|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
2.3.2017 15:28:17   
Hajdi
Belina i mene je isto strah mantavice, slabosti zbog niskog tlaka i sl. tako da mi je bilo lakše kad je dr rekao da mogu jesti i piti normalno prije punkcije. Znam sebe, nije mi dobro kad ne doručkujem, a i kava je dobrodošla. Sigurna sam da mi je lakše sve podnijeti kad nisam na tašte.
Meni nije bila nikakva mučnina niti vrtoglavica nakon punkcije, a nisam ni ležala duže od 10-15 min. Za to kratko vrijeme prošla me lagana omamljenosti koju sam osjećala prije zahvata i to je to. Vidjela sam neke druge dane da cure također odlaze jako brzo i sve su se dobro osjećale.
Nadam se iskreno da će tako biti i tebi user posted image . Neka te netko odvede kasnije kući i onda odmaraj. Ja sam odmarala samo taj jedan dan.

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
2.3.2017 15:32:45   
Hajdi
Leilani navijam da su to user posted image simptomi, a ne viroza. Čuvaj se user posted image i nadam se da ćeš na prijaviti user posted image

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
2.3.2017 15:44:11   
PinkyFunkyBirdy
Trudilice:

user posted image Leilani - 03.03.
user posted image tintin - 13.03.
user posted image belina - 22.03. ?
user posted image Mini Bav - 27.03.

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
2.3.2017 15:53:50   
Hajdi
Tišina drago mi je da se stvari kreću nabolje, otvoreni razgovor već puno znači. Nadam se od srca da ćete vas dvoje uspjeti i da ćete naći rješenje prihvatljivo i za tebe i tm. Samo nemojte odustati, sad treba uložiti napor da se stvari poslože user posted image
I mene je dirnuo post od papučice, to je žena s dušom user posted image

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
2.3.2017 15:55:10   
PinkyFunkyBirdy
Leilani, i ja navijam da ti to probleme pravi mali bebonja u buši, a ne neka viroza. user posted image user posted image user posted image

Belina, hvala u svakom slučaju! user posted image Javi obavezno dojmove čim uloviš malo vremena. Sretno i mislimo na tebe! user posted image user posted image user posted image

Tintin, evo par vas je još ostalo na listi, ajde da ju ispraznimo i ostavimo budućim generacijama. user posted image

Daxy, dal vidiš kako vrijeme leti. user posted image

Tišina user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mini Bav, ajde super pa sam uspjela objasniti. user posted image

Perlice draga, hvala za datum koji si stavila u potpis. user posted image Lijepo je vidjeti kad vam roda planira navratiti. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
2.3.2017 17:07:18   
perlica55
Hej curke, čekam MM da dođe po mene, pa da se javim...
Leilani, navijamooo user posted image user posted image user posted image
Kad planiraš piškit???
Belina sretno sutra, nek bude finih js user posted image
Ja kao i hajdi, nisam trebala biti na tašte, primila sam dvije pikalice
u guzu i niš me nije bolilo. Imala sam 8 ili 9 folikula i 6 zrelih js.
Nakon punkcije odmorila pol sata i išla na kavu, pa na odmaranje..
Javi nam kak je prošlo..
Tišina, hajde nel ide po malo na bolje. Nadam se da ćeš s TM sve fino
riješiti razgovorom..
Ostale cure, sretno svima na listi user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
2.3.2017 17:44:50   
tintin
Belina nismo nista, sad kad dodje menga, valjda cemo imat neki plan za dalje.
Ma ja bi vam vec odavno bila na ivf-u da zivim u Zg, ova udaljenost me koci, zbog svega, posla....ma bezveze
A samo se triba pokreniti
Perlice user posted image
Pinky mogla bi ja ostati jedina na listi, ma ja bi volila da ostale cure odu s liste, pa cu ja iza njih user posted image

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
2.3.2017 18:05:47   
Mini Bav
leilani držim fige da je bebica u pitanju! user posted image čekamo testić user posted image

Kad smo kod simptoma trudnoće, jučer mi je jedna poznanica ispričala jednu vrlo šokantnu priču pa bi vam je rado ispričala.
Kaže sestra mi je bila u bolnici 4 tjedna. Počelo je s jakom glavoboljom koja je trajala 3 dana, nakon toga nije mogla stati na noge, nikako, klecala bi joj koljena i zadržali je u bolnici.. napravili su 95% pretraga između ostalog na početku i uzv ali nije bilo ništa vidljivo i od svih pretraga nisu našli ništa, ona i dalje ne može puno hodati, zaključili da je na živčanoj bazi možda, poslali je na magnet, primila kortekosteroide i na kraju su joj izvadili betu i ispostavilo se da je trudna i da je sve to zapravo bilo radi trudnoće jer nisu našli nikakav drugi uzrok! Ona je jako sumnjičava ali ja sam joj rekla da je stvarno moguće da je od trudnoće. Naša tijela u trudnoći su čuda! A za nju kaže da stanje ide na bolje i da može hodati sve više svakim danom, zeznuto je jer ima i curicu od 2 i pol godine koja traži puno pažnje, a ona trenutno nema snage..
Želim vam svima +, ali po mogućnosti da ne idete u ovakvu krajnost sa simptomima. user posted image

_____________________________

First one <3 12.12.2014.

