|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  43 44 [45] 46 47   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
19.8.2017 10:33:28   
mali andeo
Jutro curke !

Teice drago mi je da si dobro ...i čitam i ti si sva u pripremama...
kako tvoj J reagira na dolazak na novog člana ,jel postaje svjestan ?

Danchy što se tiče bolnice i meni je blizu...ali sada hrpa drugih briga,jer MM ostaje još petogodišnja curka na brizi...
pa mu ne bi htjela komplicirati stvari...
a inače prvi puta je bio za pohvaliti..
pošto sam rodila ranije,on je sve spremio ,složio kimbi,kupio plahtu ,jer nam je to falilo još..
sve oprao ..ma nemam riječi...

Nina i kod nas je kimbi već neko vrijeme kraj kreveta ..mogu reći da je čudan osjećaj...
jer praktički nisam ni svjesna bila ove trudnoće..
došla nam je tako iznenadauser posted image nakon toliko borbe za drugo ,na kraju pameti...
evo plusićauser posted image zato svoju bebušku nazivam našim čudomuser posted image user posted image



_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu Teica2)
Neposredna veza do poruke: 1101
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
19.8.2017 14:37:34   
cetirisrece
Pozz svima..mali andeo primi moje saucesce:(..vidim neke se pripremaju da ugledaju andela svoga :)..a neke bolesne drzite se jer ste vi sve zene..majke i kraljice sve mozemo izdrzati..Ja sam bila 11.08 na pregledu..bebice rastu jedna je dugacka 40mm a druga 48mmuser posted image .hematom je iste vel..iako mi skoro svaki dan curka smede :/ nije mi jasno kak je onda isti:/ krajem mj planiram ici na 3d ultrazvuk :) sta mislite hoce se vidjet spol tad cu biti 14 tj :).. kako je vama vas ginek.vodio t.sa 13 tj dali se ulazi u drugo tromjesecje illi sa 14 tj kako moja veli :/ ja nest zaboravila totalno..pregled kod svog ginek.imam tek 11.09 :)

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 1102
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
20.8.2017 8:53:27   
danchy27
Kontesa kod mene je zapravo skoro sve spremno ali cekam s tim zadnjim spremanjima. Robica je poredana po velicinama vec mjesec dana, pa bi trebalo samo ovo prvo ubaciti u ves masinu ali mi se nekako ne zuri. Torbu za bolnicu spremim za par minuta pa cu s tim cekat do zadnjeg, sad bar znam sta ce mi trebati da ne nosim nepotrebno.

Mali andeo MM nebi znao ici kupiti stvari za bebu cak ni plahtu user posted image . Toliko mrzi kupovinu da ga cak i ne interesuje kad sam kupovala za bebu da malo pogleda da i on nesto nauci o robici, dudicama itd. Tek kod kuce malo pogleda sta sam kupila tj sta je to bilo toliko tesko sto je nosio user posted image .
Moja bebica je takoder iznenadenje za nas i nasu obitelj. Jednom cu napisati par recenica o tome user posted image .

Četiri srece meni su u 23 tt na 3d i 4d jedva vidjeli da je deckic , tako da ja još uvijek nisam 100% sigurna u to user posted image

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 1103
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
20.8.2017 14:06:57   
KontesaNina
Četiri sreće, uvijek me razveseli kad se ti nama javiš! Meni je sa 12 i pol tjedana rekao da misli da je to i to, a za 16 potvrdio! Kod prvog djeteta mi je isto sa 12 rekao da misli da je cura, ali se ogradio jer je jako nesigurno tako rano, u toj fazi i dečko i cura isto izgledaju, a tek u 20.tj.potvrdio jer je sa 16.tj skakala ko luda. Ko sina su nam sa 16.tj rekli da je dečko i nije bilo uopće rasprave, pimpi velik tada i sada, hahahahah!!! A i sada je uvijek isti spol tako da...

Danchy, ma meni je MM rekao da se ništa ne brinem, da je ta dva, tri dana tu samo za mene i dijete i znam da ce se snaći! Divan je i puno toga zna tako da se ne brinem. Ali je ipak razlika kad radas prvi i svaki slijedeci put jer prvi put je sve i uvijek i stalno uz vas, a svaki slijedeci put je ili nečija bolest ili umor ili te bas onaj doma treba. Za drugi porod je vise bio doma sa malom i roditeljima, nego kod mene u bolnici pa me pitao pedijatar na neonatologiji (inače dobro poznati ped i jako smo si dobri sa njime) da gdje je muž. Bilo mi je to malo bed.

