|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  88 89 [90] 91 92   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
19.2.2018 9:04:20   
belina
Helou cure moje kako ste?
Pinky da mm je dosao pa malo gustamo s njim a i n sa svojim curama. Malena jos malo place kad joj se priblizi ili je uzme ali evo sinoc mu se pocela smijati pa se nadam da ce bit bolje. Zanimljivo kako mrvice sve to znaju. A njemu je grozno jer ga vlastito dijete ne zna. Ali za koji dan bit ce kao da nije ni otisao.

Danchy kad ginekolog kaze da je sve ok onda se opusti i uzivaj bez user posted image . O tome ces razmisljat ako ne dode za godinu dana, do tada sve cetiri u zrak😂 Maleni ti je bas dobar, vidis kako sve sjeda na svoje mjesto.

Hajdi ziva si hehehe i vi ste vec u dohrani, vrijeme leti... kakav je tm s malenim?

Kontesa onda kao za tu zalezanu glavicu mu ne smijes davat da puno lezi na toj strani. Meni je fizijatrica rekla jednom stavljat lec na jednu stranu, drugi put na drugu, a kad su budni kroz igru uvijek stimulirat bebu da okrece glavu na drugu strane znaci suprotno od zalezane. Je li tebi zalezana nazad??

KNina gdje si nam ti jesi ziva? Pretpostavljam da su sva djecica doma pa ne stignes jos i na rr.

Mali andeo ima li kakvih nosvosti?

Snjeguljice bas dobro da se povlaci to s lica da ne moras opet hodocastit u prdijatrice.

Sad tjedan dana najavljuju kisu hladnocu bla bla, pa poludit cu u kuci!!!!

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 2226
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
19.2.2018 10:43:38   
Snjeguljica_83
Da vam se pohvalim.
Sanjala sam da sam trudna.
Rodila treće dijete.
U privatnoj poliklinici.
Nije bilo samog čina. Samo dijete pored mene. Već na trbuhu i u rozom bodiju.
Dakle curicu.
Na 6.11.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Bilo me užasno strah poroda.

Igrat ću loto, ovo mora značiti nešto.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 2227
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
19.2.2018 14:30:06   
belina
Hahahahaha a Snjeguljice nasmija me!!! Lako za sve ali i datum?!!!user posted image I gospodo bas u privatnom rodilistu! Neka neka trece dijete zasluzuje privatno rodiliste. Neka to bude jedna od mjera pronatalitetne politike mozda bi se zene lakse odlucile za trece dijeteuser posted image
A ja uelim da ti se san ostvari!!

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 2228
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
19.2.2018 15:28:18   
PinkyFunkyBirdy
user posted image


user posted image danchy27 - 20.09. user posted image - Stigao nam Mateo 03.10.
user posted image user posted image user posted image
user posted image Teica2 - 24.09. user posted image - Stigao nam Noel 20.09.
user posted image user posted image user posted image
user posted image mali andeo - 26.09. user posted image - Stigla nam Eli 01.10.
user posted image user posted image user posted image
user posted image KontesaNina - 29.09. user posted image - Stigao nam Lovro 25.08.
user posted image user posted image user posted image
user posted image Hajdi - 13.10. user posted image - Stigao nam dečkić 17.10.
user posted image user posted image user posted image
user posted image kontesa - 14.10. user posted image - Stigao nam Ivan 08.10.
user posted image user posted image user posted image
user posted image PinkyFunkyBirdy - 17.10. user posted image - Stigao nam Danijel 19.10.
user posted image user posted image user posted image
user posted image Jezic123 - 18.11. user posted image - Stigla nam Lorena 20.11.
user posted image user posted image user posted image
user posted image belina - 25.11. user posted image - Stigla nam Neli 26.11.
user posted image user posted image user posted image
user posted image Liliki - 20.12. user posted image - Stigla nam Laura 09.12.
user posted image user posted image user posted image
user posted image Ribicaa105 - 18.01. user posted image - Stigao nam dečkić 22.01.
user posted image user posted image user posted image
user posted image cetirisrece - 27.02. user posted image user posted image
user posted image set_alica - 05.03. user posted image



user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 2229
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
19.2.2018 15:39:44   
PinkyFunkyBirdy
Drage moje, evo malo sam srezala listu za one cure koje se više ne javljaju pa ako se jave lako ih opet dodamo. user posted image

