|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
19.7.2017 21:17:49   
set_alica
Draga Tink@ zao mi je zbog hematoma..samo se drzi onoga sto ti dr kazu i bit ce sve ok. Miruj koliko god mozes. Saljem ti 1000 roplih zagrljaja da sve bude dobrouser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Tink@)
Neposredna veza do poruke: 926
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
20.7.2017 9:20:02   
PinkyFunkyBirdy

user posted image


user posted image danchy27 - 20.09. user posted image
user posted image Teica2 - 24.09. user posted image
user posted image mali andeo - 26.09. user posted image
user posted image KontesaNina - 29.09.
user posted image Hajdi - 13.10. user posted image
user posted image kontesa - 14.10. user posted image
user posted image PinkyFunkyBirdy - 17.10. user posted image
user posted image sanjchi255 - 24.10. user posted image
user posted image Jezic123 - 18.11.
user posted image belina - 25.11. user posted image
user posted image Ancy 2001 - 04.12. user posted image
user posted image rosalye - 10.12.
user posted image Antonija13 - 19.12. user posted image
user posted image Tink@ - 10.01.
user posted image cetirisrece - 27.02. user posted image user posted image
user posted image setalica - 05.03.



user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 927
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
20.7.2017 9:22:23   
PinkyFunkyBirdy

***** NAŠI PREGLEDI ******
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

cetirisrece ------------ 20.07.2017.
kontesa --------------- 21.07.2017.
PinkyFunkyBirdy --- 24.07.2017.
danchy27 ------------ 25.07.2017.
KontesaNina --------- 27.07.2017.
Hajdi ------------------ 28.07.2017.
setalica ------------- 31.07.2017.
belina ----------------- 02.08.2017.
Mali andeo ----------- 03.08.2017.



_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 928
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
20.7.2017 9:29:07   
PinkyFunkyBirdy
Tink@ baš mi je žao što si zadržana u bolnici, ali bolje da si na promatranju nego doma. Ovako si pod budnim okom doktora.
Javljaj situaciju i držim fige da sve bude super i da hematom neće utjecati na bebicu! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kako ste mi ostale curke?

Ja pijem kavicu i pokušavam se malo razbuditi. user posted image Primijetila sam da me koža oko pupka (ovaj dio gdje imam strije od prošle trudnoće) baš pošteno zateže i čak pecka na dodir pa pretpostavljam da sam počela opet pucat. Mackam se i uljem i kremama, ali očito ne pomaže koliko bi to htjela. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 929
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
20.7.2017 10:57:54   
belina
Ooo Tink@ bas mi je zao! Ali kao sto Pinky kaze bolje da si pod nadzorom! Vidis kako si znala da nest ne stima. Javljas se i sretno!
Pinky ja sam toliko u prvoj user posted image ispucala da mi je mm rekao da bar sad nemam gdje vise dobit strije user posted image Vjerojatno cu sad okomito pucat hahahaha!!! Ja pijem drugu kavicu, lose sam spavala cura je bila aktivna cijelu noc-jos se moram naviknut na to. Dok sam lezala mm na ramenu i trbuh podbocila na njega, toliko ga je izudarala da smo se smijali. On cijeli zbunjen gleda sta ga stalno gurka doli dok nije shvatiouser posted image a ja nisam htjela nista govorit jer nisam znala osjeca li on to. Mali alien kaze on!

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 930
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
20.7.2017 14:58:12   
PinkyFunkyBirdy
Belina, a da li su ti te stare strije postale osjetljivije? Ili još nije toliko napeta koža da bi bile osjetljive?
Ma nije mi toliko što ću ih dobiti i što će ostati, već je problem što mi poslije koža trbuha ne može više biti koliko toliko napeta već kao da imam dva tijesta za pizzu - sve je mlohavo i objesi se jedno preko drugog. user posted image Mislim da ću od sad kupovati jednodjelne badiće. user posted image

