|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  91 92 [93] 94 95   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
5.4.2018 10:26:08   
KontesaNina


user posted image


user posted image danchy27 - 20.09. user posted image - Stigao nam Mateo 03.10.
user posted image user posted image user posted image
user posted image Teica2 - 24.09. user posted image - Stigao nam Noel 20.09.
user posted image user posted image user posted image
user posted image mali andeo - 26.09. user posted image - Stigla nam Eli 01.10.
user posted image user posted image user posted image
user posted image KontesaNina - 29.09. user posted image - Stigao nam Lovro 25.08.
user posted image user posted image user posted image
user posted image Hajdi - 13.10. user posted image - Stigao nam dečkić 17.10.
user posted image user posted image user posted image
user posted image kontesa - 14.10. user posted image - Stigao nam Ivan 08.10.
user posted image user posted image user posted image
user posted image PinkyFunkyBirdy - 17.10. user posted image - Stigao nam Danijel 19.10.
user posted image user posted image user posted image
user posted image Jezic123 - 18.11. user posted image - Stigla nam Lorena 20.11.
user posted image user posted image user posted image
user posted image belina - 25.11. user posted image - Stigla nam Neli 26.11.
user posted image user posted image user posted image
user posted image Liliki - 20.12. user posted image - Stigla nam Laura 09.12.
user posted image user posted image user posted image
user posted image Ribicaa105 - 18.01. user posted image - Stigao nam dečkić 22.01.
user posted image user posted image user posted image
user posted image cetirisrece - 27.02. user posted image user posted image
user posted image set_alica - 05.03. user posted image



user posted image



_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 2301
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
5.4.2018 10:40:32   
KontesaNina
Mali anđeo ajme strasno! Od tvog zdravlja do malene koja ne zeli jesti! Moj bi mome muzu jeo bez problema, samo da mene ne vidi. Čim ga spustim, odmah je dreka i lom, prestrašno! Ja to jos nisam doživjela, a M je bila jako vezana uz mene! Sve cestitke starijoj! Sretan joj rođendan i neka bude sretna, vesela i zdrava djevojčica i neka slusa mamu i tatu!

Hajdi, super za kilažu, bas lijepo zvuci! Zapravo, nevjerojatno! U našem slučaju nevjerojatno, ni moji su svi bili manji od prosjeka, super i za zubiće, super za sve! user posted image divno je vidjeti da se dijete super razvija user posted image

Sto se auta tiče, ma i ja sam većinom oguglala iako je mrvu bolji nego je bio. No kada ga ulovi siza, onda ništa ne pomaze! Na veliki četvrtak je toliko plakao da se na kraju u crkvi ispovracao sam zbog plaća! Inače, po danu misliti ništa ne spava, pa jedva izdržimo do večeri, a po noci, a kako koju noc, ali kao malo je bolje nego je proje bilo!

No ja sam jako lose psihički, nekako sam jako depresivno. Ne znam objasniti. A valjda ce uskoro proći :( a i ubijena sam u pojam jer sam ogromna, be mogu niti grama skinuti i to me isto živcira. A sve koje su rodile poslije mene su smršavile i vratile se na prijašnje stanje, pa čak i bolje od toga. Taksa me sve tonsko dira :(

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 2302
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
7.4.2018 9:13:08   
belina
Jutrooo. Aj nek ste bar malo piskarale! Ja stalno citam ali neda mi se pisat jer vidim da su cure slabo aktivne. Ma to je ok znam da su bebice zahtjevne. nas lijepo vrijeme jucer i danas pa smo stalno van. Jos mi je i necakinja na prespavancu tako da su mi ruke pune posla. Sreca pa je baka u blizini. U nivom stanu nam je super, to je moj stari kvart pa sam prakticki dosla doma. A i mm je toliko dugo sa mnom da je i njemu to prakticki doma. Tu su moji roditelji ali i moja sveki koja se naknadno tu doselila prije 10 godina. Ma super nam je.