Moram javiti da je M dobro i da je na kraju onaj nalaz ispao uredan tako da nemam pojma zašto je on imao tempicu par dana i pišao u gaće. user posted image Danas je otišao u vrtić i napokon smo D i ja sami. Dal i vas koje imate stariju dječicu ponekad ulovi grižnja savjesti da se ne posvećujete toliko ovim malim bebačima koliko ste mogle sa svojim prvorođencima? Mene zna uloviti s vremena na vrijeme, ali previše je obaveza da sve stignem što bi htjela. user posted image
D mi ima danas točno 4 mjeseca! user posted image Stvarno mi je proletilo to vrijeme. user posted image Tako je medeni da si poželim još jednu bebicu kad on malo poraste. user posted image
Vaga mi je za D u subotu pokazala da ima 6,5kg, no onda je u nedjelju i danas ispalo 6,450 pa se ja još nadam da ćemo možda skupiti do četvrtka nekih 100-150g tako da budemo na donjoj granici normalnog rasta (ako gleda 2 mjeseca od zadnjeg sistematskog). user posted image

Snjeguljice, želim da ti se ostvare snovi! user posted image user posted image

Moram gibati, netko se probudio. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 2230
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
20.2.2018 20:36:40   
belina
Vecer
Pinky iskreno vise me uhvati griznja savijesti sta se ne posvetim starijoj vise. Ipak je 8 godina bila jedinica i centar moga svijeta. Dobro ona sve podnosi, ali mi bude mili kad mi kaze: mama, svaki put kad se krenemo igrat sestra se probudi. A stvarno! Mm kad je tu joj je posvecen max.
A maleckoj sam posvecena stalno, ne zakidam je ni u cemu. Posebno zato sto je dojim pa smo vezane.
Tko zna koja ti je virozica uhvatila M. I moja E je znala par puta sa 4 god piskit u krevetic kad bi bila prehladena. Sve je to ok. Nadam se da ce D dobit jos na kilazi. Moja N u 20dana 530g. Nadam se da je to ok.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 2231
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
21.2.2018 13:58:30   
Snjeguljica_83
Samo ću kratko reći da me prvo držao osjećaj da zakidam stariju, a sad da zakidam mlađeg. Vrti mi se u krug, uvijek nešto na uštrb onog drugog.user posted image user posted image


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 2232
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
21.2.2018 22:54:43   
Hajdi
Danchy super mi se čini ta hranilica, uzet ću nešto slično, mislim da sam odlučila koju ću. Čekam neku akciju ovih dana da je uzmem.
Za rezanje noktiju, kombiniram malo kad zaspe nakon hranjenja i ako je mirnijeg raspoloženja kad je budan, uglavnom uspijem odrezati po dva, tri odjednom.
Belina nismo još u dohrani, samo se raspitujem da znam kako kad krenemo. Pretpostavljam da nećemo prije 6.mj. Mm se snalazi ok, igra se s malenim i nosi ga rado, ali nije baš da će se baciti na mijenjanje pelena. Jel tvoja mala još bljucka? Nadam se da će prirast težine biti dovoljan. Mi lovimo razdoblja bez kiše i šetamo kad god stignemo. Nekako mi je odmah bolji dan kad izađemo malo na zrak. Sad kreće hladni val pa nisam sigurna koliko ćemo izlaziti.
Pinky dobro da je ta virozica brzo prošla. Želim ti još jednu bebicu ako si stvarno to poželila.
To što pričate da je jedno dijete uvijek zakinuto, palo mi je na pamet puno puta da bi tako bilo da mi ovo nije jedino. Stvarno je to teško kad znaš da i jedno i drugo trebaju i zaslužuju tvoju punu pažnju, ali drugačije ne ide.