Danas mi je baš loš dan na poslu - nekako mi ništa nejde kako sam si zamislila. user posted image Jedva čekam da odem na GO. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 931
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
20.7.2017 18:54:12   
kontesa
Tink@ user posted image i drži se... Joj koliko nam se toga dešava u trudnoći... uf, a prvu nisam ni osjetila.. Pravo je umijeće ostati smirena i ne nervirati se previše...
Cetirisrece - danas bio pregled?
Ja idem sutra, zadnji prije go, i dobit ću listu prehrane... Prije dva dana konačno položila vozački, možda mi to smanji šečer user posted image U zadnji čas, rekla bi, više nema šanse da se okrenem unazad i gledam di parkiram... Koji stres...
Pinky, i meni oko pupka najgore, svrbi i samo što se nije raspuklo, pogotovo kad me ulovi ono stezanje. U prošloj tu nisam imala ništa, najviše ih je bilo na mjestu carskog reza i to me bolilo mjesecima poslije pa i više a sad se sve smjestilo na visini pupka. Nisam ni znala da strije mogu toliko poslije peckati i boliti...

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 932
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
20.7.2017 20:55:38   
KontesaNina
Halo trudnice moje! Evo da vam se malo javim! U Minhenu smo, jedno 5 guzva od kada smo krenuli, prvo smo čekali oko 1:40 sati, pa kolone do neba i na kraju sad vec pola sata na ulazu u Minhen. Tipično mjesto, ali kaj preostaje. Putujem tako da nemam mjesta za noge, auto je prepun, ali stvarno prepun! Uzela sam gotovo sve zaostatke koje sam imal i sad sam mirna do prosinca. A onda krećem sa novim zaostacima, hahaha!!

Čitam vaše postove i jako sam žalosna da ste po bolnicama, D avam puca koza, da ste umorne i ostalo. Ja jedino od novih stvari primjećujem da hodam kao pingvin, unazad par dana, ali svakim danom sve uvjerljivije gubim catwalk! Tink@, drzi se, nadam se iskreno da je i ce biti sve u redu! Pusu saljem (iako realno to ništa tebi ne znaci)!!

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu kontesa)
Neposredna veza do poruke: 933
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
21.7.2017 8:27:47   
Antonija13
Dobro jutro drage moje trudnice,evo kod mene se kava pije i broje se dani do godisnjeg,jos samo 7 dana pa u Hr...jedva cekam....moj sljedeci ultrazvuk je 26.7 i nemogu ga docekat jer vec 6 tjedana nisam bila na pregledu,a i ovaj put ako beba bude se dobro vidjela dr ce mi napraviti 4d....Pridruzujem se curkama koje muce strije samo meni nisu po stomaku nego po nogama,ma katastrofa....Zanima me jel koja od vas drage moje ima problema sa bolovima u misicima nogu dok spavate?

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 934
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
21.7.2017 8:55:29   
belina
Kontesa cestitam na polozenom vozackomuser posted image valjda ce sad i secer past hehehe!
Kontesa Nina sretan put!
Antonija ja nemam grceve u nogama ali imam nemirne noge. Ne znam kako bibto objasnila; kao da ih ne mogu dovoljno istrest i sl.
Pinky pa jos me ne smetaju stare strije ali kao i tebe me zna svrbiti oko pupka jer mi se tu najvise rastegne. A imam i ja tu objesenu mlohavu kozu. Sto sam vise mrsavila ona mi se vise vidjela! Rekla sam kad rodim i smrsavim idem na plasticnu skinut taj visak kozeuser posted image A jednodjelni kostim nosim vec godinama, odnosno majicu za kupanje. Vec sam pisala-jednostavno bez obzira sto znam da nisam kriva za to i od cega mi je-meni je jako neugodno zbog toga, iako na plazi vidim i gore zene od mene bez iti malo kompleksa. Ali onda ja gledam u njih pa zamislim kako bi ljudi buljili u mene i mislili:ah jadnauser posted image
Teice kakvo je stanje kod tebe? Danchi??
Cetirisrece ti si trebala jucer na pregled??