Isli smo jucer tražiti krevet na kat za ovo dvoje malenih. I ništa nismo vidjeli osim da su skupi do ludila!!! Samo tri kreveta, a cijena od 1500€-2400€, najosnovnije. I sad opet ne znamo kaj da radimo! Osim toga, izgleda da ni se kolestazu vratila. Nakon dva dana vec imam rane od grebanja! A pregled kod doktora je tek u petak. Ne znam kako cu izdržati do petka!

Saljem puse i pozdrave, mazite jos malo svoje trbuščiće jer uskoro je gotovo!



_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 1104
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
21.8.2017 18:17:59   
cetirisrece
pozz svima :) vidim nesto se nije aktivno. Ja sam se sutra u 17 h narucila na 3 d ultrazvuk da vidimo sve kako napreduju user posted image user posted image jedva cekam da ih vidim na monitoru a spol moze cekat samo da budu zdravi :)) drzite nam fige da se hematom smanjio!

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 1105
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
22.8.2017 9:23:45   
KontesaNina
Cetirisrece, obavezno se javi!

Ja sam isla ujutro na vađenje krvi. Platila sam si i vađenje jetrenih proba, nadam se sutra nalazu i jako me interesira kakav ce biti. Ako je sve u redu, onda sam ja luda, ako nisam luda, onda su nalazi grozni. Pa da vidimo!

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu cetirisrece)
Neposredna veza do poruke: 1106
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
22.8.2017 9:56:34   
mali andeo
jutrouser posted image user posted image

cetrisrecice uzivaj danas na uzv-u...nadam se da ćeš saznati spoluser posted image
želim ti da se hematon smanjio..
i naravno znaš da čekamo detalje s uzv-a!

KontesaNina znaš želim ti da su nalazi uredni ,a ti da si samo luda user posted image
je si li imala problema u prve dvije trudnoće ?

Ostale curke kako ste ? slabo se javljate..
vjerujem da uživate sada kada je zahladilo malo..
meni baš paše...

ja jedva čekam srijedu,tada ću na pregled i na uzv ...zanima me baš kak je stanje...
i kolko je narasla moja mrvica !
mi trenutno mučimo muku s odabirom imena user posted image user posted image
zadaje nam tolike glavobolje ,užas...

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 1107
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
22.8.2017 10:11:08   
KontesaNina
Da, na zalost, imala sam kolestazu u drugoj trudnoći. Počela je 27.tjedan, a sada sam 34! I nije isključeno! Dakle, sve je moguće. Zato mi i nije svejedno!

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 1108
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
22.8.2017 10:15:35   
mali andeo
a joj žao mi je...
ipak navijam da nije ..

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 1109
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
22.8.2017 11:38:57   
danchy27
Cetiri srece uzivaj na pregledu i javi nam detalje user posted image

Kontesa drzim fige da sutra dobijes odlicne nalaze, tj da je sve uredu

Mali andeo to su slatke muke. I meni je bio veeliki problem odabrati musko ime. Nijedno nije bilo ni blizu lijepo da bi ga odabrali. A imena za curicu je bilo za izabrati. Pa smo slucajno naisli na ime Mateo i da je u prijevodu Božji dar. Vec sam pisala da se teta od MM molila Stepincu da imamo dijete, pa mislimo da je to imalo velikog utjecaja na trudnocu.

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu cetirisrece)
Neposredna veza do poruke: 1110
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
22.8.2017 23:18:28   
Hajdi
Četiri sreće kako je bilo danas na pregledu? Nadam se da se hematom smanjio user posted image

Mali anđeo sretno sutra na pregledu i javi nam kako je bilo! Jel su se smanjile kontrakcije?
Kako napreduje izbor imena, ja sam moram priznati odlučila za ime jako rano, mislim da mi je zazvonilo kao 'pravo' ime već nakon otprilike tri mjeseca trudnoće. Otkrit ću samo da je sa slovom N. Ne znam još sto posto da će tako i ostati, ali čini mi se da hoće. Nijedno mi drugo nije došlo u ozbiljan izbor nakon tog imena.

Kontesa Nina nadam se da se nije kolestaza vratila. Lijepo si već puno toga pripremila za bebača.