Bili smo na drugom cijepljenju, dobro je prošlo, reakcija manja nego prvi put, isto sam dala malo Panadola i za čas se umirio. Težak je 7.800 g i dug 66 cm, zadovoljna sam.

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 2233
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
22.2.2018 5:37:26   
kontesa
Pozdrav dame user posted image
Evo 5 ujutro, ja ustala jer me kičma rastura user posted image (između svega ostalog) al sam dobre volje, ni sama ne znam kako user posted image
Belina - jest vrtila sam ga ali nije baš pomoglo i da, ima i straga ravniju glavicu sa jednim "ležećim policajcem" pri dnu po širini... Ne znam kako da to objasnim... Ali i dalje se nadam da će se to izravnati, kao sa prvim, sad kad je više na trbuhu i kad sam stalno vrti glavicu i dok spava i dok bilo gdje leži... Uglavnom, izbacujem onu ležaljku-njihaljku iz upotrebe - sad uzimam vrtić-ogradicu i hranilicu. Gledala sam i onaj Mimo jastuk ali mislim da je sad ionako prekasno za njega...
Pinky - a baš si ubola... mene to dosta muči... stariji je svako malo doma a ne u vrtiću i onda mi je koma...Čas me grize savjest za jednog, čas za drugog a imam osjećaj da, koliko god stigla ili ne, da mi je u kući bomba, ali za nju me ne grize savjest - samo se nerviram user posted image
Hajdi - super napreduje user posted image maleni. Moj mm kad je tu predveče ili vikendom hoće promijeniti pelenu ali ga maleni, iz nekog razloga, uvijek popiški - onako u vodoskoku user posted image - tako da radije ja mijenjam pelenu - lakše mi nego čistiti sofu user posted image
Snjeguljice - joj koji san! Mora da si bila dugo pod dojmom - lijepo - tko zna user posted image
Idem polako, maleni se vrti - kreće dan sa moja dva mala harambaše...

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 2234
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
22.2.2018 10:21:01   
Snjeguljica_83
Cure, jučer sam išla na šišanje. Najprije je bilo pranje kose. Jao, kad me frizerka taknula, ajme, koji osjećaj, koji guuuuušt.... Rekoh joj ne mogavši se suzdržati: "Joj, kako je dobro kad ti netko drugi pere kosu!" Dobro da nisam počela stenjati!user posted image user posted image Stvarno, to je bilo tako opuštajuće... Mislim da ću ubuduće uvijek tražiti pranje.user posted image A da odem na masažu, pa ne znam kako bih šutjela, bila u tišini, nemoguće!!user posted image Mmmmmm...

Onda me pitala dal da ponovi pranje, rekoh "DA, čisto radi tretmana!"user posted image Mame, preporučam.user posted image user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu kontesa)
Neposredna veza do poruke: 2235
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
22.2.2018 17:25:59   
belina
Helou
Snjeguljice ja u svojoj zgradi imam salon gdje je pranje i feniranje 35kn. Dok sam radila isla sam jednom tjedno, ni u trudnoci mi nije bilo strano pogotovo pri kraju. Obozavam pranje kose u frizera!!!

Hajdi vi drugo cjepivo? Super! Mi danas prvo. Ajme zaredalo se ruzno vrijeme katastrofa, ne znam sta cu sa sobom. A tvoj maleni je na ad mislim da on moze i ranije pocet s dohranom, naravno ako ti zelis.

Kontesa ajme kicma! Popij nesto inek te tm izmasira😑

Mi danas bili na cjepivu ovom s dva mjeseca samo sta smo mi otisli sa skoro 3. Napravili odmah i sustematski, sad moramo za dva mjeseca. Znaci u 23 dana mala je dobila 720g mislim da se stvarno vise ne trebam opterecivat.😂