(Odgovor članu Antonija13)
Neposredna veza do poruke: 935
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
21.7.2017 9:05:41   
danchy27
Jutro cure user posted image
Cure koje su u bolnici, u mislima ste mi. Drzite se, brzo cete svojoj kuci.
Antonija mislis na grceve u misicima? Sve ih imamo ponekad, tu pomaze magnezij. Iako pijem 500mg svaki dan nocas sam imala lagane grceve user posted image

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu Antonija13)
Neposredna veza do poruke: 936
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
21.7.2017 10:08:17   
PinkyFunkyBirdy
Dobro jutro drage moje! user posted image

Cetirisrece, javi kako je prošao jučerašnji pregled i dal 2 srčeka kuckaju kao jedno? user posted image

Tink@ kakvo je stanje danas? user posted image Javljaj nam novosti!

Teice, dal su tebe pustili iz bolnice? user posted image

Kontesa, bravo za položen vozački! user posted image user posted image user posted image Čekamo detalje s pregleda! user posted image

Nina, dal na kraju uspjela srediti papirologiju? Dal si danas mirnija kad je prošao put? user posted image

Antonija, drago mi je da si nam se malo javila. user posted image Za grčeve pij magnezij - mislim da nam je većini trudnica to savjetovao ginić pa ako tvoj nije uzmi neki na svoju ruku. user posted image Joooooj i ja odbrojavam dane do GO - još 10 radnih dana. user posted image

Belina, mogle bi tražiti dal će nam dati popust na količinu ako obje dođemo sa zahtjevom da nam uklone višak kože sa trbuha kad smršavimo. user posted image

Danchy, ti si nam prva na listi. Dal si nestrpljiva? user posted image

Noćas sam baš nekako nemirno spavala - stalno sam se okretala, pa sam morala ispišati u par navrata lubenicu koju sam sinoć jela, pa sam čula M da me zove (dok sam se dogegala do njegove sobe već je nastavio spavati user posted image ) i tako. Veseli me što je petak, ali sutra dolaze svekići i idemo svi do mojih pa to znači da ću se večeras ubiti od čišćenja, a sutra moram biti sva mila i draga i društvena (a ja bi tako malo mira i odmora od svih). Ah... falit će mi društvo kad se nitko neće htjeti družit s menom i mojim slinavcima. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 937
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
21.7.2017 10:10:20   
KontesaNina

IZVORNA PORUKA: belina

Rekla sam kad rodim i smrsavim idem na plasticnu skinut taj visak kozeuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Hahahhahahaha!!!!! Muž i ja smo se smijali da cemo zamoliti ginica da mi odmah napravi i liposukciju, kad me vec otvara i siva, hahahaha!!!!! Ipak je ovo možda zadnja trudnoća.

Krenuli dalje, jos jedno dva sata vožnje do doma. Ona hoće povraćati, a on hoće piškiti. I tako stalno! Uvijek nekaj tupe! A ona je stvarno sinoc povraćala, sjedalica izgleda očajno! Fuj! A za pisanje... mili Bože, pa Tek odemo sa WC-a, oni odmah vrište da zele piškiti ili kakati...

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 938
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
21.7.2017 10:40:43   
danchy27
Pinky, nekad mi tjedni brzo produ a nekad idu jaako sporo. Al dani se smanjuju pomalo. Danas vec nisu 2 mjeseca do poroda vec dan manje od tog user posted image . Polako se pripremam, bar koliko mi vrucina dozvoljava. Jucer obavila kupovinu u dm-u, u lidlu opet djecja robica user posted image . . . Uglavnom privodim kraju pa cu bezbrizno cekati rujan.

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 939
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
21.7.2017 10:46:50   
set_alica
Jutro drage moje nadam se da ste mi sve dobro,ja se zadnjih dan-dva osjecam dobro.. polako me umor popusta,nijr vise onako ekstreman da bi mogla stojeci zaspatiuser posted image sad me uhvati samo popodne pa sebi priustim malo sna
Jedva cekam na godisnji da se bas naspavam.. malenog cu predati muzu i dedi i neka se bore user posted image

Teice,Tink@,Cetirisrece cekamo lijepe vijesti

Pridruzujem se i ja vasoj akciji skidanja koze user posted image Poslije prve trudnoce je ostao viseci stomak i puno strija,iako sam se mackala nekakvim kremama svaku noc..to je vjerovatno do tipa koze i genetike[sm=zmeden.gif