Danchy i ti si ful spremna, a tako i treba user posted image . Ja planiram veći dio pripremiti do sredine 9.mj. Nadam se da će to biti dovoljno na vrijeme user posted image

Teice drago mi je da si puno bolje user posted image . I ti si vrijedno sve pripremila za bebana user posted image

Pinky drago mi je da je s M krenulo na bolje s odvikavanjem od pelena. To je proces koji traje, samo polako..user posted image

Kod mene nova tegoba, otečeni prsti na rukama i bolni zglobovi prstiju šake. Čitala sam da je to normalno u trudnoći zbog oticanja, ali ipak se bojim da nije nakakav artritis u pitanju. Znao mi se lagano pojaviti i prije. Mislila sam uzeti jednomjesečnu kuru matične mliječi jer je ona dobra za svašta, između ostalog za zglobove, ali su me u apoteci upozorili da mogu dobiti alergiju koju nisam prije imala zbog trudnoće, te da se i za bebu ne preporučuje. Na netu sam čitala uglavnom sve preporuke za uzimanje u trudnoći. Ne znam ni sama, pitat ću u petak dr na pregledu da vidim što on misli o tome.
Počeli su mi i nekakvi bolovi u trbuhu, više kao neugoda i konstantna lagana bol, to se pretpostavljam maternica priprema za porod pa se malo grči, sinoć me po noći mučilo i ujutro opet... popodne je prestalo.

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 1111
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
23.8.2017 8:43:17   
Snjeguljica_83
Jutro, trudničke!user posted image

Pinky i Mali andeo trebam vas!user posted image Htjela sam početi davati svom malcu nešto za imunitet, ali koliko sam skužila, Imonoglukan sirup je samo za djecu iznad 3 godine.
Što davati manjem djetetu?user posted image

Mogu savjetovati i druge mame.user posted image user posted image Thx!user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 1112
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
23.8.2017 9:53:41   
mali andeo
jutro !!

Snjeguljice ja sam u startu sve živo isprobavala ,plivit c,pa od dr.Teiss neki sirup...
bacala novce bezveze ..ništa nije pomagalo...
od kada sam otkrila taj Immunoglukan sirup preporod ..
e sada se ne sjećam koliko je imala godina,,ali vidim da ništa ne piše za dob ,nego samo djeca od 15 kg...(napomena ni to nije imalauser posted image kada je bila sva sitna)
ako ikada budem trebala opet sirup za imunitet onda ću uzet od cure koja nam je radila i terapiju ovu čudesnuuser posted image
svi hvale taj njen sirup,a ide od prve godine...
a vrijedi probati!
kako su inače klinci?
Tvoja E je sada predškolka ili prvašica ?

Hajdi ja napisala krivo..tek iduću sriuser posted image
što se tiče kontrakcija jave se kada pretjeram...user posted image ali nemam mira ..trenutno imam generalku
i izbacujem one stvari koje čuvam "možda će zatrebati "
žao mi je što te muči otečenost,meni se zna dogoditi,ali opet pišem kada pretjeram..
a ime nam je glavna tema ovih dana ..
za prvo smo znali istog trena,a sada user posted image
htjela bi kratko ,ali opet da nema nadimaka poslije čudnih...
vjerojatno će biti na E..to će biti skraćenica od imena moje bake koju sam obožavala...
nije često ime user posted image
a favoriti su nam bili Lota ,Maša ..pa čak i Jona!

danchy
Mateo je predivno ime user posted image user posted image

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1113
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
23.8.2017 11:41:41   
KontesaNina
Snjeguljice ja nikad nista nisam svojima davala za imunitet, zbilja mislis da je to potrebno? Da li si razgovarala sa pedijatrom? Pitaj u ljekarni za savijet.

Hajdi da to nije suzenje karpalnog kanala??? Ako je, ne mozes nista uciniti osim cekati da prode porod i brzo nakon toga ce se povuci. Meni je to bilo u prvoj trudnoci, druge dvije ocito imam druge probleme.

Mali andeo drago mi je cuti da su se kontrakcije "smirile" tj da su samo onda kada se prenapregnes, znaci da je to normalna pojava. I ja kad se jako napregnem, imam velike bolove i pretpostavljam neke vrste kontrakcija.

Evo dobila sam rezultate jetrenih proba: NISAM LUDA user posted image user posted image user posted image NIje li to divno cuti?? E to znaci da sam dobila kolestazu!user posted image A to je sad vec drugi problem. Idem u petak kod doktora pa cemo vidjeti sto ce reci. Zao mi je samo da je moj gin bas sada na GO,(naravno, i on treba odmor, ali,..) I ono sto me jos zanima da li ce mi ipak prebaciti termin poroda tjedan ranije ili ne. Sad mi je samo do sigurnosti mojeg malog andela u meni!!! Iako nam to nece uopce biti jednostavno ako prebaci porod sa 20. na 13. Jer mi tek 15. dolaze sveki i sogi. Bog neka nam pomogne, ali samo da mi Dijete moje bude dobro!!!! Ostali rezultati su mi dobi i urin je sada u redu.