KontesaNina zeno vjerojatno proljece utjece na tebe. To cak i postoji i zove se proljetna depresija😂 a jos plus hormoni koji se nisu izbalansirali. Tu je i troje djecice koje treba hendlat. Mozda da probas ukrast malo vremena samo za sebe i otici u frizera ili nesto, bit ce ti bolje. A kile-ma daj zeno bozja, sve ja razumijem ali pitaj se koliki ti je to problem zaista? Veliki srednji ili mali? Ali realno. Sta te briga kakvi su drugi bitno da ti budes zadovljna u svom tijelu. Vjerojatno ti imas nesto sto one nemaju. Drzi se!

Kontesa tako ti je to kad se razbacujes dvoetaznom stanom😂😂😂😂 zezam se naravno! Vjerujem da je tesko uskladit njih dvoje. Kad gledam svoje priajteljice vidim da im je tesko. Sad gledajuci nije lose sta mi je razlika medu djecom 8 godina. Mi jos s dohranom nismo poceli ali jeeedvaaa cekam.

Hajdi veliki decko lijepo napreduje. Super! Vidim i vi u setnji stalno kao i mi. Nego..jeste vi razmisljali bili isli na jos bebaca?

Mali andeo draga moja bas mi dode tesko kad citam...volila bih da ti je lakse jos pogotovo sa svojim zdravstvenim problemima. Da ti bar ima tko pomoc... sretan rodendan tvojoj princezi br.1!

Danchy je li se tvoj princ ista smirio? Kako podocnjaci😂😂

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 2303
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
9.4.2018 10:06:08   
KontesaNina
Bake! Blago vama! I ja bih da su moje bliže da se mogu odmoriti! Spominješ neke aktivnosti: pa iskreno, nemam kuda otici: do 6 sam sama sa klincima, a od 7 moram L uspavljivati i onda poslije idu stariji na spvanac. Tak da ti ja i ne mogu ici nikamo. A da ne pričam o cijenama frizure i depilacije i masaže. Dakle, to ti je uzalud vam trud svirači! Nije to proljetna depra, to ti je depra koja dođe kad si jako nezadovoljan svim stvarima oko sebe. Mali se budi 100 puta po noci, stvarno si be mogu odspavati dva sata u komadu, a idem spavati u 11, pola 12 i bude je je u 6. A kaj odspavat?!? Sto se kila tiče: pa ono, srednje veliki problem: bole me leđa, kriza, koljena+ sto mi vise roba nije dobra pa mogu u šoping sve kupovati i opet povećavati vjenčani prsten i zaručnički. Onako, nije to vas mali problem! Jucer sam dobila dva puta “kompliment” da jel cekamo jos jedno dijete? Dakle, stvarno bih se htjela rješiti trudničkog luka!!!

I tak, krenula škola, vrtic, opet vozikanje po cijele Dane. Izgleda da se L naučio voziti na suvozačkom sjedalu i da zato kod mene u autu. E place, a u velikom da, jer je tamo sam i izoliran. Dobro, budemo valjda podnjeli do iza ljeta pa cemo ga onda prebaciti u smjer vožnje između brace i seke pa ce uzivati!

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 2304
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
9.4.2018 11:27:35   
belina
KNina razumijem, zao mi je stvarno. Bila sam u takvoj situaciji nakon prve male. Imala sam +20kg, nisam radila, nismo imali lipe, hvatala bi me depra, ali dijete me izvukli”o, shvatila sam da ima toliko lijepih stvari i aktivnosti koje su besplatne. A mm me volio i sa +20 hahaha. Sad smo u sto puta boljoj situaciji, a opet nisam svime zadovoljna. Tako da...najbitnije je raditna samopouzdanju, ne da ja tebi pametujem nego mi je i samoj na dane tako. A beba je mala jednostavno ne mozes sve. Nekidan nisam stigla obavit sve po kuci sta sam planirala pa mi je mm rekao dansta se ne dignem ranije, tila sam ga torpedirat🤬