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 940
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
22.7.2017 8:10:48   
KontesaNina
Dobro jutro svima koliko vas ima! Javljam se iz svog kreveta,'odmoreni (koliko je to ipak moguće u 30.tjednu trudnoće). Uskoro ce me sinek zvati, slušam kko pritišće svoju patkici sveznalicu. Lijepo je doma, ali sada treba pospremiti sve kofere, stvari koje sam nosila. Ludilo! Ali doma sam! Obavila jutarnje vaganje koje mi je donijelo sok (ni mamina ni svekrvina vaga ne valjaju!!!!!), probijam granicu od 80 kg! Pa jos dva mjeseca imam, koliko cu narasti jos?!? Al dobro, bum ja to preživjela!

Moram ici, zove me malac! Puse, javim se nekad poslije

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu set_alica)
Neposredna veza do poruke: 941
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
22.7.2017 11:05:18   
danchy27
KontesaNina i ja sam ovaj mjesec presla 80kg user posted image i sad sam na tocno +10. Od zadnjeg pregleda 3 kg dobila, ubise me vrucina i pijenje tekucine, al to nije strasno voda ce otici lako.

_____________________________

3.10.2017. M.

(Odgovor članu KontesaNina)
Neposredna veza do poruke: 942
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
23.7.2017 2:39:20   
Hajdi
Vecer od trudnice koja ne moze spavati user posted image

Tink@ žao mi je zbog hematoma, samo miruju i bit ce sve ok, znam puno cura koje su ga imale.

Kontesa bravo za položeni vozački, dobro je da mama vozi, to puno znači user posted image

Četirisrece javi nam kako je bilo na pregledu.

Pinky radim jos dva dana, nadam se da mi nece biti dosadno doma. Imat cu vremena pripremiti robicu, vec sam dobila dosta toga, ali treba pregledati, izdvojiti pa prati i peglati. Mogu misliti kako jedva čekaš na go i porodiljni.

Danchy super da si sve skoro pripremila, ja jos skoro pa nista.

Belina znaci ful oprema za kupanje, nije valjda da se kupas u običnoj majici?
Za sada ne vidim strije kod sebe, ali ne znaci da se nece pojaviti, ima jos vremena user posted image , a za višak koze vidjet ćemo.

K. Nina lijepo da si stigla doma, uh sad raspremanje, bit će lakše kad i to prođe.

Primjetila sam da mj je bebač smješten pretežito na desnoj strani trbuha, tko ce znati koji mu je to dio tijela user posted image
Počela sam malo vise razmišljati o porodu mada znam da to nema puno smisla. Bit ce kako bude, ali nekako se želim pripremiti psihički na ono sto me moze čekati.
Da vam pravo kažem sad sam u mukama po pitanju renoviranja stana u kojem cemo živjeti i nisam sigurna da cemo završiti osnovno do dana kada ce doci beba. Žao mi je, al sta je tu je. Skroz smo obeshrabreni cijenama svega sto nam treba, nadam se da cemo nekako uspjeti to poplaćati.