Saljem puse svima, javljat cu se i dalje. Idem danas anesteziologu, ali to je samo forme radi, nakon dva carska... Nema vise kaj za posebno reci, hahahaha!!

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 1114
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
23.8.2017 11:43:12   
KontesaNina
Danchy i meni se svida ime Mateo! Univezralno je, vjerujem da nece biti problema sa izgovorom u drugim drzavama i na drugim jezicima sto je vama bitno jer ste vani. A znacenje je prekrasno!!

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 1115
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
23.8.2017 12:33:29   
danchy27
Pozz curee

Hajdi i meni budu oteceni i bolni zglobovi, ali kako je zahladilo to mi se desava samo nocu i dok malo razgibam sake bude bolje do sutra ujutro user posted image . Pijes mg za te grceve?

Kontesa bas mi zao zbog kolestaze, doktori ce najbolje znati sta dalje.

Ja danas bila na pregledu. Mislim da cu nakon ove trudnoce traziti drugog ginekologa user posted image . Ostalo mi u glavi sto upitnika jer me tako brzo ispratila iz ordinacije pa nisam uspjela pitati.
Uglavnom beba je u polozaju za porod i spusta se pomalo. Tlak super, na +12 kg sam. Nalazi krvi uredu, zeljezo isto. Ctg ocitao 2 kontrakcije koje ja nisam osjetila, valjda necu imat trudove a da i neznam user posted image .
E sad ona pitanja koja su ostala u glavi - uopce me nije pregledala dal se mozda otvaram, samo ultrazvuk koji je trajao minutu, dovoljno da vidi da je glavica dolje.
Neznam ni dal da pijem mg i dalje user posted image
Iduci pregled za 2 tjedna, zar ne bi trebalo sad malo cesce, ipak sam 36 tt? user posted image


http://album.ringeraja.hr/index.php?page=image&ID=30243

Evo nove slikice 36+0tt user posted image user posted image

< Poruku je uredio danchy27 -- 23.8.2017 12:44:02 >


_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 1116
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
23.8.2017 13:55:10   
belina
Pozdrav cure, evo i mene malo. Nikako se javit stalno u nekom pogonu ali citam vas.
Danchy pa kako nije pogledala vaginalno? Ipak skoro ulazis u termin?! A za dva tjedna, pa ce te onda svaki tjedan pretpostavljam. Btw Mateo je predivno ime!

Kontesa neeee, zao mi je zbog kolestaze😢 Samo nek beba bude ok. Drzi se!

Pinky bravo za M!! Vidis da to sve sjeda na svoje mjesto. Kako si ti, jesi se uspila sta odmorit?

Mali andeo kako vrijeme brzo prolazi... stvarno se nadam da neces toliko ranije rodit. Kako je bilo na Spancirfestu? Hehehe

Teice kako tlak sad??

Snjeguljice a sta je miceku? Ja sam isto prezadovoljna Imunoglukanom, nisam ni znala da je tek od 15kg. A sta kazu u lijekarni?

Hajdi draga mozda je stvarno karpalni tunel, sta kaze K.Nina. Proguglaj malo!

cetirisrece bas mi je drago zbog tvojih srecica!!!

Cure, ja danas bila na pregledu i nalaz je nepromjenjen; posteljica jos uvijek rubom na uscu i ako mi i sljedeci put ostane ovakav nalaz -ide dogovor za carski. A dr misli da se nece promijenit jer je vec sad razdoblje kad se to trebalo pomaknut. 😢Ja ne bih carskiii! I drugo: reako je da moram malo vise mirovat jer se kanal kroz koji beba treba proci poceo siriti na nekim mjestima, ali hvala bogu jos sam uvijek zatvorena.Beba je odlicno to je najbitnije! Slatkica! Opet sakice preko lica kao boksacica hahaha Ima sad blizu 1kg. Ponovila sam bris za UP. Sljedeci pregled 14.9.
Meni je nekako sve teze i teze, sama sam s E, svaki dan smo na moru i vani. Pocelo me pritiskat na guzu i bolit prepone. Ali najbitnije da je beba ok. Mi jos nemamo ime, imamo top 3 hahaha

Javim se!!