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
2.3.2017 19:08:07   
tintin
Cure moze pitanjce sto se tice temperature, malo sam na vi s tim user posted image
Kad je ovulacija poraste, nakon ovulacije pada, I onda opet poraste jeli to tako?

(Odgovor članu Mini Bav)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
3.3.2017 6:06:24   
belina
Jutro cure, pije li se kava ili ipak jos spavate? Ja pijem kavicu i tipkam. Nisam valjda cijelu noc spavala kako treba stalno sam se budila i razmisljala o punkciji. A i boluckali su me jajnici cijelu noc kako se god okrenemuser posted image U 9 mi je pa vam se javim cim zavrsim.
Cure jedno pitanjce, nemojte mi se smijat; kakvo je stanje s odnosima izmedu aspiracije i punkcije. Mm mi je tu sad samo par dana i opet ga nece bituser posted image A vjerojatno ce mi bit horor iza transfera (ako ga bude) pa do testa. Ili se jednostavno ponasamo normalno u svemu?
Tonti ja mislim da si ti dobro skontala to s temperaturom.

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
3.3.2017 7:11:31   
Leilani
belina sretno danas draga i javi se poslije.Velika pusa! user posted image

tintin mislim da temp. ako je doslo do trudnoce u tom ciklusu od ovulacije raste, pa kod implantacije padne i onda opet naraste. Jel mjeris bazalnu inace?



_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
3.3.2017 8:03:53   
Hajdi
Belina nakon transfera nećeš smjeti imati odnose do bete, ako budeš trudna mislim do 12 tt user posted image . A između punkcije i transfera možda i možeš, ali nisam ti sigurna, provjeri s dr. Sretno sad u 9h user posted image

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
3.3.2017 8:10:14   
Hajdi
Tintin može se dogoditi pad temp pred O, ali ne mora, a nakon O temp raste jer žuto tijelo počinje proizvoditi progesteron koji diže temp.
Sretno user posted image , a probaj i lh trakice.

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
3.3.2017 8:34:49   
Leilani

IZVORNA PORUKA: perlica55


Leilani, navijamooo user posted image user posted image user posted image
Kad planiraš piškit???



Ne jos, ako kasni vise dana tek onda, a znas mene user posted image nikad ne volim rano piskiti.

Uglavnom, sinoc me bas oprao pms, tako da sam plakala na Bambiju i zato kaj je MM ostavio hrpu suđa u sudoperu. Naravno poslije je oprao, ali nikad ne opere odmah. Ja obicno uvijek dan prije nego trebam dobiti placem. Tako da user posted image ocekujem danas.


_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
3.3.2017 8:42:58   
perlica55
Jutro cure user posted image
Tintin, dan nakon O tempica poraste i ostaje cijeli drugi dio ciklusa
visoka do user posted image
Znači ovulacija je taj zadnji dan niske tempice.
Malo pogledaj FF grafove pa ti bude jasnije.
Leilani, jao pa nadam se da neće user posted image
Belina, nakon ETa nema akcije, u našem slučaju nema je od punkcije.
Cekamo dojmove user posted image
Mini pa svašta je prošla frendica u ranoj user posted image i kortiće
i MR.. Nadam se da je sve ok sada s njom i bebom..

< Poruku je uredio perlica55 -- 3.3.2017 8:45:18 >


_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
3.3.2017 9:19:46   
tintin
Cure hvala na objašnjenju, zlatne ste.
Leilani mjerila sam cijeli ciklus običnim toplomjerom, znači na početku mi je bila niska, onda se podigla vjerojatno je tad bila ovulacija zatim je dva dana pala i sad jučer mi je 37.2 zato sam pitala, jer nikad to nisam mjerila., i draga nadam se da nečeš dobit i dalje navijam, i mene tuće pms, ali nećemo obračat pažnju na to jer je to sve isto user posted image
Belina sretno na punkciji, neka bude i smrzlića, a bit će sigurno, i da nema s, ja kad sam bila u postupku, s mi je bio zabranjen cijelu trudnoću, sad vjerojatno je kod svakog drukčije.

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
3.3.2017 9:48:54   
daxy
Jutro. user posted image


belina odnosi iza punkcije/transfera NO NO! Morat ćete se mazit umjesto toga. user posted image
Baš sam i ja uzbuđena skupa s tobom! user posted image

Leilani kako si danas?