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 2305
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
10.4.2018 22:52:36   
Hajdi
Večer drage cure user posted image
Mali anđeo super da mala dobro papa, jos da krene dobro spavati puno bi ti značilo. Bas sam gledala i ja cybex as i vidim sirona je samo do 18 kg, ali lijepo izgleda. Dobila sam savjet da uzmem neku bez jastuka ispred djeteta jer to djeca navodno ne vole pa mi otpada pallas. Planiram naći neku iz grupe 1/2/3. Žao mi je zbog tvog sistematskog, sigurno je stres odigrao ulogu, ali s vremenom će se vjerujem vratiti sve u normalu, nadam se da nije ništa jako opasno, to je najvažnije.
Jel mala u međuvremenu dobila drugo cjepivo? Nadam se da je dobro podnijela.
K Nina razumijem te skroz, i mene ljuti moj pojas oko struka i rado bi ga se riješila. S obzirom da nemaš vremena za vježbanje i da na san ne možeš utjecati kao ni ja, možeš se jedino posvetiti drugačijoj prehrani tipa smanjeni ugljikohidrati jer to stvarno daje rezultate. I sama se mislim malo više s tim pozabaviti ovako usput. Jest da takva prehrana ne čini čovjeka sretnim, ali doba linija da, barem meni znači. Koji trbušnjak napravim dok je maleni u baby gym-u, to mi je isto dobra fora pa zajedno vježbamo.
Kontesa kako zdravlje tvojem malom, jel prošao kašalj i ostalo?
Danchy kako spavanje tvog malenog, jel još zeza za bočicu?
Belina na drugog bebača bih rado, ali neka prije vidim kako će ići s ovim prvim pogotovo kad se vratim na posao. Nije da baš imam vremena, ali ne bih sad odmah na drugo. Teško mi je zamisliti da imam malu bebu i dijete oko kojeg treba trčati i paziti što radi, hraniti itd. Za tako nešto trebat će mi teška logistika i pomoć. Dakle bože daj zdravlja bakama pa bi mogla i tako nešto probati.
Pinky kao je M, jel ozdravio? Jel se saznalo što je bilo u pitanju? Jel malenome ad i dalje pod kontrolom?
Mi smo dobro, danas smo počeli s dohranom, krenuli smo s jabukom, u početku je bilo faca ludih i okretanje glave, a onda u drugom navratu je pojeo više žlica pa sam zadovoljna. Čini mi se da će rado papati. Vidjet ćemo sljedećih dana. Uskoro smo na trećem cjepivu i pregledu. Evo čekam svaki čas da se probudi za papanje pa da idem i ja spavati.


< Poruku je uredio Hajdi -- 10.4.2018 22:53:56 >

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 2306
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
11.4.2018 8:51:08   
Snjeguljica_83

IZVORNA PORUKA: belina

Nekidan nisam stigla obavit sve po kuci sta sam planirala pa mi je mm rekao dansta se ne dignem ranije, tila sam ga torpedirat🤬


user posted image user posted image Muški mozak!user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 2307
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
11.4.2018 9:02:30   
hipo
Da se malo ubacim.
Mi imamo Pallace AS 1/2/3.
Na kratke staze joj je ok, al.kad je duzi put vice da joj maknemo stolić. Mislim da joj bude vruce, jer kad prihvati da ga ne smojemo.malnut trazi da skinemo cipele i carape pa se smiri. Tako smo cijeli put u Francusku i nazad vozili bosi. Kad ukupno gledam nije strasno i imamo rjesenje, a da idem oper kupit ne bi uzela istu sjwdalicu. Jedva cekam da maknemk taj stolic, mislim da ce bit jako sretna.

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 2308
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
11.4.2018 9:13:25   
Snjeguljica_83
Da se pohvalim!