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 1117
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
23.8.2017 14:46:10   
Snjeguljica_83
Hvala cure na savjetima!user posted image

Kontesa Nina, u ljekarni nisam još bila. Za E ću uzeti Imunoglukan, veće pakiranje jer se ful isplati. Prošle godine joj je baš pomoglo, ublažilo jesen/zimu s boleštinama. Mogu pitati ped za savjet, samo sad je na godišnjem. Mislim da je potrebno preventivno, premda doji, ali neznatno. Mali je, tamo u jaslicama će ga svašta napasti. Jedino smo sigurni od vodenih kozica; to je prebolio, yess!

Belina, malom sada nije ništa, ali kreće u jaslice pa... da ga malo očvrsnem. Čak je sad po ljeti bio dva put bolestan.user posted image E je predškolka.user posted image

Na bočici piše da je Imunoglukan od tri godine na dalje...
Jedno vrijeme sam E davala Dr. Theiss, ma nije bio ništa. S Imunoglukanom sam ipak vidjela neki napredak.

E sad sam se sjetila. MAGAREĆE MLIJEKO. Možda uzmem malenom jednu litricu.user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 1118
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
23.8.2017 14:54:54   
belina
Snjeguljice znas da mi je magarece mlijeko odmah palo na pamet. Davala si ga i E je li tako?

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 1119
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
23.8.2017 16:15:04   
KontesaNina
Evo da se javim. Običan pregled kod anesteziologa je rezultirao da su me hospitalizirali i držati ce me na promatranju dan ili dva. Ja sam iskreno u šoku, moja djeca isto. Tati su u autu plakali do doma sto je sa mamom i da zele kod mame. A muž?! I on je u šoku. Njega malo muci posao. Zvao je hrvatsku i pita tko je sposoban od roditelja spakirati kofere i doci odmah ako se ista dogodi, hvala bogu i moji i njegovi su spremni, iako se nikome ne ide (mislim da je to jasno, meni se prvoj ne da da bi ista bilo ranije od predviđenoga.
Iskreno, uopće ne kužim zašto ce me promatrati, kaj je to zanimljivo gledati kak se netko češe i grebe po cijelom tijelu?! Eto, kad cu kaj vise znat, javim se!

Snjeguljica, iskreno nikada o tome nisam razmišljala jer sam ja stalno doma pa ako su se i razbolili, nisam imal nekoj većih problema sa ostankom doma, to mi je bilo normalno. Iako su mi oni bilo prilično zdravi, bez obzira na vrtic i sve ostalo

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 1120
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
23.8.2017 16:21:10   
belina
Jao KontesaNina zao mi je, ali oni to rade za tvoje i bebino dobro. Tata ce se pobrinuti dobro za djecicu iako vjerujem da vam je tesko. Javljaj novosti i sretno!

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 1121
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
23.8.2017 16:55:03   
KontesaNina
Moj mali anđeo ima oko 2800g. Sad su mi radili UZV. Promatrat ce me kako cu reagirati na lijek. Doktor je siguran da cu Morat ranije roditi, prije 20.09., ali o tome jos ne kanim razmišljati. Spominjao je 36.tjedan. Eto, toliko za sada.

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 1122
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
23.8.2017 17:14:08   
Snjeguljica_83

IZVORNA PORUKA: belina

Snjeguljice znas da mi je magarece mlijeko odmah palo na pamet. Davala si ga i E je li tako?


Jesam za atopijski dermatitis i pomoglo je JAKO. Trajno smo se riješili zavoja koje je nosila na zapescima jer si je radila krvave rane od česanja.

Možda da najprije počnem s mm za malca pa onda kemija...

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 1123
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
23.8.2017 17:16:02   
danchy27
Kontesa drzi se. Vjerojatno je bolje da te oni drže pod nadzorom.

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 1124
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
23.8.2017 22:52:54   
hipo
Snjeguljice, nama pedijatrica rekla samo ehinaceja+crni ribiz za ispod 2 godine. Pila je to preko zime cini mi se preko tjedna pa vikendom pauza, i nije pila kad je uzimala druge ljekove da ne bude kakvih reakcija. Kao da ima ucinak treba je uzimati duze a opet raditi i pauze.
Me znam sto bi rekla jel pomoglo ili ne. Ro je jedino sto nam je preporucila pa sam joj to davala.


_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 1125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  43 44 [45] 46 47   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  43 44 [45] 46 47   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!