Hajdi u KBCu se ostaje 2 sata. Kod privatnika je malo drugačija praksa.
Pamtim da sam ostala zadnja na odjelu,sve prije mene su već šmugle. user posted image
A dopisvala sam se s MM koji je bio u čekaonici i čula sam kako mu dolaze poruke.
I on je čuo kako meni zvoni mobitel. user posted image user posted image A nismo se mogli vidit.
Bilo je smiješno. Ja sam kasnije bila mrvu zamantana,može biti zbog inače niskog tlaka.
Svak valjda drugačije reagira na koktel.

tintin pokrenut ćete se kad za to dođe vrijeme. user posted image
Temperatura poslije O skoči i ostane visoka. Može se dogoditi i da na dan O malo padne i onda sljedeći dan bude taj veliki skok.
A može i rasti postepeno,znači na dan poslije O naraste za 0,1 pa sljedeći još 0,1 itd itd.
Sve ovisi od žene do žene. Koliko dugo mjeriš BT?

Mini Bav stvarno nevjerojatna priča. Jel sad sve OK?



_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu tintin)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
3.3.2017 10:09:01   
PinkyFunkyBirdy
Belina navijam! user posted image user posted image user posted image

Daxy, kad smo već kod te teme user posted image , dal ti imaš kakvu zabranu druženja s mužićem pošto nosiš blizanke ili ne? user posted image

Tintin, najbolje da si otvoriš account na FertilityFriend i tamo upisuješ tempicu pa dodaš u potpis link i onda ćemo ti mi to sve profi rastumačiti. user posted image U pravilu je tempica niska sve do O i nakon O poraste i ostane visoka. Nekad se može uočiti lagani pad oko implatacije, ali ne mora biti.

Perlice, mazi bušu! user posted image

Leilani, kako se osjećaš? user posted image

Mini Bav, vjerujem da su takve situacije jako rijetke kao kod tvoje frendice. Kako joj je bilo u prvoj trudnoći? Dal je sad s bebom sve ok? user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
3.3.2017 10:27:21   
belina
11js

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
3.3.2017 10:30:12   
tintin
Daxy tek sam ovaj mjesec prvi put mjerila, hvala na objašnjenju user posted image
Pinky nemam pojma kako se to otvara ovdje, morat ću istražiti user posted image
Belina vauv koja predivna brojka, super, super, kako si?

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
3.3.2017 10:38:28   
daxy
pinky nemamo zabrana.
Al i MM i ja smo poprilično plašljivi,pa smo u cijeloj trudnoći do sada imali odnosa da ih mogu nabrojati na prste jedne ruke.
U početku sam ja imala one grčeve,pa se nismo usuđivali. Kasnije je ostao taj strah.
Kad smo se napokon "odlučili" bilo je pomalo napeto.
A meni sada svaka poza neudobna. Imam veliki trbuh pa mogu samo na boku i pod uvjetom da stavim jastuk pod trbuh.
Pomalo je sve to iscenirano i nespretno. user posted image
Meni nekako krivo jer smo imali aktivan "život" u krevetu i oko njega. user posted image

Zaboravila sam zadnji put pitat doktora o tome,al nikad nam nije zabranio.
Al budući brzo (za svega par dana) ulazim u zadnje tromjesečje pitat ću ga smijemo li.

Eto,moram priznati da se nismo baš proslavili seksom u trudnoći. user posted image


_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
3.3.2017 10:40:24   
daxy

IZVORNA PORUKA: belina

11js



Koji broj!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

Čekamo detalje! Nisi imala toliko velikih folikula...

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
3.3.2017 10:47:08   
Leilani
user posted image divna brojka belina

A ja sam danas bolje, ali onak nekak ni sim ni tam...uopce ne znam kako bih definirala. Samo kao da cekam da stigne user posted image iako me danas ne boli trbuh. I tak...

_____________________________

Already in my heart, someday in my arms...

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
3.3.2017 11:02:53   
PinkyFunkyBirdy
Belina, vaaaauuuuuuu!!! 11 komada!!! Svaka čast! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Nadam se da nije jako bolilo. user posted image

Daxy, mi smo u prošloj trudnoći valjda samo jednom bili u akciji jer nas je bilo jako strah zbog prethodnog spontanog, a kasnije je MM bilo neugodno kad bi se bebica micala i ono: da ga k*** ne pogodi u čelo. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Vjerujem da će slično biti i u ovoj trudnoći, ali ako ću biti napaljena kao u prošloj svakako ću ga probat češće zaskočiti. user posted image

Tintin evo uputa koje sam davno napisala pa pitaj ako nešto nije jasno: http://www.ringeraja.hr/forum/Pra%C4%87enje_bazalne_temperature/m_871680/tm.htm

Leilani, ovo što te ne boli trbuh zvući obečavajuće! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Leilani)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Odbrojavanje - ožujak 2017.
3.3.2017 11:10:28   
Hajdi
Belina super brojka, bravo user posted image user posted image
Ja moram priznati da jedva čekam da prestane zabrana s., na samom početku sam osjećala pojačani libido, ali kako ga nismo koristili imam osjećaj da se smanjio user posted image .

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

analni sex
MILLA



probala sam i ne sviđa mi se (45%)

sviđa mi se (25%)

mm me nagovorio i nije mi se svidjelo (18%)

mm me nagovorio i svidjelo mi se (12%)


Broj svih glasova: 138

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!