Moj malac je progovorio, propričao!user posted image user posted image

Počeo je ponavljati, ako od njega tražiš da ponovi. Još uvijek mu treba poticaj.user posted image
Tako ponovi za Noel "NO"
Ema je "MAMA"
Što je to? "TO E TO"
Pile je "P" i pljuje kao ljama pri tome.user posted image
a već neko vrijeme zna reći pa-pa popraćeno radnjom mahanja i zna slati puse ručicom i zna se ljubiti i primati poljupce.user posted image

A ovo je najkrvavije od svega: pitaš ga da kaže doktor, i on podigne ruku i viče "DOTO" user posted image user posted image

Moram pohvaliti svog malog ljenjivca.user posted image



_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2309
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
11.4.2018 9:45:34   
hipo
Ajme snjeuljice te prve rijeci preslatke! Bravo!

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 2310
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
11.4.2018 15:51:17   
PinkyFunkyBirdy
Drage moje, znam da sam grozna što se ne javljam. user posted image
Ne mogu ni sad na dugo jer ubrzo MM stiže pa idem s M k pedici.
Bili smo kod rodbine pa se nisam javljala.
D je sve živahniji, zadnja dva dana se jako puno okreće na sve strane, puno guguće, ali zrelo kašlje, no ostalo je super! Vaga nam doma pokazuje 7kg pa sam happy. Krenuli smo s mrkvicom i ne jede je količinski puno, ali ju niti ne izbacuje. user posted image
M pak s druge strane dobio neku alergiju kod mojih (oči su ga svrbile i kapci nabubrili), da bi jedan dan bio dobro i zatim (jučer popodne) dobio konjuktivitis, bolilo ga uho oko Uskrsa, isto zrelo kašlje već 2 mjeseca, a čini mi se i da slabije čuje i sumnjam da je anemičan (blijed je ko krpa). Nadam se da ćemo uspijeti okriti i riješiti većinu toga jer ovakvog mi je sve teško za gledati. Baš mi ga je žao. user posted image
Idem se spremat i oprostite što sam sad pričala samo o svom autu. Javim se kad stignem. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2311
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
22.4.2018 0:12:37   
danchy27
Eehejj cure, ovdje utihnulo. Neki dan natipkala poruku i zaboravila ju kopirati i nije mi dalo objaviti, pa nisam imala volje ponovno tipkati.

Uglavnom, kako ste mi? Kako bebaci?

Mi super, uzivamo u ovim toplim danima. Imamo malo strku oko selidbe, a tek trebamo seliti. Trebat ce proci dosta vremena da namjestimo stan i smjestimo se pravo, a onda cemo uzivati u velikom i prostranom stanu. Jedva cekam.
Inace sve po starom pa da ne tipkam previse, uzivajte sa najmilijima

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 2312
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
24.4.2018 15:38:34   
belina
Cuureee pa di ste!

Vidim zatisje pa ne tipkam previse da vas ne davim. Kako ste?

Pinky sta si grozna, imas obaveza ne opterecuj se. Zavidim na dohrani jedva cekam.
Mi smo danas bili na sistematskom. 5 mjesci za dva dana, ima skoro 7 kg malo fali.dobilaje kg u dva mjeseca, pedica kaze da je to super i da nebi pocela s dohranom jos mjesec dana. Cure savjet molim; mala trazi sisat stalno skoro, i po noci cesce nego prije, trpa ruke usta, ja se nadala da cu joj nesto pocet davat. Btw probala joj dva tri puta dat bocu ad cisto da vidim hoce li, vezana je za mene ajme. I to su bili slomovi zivaca, nije htjela ni blizu. Ne zeli nikome svima place, ne mogu se popisat. Postala mi je treca ( beskorisna) ruka hahaha. Bi li vi na mom mjestu ista dodavali?
Danchy sretno sa selidbom!
Hajdi gdje ste? Druge dame, Nina, kontesa...javite seee!
Uzivajte u proljecu i bebama

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 2313
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
26.4.2018 17:12:18   
mali andeo
hej ,drage ...

grozna sam ,žao mi je ..
ali fakat mi je koma ! ništa ne stignem...
a i kronično sam umorna i iscrpljena user posted image čari majčinstva !