(Odgovor članu danchy27)
Neposredna veza do poruke: 943
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
23.7.2017 7:08:12   
kontesa
Jutro drage dame...
Maleni se razbolio pa sam budna user posted image i nervozna... Za danas imamo karte za vlak ali ne znamo da li maleni može putovati...vidjet ćemo kako će se odvijati dan jer povrat nećemo dobiti. Kod malenog manja fibra, i onaj zločesti bronhitis. Nije jak za sada ali kod njega se zna sve okrenuti u pola sata, nadam se da neće, veselio se putu. Tužni smo i zabrinuti, ti bronhitisi, upale pluća i sve ostalo su nas iscrpile do kraja a kako je tek njemu... user posted image
Pregled je bio ok ali kaotičan, sve kasnilo, na kraju mi bio neki drugi doktor...termin sam dobila 18.08. ali ću ga malo pomaknuti jer se vraćamo 20-tog. Možda se prekontroliram jednom na godišnjem, dobila sam listu za dijetu i taj guk moram negdje probati napraviti na godišnjem...
Konačno, nakon 7 dana prestala bol u nozi od onog noćnog grča koji me čapio, više ne šepam... Magnezij pijem i istežem noge svaki dan jer je strah prevelik.
I ja imam 80 kila user posted image ali nije kriva trudnoća, dobila sam 3 a sve ostalo je od prije tako da, hm, uf... al bar sad jedem zdravo i po onoj dijeti pa bebač neće patiti...
Hajdi, desnoj strani? Možda leđa, guza, glavica....bar je meni bilo tako s prvim a sad i s drugi, oboje na zadak (i drugi za sada). Prvome mi bila glavica na vrhu trbuha i micao ju kao Ray Charles user posted image
Suosjećam za stan, meni u prvoj sve bilo na paniku, otišla iz najma u bolnicu i 7 dana kasnije došla sa bebačom u novi stan pun kutija. Jadni moj mm uspio je osposobit donekle kuhinju, naš krevet i krevetić i komodu za malca. Ostalo sam se patila mjesecima sa bebačom i kutijama i traženjem namještaja (to je radio mm a ja doma sa malenim). Ne bi to ponovila ali sve u svemu nije bilo toliko strašno kad se sad osvrnem ali oni trudnički nagon da je sve na mjestu i blistavo kad dođe beba sam morala zaboravit. Teško je bilo funkcionirati, prva beba, kutije posvuda, a ja carski... uf... Ali može se, ono osnovno i kutak za vas i bebu nek funkcionira a ostalo pomalo. Kad je bebač stigao i onako sam imala oči samo za njega, to što televizor stoji na velikoj kutiji sa knjigama odjednom nije bilo važno uopće user posted image
Oprostite što se raspisah, budna sam cijelu noć i zabrinuta, osjećam se prilično usamljeno. MM spava i maleni je konačno maloprije opet zaspao... vidjet ćemo što će donijeti dan, putujemo li ili još ostajemo...

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 944
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
23.7.2017 8:29:10   
Hajdi
Kontesa nadam se da ce mali biti bolje i da cete uspjeti krenuti na put. Šteta bi bila da vam propadnu karte, i stvarno je mučno kad je dijete svako malo bolesno, mogu misliti kako to iscrpljuje. Ista se stvar dogodila i meni s grčem u nozi i noga me dugo boljela nakon toga. Nastoj ne zaboraviti popiti Mg, ali treba prestati negdje mjesec danas prije termina jer on smanjuje kontrakcije maternice. I dobro je da istezes noge, ja ih podignem na zid i tako ih istezem.
Znaci i vi ste imali show s nedovršenim stanom nakon poroda, uh nije to lako ali preživi se. Meni je sad najgore sto nam treba skoro pa sve, bez kuhinje i kupaonice se ne moze, a to dvoje je vec jako puno. Da ne spominjem instalacije, obloge za zidove i podove, zatvore i ostala čudesa koja prethode user posted image

Belina ti si nedavno renovirala stan ako se ne varam, ako imaš preporuku za nekog stolara za kuhinju pošalji broj please na pp.

< Poruku je uredio Hajdi -- 23.7.2017 8:37:27 >

(Odgovor članu kontesa)
Neposredna veza do poruke: 945
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/201
23.7.2017 9:23:26   
belina
Jutro
Hajdi da jesam, nije mi kuhinju radio stolar nego jedna firma koji ti uopce necu preporucit. A i nama je bilo na kraju zao da nismo uzeli stolara da nam napravi svu drvenariju po kuci, ali jesnostavno ga me mozes nac!!!! Tako da ljudi moji trebamo slat djecu u stolare i slicne zaboravljene zanate.
Dalje, Hajdice naravno da se ne kupam u obicnoj majici, user posted image imam predivan topiv iz yamamaya, kojeg sam skupo platila ali je godinama nepromjenjen. I onda se presvucem u dvodjelni kostim, s tim da su mi kupace gacice onaj retro djir, visoki struk. Nadam se da nikad s tim neces imat problema. Npr.moja sestra nemam ni jednu jedinu a ja puna.
Aaaa jos dva dana do GO pa si slobodna!!! Super, odmori se! Ima li jos iscjetka?
Kontesa zao mi je sto se malac razbolio, ah to tako cesto bude. Koliko sam samo stvari odgadala u zadnji tren jer bi se mala razbolila. Ili idem vani, i s vrata bi se znala vratit kad shvatim da ima temperaturu ili nesto. Nadam se da ces ipak otici na vlak!!! Ako ne bude strasno oboruzaj se lijekovima, inhalatorom i sl.
K.Nina stigla si domauser posted image uzivaj u raspakiravanju hehehe
Pinky gustat li s obiteljiuser posted image
Uzivajte u vrucoj nedjelji, moji jos spavaju ovo ce bit neki kasni odlazak na plazi.