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 2236
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
23.2.2018 6:32:23   
Snjeguljica_83
Belina, i više nego super za malenu!!! Bravoooo!!user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 2237
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
23.2.2018 13:40:06   
PinkyFunkyBirdy
Bokić drage moje! user posted image
Mi smo bili jučer na sistematskom i cijepljenju i prošlo je ok. Vaga je pokazala da ima 6400g i dug je 66cm. Kaže pedica da je prirast težine malo ispod očekivanja, ali na njezinom grafikonu je TOČNO na liniji prosjeka za 4 mj. pa nije pravila probleme. Rekla je da nastavimo vježbati potrbuške jer vidi da leđni mišići moraju još ojačati i da malo vježbamo nožice jer joj se učinilo u par navrata da su prekrute. Za dohranu je rekla da uvedem s 5 mj., a za sad neka samo dojim. Na kraju je prošlo bolje od očekivanog jer sam stvarno brinula što će sad naći. user posted image Sljedeći sistematski i cijepljenje je za 2 mjeseca.

Belina bravo za odličan napredak tvoje bebice! user posted image user posted image user posted image

Snjeguljice koja si ti napaljenuša! user posted image user posted image Jadan tvoj mužić. user posted image Ja nisam bila kod frizera od trudnoće, a sigurno nejdem barem još pol godine.

Kontesa, nadam se da uspijevaš baratati sa svoja dva hahara. user posted image Držim fige da će vježbanje brzo pomoći s malom glavicom. user posted image

Hajdi, kod nas je sad nakon cijepljenja malo jača reakcija - crveni se na mjestu uboda (iako stavljam obloge), a i dobio je laganu tempicu. Valjda će brzo proći. user posted image Zanimljivo mi je kako je tvoj mališan isto dugačak kao i moj, a ima 1,4 kg više. user posted image

Nina, kad uloviš koju minutu javi kako se snalaziš sa svojim klincima i kako si? user posted image

Danchy, što ima kod tebe? user posted image

Kad ste već spomenule frizera, kako vaša kosa? Meni zadnjih par tjedana strašno otpada. Znam da je normalno nakon poroda, ali dok ju perem baš me pošteno uplaši kad ispadaju pramenovi kose. user posted image

Setalica, ako čitaš želim ti sretan rođendan!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sutra mi dolaze moji roditelji pa se neću spajati, ali da vam ovim putem pošaljem malo rođendanske torte (35 mi je godina tek user posted image ): user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 2238
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
23.2.2018 14:32:22   
belina
Haj cure

Pinky sretan 35. rodendan!!!!🎊🎉🎊🎉🎊💖 Nek te malo muz pazi i mazi i pusti da odes u frizera. Bolje ces se osjecat sigurno!!! Super sta pedica nije nasla nista za zanovijetanje, bit ce sve to dobro. Nismo svi isti.

Snjeguljice hvala sta navijas za moju curicu, lakse mi je kad imam ode podrsku i koji dobar savjet. Opet cu pitat za vrijeme u vas: je li neka orkanska bura i snijeg? U nas najavljuju snijeg u nedjelju i ponedjeljak. Danas ja i mm isli u spizu, kad ono u ducanu teska guzva, redovi, kao da se sprema kraj svijeta. Hahahaha! Ljudi su se jednom opekli... kad je u splitu pao snijeg prije 6 godina, trebalo je 7-8 dana da sve stabilizira. U ducanima doslovno nije bilo nicega jer nisu mogli vozit dostavni kamioni, ma nista. Katastrofa. Nadam se da cemo ovaj put biti pripravni.

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 2239
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
23.2.2018 14:38:00   
PinkyFunkyBirdy
Draga belina, hvala puno, no sutra je taj dan. Danas još imam 34. user posted image user posted image user posted image

Ma meni je presmiješno kako se kod vas na moru svi prestraše zime. Kao one godine kad se sve smrzlo pa je to bio smak svijeta jer ljudi nisu znali hodati po ledu. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 2240
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
24.2.2018 7:31:15   
Snjeguljica_83
Belina, da, orkanska bura već danima, ali od snijega imamo samo susnježicu.
Pinky, dolazim u ponedjeljak u Zagreb. Daj reci mi, kako je tamo!? Opiši mi uvjete...❄⛈☔⛄
Šefovi zepeli da baš sad trebam na put, kao i neki drugi iz Hrvatske. Svii u metropolu, bez odgode, kao da sutra ne postoji.😔😪
Srećom, idem busom, ali sranje samo takvo... 👺