Danchy kako napreduje selidba ?
kako je maleni ?

Pinky kako je D ? jel prestao kašljati ?

Belina vidim da imamo isti problem ...
moja traži sisati na sat vremena po noći,kako smo lagano krenuli s dohranom ,probala sam joj dati navečer kašicu sinalac,
te žitnu kašicu koju radim sa voćem ,ali ne...
opet visi na sisama cijelu noć...
probala sam joj dati i samo AD ,ali ne...
ja sam već hodajući zombi ,kuća mi u kaosu ...
vrijeme provodimo vani na zraku ...jer jedino tako je tihouser posted image

kupili smo auto sjedalicu sironu ,ona koja se rotira ,woow preporod ,ali i dalje plačee u autuuser posted image
s starijom smo imali pallas i sa njom smo zadovoljni bili..ali bojim se da bi E stiskao jastučić,jer je moja mala bucka !

inače drage moje pegovori su krenuli za bebu broj 3 user posted image user posted image
na jesen ćemo se bacit na posao ,sada samo treniranje user posted image user posted image
ali dogovor je -bez forsiranja ,ako bude bude ,ako ne ne ...


_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 2314
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
26.4.2018 22:17:05   
belina
Mali andeo ma sta si grozna !nisi!! Pa imas obaveza dvoje male djece od roga jedna beba. I ne mogu vjerovat da razmisljas o trecem. Svaka cast zeno!! Samo se vi bacite na posao ja ti zelim svu srecu i da ne cekas dugo na trudnocu kao sa E.
Sta se tice dohrane toga se i bojim-da ce svejedno trazit sisu!! I kod mas je kao kod vas: kuca u neredu a stalno smo vani. Jedino je tada bas mir i spava satima.
Ja upisala teretanu pa malo zagnjavim svoje (izmedu ostalog) da pricuvaju malenu.
Sta se tice autosjedalice mi smo kupili maxi cosi axisfixx suuper je!!


(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 2315
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
26.4.2018 23:08:48   
lidac0605
Opala,Anđelčiću,pa sretno s bebom br.3,neka dođe brzo user posted image !!


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 2316
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
27.4.2018 8:30:45   
Snjeguljica_83
Mali anđeo!user posted image Ma vidi ti nju!user posted image user posted image
Super! Idemo zajedno po baby No. 3!user posted image user posted image user posted image
Upravo tako, zamisli da dođe treće... bez forsiranja...

I naravno, počinjemo prakticirati ležanje na trbuhu.user posted image
user posted image user posted image

Lidac,
čestitke na curi!user posted image user posted image
Baš je pravi pečat na kraju priče.user posted image

Belina, ja sam treće dijete. Zamisli da moji nisu odlučili ići na još jedno - nikad se ne bi rodila.user posted image

< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 27.4.2018 8:32:47 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2317
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
27.4.2018 11:17:19   
danchy27
Wow 3.beba. Svaka ti cast na hrabrosti i drzim fige.
Pa vi vec kupujete druge sjedalice. Mi smo jos u jajetu,al ne zadugo.
Sjedalica mi mora zadovoljavati par kriterija pa je tesko za izabrati. I definitivno ne zelim onaj jastucic ispred.