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 946
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/201
23.7.2017 9:43:41   
Hajdi
Belina toga sam se i bojala, da mi nemaš koga preporučiti. Pronašla sam kuhinju koja mi se sviđa u jednom salonu, ali cifra je stvarno uf. Imam neke kontakte za stolare pa ću vidjeti što mi nude. Meni se čini vec kasno za plažu da se ne skuham, a i bojim se da mi se opet ne vrati iscjedak. Sad ga nema. Uživaj na plaži, taj topic mi se čini ok rješenje kad vec ne želiš da se vidi trbuh.

(Odgovor članu belina)
Neposredna veza do poruke: 947
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/201
23.7.2017 20:54:37   
KontesaNina
hej, hej, trudnice moje drage!

Da, eto mene doma! Jucer smo proveli divan dan, obiteljski, muzic, djeca i ja i bas smo se odlicno zabavili! No nisam niti jednu skoro stvar stavila na svoje mjesto. I tu nastaje problem. Jer upravo cekam da se MM vrati sa gostima koji ce prespavati kod nas ovu noc, a sve smo puknuli u nasu spavacu sobu i ne znam kako cu se tamo micati. Samo da se klinci ne probude tijekom noci.

Kontesa, znam o cemu pricas iako nam se to zapravo nikad na kraju nije dogodilo. Kad god kupujemo karte za neki izlet ili go, uvijek me frka da se netko ne razboli. Lako sto se netko razocara, ali problem je taj silan novac koji das za karte, posebno kad letimo avionom. Zadnja frka je bila zbog mene, kad smo isli u Spanjolsku, a ja taman saznala da asm trudna. Ginic nije vidio djetesce na UZV i pripremio me na spontani. Mislim, sto da vam kazem, ne sjecam se kada sam negdje isla sa takvim grcem u sebi, a opet, bile su skupe karte i sto da astma ostala sama ovdje, a sve se moglo odigrati u tren oka. No eto, sve je dobro sto se dobro svrsi. Sa djetetom su posebni problemi kad su bolesni, majka ispasta uzasno, a nista ne moze napraviti, odmor se pretvori u no0cnu moru u sekundi! Iskreno se nadam da je maleni puno, puno bolje!!!!

Pinky, da, da, druzenje sa obitelji. Eto vec mi fale iako su me znali dobrano iznervirati, hahah!

I moje djetesce je na desnoj strani, ali idem u cetvrtak na pregled pa cu ga bas pitati kako je polozen. jer stalno mi desni gornji dio trbuha leti na sve strane i donji lijevi dio. Bas me zanima kako stoji. Jucer sam napravila nesto jako glupo: nosila sam autosjedalicu od dnevne do kupaone i nakon toga sam imala strasne grceve u trbuhu da sam mislila da ce mi se trbuh rasprsnuti. Rekla sam muzu ujutro da mi tako nesto vise nikada ne dozvoli! Nikao da shvatim da sam sad vec prevelika i prekasno trudna da bih se igrala, a stalno to radim. Osim toga, pocela sam razmisljati o pripremanju robice za dijete. Sad kad sve ovo pospremim od puta, moram izvaditi robicu za novorodence i sve na brzinu oprati, popeglati i sloziti. Moram prznati da me hvata frka. Voljela bih kada bi mi vec u cetvrtak rekao ginekolog datum poroda, iskreno sam luda zbog toga. U 8.mjesecu on ide na GO tako da bih trebala cekati do rujna da mi kaze kada ce me poroditi, a meni je to predaleko! No dobro, to sam samo ja, rekao bi moj bivsi: Kontrol-baba! (nekada sam radila u osiguranju kvalitete u jednoj firmi). Pocela sam naoticati , skinula zarucnicki prsten i stavila na drugu ruku, vjencani je jos OK, ali pitanje do kada. Gegam se ko pingvin, ustajanje je uzasno tesko i sporo, kad mi netko kaze da mu sesto dodam, to traje citavu vjecnost. Malo se plasim kako cu jos 8 tjedana izdrzati ovakso, da budem potpuno iskrena. I tako.