Bravo za pregled!! Ma da, bitne si krivulje koje pedijatrica ima na ekranu jer pokazuje baš tvoje dijete. Odlično!😉😀

Sretan rođendan!!!👏❤🌹🍰🎂🍸

< Poruku je uredio Snjeguljica_83 -- 24.2.2018 7:37:44 >


_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 2241
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
24.2.2018 21:33:19   
nymeria
Pozz curice... Evo da se malo ubacim k vama... Bravo za super preglede cure i za napredovanje bebica...

Mi smo ok... U vrtiću u komadi mj dana.. meni na poslu ko da nisam ni otišla...

Snjeguljice da ti ja odgovorim za zgb, hladno je dosta i pomalo vjetrovito... Obuci se slojevito i pod punom zimskom spremom... Neznam kolko si zimogrozna... Jedina dobra stvar na ovim minusima kaj nema bljuzge..

_____________________________

Mm- 81 g; normozoospermia
Ja - 85 anovulacija
23.10. 2015 biokemijska

27.09.2016 - mamin decko F

Cekati je tesko i dugo ali za najljepsi poklon vrijedi sacekati


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 2242
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
24.2.2018 23:01:49   
Hajdi
Kontesa kako kičma? I kako glavica malenome, vrti li je i dalje lijevo, desno da se ispravi? Mi nismo ni koristili ležaljku, samo baby gym, a ogradica i hranilica čekaju u pripremi.
Pinky sretan ročkas user posted image user posted image Što se kose tiče meni već neko vrijeme strašno otpada čak se sad smanjilo koliko je prije otpadala. Počela sam piti vitamine za kosu. Ne brinem se previše jer me jedna frizerka upozorila na ovo i rekla da ne mislim da ću očelaviti.
Da, dosta je velika razlika u težinama naša dva malca, ali bitno da su oni zdravi i da je tvoj dobar po krivulji pedijatrice. Znači bila mu je nešto jača reakcija na cjepivo ovaj put. Mome je bila ovaj drugi put manja reakcija, plač i nemir, ali ovaj put sam ranije reagirala sa sirupom pa je prije prestalo. Što se tiče snijega u Dalmaciji, vjeruj mi da to nije usporedivo sa snijegom u unutrašnjosti. Nije stvar u tome da ljudi ne znaju hodati, već je tu bilo sve kompletno zaleđeno, kao da su ulice pretvorene u klizalište. Službe su bile nespremne, bez opreme, ljudi također bez lopata, odgovarajuće obuće, bilo je hrpa polomljenih ljudi, tako da stvarno nije preuveličano kad se kaže da je snijeg izazvao kolaps.
Snjeguljice potpuno te razumijem, i ja obožavam kad mi netko lijepo pere kosu kod frizera. A san ti je bio baš vau.
Belina eto ne moraš više strahovati o prirastu težine, neka je tako i dalje. Nisam čula da djeca na ad-u mogu krenuti ranije s dohranom. Ako ću slušati našu pedijatricu mislim da nećemo dobiti savjet krenuti prije 6. mj, a i ne vidim zašto bi ako maleni lijepo napreduje na mlijeku. Rekla nam je zadnji put, on je još mliječni čovjek.
Jesi vidjela danas po danu proljeće, a sad navečer smrzavica s burom, baš me zanima kako će izgledati ta hladna fronta.
Nymeria drago mi je da ste vi dobro. Kako je prošlo navikavanje na vrtić? Uf povratak na posao, još ne želim razmišljati o tome dok ne moram user posted image

< Poruku je uredio Hajdi -- 24.2.2018 23:06:13 >

(Odgovor članu nymeria)
Neposredna veza do poruke: 2243
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
25.2.2018 7:13:42   
Snjeguljica_83
Nymeria hvala!! Srećom, od budne to mojeg odredišta imam svega deset minuta na otvorenom pa ću nekako preletjeti... Samo da ne bude poledice....

