatura ili/i povraćanje pravac Hitna.

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
5.3.2017 16:48:51   
belina
Daxy , Perlice stvarno sam iza onoga cijelo vrijeme na kaucu. Nije mi gore, mislim da je to najvaznije. Boli me i dalje kad sam na nogama, a najvise kad sjedim. Smirila sam se pa se i bol malo smirila. Uh, ne mogu vjerovat da to sve moze bit tako! Strasno! Vjeruj mi bude li mi gore icu na hitnu. Sta cu s poslom? Da otvaram BO ili da vidim ipak kako ce mi bit sutra?

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
5.3.2017 21:11:07   
mali andeo
Belina ,draga bas ti treba dati po guzici...
Pusti sad ciscenje,jooojj...
I nisi se valjda sama vozila kuci,ajme user posted image
Draga shvati da za organizam to nije mala stvaruser posted image
Ne znam sto ces uraditi,ja sam od punkcije bila na Bo,ako
neces do bete biti na bo budi barem dva -tri dana nakon transfera...

Daxy posto sam imala komplikacije nakon CR ,mi smo zeleno svjetlo dobili
tek nakon nekih 8tj...

Cure drage ,u petak sam prolazila horor...
Navecer kad smo se spremili u krevet,isla jos na wc,a kad ono svježa krvuser posted image
Panika nastala ,odmah bila spremna i na putu za bolnicu...
I onda jos na basas na neljubaznu sestru i doktoricu koja nije od rijeci...
Hvala Bogu sa mrvom je sve ok,doktorica nije znala reci od kuda krvarenje...
Pustena kuci uz strogo mirovanje...
Vjerujte mi uopce nisam mirna,u sri tek idem kod svog ginica...
Strasno se bojim...krvarenje je stalo ,ali dalje imam smedi iscjedak user posted image


_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!