Saljem vam sad pozdrave i tipkamo se sutra!! Ugodna noc (kod nas je sutra max temp predvidena 18, ko zeli, primam ga u stan, meni vec nedostaje sunce, znojenje i vrucina!!!)

_____________________________

M - moja princeza
J - mali princ
L- velika želja
A - kinder surprise

Neka bude volja Tvoja!

(Odgovor članu Hajdi)
Neposredna veza do poruke: 948
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
24.7.2017 9:29:45   
mali andeo
Dobro jutro ,drage moje okruglice user posted image user posted image

evo vratija se Šimeuser posted image user posted image

Vidim da ste se raspisale ,treba sada to sve poloviti ,pokušat ću...

Novim curkama želim dobrodošlicu user posted image user posted image user posted image

Tink@ draga žao mi je radi hematoma i ja sam ga ovu trudnoću imala ,jedino nisam ležala u bolnici,nego sam doma bila i imala pravac wc krevet i ništa drugo..
neka bude sve u redu ,kada si u bolnici u sigurnim si rukama ...bit će sve u redu user posted image

Teice draga kako si nam ti ? je si li još u bolnici ? kako su nalazi ?
Drž se draga , grlim te punouser posted image user posted image user posted image

Četirisrece kako je stanje kod tebe ?
i da čestitam ti na tvojoj familijici ,svaka čast user posted image user posted image

Kontesa
user posted image user posted image user posted image za položen ispit ! uživaj u vožnji sada ...

Pisale ste o kilicama ,strijama o bebama...
dalo bi se tu puno toga reči...ja sam u prvoj trudnoći dosta popucala i bila nekako u bedu,uspijela ih sa kremama tretirati i postale su skroz tanke i bijele...za sada je ok,spremna sam na novi šok,rekla sam nakon toliko muke koju smo prošli da dobijemo ovu srečicu više mi ništa nije važno..
Kile ? evo i mene u klub 80 kilaša user posted image user posted image
sada sam na +10 s time da imam još 9 tjedana...
moja princeza je aktivna 24 sata ,ne znam kaj me čekauser posted image user posted image MM je reko da ima osjećaj da će iskočiti van...
sada polako počinju pripreme za kupnju ,toliko se veselim ovom dijelu...user posted image user posted image

jučer bili u Ikeii kupili neke stvari koje sam od L poklonila ...još moram vidjet kaj mi je od nje ostalo ,pa napraviti popis..
u kupnji smo novog (većeg) auta tako da smo danima u tome...
odlučila sam još u spavaćoj sobi oslikati zid od bebe...samo još ime nismo izglasaliuser posted image user posted image nemamo još ideju user posted image

danas imam toliko posla ,ne znam kud da krenemuser posted image još nisam sve raspakirala,ah...kaj da vam pišem...ulijenila sam se user posted image

_____________________________

moja mišica 05.04.2012.

1. ICSI -beta 1.32 :(
2. ICSI biokemijska :(

Čuda ipak postoje ,imamo +

http://www.fertilityfriend.com/home/4f1d4c
https://www.fertilityfriend.com/pregticker/4f1d4c

(Odgovor članu set_alica)
Neposredna veza do poruke: 949
   RE: Jesensko/Zimske bebe 2017/2018
24.7.2017 13:17:11   
belina
Mali andeo i mi smo nedavno mjenjali auto (kad sam saznala da sam trudna hehe) uzeli smo skodu octaviu pre pre presuper je!!! Prostrana, udobna, i ima ooogroomni gepek!!! Ne znam koji vam je budget ali pogledajte je!

(Odgovor članu mali andeo)
Neposredna veza do poruke: 950
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!