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 2318
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
27.4.2018 11:38:53   
mali andeo
Ajme Lidach ja sam očito nešto propustilauser posted image
Draga čestitam ti na trudnoći i čestitam na curkiuser posted image user posted image
Predivnouser posted image user posted image

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 2319
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
27.4.2018 12:59:01   
belina
Lidach cestitam na curki preedivno!
Snjeguljice ja sam beba No.4😂😂😂 zamisli da mene nisu odlucili imati hahahaah! Ma znas sta ja volim djecu i sve, vidis sta sam sve napravila da bi imala drugu curku, i radi sebe ali najvise radi moje starije cure. Ja znam kako je predivno imati bracu i sestre. Ali trudnoca me iscrpljuje jako jako, sve znas sta je bilo i kako je bilo. A voljela bih kroz par godina imati vremena i uzivati s obitelji na putovanjima i svemu. I imati vremena i za sebe i mm-a. Mlada ne idem😂 mislim da je to od mene to a naravno da se veselim svakoj vasoj bebici. Ako se i meni dogodi prirodno dobro dosla je uvijek!

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 2320
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
27.4.2018 13:02:56   
Kristina1508
Pozdrav svima.. Prvi put sam na forumu i maloprije sam čitala kad žene prvi put osjete svoje bebice jer mi je ovo prva trudnoća pa me sce zanima. Ja sam sad u 12+4 tjednu trudnoće..a TP su mi rekli 5.11.

(Odgovor članu Teica2)
Neposredna veza do poruke: 2321
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
27.4.2018 13:57:07   
lidac0605
Hvala vam curke user posted image ...eto dočekala i ja svoju drugu curku nakon 19 godina user posted image ,a nisam promijenila majstora user posted image !
Al stalno neka s_ranja da prostite,popila već 2 antibiotika,zovem danas za nalaz urina opet E.coli 10 na5 i to 9 dana nakon terapije user posted image ,za popi_dit više...još k tome moram ležat,3x dnevno stavljat Utrogestan zbog grlića i eto,stalno me nekaj znate već kaj...to valjda s godinama user posted image -pošto mi je redovna dijagnoza na svim papirima "stara trudnica".
A valjda bumo nekak zdurale bar tam do polovice 8.mj pa dalje kak bude...

Snjeguljo,Anđele sretno s bebom No.3 user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Kristina1508)
Neposredna veza do poruke: 2322
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
14.5.2018 16:15:54   
belina
Kristina pozdrav! Cestitke za bebicu! Mi smi ti jesenske bebe od prosle godine hehe! Vjerojatno ce neka nova trudnica otvoriti novu temu. Nadam se da ce to biti nase trudilice. U prvoj trudnoci sam pocela osjecat pikrete bebe u 21. tjednu, a u drugoj nekoliko tjedana ranije. Prvo lagano kao jeke mjehurice leptirice i onda nisam bila sigurna je li to to. Sretno i uzivaj u trudnoci!!!

Lidach hebemu i esherihiju🤬 a ti sve znas osim sta si stara trudnica jahaha jos si i zdravstveni djelatnik. Izdrzi, tu smo za skratit vrijeme!

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2323
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
17.5.2018 12:05:19   
PinkyFunkyBirdy
Slabo se piše na ovoj temi. user posted image

