RE: Odbrojavanje - ožujak 2017. (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Nadamo se zajedno



Poruka


PinkyFunkyBirdy -> RE: Odbrojavanje - ožujak 2017. (20.3.2017 11:51:33)


Trudilice:


[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] belina - 20.03. - ponosna [sm=nosecka.gif]
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] Mini Bav - 27.03.




perlica55 -> RE: Odbrojavanje - ožujak 2017. (20.3.2017 15:01:17)

Belinaaa predivna je beta [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Nek se pravilno podupla [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

P.s. Ak ćeš ju ponavljati, obvezno isti labos [sm=smiley1.gif]




belina -> RE: Odbrojavanje - ožujak 2017. (20.3.2017 16:56:19)

Hvala cure! Doktorica je rekla da je beta odlicna i da je ne treba ponovo vadit i da dodem za 2 tjedna na uzv i da bi tada trebala cuti srce. Eto. Hvala svima na podrsci. Divne ste ❤❤❤




hipo -> RE: Odbrojavanje - ožujak 2017. (20.3.2017 17:19:32)

Belina super vijesti, nek svw bude odlicno ma uzv!




papučica -> RE: Odbrojavanje - ožujak 2017. (20.3.2017 22:05:31)

Draga belina,
želim ti da sve naredne mjesece od svih simptoma imaš i da gledaš kako trbuščić raste. Da ti ne bude muka, niti da išta osjetiš od micanja svoje bebice.
Sada uživaj u ovim danima i mjesecima što su pred tobom. Čekala si , ganjala dvije crtice i hvala Bogu da si dočekala. Tvoja porodica na prvom mjestu sve ostalo je manje važno, mislim na posao. Posao će biti al taj tvoj trbuščić treba da raste i da sve bude, a biće kako treba.
Jako sam se veselila tvojim[sm=rozacrtici.gif], naravno i beti.

Uživaj i čuvaj se.




belina -> RE: Odbrojavanje - ožujak 2017. (21.3.2017 6:30:55)

Papucice draga grlim jako [sm=smiley31.gif] i tebi zelim da sto prije ugledas [sm=modricrtici.gif] !
Hipo hvala ti puuno!
Mini bav kakvo je stanje danas? Ostale cure? Predivno je vrijeme, proljece je stiglo u grad!!!!! Danas je Dan Dawnovog sindroma pa u skolu idemo u razlicitim carapama! Ajdete i vi[sm=smiley36.gif]




tintin -> RE: Odbrojavanje - ožujak 2017. (21.3.2017 8:02:22)

Jutro cure,

Belina draga presretna sam zbog tebe, sad lipo uzivaj u trudnoci. [sm=smiley31.gif]
Papučice draga i ja se iskreno nadam da ćeš i ti uskoro ugledati plusić. [sm=smiley31.gif]
Mini bav kakvo je stanje?

Sto se mene tiće, izvadila sam sve uputnice, u četvrtak vadim briseve, kad sve izvadim zovem ST i stižem spremna [sm=smiley36.gif] samo da nalazi svi budu u redu.

Trudnice drage Daxy, Perlice, Pinky, Mali andjeo, Hajdi, Lourdess kako ste mi? Nadam se da nisam koju trudnicu zaboravila.

Leilani kako si mi ti?




tintin -> RE: Odbrojavanje - ožujak 2017. (21.3.2017 8:03:51)

Tišina, Hipo kako ste mi vi cure drage?




daxy -> RE: Odbrojavanje - ožujak 2017. (21.3.2017 8:27:48)

Jutro.

belina [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Beta je super! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Sad uživaj! Laganini,bez teških poslova. [sm=smiley1.gif]

Lourdess draga,kako si mi? Ima li kakvih novosti?

Hajdi Vidim Mini Bav je odgovorila ovo za KG.
Ja sam isto morala vaditi i sve je OK (nema antitijela) i napisali su mi na nalazu kontrola u 34. TT.

tintin sretno u prikupljanju nalaza! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]


Bila sam jučer na pregledu,sve je super. Bebice 890gr i 950gr.
Velike su mi! Definitivno su curice,jučer je doktor baš uspio snimit. [sm=smiley36.gif]
Obje su vodoravno. Jedna tuče rukama u mjehur,druga leđima gura želudac. [sm=smiley36.gif]
Puškim 3 puta u satu,a žgaravica me guši po noći.
Imam opet onaj bijelkasti iscjedak i moram nastavit s vaginaletama.
Jedino to me brine, nikako se riješit te smetnje. [sm=smiley13.gif]
Sve drugo je kako i treba biti,zatvorena sam,curke izgledaju zdravo.
Svi organi i ekstremiteti na mjestu. Ma preslatke su. [sm=smiley1.gif]




LourdessPadme -> RE: Odbrojavanje - ožujak 2017. (21.3.2017 8:36:46)