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 2244
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
25.2.2018 8:01:11   
lidac0605
Eto svratih samo da zaželim

Pinky draga,sretan ti 35.roćkas i da ga lijepo proslaviš danas sa svojim dečkima user posted image

user posted image


P.S.ehhh da je meni 35-ti di bi mi bio kraj user posted image ,još si mlada koka(bit će tu još i treće user posted image ),meni se za 2 mjeseca smiješi jubilarni 40 user posted image (taj već pomalo zastrašuje user posted image )

< Poruku je uredio lidac0605 -- 25.2.2018 8:14:09 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 2245
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
25.2.2018 13:38:34   
hipo
Pinky sretan rodjendan!!!
Da 35, pilence malo! Ja cu za par mjeseci 41user posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 2246
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
25.2.2018 20:00:48   
perlica55
Draga naša Pinky želim ti od srca
najsretniji rođendan 🎂🎁👏
Ljubi klince i uživajte
Pusa od princeze i mame 😉😘😘😘😘😘😘

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 2247
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
25.2.2018 20:53:06   
KontesaNina
Pinky, mila, sretan ti rođendan, puno zdravlj, veselja, smjeha i Božjeg blagoslova! Budi uvijek sretna!

A sretnih prvih 6 mjeseci i mome sinu, mome divnom anđelu kojeg sam skoro izgubila! Evo bas u ovu minutu prije 6 mj sam ga rodila!

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 2248
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
25.2.2018 23:52:41   
kontesa
Pinky user posted image sretan i vesel rođendan ti želim user posted image !!! Nadam se da ćeš si moći vremenski priuštiti neki gušt, sebi za poklon user posted image

Hajdi - koja kičma? user posted image No, šalu na stranu kad se ugrijem nije loše, ali ujutro user posted image - treba mi 20 min da se otkočim i izađem iz kreveta... Teško mi onda dignit malca iz krevetića, idu mi suze na oči... Ma tako mi bilo i s prvim, završila na injekcije, imam duuugu prošlost kičmobolje i išijasa. Jedino što mi je uvijek pomagalo su redoviti posjeti kiropraktičaru ali sad jednostavno nemam kad user posted image
Stariji opet - već 3 dan fibra i bronhitis - niska saturacija, ventolin, inhalacije.. user posted image Ne jede već dva dana....
A malenom glavica, a što da ti kažem, dok čekam termin kod fizijatra puno ga više držim na podu i na stomaku, više ga nosim, gotovo ga više ni ne stavljam u ležaljku a i on sam je dosta aktivniji, na podu se okreće na bokove i, jadan mali buco, stenjući se koprca i pokušava dohvatit igračke oko sebe user posted image
Ma opet me pere tuga, ovaj jadničak opet bolestan, kašljao dva dana bez prestanka, cijelo tijelo mu se trese, povraćao šlajm... a ovaj malecki, nervozan, šake u ustima (možda zubić) i ne znam kome bi se prije posvetila, kojeg bi prije zagrlila i mazila... istovremeno ne mogu - pokušavam utopijski spriječiti da virusi od starijeg imaju prećicu do mlađeg.... Utopija.

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 2249
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
26.2.2018 13:58:11   
PinkyFunkyBirdy
Drage moje puno vam hvala na prekrasnim željama! user posted image Ma, divne ste! user posted image user posted image user posted image

Ne mogu dugo jer sam sad stavila dečke spavati i pune su mi ruke posla s njima (evo, mislim da se D već javlja) - ostavila sam M doma ovih par najhladnijih dana jer mu kašalj već 2 tjedna ne prestaje pa da mi se još jače ne razboli. Javim se kad ulovim priliku. user posted image

Snjeguljice javi se kad budeš mogla dal si sretno stigla iz Zagreba. Tu je koma - hladno, snježno i vjetrovito. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu kontesa)
Neposredna veza do poruke: 2250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  88 89 [90] 91 92   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  88 89 [90] 91 92   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!