Meni je M bio doma cijeli 4.mj. pa nisam ništa stizala. Najprije smo bili kod rodbine, pa ga je zezala alergija (idemo u 7.mj. na testiranje jer očito je neka pelud problem), pa nakon toga je imao streptokok u grlu pa je bio na antibiotiku (što nebi ni saznali nego smo tražili pedicu da idemo provjeriti sluh jer je jako slabo čuo pa smo radili bris, pa nakon njegovog nalaza i mi ostali morali raditi bris, ali srećom mi smo bili ok). Bili smo i kod otorinca koji kaže da mu je treća mandula uvećana i stišće sve okolo pa kad je prehlađen može gubiti sluh za čak 40%. Ako će to biti često onda ju trebamo vaditi, a do tad je lijek kapanje nosa. Uglavnom sad mu je sluh ok. user posted image
Od kad je krenuo u vrtić svako jutro plače jer je tek sad valjda pravo svjestan da sam ja doma s bracom. Zadnjih par dana se počeo taj plač smanjivati, ali kad je na stanu još uvijek je užasno željan pažnje i nikako da prođe ta faza. A od brace bježi kao da je kuga - odmah ga D uštipi ili počupa pa se ovaj miče čim može, a D se smije tome. user posted image
D mi prebrzo raste. Ne znam stvarno kud to vrijeme leti - za 2 dana će već imati 7 mj. Preprepremedeni je i topim se svaki put kad vidim te veeeelike okice. user posted image Bili smo na sistematskom i na pikici. Stvarno je dugačak jer je imao prije 2 tjedna 70cm, ali težina nam još uvijek malo kaska pa smo tek prošli tjedan imali 7kg. user posted image Izbio nam je prvi zubić i od onda je počeo jako lijepo i puno papati kašice koje mu pripremam. Za ručak obično izmiješam svega pomalo (povrće i žitarice i kruškice), a za večeru je voće. Dosta mi tvrdo kaka i baš ga to muči pa zato ubacujem krušku u većinu obroka, a od jučer mu dajem i kašicu sa šljivom. Uglavnom ja pripremam kašice (rijetko dajem kupljene). Sad je na sistematskom imao gljivice u ustima pa sam mu mazala usta gelom i prošlo je brzo. I, da, i on mi je odreagirao na nešto jer je sav bio flekav - čak smo išli po piku da se smiri alergija. Nisam sigurna što je točno bio uzrok, ali mislim da je neka kombinacija s maslacem kojeg sam tad jela prvi put od kad dojim. Trebalo mu je neka 4 dana da se prestanu te fleke pojavljivati. user posted image No, s njim nejdem na testiranje jer nema smisla - premali je. Ako će kasnije pokazivati neke znakove alergije onda ćemo ići istraživat. Atopijski se vidi još samo na vratu i mrvicu na pregibu noge. user posted image
Postao je tako aktivan da kad ga ostavim na strunjačama, odkotura se na sve strane (van strunjače). Rotira se na trbuhu i lijepo odiže sve do kukova, ali još nema naznaka puzanja. Plješće bravo i ponekad mahne pa-pa. Ima dana kad je strašno brbljav, ali većinom ne želi, a viče ma-ma kad je stvarno jako umoran ili jako iznerviran. user posted image Voli sjediti meni u krilu, ali sam ne želi (i još mu je kralježnica zavinuta pa ga ne prisiljavam da sjedi). Kako vaši napreduju?
Što se mene tiče ja osjećam stalan umor. D se malo češće budi noću sad kad zubići izlaze (drugi samo što nije izašao), a M ima neku fazu noćnih mora pa po nekoliko puta noću plače i ne želi reći zašto. user posted image Jedem dosta nezdravo i ne vježbam tako da iako mi je kilaža skroz ok (60kg) trbuh mi je kao da sam 4-5 mj. trudna. user posted image Još nisam dobila mengu, prepona me manje boli, sise su se ispuhale, kosa mi više ne ispada i lijepo je buknula nova kosica. user posted image

Da ne navodim svaku posebno dajte pišite kako napreduju vaše bebice i kako ste vi mamice? user posted image

I, da, Lidac, bravo za curku! user posted image user posted image user posted image user posted image A ostali problemi će proći jer ipak si ti super mama! user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 2324
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
24.5.2018 23:18:45   
KontesaNina
Evo jedan kratki nas update! Bili smo neki dan kod pedijatra i sve je super! Ima 7900g/72cm, pidamice sa zatvorenim stopalima za 9 mj su male i polako prelazim na broj 80. Imamo 4 zuba, dva gore i dva dolje, sve niknulo u mjesec dana, sutra imamo 9 mjeseci! Lijepo Papa, slabo sjedi samostalno, navezan je na mene, Obožava brata i seku i tatu, ali panik je kad vidi da odlazim. Noci su nam različite, od toga da spava po 10 sati u komadu pa do toga da se budi po 5 puta od ponoći do 6! I tako, vise manje to je sve!

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 2325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  91 92 [93] 94 95   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  91 92 [93] 94 95   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!