Jutro curke
Ja sam vam puno bolje,tata je van zivotne i jucer su ga prebacili s intezivne,dobro se oporavlja. Sad kad prodje ova faza onda cemo u borbu protiv karcinoma.Bitno da je najgore proslo .

belina beta je ko bombončić [sm=bravo.gif]

daxy [sm=bravo.gif] za tvoje curke ,kako samo lipo rastu ❤
Nadam se da iscjedak nije nista strasno,ja vise nit neznam sta je iscjedak sta utrici

ostale moje trudnice i trudilice [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]







tintin -> RE: Odbrojavanje - ožujak 2017. (21.3.2017 8:38:45)

Daxy [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] za mamine princeze [sm=smiley31.gif]
Lourdess drago mi je zbog tate da je bolje, drzimo fige da bude skroz dobro na kraju da se izbori protiv bolesti, uz tebe smo.




Mini Bav -> RE: Odbrojavanje - ožujak 2017. (21.3.2017 9:49:10)

Belina ma to je to, beba je TU i sve je SUPEEEER! [sm=duda.gif]

Kod mene isto, cice bole, navecer mi je opet bilo malo slabo, mislim nisu to ne znam kakve mucnine jednostavno se ne osjecam najbolje. Iscjedak mi uopce nije mlijecni nego je vodenast i to vec 2-3 dana [sm=zmeden.gif]. Mjerila sam temp navecer bila je 37.1, ja inace ne pratim temp pa ne znam dal to sto treba znaciti.. i tak, cekam.. najrade bi kupila test i napravila ga odmah danas! [sm=smiley36.gif]




PinkyFunkyBirdy -> RE: Odbrojavanje - ožujak 2017. (21.3.2017 12:02:59)

Mini Bav, baš si nestrpljivica. [sm=smiley36.gif] Znaš, ako je bebač u buši neće nikud pobjeći još 8 mj. [sm=smiley2.gif] Lako se meni sad zezati, zar ne? Ma, moram malo ... bude ti prije vrijeme prošlo. [sm=smiley9.gif] Gle, možeš piškiti testić za vikend, a ja navijam na najjače da budu dvije deeeeeebeeeele crte! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Lourdess, jako mi je drago da ti je tati bolje i nadam se da će se nastaviti i dalje tako u pozitivnom tonu. Samo da mi ti budeš smirenija i da bebica lijepo napreduje. [sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif]

Daxy bravo za tvoje [sm=zz_wub.gif][sm=zz_wub.gif] i na ovoj temi! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Tintin, znači ako svi nalazi budu ok sljedeći mjesec je tvoj! Jedva čekam! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Belina, trudnice, jedva čekam da nam se pridružiš na trudničkoj temi. Čekam te kad god budeš spremna. [sm=smiley1.gif]

Papučice, čekamo i tvoj plusić sljedeći mjesec! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Mini Bav -> RE: Odbrojavanje - ožujak 2017. (21.3.2017 15:46:28)

E moja Pinky to ti je mladost ludost [sm=smiley36.gif]..
Bebač u buši zvuči tako slatko.. [sm=duda.gif] jedva čekam tu trudnoću i sve što ona nosi sa sobom, svu tu odgovornost i neizvjesnost, sve to željno iščekujem [sm=smiley27.gif].






belina -> RE: Odbrojavanje - ožujak 2017. (21.3.2017 16:03:14)

Pozdrav cure
Mini Bav nestrpljivice!!! Izdrzi jos koji dan, navijam za debeli[sm=rozacrtici.gif]
Daxy bravoooo za cure, bas lipo! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] dvije princeze mamine, vesele! I lijepo napreduju. Uzivaj u nijima!
Tintin draga ma super za nalaze, i ti ces to sve brzo rijesit vidim ja. Pozuri se jer je biologinja rekla sve sta ude na humanu u proljece ostane trudno [sm=jezicek.gif]
Pinky hvala na pozivu, pridruzit cu se na jesensko-zimskim za dva tjedna kad cujemo ❤ i vidimo da je daj boze sve ok.
Perlice zeno je li te pustila prehlada? Radis li jos?
Lourdess sjetim te se cesto, drzi se!
Tisina gdje si nam ti sta ima? Ima li akcije?
Mali andeo hvala ti draga na bodrenju. Jel kod tebe sad sve kako treba? Je li jos mirujes?





hipo -> RE: Odbrojavanje - ožujak 2017. (21.3.2017 17:24:21)

Tintin nije lose, borimo se s jaslickim bolestima, kad ih nema obozava ici. Ja ocekujem mengu, dobila aknu. Fuj.

Lourdess super sto je tata malo bolje, drzim fige da se izbori.

Daxy, bravo za curice mrdalice!

Belina sretno na pregledu. Nek ta dva tjedna brzo prodju




Mini Bav -> RE: Odbrojavanje - ožujak 2017. (21.3.2017 17:37:51)

Pitanje. Neke žene pišu da su imale slučaj pozitivnih LH trakica i zatim pozitivan test trudnoće. Mora li LH trakica biti pozitivna da bi i test trudnoće bio pozitivan? Mislim, jel negativna LH trakica ukazuje na to da nema trudnoće ili to nije skroz povezano? Što više čitam to manje znam.. [sm=smiley36.gif]

Mislim mogla bi sad do sutra tražiti odgovor po netu, a znam da mi vi ovdje sigurno možete dati odgovor na to pitanje..[sm=zz_wavespin.gif]




Hajdi -> RE: Odbrojavanje - ožujak 2017. (21.3.2017 21:55:15)

Mini Bav nema ti nikakve veze lh trakica s testom za trudnoću. Može se dogoditi da si trudna, a da taj ciklus slučajno nisi uhvatila lh peak s trakicama. Ajde još malo se strpi do testa [sm=smiley36.gif].

Tintin draga ajde brzo po sve nalaze da nam uskoro budeš [sm=nosecka.gif] i pridružiš nam se na jesensko zimskim bebama [sm=smiley1.gif].

Belina čekamo malo srce [sm=smiley27.gif] pa ćeš nam doći i na drugu temu na druženje [sm=smiley31.gif]

Daxy cure krasno napreduju, baš mi je drago [sm=smiley36.gif]. Kad su dvije nije čudo da te gnjavi i žgaravica i piškenje.
Za kg i rh vidjet ću na nalazu što i kako. Mene je samo zanimalo hoće li mi vaditi protutijela iako na uputnici piše samo kg i rh. Znam da se rade takve pretrage u trudnoći, dapače ja ću ih raditi više jer sam neg rh. Samo mi nije imalo logike da mi gledaju opet kg i rh jer to se ne mijenja.




Mini Bav -> RE: Odbrojavanje - ožujak 2017. (21.3.2017 22:35:40)

Hajdi ma mislim na kraju ciklusa pozitivan LH..no,dobro strpljiva sam, jako. [sm=smiley36.gif] [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




belina -> RE: Odbrojavanje - ožujak 2017. (22.3.2017 6:28:34)

Mini Bav ja ti ne znam odgovor, ali znam da se o tome vec pisalo ode. Mislim da su cure rekle da to nema nikakve veze jedno s drugim i da mozebit nekakva podudarnost ili slucajnost. Nisam sigurna pa necu pametovat [sm=jezicek.gif] Ima li kod tebe sta novo?




tintin -> RE: Odbrojavanje - ožujak 2017. (22.3.2017 7:32:30)

Jutro cure, hvala na bodrenju.
Pinky tesko da ću upast sljedeci ciklus na postupak, jer tek vadim nalaze pa dok budu gotovi, planiram nazvat početkom mj. da me naruču za konzultacije, bitno da smo se pokrenuli, po mojoj procjeni ako se u ST ne čeka na postupak i ako budu nalazi u redu mogla bi u postupak u 5 mj., al naravno sve ćemo viditi., hug.




Mini Bav -> RE: Odbrojavanje - ožujak 2017. (22.3.2017 8:28:28)

belina kod mene ništa novog..sve isto. [sm=smiley1.gif]
Kako se ti osjećaš? Imaš li sad kakve simptome?




tintin -> RE: Odbrojavanje - ožujak 2017. (22.3.2017 8:47:12)

Cure ne kužim, kad nekom želim poslati privatnu poruku zašto mi se ne pošalje, ja sve ispišem i stisnem pošalji, i onda udjem u poslane poruke i tamo je nema?




PinkyFunkyBirdy -> RE: Odbrojavanje - ožujak 2017. (22.3.2017 10:34:01)

Tintin, probaj više puta poslati pp. Evo, javim ti se ja pa mi probaj odgovoriti. Mene zna jako brzo izbaciti s RR kad pišem pp pa mi onda ne pošalje. [sm=zmeden.gif]
Kad god budeš ušla u postupak mi ćemo zdušno navijati! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Mini Bav, LH i hCG su hormoni koji se vežu na isti receptor (neku vrstu šečera) pa LH trakica može "uloviti" hCG i pokazati pozitivan test samo što je on puno slabije osjetljiv pa će ti test na trudnoću puno prije pokazati postojanje hCG-a nego LH trakica. I tu ti je nezgodno na taj način potvrđivati trudnoću jer se LH trakica gleda kao pozitivna samo ako je crtica jednaka ili tamnija od kontrolne, a većini žena kroz cijeli ciklus pokazuje blagu crticu (zbog konstantnog prisustva LH u organizmu). S testom za trudnoću znaš da je pozitivan čim se druga crtica imalo vidi. Na LH trakici ako vidiš blagu drugu crticu opet nemaš pojma na čemu si. Valjda kužiš što želim reći. [sm=zmeden.gif]

Belina, kako se osjećaš? [sm=smiley1.gif]




Mini Bav -> RE: Odbrojavanje - ožujak 2017. (22.3.2017 10:39:51)

Pinky kužim kužim, zahvaljujem na odgovoru [sm=smiley1.gif]





Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sljedeća stranica >   >>